AKTUÁLNE

Slovenský RYBÁR
Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte. Niektoré funkcie sú pre neprihlásených nedostupné (vkladanie príspevkov, hlasovanie, ...)!
Nedostali ste váš aktivačný email?

09.12.2019 23:03:35

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dĺžkou sedenia
Vyhľadávanie:     Pokročilé vyhľadávanie
FEBRUÁR - V novom čísle sa pozrieme na lov ostriežov pod ľadom, naučíme sa loviť kapry v studenej vode a naviažeme si prívlačové montáže na väčšie dravce. Dozvieme sa čo nové nám prinesie vyhláška k rybárskemu zákonu, ako aj mená výhercov predplatiteľskej súťaže. A mnoho iného...
233 210 príspevkov v 1 829 tém od 1 827 užívateľov
Najnovší užívateľ: navinburford
* Domov Nápoveda Vyhľadávanie Prihlásiť Registrovať
+  Slovenský RYBÁR
|-+  Diskusia - plávaná
| |-+  Plávaná
| | |-+  ARCHÍV
| | | |-+  MS v LRU a RT
« predchádzajúce ďalšie »
Strán: [1] Tlačiť
Autor Téma: MS v LRU a RT  (Prečítané 3058 krát)
Curilla
Hosť
« kedy: 12. September 2010, 17:29:51 »

v dnoch 9.-12. 9. sa uskutocnili majstrovstva slovenska juniorov v LRu a RT..konalo sa to v Zlatych moravciach  a ak by chcel niekto nejake fotografie napiste mi spravu Úsmev
Zaznamenané
Curilla
Hosť
« Odpoveď #1 kedy: 12. September 2010, 17:32:34 »

Celkove poradie:

1. Bratislava
2. Považská Bystrica
3. Košice
4. Liptvský Mikuláš
5. Žarnovica
6. Zlaté Moravce
Zaznamenané
PEPO
Hero Member
Príspevkov: 5 672

Zobraziť profil
« Odpoveď #2 kedy: 13. September 2010, 12:53:32 »

No ryby sa tam dajako netrhali,napriek tomu že ich tam je neurekom Mrknutie Mrknutie

Bolo jasne viediet o ktoré družstvá je pekne postarané a ich veduci sa tiež vyznaju či už LRU,RT atd.
Ked  má problém veduci  družstva poradit ako spravit dobré krmivo,spravit  vhodnu monáž,vybrat ako taku vhodnu  nástrahu atd,tak sa nemôžeme divit že ich zverenci vyšli  naprázdno,v lepšom prípade so sporadickými ulovkami ktoré boli viacmenej náhodné.Medzi družstvami su priepastné rozdiely či už v náčiní,vnadení a v celkovom vybavení Mrknutie a určite je to aj o sponzoroch  a financiach.
Zaznamenané

Furt pri Vode-Co bůh spojil, člověk nerozdělí. Co já rozebral, ani bůh nedá dohromady.
Curilla
Hosť
« Odpoveď #3 kedy: 13. September 2010, 13:11:31 »

ano je to hjlavne o tom nacini a krmeni.......sam som tam pretekal ale ked raz ryba nesla tak nesla...napr vedla mna mali krmiva SENSAS a nacinie vsetko mozne a nenachytali onic viac ako ja  Čo???
Zaznamenané
PuTy
Sr. Member
Príspevkov: 342

Zobraziť profil
« Odpoveď #4 kedy: 13. September 2010, 13:45:57 »

aky to bol vlastne pretek? LRU je lov ryb udicou ale neviem aku myslis disciplinu ked plavanu tak LRU-P ale to majstrovstva SR istotne neboli...
Zaznamenané
Curilla
Hosť
« Odpoveď #5 kedy: 13. September 2010, 14:44:46 »

boli to majstrovstva SR v LRU-P juniorov zucastnil som sa tak asi viem ako sa to vola nie?  Úšklabok
Zaznamenané
PEPO
Hero Member
Príspevkov: 5 672

Zobraziť profil
« Odpoveď #6 kedy: 13. September 2010, 15:13:18 »

Volá sa to Zlatý Blyskáč Mrknutie Mrknutie
Zaznamenané

Furt pri Vode-Co bůh spojil, člověk nerozdělí. Co já rozebral, ani bůh nedá dohromady.
PuTy
Sr. Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #7 kedy: 13. September 2010, 16:38:04 »

aha zlaty blyskac...tak to si mal hned napisat Curila. tu mas link na M-SR ktore sa konali koncom juna http://www.srzrada.sk/index.php?n=SportPlavana.VysledkyMSR2010 
Zaznamenané
Curilla
Hosť
« Odpoveď #8 kedy: 13. September 2010, 17:24:59 »

Medzinárodné Majstrovstvá SR seniori a ženy v LRU-P 2010
Súťaž družstiev

ja som pisal MS Juniorov  Neviem čo si myslieť/Nerozhodný
Zaznamenané
PuTy
Sr. Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #9 kedy: 13. September 2010, 20:00:34 »

ale uz sa tu so mnou nehadaj..ked si to prejdes dole mas tam kategorie U14, U18, U22 co su juniori....  http://www.rybarcenie.sk/joomla/index.php?option=com_content&view=article&id=283:zlaty-blyskac-2010&catid=58:nezaradene&Itemid=64 ty si bol tu a nic tu nepise o M SR ale o Slovenskom kole súťaže detí pod názvom Zlatý blyskáč.  Som pretekar tak sa v tom trochu vyznam a staci mi pozriet len fotky ktore si tu dal a pozret na vybavu pretekarov je hned jasne ze sa o M SR nejednalo Úsmev tu mas par foto z M SR kadetov a juniorov v ziline kde som bol v roku 2008 a porovnaj si to.

« Posledná zmena: 13. September 2010, 20:02:14 od PuTy » Zaznamenané
Curilla
Hosť
« Odpoveď #10 kedy: 13. September 2010, 20:13:24 »

neboj najdu sa tam aj taky.....len niesu na tych fotkach ktore tam dal ten pan Úsmev
Zaznamenané
PuTy
Sr. Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #11 kedy: 13. September 2010, 20:18:14 »

nemam sa coho bat... proste M SR je M SR a zlaty blyskac je zlaty blyskac Smiech
Zaznamenané
Curilla
Hosť
« Odpoveď #12 kedy: 13. September 2010, 20:32:23 »

dobre  Úšklabok Úšklabok Úšklabok
Zaznamenané
Strán: [1] Tlačiť 
« predchádzajúce ďalšie »
Skočiť na:  

Prinášame neustále aktuálne novinky na trhu rybárskych potrieb. Rybárske potreby - novinky. Ponúkame vám kvalitné výrobky svetových výrobcov a značiek. Výrobcovia rybárskych potrieb. Slovenský RYBÁR | Poháňané SMF 1.1.5.
© 2005, Simple Machines LLC. Všetky práva vyhradené.
Sme najlepší v predaji rybárskych potrieb. Vyskúšajte náš e-shop www.rybarovsvet.sk. Pohodlie na rybačke doprajte aj svojej rodine kemping - rybárske stoličky, lehátka, bivaky.
Slovenský RYBÁR, s.r.o. vydavateľ magazínu Slovenský RYBÁR, predajca rybárskych potrieb OKFISH.SK, sídlo Andreja Hlinku 1039, 050 01 Revúca, reklamy@slovenskyrybar.sk