AKTUÁLNE

Slovenský RYBÁR
Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte. Niektoré funkcie sú pre neprihlásených nedostupné (vkladanie príspevkov, hlasovanie, ...)!
Nedostali ste váš aktivačný email?

25.08.2019 15:17:26

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dĺžkou sedenia
Vyhľadávanie:     Pokročilé vyhľadávanie
FEBRUÁR - V novom čísle sa pozrieme na lov ostriežov pod ľadom, naučíme sa loviť kapry v studenej vode a naviažeme si prívlačové montáže na väčšie dravce. Dozvieme sa čo nové nám prinesie vyhláška k rybárskemu zákonu, ako aj mená výhercov predplatiteľskej súťaže. A mnoho iného...
233 077 príspevkov v 1 827 tém od 1 809 užívateľov
Najnovší užívateľ: Codko75
* Domov Nápoveda Vyhľadávanie Prihlásiť Registrovať
+  Slovenský RYBÁR
|-+  Diskusia - o salmonidoch
| |-+  Muškárenie
| | |-+  VÝSTROJ A POMÔCKY PRI LOVE
| | | |-+  Muškársky náhrdelník
« predchádzajúce ďalšie »
Strán: [1] Tlačiť
Autor Téma: Muškársky náhrdelník  (Prečítané 1239 krát)
bimbo34
Full Member
Príspevkov: 188

Zobraziť profil
« kedy: 05. Júl 2013, 14:30:27 »

ahojte, pouzivate niekto muskarsky nahrdelnik? ak ano, aky?
« Posledná zmena: 05. Júl 2013, 16:21:29 od Jaro - moderátor » Zaznamenané
andrei11
Hero Member
Príspevkov: 3 849

Zobraziť profil WWW
« Odpoveď #1 kedy: 21. Marec 2016, 10:05:06 »

ak by mal niekto zaujem, tak som nasiel celkom dobry za rozumny peniaz. aj ked ja som si moj vyrobil sdam Mrknutie.

http://www.aliexpress.com/store/product/Duck-Call-Lanyard-Premium-Hand-Braided-Camo-550-Paracord-Best-For-Outdoor-Hunting-Gear-And-Fishing/1725934_32508794366.html

Zaznamenané

Ak by ste mali chut a cas precitat si nieco o rybacke, navstivte moj blog >> http://mojlovryb.wordpress.com/
PEPO
Hero Member
Príspevkov: 5 668

Zobraziť profil
« Odpoveď #2 kedy: 21. Marec 2016, 10:20:35 »

Som si myslel že ma už nič neprekvapí  Šok Šok Šok
To je fakt akože na krky??
To čo sa tam vešia??Peán?Meter??Podberák??
Zaznamenané

Furt pri Vode-Co bůh spojil, člověk nerozdělí. Co já rozebral, ani bůh nedá dohromady.
andrei11
Hero Member

Zobraziť profil WWW
« Odpoveď #3 kedy: 21. Marec 2016, 10:27:15 »

ulovky Smiech

ono ti to nie je az taka marna vec. som o tom pisal dokonca aj clanok do SR.  Úšklabok Úšklabok

edit: inak aj na ULko pouzitelna vec. zavesis na to malu krabicku na nastrahy a ides. nalahko.
« Posledná zmena: 21. Marec 2016, 10:35:58 od andrei11 » Zaznamenané

Ak by ste mali chut a cas precitat si nieco o rybacke, navstivte moj blog >> http://mojlovryb.wordpress.com/
Ebe
Hero Member
Príspevkov: 873

Niet života bez vody..

Zobraziť profil
« Odpoveď #4 kedy: 21. Marec 2016, 19:13:17 »

Veru ako ruženec, ak nebudú brať treba rýchlejšie na krku pretáčať  Smiech Mrknutie
Zaznamenané

PEPO
Hero Member
Príspevkov: 5 668

Zobraziť profil
« Odpoveď #5 kedy: 21. Marec 2016, 19:38:51 »

ulovky Smiech

ono ti to nie je az taka marna vec. som o tom pisal dokonca aj clanok do SR.  Úšklabok Úšklabok

edit: inak aj na ULko pouzitelna vec. zavesis na to malu krabicku na nastrahy a ides. nalahko.
Neblázni.. Smiech Smiech Smiech Ja som to myslel vážne Úšklabok Úšklabok Úšklabok
Normálne sa už nebudem čudovať keby bol aj nejaký na tojáša Smiech Smiech Smiech Smiech Smiech....
Zaznamenané

Furt pri Vode-Co bůh spojil, člověk nerozdělí. Co já rozebral, ani bůh nedá dohromady.
andrei11
Hero Member

Zobraziť profil WWW
« Odpoveď #6 kedy: 21. Marec 2016, 20:10:17 »

ulovky Smiech

Neblázni.. Smiech Smiech Smiech Ja som to myslel vážne Úšklabok Úšklabok Úšklabok
Normálne sa už nebudem čudovať keby bol aj nejaký na tojáša Smiech Smiech Smiech Smiech Smiech....

tojasa mas predsa pri brodeni pod vodou  Úšklabok Úšklabok.
Zaznamenané

Strán: [1] Tlačiť 
« predchádzajúce ďalšie »
Skočiť na:  

Prinášame neustále aktuálne novinky na trhu rybárskych potrieb. Rybárske potreby - novinky. Ponúkame vám kvalitné výrobky svetových výrobcov a značiek. Výrobcovia rybárskych potrieb. Slovenský RYBÁR | Poháňané SMF 1.1.5.
© 2005, Simple Machines LLC. Všetky práva vyhradené.
Sme najlepší v predaji rybárskych potrieb. Vyskúšajte náš e-shop www.rybarovsvet.sk. Pohodlie na rybačke doprajte aj svojej rodine kemping - rybárske stoličky, lehátka, bivaky.
Slovenský RYBÁR, s.r.o. vydavateľ magazínu Slovenský RYBÁR, predajca rybárskych potrieb OKFISH.SK, sídlo Andreja Hlinku 1039, 050 01 Revúca, reklamy@slovenskyrybar.sk