AKTUÁLNE

Slovenský RYBÁR
Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte. Niektoré funkcie sú pre neprihlásených nedostupné (vkladanie príspevkov, hlasovanie, ...)!
Nedostali ste váš aktivačný email?

05.06.2020 04:50:56

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dĺžkou sedenia
Vyhľadávanie:     Pokročilé vyhľadávanie
FEBRUÁR - V novom čísle sa pozrieme na lov ostriežov pod ľadom, naučíme sa loviť kapry v studenej vode a naviažeme si prívlačové montáže na väčšie dravce. Dozvieme sa čo nové nám prinesie vyhláška k rybárskemu zákonu, ako aj mená výhercov predplatiteľskej súťaže. A mnoho iného...
232 435 príspevkov v 1 845 tém od 1 886 užívateľov
Najnovší užívateľ: Amatér
* Domov Nápoveda Vyhľadávanie Prihlásiť Registrovať
+  Slovenský RYBÁR
|-+  Diskusia - kapor
| |-+  Kaprárina
| | |-+  ARCHÍV
| | | |-+  Carp Show Slovakia 2013
« predchádzajúce ďalšie »
Strán: 1 ... 13 14 [15] 16 17 Tlačiť
Autor Téma: Carp Show Slovakia 2013  (Prečítané 32819 krát)
Čeko
Hero Member
Príspevkov: 5 685

Zobraziť profil
« Odpoveď #210 kedy: 18. Február 2013, 00:02:14 »

Vyvalujem oči! Super!

Zaznamenané
Čeko
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #211 kedy: 18. Február 2013, 00:04:42 »

Vyvalujem oči! Super!

Zaznamenané
Čeko
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #212 kedy: 18. Február 2013, 00:05:55 »

s Hirmim

Zaznamenané
Čeko
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #213 kedy: 18. Február 2013, 00:11:12 »

Vyvalujem oči! Super!

Zaznamenané
Čeko
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #214 kedy: 18. Február 2013, 00:12:00 »

koniec CS

Zaznamenané
Miro Hirjak
Hero Member
Príspevkov: 1 294

alias HIRMI

Zobraziť profil WWW
« Odpoveď #215 kedy: 18. Február 2013, 01:00:31 »

Vidim Ceko, ze ty si to cele nakoniec uzatvaral Úsmev) .. sa tesim uz na dalsie stretko a pridem uz bez auta Mrknutie
Zaznamenané

on-line na rybách mojeboilies.sk / facebook mojeboilies.sk /
Čeko
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #216 kedy: 18. Február 2013, 01:14:05 »

Vidim Ceko, ze ty si to cele nakoniec uzatvaral Úsmev) .. sa tesim uz na dalsie stretko a pridem uz bez auta Mrknutie
Hirmi nič som neuzatváral,ale keď že sme orthodoxný tak sme zase odchádzali medzi poslednými  Smiech Smiech Smiech
Zaznamenané
vito
Hosť
« Odpoveď #217 kedy: 18. Február 2013, 09:24:50 »

Jednoznacne najlepsia prednaska bola Sirava, chlapi si dali zalezat a "flippera", aspon myslim ze to bol on podla toho ako odborne rozpraval, by som dokazal pocuvat aj dve hodiny, namiesto reklamnych vsuviek a la Carp'R'Us. Tak ale to k tomu uz asi patri, aj vzhladom na zasluhy organizatorov. A urcite vacsie priestory, aj za cenu vyssieho vstupneho.
Zaznamenané
miro
Hero Member
Príspevkov: 640

Zobraziť profil
« Odpoveď #218 kedy: 18. Február 2013, 09:59:36 »

prvý krát som vydržal do konca a to som mal vstupenku 66 a v nedelu som si od rána pozrel Fehovu v Budapešti a musím povedať že CS bola lepšia
Zaznamenané
Čeko
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #219 kedy: 18. Február 2013, 13:07:22 »

Team Starbaits Francúzko

Zaznamenané
peterh78
Hero Member
Príspevkov: 505

Zobraziť profil
« Odpoveď #220 kedy: 18. Február 2013, 13:19:42 »

ahojte.
pridam aj ja zopar postrehov z CS.
- ako uz bolo povedame,hrozna tlacenica a malo priestoru
- bufet hroza, vysoke ceny, malo priestoru na posedenie
- mam pocit ze tam bolo oproti minulemu roku menej vystavovatelov a aj ty co tam boli mali maly sortiment produktov
- ako tu uz padlo ohladne tomboly, ten system s posielanim cien by to cele urychlil
+ dobra cena vstupneho ( zeny zadara ) mozno az prilis na ukor priestorov
+ ako vzdy zaujimavi hostia

Dakujem za prijemne travenu sobotu a drzim palce do dalsich rocnikov
Zaznamenané
Ján Pečo
Hero Member
Príspevkov: 793

c&r

Zobraziť profil
« Odpoveď #221 kedy: 18. Február 2013, 15:10:15 »

koniec CS

ale koniec hadam len rocniku 2013, ci?Čo??? Úšklabok Úšklabok Úšklabok verim ze ich bude este vela Mrknutie
Zaznamenané

