AKTUÁLNE

Slovenský RYBÁR
Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte. Niektoré funkcie sú pre neprihlásených nedostupné (vkladanie príspevkov, hlasovanie, ...)!
Nedostali ste váš aktivačný email?

13.07.2020 13:42:46

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dĺžkou sedenia
Vyhľadávanie:     Pokročilé vyhľadávanie
FEBRUÁR - V novom čísle sa pozrieme na lov ostriežov pod ľadom, naučíme sa loviť kapry v studenej vode a naviažeme si prívlačové montáže na väčšie dravce. Dozvieme sa čo nové nám prinesie vyhláška k rybárskemu zákonu, ako aj mená výhercov predplatiteľskej súťaže. A mnoho iného...
232 578 príspevkov v 1 846 tém od 1 893 užívateľov
Najnovší užívateľ: ppeter
* Domov Nápoveda Vyhľadávanie Prihlásiť Registrovať
+  Slovenský RYBÁR
|-+  "Telemostové" rybačky (TMR) na fóre
| |-+  O "telemostoch"
| | |-+  ORGANIZAČNÝ VÝBOR
| | | |-+  Snem TMR
« predchádzajúce ďalšie »
Strán: 1 ... 11 12 [13] 14 Tlačiť
Autor Téma: Snem TMR  (Prečítané 20551 krát)
luiRA
Hero Member
Príspevkov: 881

Zobraziť profil
« Odpoveď #180 kedy: 22. Október 2014, 15:48:50 »

Úšklabok Úšklabok Úšklabok
opakovanie je matka mudrosti
a snad sa to uz uzakoni! Hnev
Zaznamenané
martin78
Hero Member
Príspevkov: 3 312

Zobraziť profil
« Odpoveď #181 kedy: 22. Október 2014, 16:15:36 »

Pripravím návrh telemostoveho zákona?  Úšklabok Úšklabok
Zaznamenané

Buď to ta ryba sežere nebo ne...
PEPO
Hero Member
Príspevkov: 5 730

Zobraziť profil
« Odpoveď #182 kedy: 22. Október 2014, 16:22:40 »

Peeepo na Hrad!!!  Úšklabok Úšklabok Úšklabok Úšklabok
Ale vazne, osem - desathodinovy interval a nemame sa o com bavit a mozeme padat k vode (keby sa dnes dalo  Neviem čo si myslieť/Nerozhodný Neviem čo si myslieť/Nerozhodný Neviem čo si myslieť/Nerozhodný)

Edit:
samozrejme, ze z tych 8-10 hodin sa bude vztahovat k telemostu len stvorhodinovka.
Neblázni Gúľam očami Gúľam očami Gúľam očami Gúľam očami.
Aké padanie?? Šok Šok Šok
Kebyže že 3dnová prívlač-no tak to už dá zabrať.Ale mlynčekovať sobota+nedela od svitu do mrku je akurátna skúška na výdrž Mrknutie Mrknutie.Maslový rohlík zje aj malé decko Úšklabok Úšklabok Úšklabok.
Jasne že sa môže ked tak zostať pri 4 hodinovke ktorá sa započíta,ale do 10-12 hodín sa snád trafí každý Vyvalujem oči! Super! Vyvalujem oči! Super! Vyvalujem oči! Super!
Zaznamenané

Furt pri Vode-Co bůh spojil, člověk nerozdělí. Co já rozebral, ani bůh nedá dohromady.
jozzzzy
Hero Member
Príspevkov: 800

Zobraziť profil
« Odpoveď #183 kedy: 22. Október 2014, 19:21:35 »

inak 8 hodín by bolo hádam aj veľa Smiech 4 úplne vyhovujú, len keby sú furt tie telemosty od tej 8 Vyplazujem jazyk

dočasne sa zdržujem svojho práva na slobodu prejavu Úsmev
Zaznamenané

Keď chceš byť šťastný hodinu, opi sa,
keď chceš byť šťastný rok, ožeň sa,
keď chceš byť šťastný celý život, staň sa rybárom.
Lagun22
Hero Member
Príspevkov: 5 533

Zobraziť profil
« Odpoveď #184 kedy: 22. Október 2014, 19:57:38 »

Tak teda, prve zopakujem, ze v casoch nie je pes zakopany i ked sa to moze na prvy pohlad tak zdat. Co nam teda ostava,co sa este (aj casy sa zmenili .... k lepsiemu) zmenilo kolo nas a v nas, od doby co boli TM viac v kurze?

