AKTUÁLNE

Slovenský RYBÁR
Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte. Niektoré funkcie sú pre neprihlásených nedostupné (vkladanie príspevkov, hlasovanie, ...)!
Nedostali ste váš aktivačný email?

25.08.2019 16:29:49

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dĺžkou sedenia
Vyhľadávanie:     Pokročilé vyhľadávanie
FEBRUÁR - V novom čísle sa pozrieme na lov ostriežov pod ľadom, naučíme sa loviť kapry v studenej vode a naviažeme si prívlačové montáže na väčšie dravce. Dozvieme sa čo nové nám prinesie vyhláška k rybárskemu zákonu, ako aj mená výhercov predplatiteľskej súťaže. A mnoho iného...
233 077 príspevkov v 1 827 tém od 1 809 užívateľov
Najnovší užívateľ: Codko75
* Domov Nápoveda Vyhľadávanie Prihlásiť Registrovať
+  Slovenský RYBÁR
|-+  Diskusia - o salmonidoch
| |-+  Muškárenie
| | |-+  VÝSTROJ A POMÔCKY PRI LOVE
| | | |-+  Muškárske a tenkara prúty
« predchádzajúce ďalšie »
Strán: [1] 2 3 4 Tlačiť
Autor Téma: Muškárske a tenkara prúty  (Prečítané 5716 krát)
passan
Jr. Member
**
Príspevkov: 66

Zobraziť profil
« kedy: 13. Február 2013, 19:25:57 »

chcem si kupit prutik na suchu muchu a sem tam aj na francuzika na mensich tokoch za rozumnu cenu. rozmyslam nad hanakom wave travel 390 ale teraz som natrafil na zaujimavu akciu :

http://www.flextec.co.uk/fly-rods/single-handed-fly-rods/streamtec-fly-rod.html

co nan hovorite? poculi ste uz o tej znacke?
« Posledná zmena: 30. Marec 2015, 18:21:56 od Jaro-moderátor » Zaznamenané
miso
Jr. Member
**
Príspevkov: 59

Zobraziť profil
« Odpoveď #1 kedy: 13. Február 2013, 20:27:15 »

pozri sa tu http://rybarov-svet.sk/index.php?option=com_content&view=article&id=107&Itemid=53
Zaznamenané
passan
Jr. Member
**

Zobraziť profil
« Odpoveď #2 kedy: 13. Február 2013, 20:41:09 »

prestige stoji 219 euro a ja sa chcem vopchat do 100vky. ak by som kupoval prut za tu sumu tak by som radsej zobral hendsacky, nieze by snowbee nebol dobry, ale ked som kupoval trojkove 3.1 metrove XP tak mi prislo lepsie ako 3.05m prestige
Zaznamenané
miso
Jr. Member
**

Zobraziť profil
« Odpoveď #3 kedy: 13. Február 2013, 20:52:18 »

je tam diamond v zlave, a co sa tyka prestige tak ti moze sediet charakteristika prutu ale rozhodne sa neda povedat ze Hends je lepsi
Zaznamenané
bimbo34
Full Member
Príspevkov: 188

Zobraziť profil
« Odpoveď #4 kedy: 13. Február 2013, 22:48:18 »

flextec urcite nie
Zaznamenané
passan
Jr. Member
**

Zobraziť profil
« Odpoveď #5 kedy: 14. Február 2013, 07:16:54 »

ak mi odprucas diamond, tak si ho urcite nedrzal v ruke, vacsiu zuvacku som este nevidel Úsmev a co sa tyka toho XP a prestige tak to mas pravdu mne osobne sedel viac XP a dakomu moze prestige.
Zaznamenané
passan
Jr. Member
**

Zobraziť profil
« Odpoveď #6 kedy: 14. Február 2013, 07:23:38 »

flextec urcite nie

a mas bimbo skusenost s tym prutom? povodne stal do 200 libier a vazi 82 gramov tak mi pride takto na dialku v pohode, len co ked si ho nemozem vyskusat Neviem čo si myslieť/Nerozhodný
Zaznamenané
passan
Jr. Member
**

Zobraziť profil
« Odpoveď #7 kedy: 14. Február 2013, 07:28:13 »

rozmyslam aj nad alternativou, ze si kupim blank a dam si ho vyviazat. len neviem ci ma to viazanie nevide drahsie ako keby som nieco kupil v shope.
http://www.ebay.com/sch/Outdoor-Sports-/159043/i.html?_from=&_nkw=&_armrs=1&_ssn=ro6231
Zaznamenané
dzano
Jr. Member
**
Príspevkov: 89

Zobraziť profil
« Odpoveď #8 kedy: 14. Február 2013, 08:54:30 »

Trochu zneuzijem temu,
ja zasa zhanam prut 7 - 7,6 aftma 3-4 na male pstruhove potoky na sucho,
rozhodujem sa medzi snowbee diamond 7 ft aftma 4,  a guideline exp 4 7,6ft aftma 3.
ten snowbee je fakt taka zuvacka? (mal som ho v ruke, ale este stale len zacinam tak to nedokazem posudit v obchode) ak mate niekto skusenosti s tymito dvomi,
budem vam vdacny, dakujem.
Zaznamenané
passan
Jr. Member
**

