AKTUÁLNE

Slovenský RYBÁR
Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte. Niektoré funkcie sú pre neprihlásených nedostupné (vkladanie príspevkov, hlasovanie, ...)!
Nedostali ste váš aktivačný email?

25.08.2019 16:25:51

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dĺžkou sedenia
Vyhľadávanie:     Pokročilé vyhľadávanie
FEBRUÁR - V novom čísle sa pozrieme na lov ostriežov pod ľadom, naučíme sa loviť kapry v studenej vode a naviažeme si prívlačové montáže na väčšie dravce. Dozvieme sa čo nové nám prinesie vyhláška k rybárskemu zákonu, ako aj mená výhercov predplatiteľskej súťaže. A mnoho iného...
233 077 príspevkov v 1 827 tém od 1 809 užívateľov
Najnovší užívateľ: Codko75
* Domov Nápoveda Vyhľadávanie Prihlásiť Registrovať
+  Slovenský RYBÁR
|-+  Diskusia - o salmonidoch
| |-+  Muškárenie
| | |-+  VÝSTROJ A POMÔCKY PRI LOVE
| | | |-+  Muškárske a tenkara prúty
« predchádzajúce ďalšie »
Strán: 1 [2] 3 4 Tlačiť
Autor Téma: Muškárske a tenkara prúty  (Prečítané 5715 krát)
martin78
Hero Member
Príspevkov: 3 311

Zobraziť profil
« Odpoveď #15 kedy: 14. Február 2013, 19:39:48 »

Chalani, ja osobne mám 2 prúty Traun, jeden 3/4, druhý 4/5 - mne osobne vyhovujú. Snowbee prúty som v ruke nedržal, zato keď som hlavátkoval cez sviatky, tak kamoš strimroval, vyskúšal som jeho LooP - priznám sa opäť neviem presnú značku  Mrknutie (tí čo ma poznajú vedia o čom hovorím)  Úšklabok. Nechcem spamovať rubriku, ale zaujímalo by ma či máte aj Vy s Traunom nejakú skúsenosť.
Edit - osobne "žuvačkové" prúty vôbec nemusím, jedna "prívlačová žuvačka" je u mňa v garáži v temer panenskom stave.
Zaznamenané

Buď to ta ryba sežere nebo ne...
Miga
Hero Member
Príspevkov: 3 101

Zobraziť profil
« Odpoveď #16 kedy: 14. Marec 2014, 16:20:59 »

o prútoch, na ktoré vešiame mušky  Úšklabok
Zaznamenané

Kde Miga nespadol do vody, tam akoby na rybách ani nebol Smiech
Miga
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #17 kedy: 14. Marec 2014, 16:23:14 »

Dnes mi prišiel nový maznák na Revúcu Úsmev Shakespeare agility rise 7,6ft AFTMA 4, dakujem Andrejovi (andrej11) za to ze mi pomohol k tomu aby si prut ku mne nasiel cestu Úsmev zopár fotečiek Úsmev

Zaznamenané

Miga
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #18 kedy: 14. Marec 2014, 16:23:44 »

uloženie v tubuse

Zaznamenané

Miga
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #19 kedy: 14. Marec 2014, 16:24:24 »

príjemná farba v matnej úprave Úsmev

Zaznamenané

Miga
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #20 kedy: 14. Marec 2014, 16:25:29 »

drevene sedlo navijaku, osadil som ho kolečkom Robinson WA 4/5

Zaznamenané

Miga
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #21 kedy: 14. Marec 2014, 16:26:23 »

4 diely perfektne na transport na biku Úsmev

Zaznamenané

andrei11
Hero Member
Príspevkov: 3 849

Zobraziť profil WWW
« Odpoveď #22 kedy: 17. Apríl 2014, 18:05:14 »

vo fishing planet som dnes narazil na jeden velmi pekny prutik - Fenwick silver wings 9' #4. maju ho tam od otvorenia predajne. mate s nim nejake skusenosti?
Zaznamenané

Ak by ste mali chut a cas precitat si nieco o rybacke, navstivte moj blog >> http://mojlovryb.wordpress.com/
Louky
Hosť
« Odpoveď #23 kedy: 04. August 2014, 20:20:03 »

Ahojte chcel by som sa spytat som v podstate uplny zaciatocnik co sa tyka muskarciny a tak studujem a studujem co sa len da ale bez praxe to je na prd. No take veci ako prut navijak tie zakladne veci ako vyrazi aftma atd studujem na nete aspon zatial a samozrejme sa obzeram po mojej buducej vystroji. Zaujala ma jedna akcia a myslim si ze by to bolo pre mna ako pre zaciatocnika fajn kupa :-) Moj problem ale je ze neviem ci si mam kupit 213 cm alebo 255 cm. Budem prevazne chytat na hrone okolie bystrica a okolite potoky. Vieem ze na ten hron by to chcelo tu 255ku ale k potôcikom ktore su dost zalesnene a plne stromov konarov urcite 213ku. Teda dufam ze sa nemylim a nestudoval som to na hovno aj ked to zas neni vysoka skola :-D Bol by som rad ak by mi niekto pomohol dikeees :-)

http://www.bestarmy.sk/produkt/shakespeare-prut-trion-fly-xt-8-6ft-2-55m-5-navijak-snura
Zaznamenané
Miga
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #24 kedy: 05. August 2014, 00:02:30 »

