AKTUÁLNE

Slovenský RYBÁR
Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte. Niektoré funkcie sú pre neprihlásených nedostupné (vkladanie príspevkov, hlasovanie, ...)!
Nedostali ste váš aktivačný email?

20.11.2019 00:55:25

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dĺžkou sedenia
Vyhľadávanie:     Pokročilé vyhľadávanie
FEBRUÁR - V novom čísle sa pozrieme na lov ostriežov pod ľadom, naučíme sa loviť kapry v studenej vode a naviažeme si prívlačové montáže na väčšie dravce. Dozvieme sa čo nové nám prinesie vyhláška k rybárskemu zákonu, ako aj mená výhercov predplatiteľskej súťaže. A mnoho iného...
233 192 príspevkov v 1 829 tém od 1 826 užívateľov
Najnovší užívateľ: PeterPodsklan
* Domov Nápoveda Vyhľadávanie Prihlásiť Registrovať
+  Slovenský RYBÁR
|-+  Diskusia - kapor
| |-+  Kaprárina
| | |-+  ARCHÍV
| | | |-+  Carp Show Slovakia 2013
« predchádzajúce ďalšie »
Strán: 1 ... 15 16 [17] 18 Tlačiť
Autor Téma: Carp Show Slovakia 2013  (Prečítané 31618 krát)
kermo20
Sr. Member
Príspevkov: 250

Zobraziť profil
« Odpoveď #240 kedy: 19. Február 2013, 09:23:41 »

Ohladom toho alkoholu tiez by som bol za to obmedzenie, je pravda ze na CS ide o priatelsku atmosferu len dufam ze nie k alkoholu  Mrknutie  tento rok som nebol na CS kvôli rodinnym dovodom ale absolvoval som predtym 3 rocniky a z mojho pohladu by som tam chcel vidiet viac toho kaprarskeho naradíčka a menej navnad a nastrah alebo aby to bolo v takom vyvazenom pomere lebo niekedy mi to pripada ako boilies show, mozno ze je to tazke najmä kvoli tym priestorom ale rad by som uvítal taku zmenu.A ohladom tych priestorov mozno by som ich zvacsil aj na ukor zvysenia ceny vstupného ale to uz asi necham na zvazenie organizátorom.Ako kaprar dakujem ze mame takuto akciu na Slovensku
Zaznamenané

Mikbaits a step ahead
rocces
Full Member
Príspevkov: 113

Zobraziť profil
« Odpoveď #241 kedy: 19. Február 2013, 12:08:37 »

takisto...klobúk dole pred organizáciou takejto akcie...absolvoval som 2 ročníky a akurát jedno mínus z mojej strany...priestory boli preplnené a fakt by bolo potrebné pouvažovať nad väčšími priestormi...už len z bezpečnostného hľadiska...inak všetko OK..prednášky boli TOP(zvlášť o Šírave  Úsmev )
Zaznamenané
Karásek
Hero Member
Príspevkov: 4 454

Zobraziť profil
« Odpoveď #242 kedy: 19. Február 2013, 23:19:21 »

Akcia super,a čo sa týka tombole, aj ked sa top trošku natiahlo myslím, že o.k.
Boli by na mieste vňčšie priestory, ale nie vždy sa to dá.
pridám nejaké foto
Zaznamenané
Karásek
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #243 kedy: 19. Február 2013, 23:21:30 »

Zaznamenané
Karásek
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #244 kedy: 19. Február 2013, 23:25:31 »

Zaznamenané
Karásek
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #245 kedy: 19. Február 2013, 23:28:57 »

Zaznamenané
igor20
Hosť
« Odpoveď #246 kedy: 20. Február 2013, 09:31:09 »

bol som tam prvy krat a celkom sa mi pacilo. vela firiem, len ako bolo spomenute tak hrozna tlacenica bola. nastastie sme prisli pred obedom a cez obed som sa uz dostal ku vsetkym stankom v pohode. boli sme tam s kamosom aj s nasimi polovickami, takze sme okrem drobnych nakupov iba sondovali co si kupime (nemusia vediet kolko sme ochotny dat za vybavu  Úšklabok) s parkovanim bol tiez trosku problem, ale pri panelakoch sa nejake miesto naslo  Úšklabok na tombolu sme necakali, ale podla mna by bolo spravodlive aby sa listky vhadzovali pred losovanim. je to len bonus, ktory si zasluzia ti vytrvalci co tam ostali a organizatori maju bez tak dost starosti, nie to aby vsetky ceny balili a rozosielali
Zaznamenané
flipper
Full Member
Príspevkov: 238

Zobraziť profil
« Odpoveď #247 kedy: 20. Február 2013, 13:33:55 »