Dielcia odpoved (nemusi byt u vsetch co polavili rovnaka) je ukryta v tvojej odpovedi na otazku,ako je mozne, ze v dobe vacsich "casovych represalii" Úsmev bola Tvoja "dochadzka" lepsejsia Vyvalujem oči! Super!

A navrch, pre tych, ktori su ochotny pripustit. Odisiel charizmaticky preceda, nech si mysli o jeho osobitych praktikach kto chce co chce, ale mali nieco do seba Úšklabok. No a s odchodom precedu sme sa zmenili aj mi, alebo ak chcete, zmenilo sa nase nazeranie na TM

dal som si tú "námahu"a prebehol som si archívne TMR 2012/2013 ... čo som zistil  Gúľam očami bol som dosť prekvapený, účasť nebola nikdy najak extra vyššia ako je dnes ... v priemere 7 - 8 fóristov súťažilo o vavrín hodný gebule telemosťáka  Úšklabok samozrejme boli aj výnimky presahujúce mierne číslo 10 a ak by sme započítali aj kaprársky maratón, tak to bol asi rekord v účasti ... takže asi tak ... tým samozrejme absolútne nespochybňujem poslednú myšlienku pod čiarou ... osobne myslím, že naj problém účasti bol vo väčšine prípadov čas 6:00 - 10:00 alebo 8:00 -12:00 teda keď treba občas aj niečo doma porobiť (teda niektorí) a je jedno či to je sobota či nedeľa ... takže za mňa, keď už sa teda uvoľnujú pravidlá a TMR je chápané ako víkendová zábavka pre čo najväčší počet ľudí, dajme to vždy na kompletku víkend v zmysle dennej doby lovu a bude vyhovené naozaj všetkým, čo si chcú vybrať v tomto čase ľubovolnú štvorhodinovku  Úsmev   
Zaznamenané
andrei11
Hero Member
Príspevkov: 3 853

Zobraziť profil WWW
« Odpoveď #185 kedy: 22. Október 2014, 20:03:57 »

btw rekord bol myslim privlacovy nonstop, vtedy bolo asik 25 telemostakov a bol o tom aj clanok v casopise Vyvalujem oči! Super!

edit: tot dokaz http://www.slovenskyrybar.sk/forum/index.php?topic=2594.600
« Posledná zmena: 22. Október 2014, 20:21:19 od andrei11 » Zaznamenané

Ak by ste mali chut a cas precitat si nieco o rybacke, navstivte moj blog >> http://mojlovryb.wordpress.com/
Lagun22
Hero Member
Príspevkov: 5 533

Zobraziť profil
« Odpoveď #186 kedy: 22. Október 2014, 20:27:15 »

btw rekord bol myslim privlacovy nonstop, vtedy bolo asik 25 telemostakov a bol o tom aj clanok v casopise Vyvalujem oči! Super!
nedbám  Úsmev  ľudia prichádzajú aj odchádzajú, raz je nás tu viac, raz menej, máš lepší rok, potom horší, aj zostava sa mení z roka na rok, čo sa nemení je zmysel tohoto zápolenia na diaľku - "spoločná" rybačka a niekedy až vyčerpávajúce reporty, aspoň občas normálne čítanie  Úšklabok
Zaznamenané
andrei11
Hero Member

Zobraziť profil WWW
« Odpoveď #187 kedy: 22. Október 2014, 20:31:55 »

nedbám  Úsmev  ľudia prichádzajú aj odchádzajú, raz je nás tu viac, raz menej, máš lepší rok, potom horší, aj zostava sa mení z roka na rok, čo sa nemení je zmysel tohoto zápolenia na diaľku - "spoločná" rybačka a niekedy až vyčerpávajúce reporty, aspoň občas normálne čítanie  Úšklabok

jj, tmr je o rybach a nie o p*******ch.  Úšklabok
Zaznamenané

Ak by ste mali chut a cas precitat si nieco o rybacke, navstivte moj blog >> http://mojlovryb.wordpress.com/
Martin Damašek
Hero Member
Príspevkov: 2 076

Zobraziť profil
« Odpoveď #188 kedy: 23. Október 2014, 17:34:39 »

Chlapci moji telemostový, ešte Vás tu nechám chvíľku baviť sa a potom vyhlásim svoje rozhodnutie v rámci dennej doby lovu a času telemostov Mrknutie
Zaznamenané

