AKTUÁLNE

Slovenský RYBÁR
Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte. Niektoré funkcie sú pre neprihlásených nedostupné (vkladanie príspevkov, hlasovanie, ...)!
Nedostali ste váš aktivačný email?

25.08.2019 15:59:43

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dĺžkou sedenia
Vyhľadávanie:     Pokročilé vyhľadávanie
FEBRUÁR - V novom čísle sa pozrieme na lov ostriežov pod ľadom, naučíme sa loviť kapry v studenej vode a naviažeme si prívlačové montáže na väčšie dravce. Dozvieme sa čo nové nám prinesie vyhláška k rybárskemu zákonu, ako aj mená výhercov predplatiteľskej súťaže. A mnoho iného...
233 077 príspevkov v 1 827 tém od 1 809 užívateľov
Najnovší užívateľ: Codko75
* Domov Nápoveda Vyhľadávanie Prihlásiť Registrovať
+  Slovenský RYBÁR
|-+  Diskusia - o salmonidoch
| |-+  Muškárenie
| | |-+  VÝSTROJ A POMÔCKY PRI LOVE
| | | |-+  Muškárske a tenkara prúty
« predchádzajúce ďalšie »
Strán: 1 2 [3] 4 Tlačiť
Autor Téma: Muškárske a tenkara prúty  (Prečítané 5713 krát)
Louky
Hosť
« Odpoveď #30 kedy: 07. August 2014, 11:29:15 »

Okej :-)
Zaznamenané
jndmn6998
Hosť
« Odpoveď #31 kedy: 02. Február 2015, 14:23:31 »

Zdravím priatelia, chcem by som kúpiť nejaký nový prút v cene okolo 100 €, no nechcem kupovať nič na slepo. čo by ste mi ponúkli v tejto cenovej kategorii? Chcel by som niečo univerzálnejśie- na sucho aj na francúza, v dllzke okolo 2,75m.
Mne sa zapáčili  prút Taimen STX 2,74m, aftma 4 alebo Jaxon XT-PRO NG Royal Fly - #4 - 2,75m - Trojdielny.
Máte s nimi niekto nejaké skúsenosti?
Zaznamenané
redaktor Andy
Global Moderator
Hero Member
Príspevkov: 1 541

Zobraziť profil
« Odpoveď #32 kedy: 02. Február 2015, 14:56:57 »

Zdravím priatelia, chcem by som kúpiť nejaký nový prút v cene okolo 100 €, no nechcem kupovať nič na slepo. čo by ste mi ponúkli v tejto cenovej kategorii? Chcel by som niečo univerzálnejśie- na sucho aj na francúza, v dllzke okolo 2,75m.
Mne sa zapáčili  prút Taimen STX 2,74m, aftma 4 alebo Jaxon XT-PRO NG Royal Fly - #4 - 2,75m - Trojdielny.
Máte s nimi niekto nejaké skúsenosti?
Z tychto dvoch skor Taimen ako Jaxon. Dlzka 2,75 na francuza je sice trochu malo, ale ved preco nie. Skus sa pozriet este na nejaky prut Airflo (napr. Delta Classic), alebo BFC. S oboma znackami maju chalani tu na fore skusenosti, mozno poradia. Ja s nimi skusenost nemam, len "ponukam" moznosti...   Mrknutie Alebo ten Sahkespeare Agility. Co, Miga? Daj review Úsmev
« Posledná zmena: 02. Február 2015, 15:00:51 od redaktor Andy » Zaznamenané
bimbo34
Full Member
Príspevkov: 188

Zobraziť profil
« Odpoveď #33 kedy: 02. Február 2015, 15:53:29 »

asi tiez by som bol za Taimena. Rozmyslam, ze predam mojho Snowbee diamond 2,75m #3, lebo uz ho asi moc nevyuzijem. Cena by bola 100 eur. Ak by si mal zaujem tak sa ozvi.
Zaznamenané
Taro
Hero Member
Príspevkov: 583

Zobraziť profil
« Odpoveď #34 kedy: 02. Február 2015, 18:02:17 »

Jaxona som držal v ruke a nijako ma neoslovil. Preto by som bol za toho Taimena, toho som však neskúšal. Ak to pomôže, Snowbee je veľmi solídny prút a ak ho mám porovnať s tým Jaxonom, tak to je niečo neporovnateľné. Nechcem zhadzovať Jaxon, ale nie je to muškárska firma a mne vyslovene nesedel. Nedávno som držal v ruke prút Hends HBR 10034, celkom dobrý prútik za dobrý peniaz. 
Zaznamenané
Palusko
Hero Member
Príspevkov: 963

Zobraziť profil
« Odpoveď #35 kedy: 02. Február 2015, 19:58:47 »

Kup cesky hends alebo hanaka ak nechces experimentovat a dostanes slusnu kvalitu strednej triedy(aj cenovej). BFC su za tu cenu dobre, dva stoja tolko co jeden porovnatelny od znackovej konkurencie ale su to take startupove pruty na naucenie, ziaden zazrak.
Zaznamenané
dzano
Jr. Member
**
Príspevkov: 89

Zobraziť profil
« Odpoveď #36 kedy: 02. Február 2015, 21:27:29 »

