AKTUÁLNE

Slovenský RYBÁR
Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte. Niektoré funkcie sú pre neprihlásených nedostupné (vkladanie príspevkov, hlasovanie, ...)!
Nedostali ste váš aktivačný email?

23.09.2019 21:56:47

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dĺžkou sedenia
Vyhľadávanie:     Pokročilé vyhľadávanie
FEBRUÁR - V novom čísle sa pozrieme na lov ostriežov pod ľadom, naučíme sa loviť kapry v studenej vode a naviažeme si prívlačové montáže na väčšie dravce. Dozvieme sa čo nové nám prinesie vyhláška k rybárskemu zákonu, ako aj mená výhercov predplatiteľskej súťaže. A mnoho iného...
233 096 príspevkov v 1 828 tém od 1 816 užívateľov
Najnovší užívateľ: skmareksk
* Domov Nápoveda Vyhľadávanie Prihlásiť Registrovať
+  Slovenský RYBÁR
|-+  "Telemostové" rybačky (TMR) na fóre
| |-+  O "telemostoch"
| | |-+  ORGANIZAČNÝ VÝBOR
| | | |-+  Snem TMR
« predchádzajúce ďalšie »
Strán: 1 ... 12 13 [14] Tlačiť
Autor Téma: Snem TMR  (Prečítané 18662 krát)
andrei11
Hero Member
Príspevkov: 3 849

Zobraziť profil WWW
« Odpoveď #195 kedy: 27. Október 2014, 13:06:15 »

Chlapci moji telemostový, ešte Vás tu nechám chvíľku baviť sa a potom vyhlásim svoje rozhodnutie v rámci dennej doby lovu a času telemostov Mrknutie

no von s tym  Úšklabok
Zaznamenané

Ak by ste mali chut a cas precitat si nieco o rybacke, navstivte moj blog >> http://mojlovryb.wordpress.com/
Martin Damašek
Hero Member
Príspevkov: 2 076

Zobraziť profil
« Odpoveď #196 kedy: 27. Október 2014, 17:23:25 »

Chlapci moji telemostový, ešte Vás tu nechám chvíľku baviť sa a potom vyhlásim svoje rozhodnutie v rámci dennej doby lovu a času telemostov Mrknutie

no von s tym  Úšklabok

Ešte chvíľočku sa tu doťahujte, mám doma dosť roboty a nestačil som ešte dokonale prešpekulovať celý systém, plus už je treba aj nad kalendárom na ďalší rok rozmýšľať Smiech

Jedno je isté- od ďalšieho telemostového roku zavedieme pravidlo, že výsledky sa budú musieť hlásiť do max. 3- 4 dní od odlovenia telemostu. Raport bude môcť prísť aj neskoršie Úsmev
Zaznamenané

čas strávený na rybách sa neráta do života
Martin Damašek
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #197 kedy: 29. Október 2014, 07:23:22 »

Počas noci som nemohol takmer dobre spať, lebo som premýšľal ako uspokojiť a upokojiť našu rodinu telemostovú. Kauza Karaskových prútov mi nedala zažmúriť oka, v SS sa mi objavila aj nejaká tá správa o konci telemosťáka, preto na upokojenie situácie navrhujem na ďalšiu sezónu tieto zmeny:

1. lov bude cez víkend, počas dennej doby lovu- každý telemosťák si bude môcť zvoliť 4 hodiny kedy odloví. Týmto štýlom bude lovená väčšina telemostov, občas si dáme aj "klasickú" 4 hodinovku. Lov len cez víkend sa nebude týkať špeciálov, napr. prívlač/muška na začiatok sezóny.

2. V prípade feedru/plávanej sa zrejme na skúšku povolí lov na 2 prúty, síce tí, čo majú len jeden feeder prút budú v nevýhode.

3. Ako som už spomenul, výsledky sa budú hlásiť do troch dní.

Bod 1 a bod 3 sú definitívne rozhodnuté, nad bodom 2 budem ešte dlho dumať.