I Want to Break Free
Čeko
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #222 kedy: 18. Február 2013, 15:12:06 »

koniec CS

ale koniec hadam len rocniku 2013, ci?Čo??? Úšklabok Úšklabok Úšklabok verim ze ich bude este vela Mrknutie
jasné,že iba koniec CS 2013  Úšklabok
Zaznamenané
ivan fabian
Hosť
« Odpoveď #223 kedy: 18. Február 2013, 17:01:39 »

Moje vyjadrenie ku Carp Show
Priestory – problém, ktorý  tu je sa snažíme samozrejme  riešiť. Snažíme sa hľadať priestory ,ktoré by boli väčšie , ale zároveň aby spĺňali aj podmienku prednáškovej sály  a samozrejme cenovo prístupné. Verte mi ,nie je to také jednoduché ako sa to zdá. Nechceme, aby Carp Show stratilo ducha priateľstva, priateľských stretnutí aj pri tom poháriku a stretávania sa ľudí jednej krvnej skupiny  v tak hektickej dobe ako momentálne je a posunulo sa to do klasickej strohej rybárskej výstavy. Preto nie je na mieste , ako som už niekde na niektorom fóre čítal  porovnávať to z výstavami v Brne, alebo v Prahe. Na to sú tu Incheba a Výstavisko Nitra. Po dvoch rokoch sa Carp Show zúčastnil opäť aj J.M.Lebreton, ktorý každoročne absolvuje niekoľko takýchto Carp Show a musím napísať ,že uznanlivo sa vyjadril o posune slovenského Carp Show vpred ,o vyspelosti slovenských kaprárov a hlavne to ako som už písal mi prízvukoval o snahe udržať priateľského ducha tohto podujatia.
Tombola – je to záver podujatia a skôr taká odmena pre tých ,ktorí tam zostali až do konca či sa náhodou na nich neusmeje šťastie. Vždy sa niesla skôr v zábavnom a uvoľnenom duchu, tak ako celé Carp Show a myslím, že tomu bolo aj v tomto roku. Štvrť, alebo pol hodinka o ktorú sa predĺžila tombola, vzhľadom na neprítomnosť tých ktorí nezostali až do konca, bola skutočne až takou chybou, že by to malo pokaziť dojem z Carp Show, to snáď nie? Svet je uponáhľaný a ešte na Carp Show sa máme niekam rýchlo ponáhľať, veď sme rybári ,koľko musíme čakať na jeden záber. Ešte čo sa týka zasielania tomboly na adresu. Minulý rok sme mali lístky ,kde sa mala napísať adresa a kontakt na majiteľa lístku, keď sme pred tombolou pozreli tie lístky ,tak minimálne polovica bola nečitateľná ,alebo tam boli popísané hlúposti. Tak sme od toho úplne upustili a nerobili sme to ani minulý rok. Všetky ostatné pripomienky spoločne  s Vladysom preberieme a úprimne díky za ne. Na záver sa chcem všetkým poďakovať, ktorí si našli čas a v sobotu prišli na Carp Show,chcem sa poďakovať všetkým firmám, ktoré svojou účasťou podporili toto Carp Show. Takže na záver, veľké ďakujem všetkým skvelým slovenským kaprárom.
PS: na budúce tí ktorí nezvládnu alkohol,nevracajte v kinosále pod sedadlá,skúste to riešiť na záchode ako poniektorí, zle sa to z toho koberca pucuje. Mrknutie
« Posledná zmena: 18. Február 2013, 17:09:58 od ivan fabian » Zaznamenané
Ján Pečo
Hero Member
Príspevkov: 793

c&r

Zobraziť profil
« Odpoveď #224 kedy: 18. Február 2013, 19:09:20 »

CS je o stretnuti, obzreti si noviniek,prednaskach a naucit sa nieco nove. Preto je blbost tvrdit ze tombola dehonestovala celu CS. Gúľam očami Kto tam chodi pre tombolu,lepsie spravy ked pojde na tanecnu zabavu. Tam je tombola vrchol programu. Mrknutie
Zaznamenané

I Want to Break Free
Strán: 1 ... 13 14 [15] 16 17 Tlačiť 
« predchádzajúce ďalšie »
Skočiť na:  

Prinášame neustále aktuálne novinky na trhu rybárskych potrieb. Rybárske potreby - novinky. Ponúkame vám kvalitné výrobky svetových výrobcov a značiek. Výrobcovia rybárskych potrieb. Slovenský RYBÁR | Poháňané SMF 1.1.5.
© 2005, Simple Machines LLC. Všetky práva vyhradené.
Sme najlepší v predaji rybárskych potrieb. Vyskúšajte náš e-shop www.rybarovsvet.sk. Pohodlie na rybačke doprajte aj svojej rodine kemping - rybárske stoličky, lehátka, bivaky.
Slovenský RYBÁR, s.r.o. vydavateľ magazínu Slovenský RYBÁR, predajca rybárskych potrieb OKFISH.SK, sídlo Andreja Hlinku 1039, 050 01 Revúca, reklamy@slovenskyrybar.sk