No z tych dvoch, ti chalani radia dobre asi ten treti  Mrknutie  teda Hends alebo Hanak,
keby si nemal podmienku toho francuza tak mam nieco aj ja za tu cenu cely set, (ale na francuza ho nepouzijes)
http://sport.bazos.sk/inzerat/46199497/Muskarsky-prut-a-navijak.php
Zaznamenané
jndmn6998
Hosť
« Odpoveď #37 kedy: 03. Február 2015, 08:12:22 »

Bimbo34 - diamonda som práve predal (#3, 3,05m)
Do BFC veľmi nechcem ísť a ten Jaxon viem že sa nespecializuju na muskarenie- tak ste ma zrejme odhovorili
Ten prut by som chcel prevažne na Francúza- len na maličkú rieku, no aby som s
tým mohol aj občas zasušiť keď budú zbierať
S tým hends prutom má niekto skúsenosti?  Vlastní ho niekto,  respektíve Hanáka?

Zaznamenané
bimbo34
Full Member
Príspevkov: 188

Zobraziť profil
« Odpoveď #38 kedy: 03. Február 2015, 09:34:12 »

Hends aj Hanak uplne v pohode  Úsmev
Zaznamenané
Palusko
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #39 kedy: 03. Február 2015, 14:27:52 »

Bimbo34 - diamonda som práve predal (#3, 3,05m)
Do BFC veľmi nechcem ísť a ten Jaxon viem že sa nespecializuju na muskarenie- tak ste ma zrejme odhovorili
Ten prut by som chcel prevažne na Francúza- len na maličkú rieku, no aby som s
tým mohol aj občas zasušiť keď budú zbierať
S tým hends prutom má niekto skúsenosti?  Vlastní ho niekto,  respektíve Hanáka?

Na mna su moc drahe, ja pruty nad 100e kupujem len v bazari Smiech Nechodim zase tolko muchovat aby som do toho moc investoval, ale mal som ich v ruke a tvarili sa super aj ludia co poznam a maju ich nedaju na ne dopustit.
Zaznamenané
Taro
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #40 kedy: 03. Február 2015, 19:36:54 »

Napr. Hends HBR 10034 - Aftma 3-4 - 305cm - 4 diely nie je až tak drahý, aspoň mne sa zdá cena 69,90€ v pohode. Ak chce s tým chytať aj inými technikami, tak by som išiel skôr do 2,7 m prúta, ten sa mi zdá byť univerzálnejší.
Zaznamenané
jndmn6998
Hosť
« Odpoveď #41 kedy: 03. Február 2015, 20:59:39 »

Veď toto, tie hends sa mi páčia no potreboval by som okolo 2,7m tak z toho mi najlepšie vychádza ten Taimen
Napr. Hends HBR 10034 - Aftma 3-4 - 305cm - 4 diely nie je až tak drahý, aspoň mne sa zdá cena 69,90€ v pohode. Ak chce s tým chytať aj inými technikami, tak by som išiel skôr do 2,7 m prúta, ten sa mi zdá byť univerzálnejší.
Zaznamenané
Palusko
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #42 kedy: 04. Február 2015, 01:10:30 »

Oni to robia hlavne na nymfy a francuza preto su dlhe.
Zaznamenané
Taro
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #43 kedy: 04. Február 2015, 19:53:03 »

Pozri stránku www.muskarske.sk, tam majú viacero prútov zn. Hends. Myslím, že HBR 8745 - Aftma 4-5- 263cm - 4 diely, by mohol byť vyhovujúci.
Zaznamenané
redaktor Andy
Global Moderator
Hero Member
Príspevkov: 1 541

Zobraziť profil
« Odpoveď #44 kedy: 22. September 2016, 07:52:58 »

Muskarci, neviem ci mi poradite, ale nemate niekto skusenost s prutmi Shake.. Agility Fly? Konkretne totok: http://www.okfish.sk/prut-shakespeare-agility-fly

Zaujima ma 10 stop, 4 aftma. Na predajni mame trojkovy, ale pride mi to dost makke. Ja rad skor tvrdsie rychlejsie, hoci jasne ze na nymfu treba aj trochu makkysa.
Zaznamenané
Strán: 1 2 [3] 4 Tlačiť 
« predchádzajúce ďalšie »
Skočiť na:  

Prinášame neustále aktuálne novinky na trhu rybárskych potrieb. Rybárske potreby - novinky. Ponúkame vám kvalitné výrobky svetových výrobcov a značiek. Výrobcovia rybárskych potrieb. Slovenský RYBÁR | Poháňané SMF 1.1.5.
© 2005, Simple Machines LLC. Všetky práva vyhradené.
Sme najlepší v predaji rybárskych potrieb. Vyskúšajte náš e-shop www.rybarovsvet.sk. Pohodlie na rybačke doprajte aj svojej rodine kemping - rybárske stoličky, lehátka, bivaky.
Slovenský RYBÁR, s.r.o. vydavateľ magazínu Slovenský RYBÁR, predajca rybárskych potrieb OKFISH.SK, sídlo Andreja Hlinku 1039, 050 01 Revúca, reklamy@slovenskyrybar.sk