AKTUÁLNE

Slovenský RYBÁR
Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte. Niektoré funkcie sú pre neprihlásených nedostupné (vkladanie príspevkov, hlasovanie, ...)!
Nedostali ste váš aktivačný email?

21.11.2019 04:40:26

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dĺžkou sedenia
Vyhľadávanie:     Pokročilé vyhľadávanie
FEBRUÁR - V novom čísle sa pozrieme na lov ostriežov pod ľadom, naučíme sa loviť kapry v studenej vode a naviažeme si prívlačové montáže na väčšie dravce. Dozvieme sa čo nové nám prinesie vyhláška k rybárskemu zákonu, ako aj mená výhercov predplatiteľskej súťaže. A mnoho iného...
233 197 príspevkov v 1 829 tém od 1 826 užívateľov
Najnovší užívateľ: PeterPodsklan
* Domov Nápoveda Vyhľadávanie Prihlásiť Registrovať
+  Slovenský RYBÁR
|-+  Diskusia - plávaná
| |-+  Plávaná
| | |-+  ARCHÍV
| | | |-+  Pretek v plávanej 2013 (dvanásťhodinový)
« predchádzajúce ďalšie »
Strán: 1 ... 11 12 [13] Tlačiť
Autor Téma: Pretek v plávanej 2013 (dvanásťhodinový)  (Prečítané 15126 krát)
andrei11
Hero Member
Príspevkov: 3 849

Zobraziť profil WWW
« Odpoveď #180 kedy: 12. Marec 2013, 15:56:30 »

Prehovorenie do duše

V úvode môjho príhovoru dovoľte mi, aby som Vám všetkým poďakoval za účasť na preteku, ktorý ste poňali svojsky! No nedá mi, aby som Vás všetkých, okrem Matúša nezdrbal ako siroty!!! Takto si Vy predstavujete pretek??? Takto si objahujete svoju rybársku česť??? Prihlásiť sa -  podotýkam na vopred avizovaný 12 hodinový lov, kde bolo podmienkou ho odloviť??? Neskôr sa na to vyprdnúť a chytať si iba tak hala-bala?Čo????
Môj plán taktiež stroskotal v čase 5:18, keď som márne na vlakovej stanici "stepoval" a čakal svojho spoluloviaceho ("Miga"). Ten dokonca v tom čase SNIL!!!!!  Neviem čo si myslieť/Nerozhodný(neskôr som ho šiel počkať na druhý pokus, čím som prerušil aj svoju niť preteku)...
Skrátka pochopili ste tento pretek svojsky, no bol o niečom celkom inom. Bol o tom, zabojovať a CELÝ deň si užívať s plavačkou. No tento základný bod nebol splnený u väčšine z Vás! Malo to byť o výdrži a umení loviť aj viac hodín v kuse. Čo už, hádam si v najbližšom preteku vstúpite do duše a odlovíte poctivo požadovaný počet hodín. Nie je sranda loviť 12 hodín plavačkou a hlavne na rieke. Naopak veľmi sa mi páčil Váš prístup k preteku, keď ste chlapsky postupne priznali neodlovenie požadovaného počtu hodín. Super. Mrknutie
Záverom konštatujem, že víťazom preteku sa stal "Matus-SumoTeam", ktorý sa výsledkom 683cm ( 22ks pleskáč a 6ks kapor) stal víťazom "Preteku v plávanej 2013 (dvanásťhodinový"). Naplnil zmysel preteku - odlovil plných 12 hodín plávanou a bol úspešný! Víťazovi blahoželám. Bude odmenený vecnou cenou, ktorú zabezpečím. Mrknutie

Precedov zdrb SA ZAMIETA  Úšklabok Úšklabok

Dovoľujem si pripomenúť článok zverejnený v septembrovom čísle SR z roku 2012 na str. 84-87 nazvaný "Crazy feeder", obzvlášť dávam do pozornosti vetu na str. 86 "v trojici odchádzame - prerušujeme preteky, vedomí si nenaplnenia cieľa - dvadsaťštyrihodinového nonstop lovu feedrom. Odchádzame do Žiliny prespať na súkromie ...."

Odporúčam pozrieť resp. vypočuť v čase 8min35 - 8min55  Úšklabok Úšklabok  Úšklabok

http://www.youtube.com/watch?v=CvbMM0fyV5U

martin, ako sa hovori "zabil si". 100bodov Mrknutie
Zaznamenané

Ak by ste mali chut a cas precitat si nieco o rybacke, navstivte moj blog >> http://mojlovryb.wordpress.com/
Jaro - moderator
Hosť
« Odpoveď #181 kedy: 13. Marec 2013, 19:18:36 »

Cena pre víťaza je zabezpečená. V pondelok posielam. Mrknutie

Zaznamenané
Matus-SumoTeam
Hero Member
Príspevkov: 4 174

Prívlač

Zobraziť profil
« Odpoveď #182 kedy: 13. Marec 2013, 22:55:42 »

A kto je vitaz??Ved vsetci su diskvalifikovany!
Zaznamenané
Jaro - moderator
Hosť
« Odpoveď #183 kedy: 18. Marec 2013, 09:46:46 »

Aktuálne je vecná cena v rukách Slovenskej pošty a smeruje k víťazovi - "Matus-SumoTeam". Týmto považujem akciu "Pretek v plávanej 2013 (dvanásťhodinový)" za definitívne ukončenú a presúvam ju do "Archív". Ešte raz Vám všetkým ďakujem za úšasť na nej. Mrknutie Mrknutie
Zaznamenané
Strán: 1 ... 11 12 [13] Tlačiť 
« predchádzajúce ďalšie »
Skočiť na:  

Prinášame neustále aktuálne novinky na trhu rybárskych potrieb. Rybárske potreby - novinky. Ponúkame vám kvalitné výrobky svetových výrobcov a značiek. Výrobcovia rybárskych potrieb. Slovenský RYBÁR | Poháňané SMF 1.1.5.
© 2005, Simple Machines LLC. Všetky práva vyhradené.
Sme najlepší v predaji rybárskych potrieb. Vyskúšajte náš e-shop www.rybarovsvet.sk. Pohodlie na rybačke doprajte aj svojej rodine kemping - rybárske stoličky, lehátka, bivaky.
Slovenský RYBÁR, s.r.o. vydavateľ magazínu Slovenský RYBÁR, predajca rybárskych potrieb OKFISH.SK, sídlo Andreja Hlinku 1039, 050 01 Revúca, reklamy@slovenskyrybar.sk