čas strávený na rybách sa neráta do života
andrei11
Hero Member

Zobraziť profil WWW
« Odpoveď #189 kedy: 27. Október 2014, 13:06:15 »

Chlapci moji telemostový, ešte Vás tu nechám chvíľku baviť sa a potom vyhlásim svoje rozhodnutie v rámci dennej doby lovu a času telemostov Mrknutie

no von s tym  Úšklabok
Zaznamenané

Martin Damašek
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #190 kedy: 27. Október 2014, 17:23:25 »

no von s tym  Úšklabok

Ešte chvíľočku sa tu doťahujte, mám doma dosť roboty a nestačil som ešte dokonale prešpekulovať celý systém, plus už je treba aj nad kalendárom na ďalší rok rozmýšľať Smiech

Jedno je isté- od ďalšieho telemostového roku zavedieme pravidlo, že výsledky sa budú musieť hlásiť do max. 3- 4 dní od odlovenia telemostu. Raport bude môcť prísť aj neskoršie Úsmev
Zaznamenané

Martin Damašek
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #191 kedy: 29. Október 2014, 07:23:22 »

Počas noci som nemohol takmer dobre spať, lebo som premýšľal ako uspokojiť a upokojiť našu rodinu telemostovú. Kauza Karaskových prútov mi nedala zažmúriť oka, v SS sa mi objavila aj nejaká tá správa o konci telemosťáka, preto na upokojenie situácie navrhujem na ďalšiu sezónu tieto zmeny:

1. lov bude cez víkend, počas dennej doby lovu- každý telemosťák si bude môcť zvoliť 4 hodiny kedy odloví. Týmto štýlom bude lovená väčšina telemostov, občas si dáme aj "klasickú" 4 hodinovku. Lov len cez víkend sa nebude týkať špeciálov, napr. prívlač/muška na začiatok sezóny.

2. V prípade feedru/plávanej sa zrejme na skúšku povolí lov na 2 prúty, síce tí, čo majú len jeden feeder prút budú v nevýhode.

3. Ako som už spomenul, výsledky sa budú hlásiť do troch dní.

Bod 1 a bod 3 sú definitívne rozhodnuté, nad bodom 2 budem ešte dlho dumať.

Prosím Vás o korektnú diskusiu, ste dospelí chlapi, nesprávajte sa ako urazené malé deti- stačí, že sa ofučal predseda...
« Posledná zmena: 29. Október 2014, 07:33:01 od Martin Damašek » Zaznamenané

andrei11
Hero Member

Zobraziť profil WWW
« Odpoveď #192 kedy: 08. Január 2015, 17:27:42 »

a co snem? nist? tlaciaren donesu kosicania ked bude treba Úšklabok
Zaznamenané

Martin Damašek
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #193 kedy: 08. Január 2015, 20:52:19 »

Ako si ten snem predstavujete? V podobnom štýle ako ten náš Tatranský? Už vopred upozorňujem, že peniaze na Širokého hotel nemám Smiech
Zaznamenané

Karasko
Sr. Member
Príspevkov: 400

Zobraziť profil
« Odpoveď #194 kedy: 09. Január 2015, 11:45:27 »

Martin, myslim, ze vsetko co rozsiri rodinu nasu telemostovu resp. zvysi moznost momentalnej osadky absolvovat kolo bude vitane, len aby z toho zrazu nebol holubnik  Mrknutie
Zaznamenané

When our life is over and we end up in our creators landing net may we be judged as "Big enough to Keep"...
Strán: 1 ... 11 12 [13] 14 Tlačiť 
« predchádzajúce ďalšie »
Skočiť na:  

Prinášame neustále aktuálne novinky na trhu rybárskych potrieb. Rybárske potreby - novinky. Ponúkame vám kvalitné výrobky svetových výrobcov a značiek. Výrobcovia rybárskych potrieb. Slovenský RYBÁR | Poháňané SMF 1.1.5.
© 2005, Simple Machines LLC. Všetky práva vyhradené.
Sme najlepší v predaji rybárskych potrieb. Vyskúšajte náš e-shop www.rybarovsvet.sk. Pohodlie na rybačke doprajte aj svojej rodine kemping - rybárske stoličky, lehátka, bivaky.
Slovenský RYBÁR, s.r.o. vydavateľ magazínu Slovenský RYBÁR, predajca rybárskych potrieb OKFISH.SK, sídlo Andreja Hlinku 1039, 050 01 Revúca, reklamy@slovenskyrybar.sk