AKTUÁLNE

Slovenský RYBÁR
Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte. Niektoré funkcie sú pre neprihlásených nedostupné (vkladanie príspevkov, hlasovanie, ...)!
Nedostali ste váš aktivačný email?

18.11.2019 12:54:11

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dĺžkou sedenia
Vyhľadávanie:     Pokročilé vyhľadávanie
FEBRUÁR - V novom čísle sa pozrieme na lov ostriežov pod ľadom, naučíme sa loviť kapry v studenej vode a naviažeme si prívlačové montáže na väčšie dravce. Dozvieme sa čo nové nám prinesie vyhláška k rybárskemu zákonu, ako aj mená výhercov predplatiteľskej súťaže. A mnoho iného...
233 190 príspevkov v 1 829 tém od 1 825 užívateľov
Najnovší užívateľ: Matko1982
* Domov Nápoveda Vyhľadávanie Prihlásiť Registrovať
+  Slovenský RYBÁR
|-+  Diskusia - rôzne
| |-+  Voľné témy
| | |-+  BURZA
| | | |-+  Preprava tovaru - Fiat ducato maxi
« predchádzajúce ďalšie »
Strán: [1] Tlačiť
Autor Téma: Preprava tovaru - Fiat ducato maxi  (Prečítané 2215 krát)
Marcelino
Hero Member
Príspevkov: 1 690

CHYŤ a PUSŤ

Zobraziť profil
« kedy: 27. November 2012, 22:01:13 »

Zdravim pani, rozbieham s kamaratom autodopravu. Ak by ste potrebovali nieco previezt, odviezt, nalozit a vylozit na urcenom mieste, som tu pre Vas  Mrknutie Nieje problem ani zasobovanie rybarskych predajni a skladov. Napiste a urcite sa dohodneme.

Zaznamenané
andrei11
Hero Member
Príspevkov: 3 849

Zobraziť profil WWW
« Odpoveď #1 kedy: 28. November 2012, 12:41:49 »

Zdravim pani, rozbieham s kamaratom autodopravu. Ak by ste potrebovali nieco previezt, odviezt, nalozit a vylozit na urcenom mieste, som tu pre Vas  Mrknutie Nieje problem ani zasobovanie rybarskych predajni a skladov. Napiste a urcite sa dohodneme.

dobre vediet Úsmev

a drzim paste, nech si autiak aspon zarobi na seba Mrknutie
Zaznamenané

Ak by ste mali chut a cas precitat si nieco o rybacke, navstivte moj blog >> http://mojlovryb.wordpress.com/
matko291
Hero Member
Príspevkov: 567

Zobraziť profil
« Odpoveď #2 kedy: 29. November 2012, 20:33:23 »

Kamo dal si sa na dlhu a tažkú cestu aby si sa uživil v tejto dobe z dodávkou.Takúto dopravu máš všase ponuky si možeš vyberať.Ja som toto začal pred asi troma rokmi a je to drina zohnať robotu na auto.Mám tiež Fiatika zatial slape ako hodinky však nemá ani 5 mesiacov tak musí  Mrknutie mam model zo spevnenou zadnou napravom a najvacsi tiez Maxi.Na Palotas ideal  Úšklabok Nech sa ti teda darí ak ak nebudeš stíhať kľudne sa ozvy rad vypomôžem  Mrknutie
Zaznamenané
PEPO
Hero Member
Príspevkov: 5 671

Zobraziť profil
« Odpoveď #3 kedy: 29. November 2012, 20:42:34 »

Majstry-ja vyťažujem 10 návesov+2 kusy 7,5 tonky +2 kusy 15 tonky .Tak aby sa dakto chystal do talianska a nezmestí sa mu výbava do auta,tak mu pošlem auto podla jeho potreby Smiech Smiech Smiech Smiech
Zaznamenané

Furt pri Vode-Co bůh spojil, člověk nerozdělí. Co já rozebral, ani bůh nedá dohromady.
Marcelino
Hero Member

CHYŤ a PUSŤ

Zobraziť profil
« Odpoveď #4 kedy: 29. November 2012, 20:43:41 »

Kamo dal si sa na dlhu a tažkú cestu aby si sa uživil v tejto dobe z dodávkou.Takúto dopravu máš všase ponuky si možeš vyberať.Ja som toto začal pred asi troma rokmi a je to drina zohnať robotu na auto.Mám tiež Fiatika zatial slape ako hodinky však nemá ani 5 mesiacov tak musí  Mrknutie mam model zo spevnenou zadnou napravom a najvacsi tiez Maxi.Na Palotas ideal  Úšklabok Nech sa ti teda darí ak ak nebudeš stíhať kľudne sa ozvy rad vypomôžem  Mrknutie
Viem, len aby som to dal na pravu mieru. Hore som to zle napisal. Ja som v pozicii vodic a moj kamarat je majitel, sef. Ja zhanam niake zakazky a on potom riesi cenove a prepravne podmienky a tak. Aby nevznikli niake dezinformacie.  Mrknutie
« Posledná zmena: 29. November 2012, 20:45:27 od Marcelino » Zaznamenané
Longi
Hero Member
Príspevkov: 2 268

Zobraziť profil
« Odpoveď #5 kedy: 29. November 2012, 20:49:51 »

...nestresuj ho, aspoň bude mať čas na rybačku Smiech...viď Pepa, furt na rybách Mrknutie...
Zaznamenané
Marcelino
Hero Member

CHYŤ a PUSŤ

Zobraziť profil
« Odpoveď #6 kedy: 29. November 2012, 20:50:45 »

...nestresuj ho, aspoň bude mať čas na rybačku Smiech...viď Pepa, furt na rybách Mrknutie...
Úšklabok Úšklabok
Zaznamenané
PEPO
Hero Member
Príspevkov: 5 671

Zobraziť profil
« Odpoveď #7 kedy: 29. November 2012, 20:52:49 »

Longi-ved dnešnej dobe ked sa trochu chce,tak nejaký ten týždnik sa dá takáto firma ovládať cez notebook aj z bivaku/člnu.
Vtedy sa aj zarába a aj chytá-aj ked oboje ide vtedy tak na polovicu,ale je aj hus sýty a aj ovca celá Smiech Smiech Smiech Smiech
Zaznamenané

Furt pri Vode-Co bůh spojil, člověk nerozdělí. Co já rozebral, ani bůh nedá dohromady.
Strán: [1] Tlačiť 
« predchádzajúce ďalšie »
Skočiť na:  

Prinášame neustále aktuálne novinky na trhu rybárskych potrieb. Rybárske potreby - novinky. Ponúkame vám kvalitné výrobky svetových výrobcov a značiek. Výrobcovia rybárskych potrieb. Slovenský RYBÁR | Poháňané SMF 1.1.5.
© 2005, Simple Machines LLC. Všetky práva vyhradené.
Sme najlepší v predaji rybárskych potrieb. Vyskúšajte náš e-shop www.rybarovsvet.sk. Pohodlie na rybačke doprajte aj svojej rodine kemping - rybárske stoličky, lehátka, bivaky.
Slovenský RYBÁR, s.r.o. vydavateľ magazínu Slovenský RYBÁR, predajca rybárskych potrieb OKFISH.SK, sídlo Andreja Hlinku 1039, 050 01 Revúca, reklamy@slovenskyrybar.sk