Prosím Vás o korektnú diskusiu, ste dospelí chlapi, nesprávajte sa ako urazené malé deti- stačí, že sa ofučal predseda...
« Posledná zmena: 29. Október 2014, 07:33:01 od Martin Damašek » Zaznamenané

andrei11
Hero Member

Zobraziť profil WWW
« Odpoveď #198 kedy: 08. Január 2015, 17:27:42 »

a co snem? nist? tlaciaren donesu kosicania ked bude treba Úšklabok
Zaznamenané

Ak by ste mali chut a cas precitat si nieco o rybacke, navstivte moj blog >> http://mojlovryb.wordpress.com/
Martin Damašek
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #199 kedy: 08. Január 2015, 20:52:19 »

Ako si ten snem predstavujete? V podobnom štýle ako ten náš Tatranský? Už vopred upozorňujem, že peniaze na Širokého hotel nemám Smiech
Zaznamenané

Karasko
Sr. Member
Príspevkov: 398

Zobraziť profil
« Odpoveď #200 kedy: 09. Január 2015, 11:45:27 »

Martin, myslim, ze vsetko co rozsiri rodinu nasu telemostovu resp. zvysi moznost momentalnej osadky absolvovat kolo bude vitane, len aby z toho zrazu nebol holubnik  Mrknutie
Zaznamenané

When our life is over and we end up in our creators landing net may we be judged as "Big enough to Keep"...
andrei11
Hero Member

Zobraziť profil WWW
« Odpoveď #201 kedy: 09. Január 2015, 13:11:48 »

no mali byt nejake navrhy do noveho roku nie? ci sa mylim? (min. dlzka ryby, nieco sa riesilo uz minuly rok)
Zaznamenané

Martin Damašek
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #202 kedy: 10. Január 2015, 10:41:07 »

Martin, myslim, ze vsetko co rozsiri rodinu nasu telemostovu resp. zvysi moznost momentalnej osadky absolvovat kolo bude vitane, len aby z toho zrazu nebol holubnik  Mrknutie

Karasko, ak si si všimol kalendár, tak som prispôsobil trošku časy, tak aby to vyhovovalo viac ľuďom. V niektorých víkendoch sú 2 termíny (ranný a večerný) v niektorých som dal ľubovoľnú štvorhodinovku, je tam aj pár celodenných telemostov.

Ešte premýšľam, či povoliť u feedra lov na 2 prúty, no to by boli hendicapovaní účastníci, kt. majú len jeden prút- napr. ja Smiech

Minimálna miera- dosť diskutabilná téma. Na akú dĺžku by ste ju chceli stanoviť???
Zaznamenané

Jaro-moderátor
Hosť
« Odpoveď #203 kedy: 24. Máj 2016, 21:20:59 »

V neurčený deň v tomto týždni, na nemenovanom mieste a v neurčenom čase sa uskutoční tajná schôdzka predsedníctva TMR, kedy za spoločný stôl zasadne predseda a podpredseda. Cieľ? Určiť smerovanie TMR do ďalších ročníkov, vhĺbenie sa do problémov organizácie a prelustrovanie aktuálne zúčastňujúcich sa členov.  Úšklabok Úšklabok
Zaznamenané
Jaro-moderátor
Hosť
« Odpoveď #204 kedy: 28. Máj 2016, 09:17:19 »

Schôdzka predsedníctva TMR prebehla včera na nemenovanej lokalite  Smiech v zložení predseda a podpredseda.Vytýčili sme si ciele do ďalšej päťročnice, pokecali a pochytali. Velmo dobre bolo... Úsmev Úsmev Pridávam pár fotečiek... Mrknutie

Zaznamenané
Jaro-moderátor
Hosť
« Odpoveď #205 kedy: 28. Máj 2016, 09:18:12 »

Podpredseda v akcii

Zaznamenané
Jaro-moderátor
Hosť
« Odpoveď #206 kedy: 28. Máj 2016, 09:18:46 »

...boli aj bodkáče... Mrknutie

Zaznamenané
Jaro-moderátor
Hosť
« Odpoveď #207 kedy: 28. Máj 2016, 09:19:11 »

...

Zaznamenané
Strán: 1 ... 12 13 [14] Tlačiť 
« predchádzajúce ďalšie »
Skočiť na:  

Prinášame neustále aktuálne novinky na trhu rybárskych potrieb. Rybárske potreby - novinky. Ponúkame vám kvalitné výrobky svetových výrobcov a značiek. Výrobcovia rybárskych potrieb. Slovenský RYBÁR | Poháňané SMF 1.1.5.
© 2005, Simple Machines LLC. Všetky práva vyhradené.
Sme najlepší v predaji rybárskych potrieb. Vyskúšajte náš e-shop www.rybarovsvet.sk. Pohodlie na rybačke doprajte aj svojej rodine kemping - rybárske stoličky, lehátka, bivaky.
Slovenský RYBÁR, s.r.o. vydavateľ magazínu Slovenský RYBÁR, predajca rybárskych potrieb OKFISH.SK, sídlo Andreja Hlinku 1039, 050 01 Revúca, reklamy@slovenskyrybar.sk