Zobraziť profil
« Odpoveď #9 kedy: 14. Február 2013, 09:37:45 »

co som pocul tak ten guideline by mal byt dobry prutik. inak pozri sa aj na BFC 3/4 255 cm, z tej znacky som mal v ruke len 4/5kovy ale za tu cenu ma milo prekvapil a ak si zaciatocnik tak by si mal byt s nim spokojny Úsmev a ten diamond, neviem ci ho uz vyrabaju z ineho blanku, ale ja som ho skusal, ked prisiel na slovensky trh a s prestige sa nedal ani porovnat. niekto ma mozno rad makke pruty, ale na mna to uz bolo privela.
Zaznamenané
dzano
Jr. Member
**
Príspevkov: 89

Zobraziť profil
« Odpoveď #10 kedy: 14. Február 2013, 10:14:10 »

To BFC je uz dlhe, doma mam sonik sk3 8,6, len potrebujem nieco na zarastene male potoky,
kde sa mi s nim tazko manevruje preto ta 7 max 7,6, a to je u nas problem zohnat nie to este skusit   Hnev , este mozno
snowbee clasic 7ft 3/4, aj ked najviac sa mi pozdava ten guideline
Zaznamenané
miso
Jr. Member
**

Zobraziť profil
« Odpoveď #11 kedy: 14. Február 2013, 10:24:33 »

fakt je ze slovensky povedane je diamond zuvacka ale chlapci aby som bol uprimny az na vynimky ako je Andy toho narozpravate/napisete prilis vela s minimom alebo ziadnymi znalostami, fakt je ze Diamond je sice mierna zuvacka ale ma svoje vyhody pre mna napriklad v kratsich verziach, ale vyhody a nevyhody nech vysvetli ten kto na to ma cas a chut, a opat to nehovori nic o kvalite odhliadnuc od subjektivneho hodnotenia fakt je ze tzv. rychlejsie pruty sa predavaju najmä SK,CZ,PL  zvysok sveta je uz hodne mix ako priklad uvediem ze Diamond si objednavali treneri FR a IR pre chlapcov juniorov.
Co sa tyka Flextecu tak ten sa  nikdy a nikde nepredavali za cenu aku uvadzas, vzdy boli za pol ceny a menej co mi niecom hovri... o firme
Ale zas Flextec maju moji ukrajinsky kamarati a chytaju ryby ako ktokolvek iny s akymkolvek inym prutom.
Novy Diamond dostupny od marca bude ovela rychlejsi
Zaznamenané
Miga
Hero Member
Príspevkov: 3 101

Zobraziť profil
« Odpoveď #12 kedy: 14. Február 2013, 10:56:11 »

ja som mal v ruke ten guideline, popravde rozmyslam silno nad nim aj ja, ale  este neviem stale lebo lovim aj na revucej kde by sa hodil presne ale aj na vahu a tam by uz bol kratky, mozno bude kompromis hanak wave 8,6, aj ked ten guideline je podla mna super prutik
Zaznamenané

Kde Miga nespadol do vody, tam akoby na rybách ani nebol Smiech
redaktor Andy
Global Moderator
Hero Member
Príspevkov: 1 541

Zobraziť profil
« Odpoveď #13 kedy: 14. Február 2013, 11:55:07 »

Noo, aby som nebol len za dobreho, tak napisem, ze ked Snowbee, tak Prestige. Diamond by som nebral, to uz skor ten Guideline  Mrknutie S Prestige-om som chytal, silno fajny prutik, s Diamondom som len tak "na sucho" posvihal a neoslovil ma.
Zaznamenané
bimbo34
Full Member
Príspevkov: 188

Zobraziť profil
« Odpoveď #14 kedy: 14. Február 2013, 18:38:48 »

flextec som nemal... tiez som natrafil nan a riesil som co su to za pruty... nedostalo sa mi ani jednej pozitivnej reakcie... nepoznam cloveka, ktory by som s nim spokojny...

od snowbee mam diamond aj prestige aj ked v roznych vahovych kategoriach... ale ja zas ten diamond mam velmi rad...
Zaznamenané
Strán: [1] 2 3 4 Tlačiť 
« predchádzajúce ďalšie »
Skočiť na:  

Prinášame neustále aktuálne novinky na trhu rybárskych potrieb. Rybárske potreby - novinky. Ponúkame vám kvalitné výrobky svetových výrobcov a značiek. Výrobcovia rybárskych potrieb. Slovenský RYBÁR | Poháňané SMF 1.1.5.
© 2005, Simple Machines LLC. Všetky práva vyhradené.
Sme najlepší v predaji rybárskych potrieb. Vyskúšajte náš e-shop www.rybarovsvet.sk. Pohodlie na rybačke doprajte aj svojej rodine kemping - rybárske stoličky, lehátka, bivaky.
Slovenský RYBÁR, s.r.o. vydavateľ magazínu Slovenský RYBÁR, predajca rybárskych potrieb OKFISH.SK, sídlo Andreja Hlinku 1039, 050 01 Revúca, reklamy@slovenskyrybar.sk