8,6 ft urcite, vyuzijes aj na malom zarastenom potoku, jednoducho muchu spustis kde chces aj na obmedzenejsom priestore kde by si kratkym nedociahol pre komplikovane nahadzovanie a brodenim by si poplasil
Zaznamenané

Maro
Full Member
Príspevkov: 182

Zobraziť profil
« Odpoveď #25 kedy: 05. August 2014, 09:02:56 »

čau, neviem, aký máš rozpočet, ani som ten tvoj daný prút nemal v ruke, čiže priamo k nemu sa vyjadrovať nebudem, ale z osobnej skúsenosti sa setom už radšej vyhýbam. Jednak tým, že máš všetko dané a keď Ti stačí lacnejšie koliesko za cenu lepšej šnúry, tak s tým nespravíš proste nič. Za tú cenu pravdepodobne nič lepšie nevyskladáš, aj keď opäť hovorím, že som danú výbavu neskúšal, ale radšej si priplať a vyskladaj si tú výbavu úplne podľa seba, prípadne sa poraď s niekým skúsenejším.
Ako začiatočník som si kúpil set Airflo, ale šnúru som už menil, keby nefarbila, použijem ju akurát na prádlo.
Zaznamenané
Louky
Hosť
« Odpoveď #26 kedy: 05. August 2014, 09:41:07 »

Hm ide o to ze keby si to viem poskladat aj sam tak si nekupujem set.Kedze som muskarku este v ruke ani nemal tak netusim co je zrovna pre mna to najlepsje a co by mi sedelo. Preto do toho nechcem davat vela penazi ked aj to drahsie mi nemusi sediet. Takto si vyskusam nieco lacnejsie aspon na prvu sezonu a podla toho sa budem riadit aka by mi sedela lepsie.A co sa tyka tej rady preto som pisal sem lebo som samouk a v blizkosti nemam ziadneho muskara co by mi poradil Neviem čo si myslieť/Nerozhodný  Co som cital po forach tak chalani boli spokojny s tym vybavenickom tak neviem. Len co je dobre ked kazdemu inak. Inak dakujem ze odozvu ;-)
Zaznamenané
Louky
Hosť
« Odpoveď #27 kedy: 06. August 2014, 20:50:13 »

Este by som sa chcel opytat viem ze trosku mimo temy a mozno to aj vyznie blbo ze sa nevyznam vobec ale prave preto sa pytam. Ako to vlastne je s povolenkami? Na novy rok sa chystam stat  clenom a viem ze sa potom kupuju povolenky ale plati to len na kraj kde som clenom? A kupuju sa hostovacky? Aj na rieky a potoky? Ci sa da kupit daka celostatna? Pozeram na internete co sa da ale forum je forum. Popravde sa neviem dockat noveho roka lebo ma muskarenie uchvatilo a nejde mi ani tak o ulovok ktory si zoberiem domov ale o ten pocit ktory urcite z vas kazdy pozna plus vypadnutie z pomedzi mestkych panelov.:-)
Zaznamenané
erno hlavac
Hero Member
Príspevkov: 6 309

rybolov môj sen

Zobraziť profil
« Odpoveď #28 kedy: 07. August 2014, 00:47:42 »

Musíš začať od začiatku, na povolenku máš ešte dosť času Mrknutie Po Novom roku sa ako prvé prihlás do svojej Miestnej organizácie SRZ v mieste svojho bydliska, tam Ti všetko vysvetlia čo a ako. Musíš absolvovať školenie, zakončiť testom a potom Ti všetko objasnia ohľadom ďalších postupných krokov.
Môžeš skočiť tam aj teraz ak si netrpezlivý. Ahoj
Zaznamenané

Pohoda - klídek - kapríček
redaktor Andy
Global Moderator
Hero Member
Príspevkov: 1 541

Zobraziť profil
« Odpoveď #29 kedy: 07. August 2014, 06:17:08 »

Poprosil by som "Loukyho" aby zjednotil svoje otazky a nepytal sa v dvoch temach. Aj pre Teba to potom moze byt matuce. Podla mna sa zbytocne pytas na to iste aj v teme "Muskarska vystroj".
Zaznamenané
Strán: 1 [2] 3 4 Tlačiť 
« predchádzajúce ďalšie »
Skočiť na:  

Prinášame neustále aktuálne novinky na trhu rybárskych potrieb. Rybárske potreby - novinky. Ponúkame vám kvalitné výrobky svetových výrobcov a značiek. Výrobcovia rybárskych potrieb. Slovenský RYBÁR | Poháňané SMF 1.1.5.
© 2005, Simple Machines LLC. Všetky práva vyhradené.
Sme najlepší v predaji rybárskych potrieb. Vyskúšajte náš e-shop www.rybarovsvet.sk. Pohodlie na rybačke doprajte aj svojej rodine kemping - rybárske stoličky, lehátka, bivaky.
Slovenský RYBÁR, s.r.o. vydavateľ magazínu Slovenský RYBÁR, predajca rybárskych potrieb OKFISH.SK, sídlo Andreja Hlinku 1039, 050 01 Revúca, reklamy@slovenskyrybar.sk