Jednoznacne najlepsia prednaska bola Sirava, chlapi si dali zalezat a "flippera", aspon myslim ze to bol on podla toho ako odborne rozpraval, by som dokazal pocuvat aj dve hodiny, namiesto reklamnych vsuviek a la Carp'R'Us. Tak ale to k tomu uz asi patri, aj vzhladom na zasluhy organizatorov. A urcite vacsie priestory, aj za cenu vyssieho vstupneho.
Vito, ver mi, ze by som mohol tuto problematiku, ktora tiez uzko suvisi s uspesnym lovom kaprov ovela podrobnejsie vysvetlit, ale za dvanast minut, ktore som mal k dispozicii sa to fakt neda.Marcus ma nahanal, aby som isiel dalsie a dalsie veci a mne to pripadalo ako jedna minuta.Inac CS bola jedinecna, priatelska atmosfera, povedal by som az rodinne vztahy, ako by sa zisla jedna velka, rozvetvena kaprarska slovenska rodina.
Zaznamenané
Richard
Hero Member
Príspevkov: 2 537

Zobraziť profil
« Odpoveď #248 kedy: 20. Február 2013, 14:02:18 »

Peter prednáška bola super, škoda že Vám nedali viacej času! Povedali ste tam aj svoje poznatky, ktoré by som ja dlho zvažoval či to pustím do éteru. S Vladysom sme sa o tom bavili že klobúk dole pred Tebou, Vladom a Marekom!!! Mrknutie
Zaznamenané
Romes
Hero Member
Príspevkov: 2 438

Zobraziť profil
« Odpoveď #249 kedy: 20. Február 2013, 14:08:14 »

Zdar Peťo. súhlasím s tebou čo sa týka atmosféry aj keď pravdupovediac nebolo moc času pokecať a bolo to hektické. Inak dnes mi Lukáš priviezol čo si si zabudol, tak ti to pošlem. Škoda aj že som nemohol prísť pozrieť vašu prednášku, boli skutočne pozitívne ohlasy. No a CS bola výborne zorganizovaná  a zase sa posunula v pred za čo veľká vďaka Ivanovi a Vladovi, ale tak ako všetci hovoria, kapacitne by to už chcelo niečo iné, takže držím palce aby to budúci rok vyšlo a našli sa nejaké lepšie priestory.
Zaznamenané
andrej
Hosť
« Odpoveď #250 kedy: 20. Február 2013, 15:44:58 »

Ak cestuje partia  13 hodin  na CS tak naebaný už dojdu takže nekupi tam ,donese alebo kupi inde..
Potom to tak vyzerá že blve v sále kde mu zašlape domáca čo vypálil zvlášť pre túto akciu..
Zaznamenané
flipper
Full Member
Príspevkov: 238

Zobraziť profil
« Odpoveď #251 kedy: 20. Február 2013, 16:41:39 »

Peter prednáška bola super, škoda že Vám nedali viacej času! Povedali ste tam aj svoje poznatky, ktoré by som ja dlho zvažoval či to pustím do éteru. S Vladysom sme sa o tom bavili že klobúk dole pred Tebou, Vladom a Marekom!!! Mrknutie
Riso, pekne dakujeme, urcite nemame co skryvat, a ked sme to tak prezentovali, tak chceme, aby si aj ostatni chlapi pochytali na tak tazkej vode pekne ryby a mali z nich radost.V dnesnej zakernej dobe je to trosku cudne, ale my sa na to pozerame trochu inac. Chceme, aby medzi kaprarmi Slovenska prevladali dobre priatelske vztahy, aby  kvalita slovenskej kaprariny isla oproti susednym krajinam smerom hore o co sa nepochybne aj formou CS snazia Vlado s Ivanom, za co im patri velka vdaka.
Zaznamenané
carpfanatik
Sr. Member
Príspevkov: 484

Zobraziť profil
« Odpoveď #252 kedy: 20. Február 2013, 18:32:21 »

Riso, pekne dakujeme, urcite nemame co skryvat, a ked sme to tak prezentovali, tak chceme, aby si aj ostatni chlapi pochytali na tak tazkej vode pekne ryby a mali z nich radost.V dnesnej zakernej dobe je to trosku cudne, ale my sa na to pozerame trochu inac. Chceme, aby medzi kaprarmi Slovenska prevladali dobre priatelske vztahy, aby  kvalita slovenskej kaprariny isla oproti susednym krajinam smerom hore o co sa nepochybne aj formou CS snazia Vlado s Ivanom, za co im patri velka vdaka.
Peťo čau . Tak toto si tu pekne popísal , klobúk dole ! Škoda že som nemal na teba viac času kvôli povinostiam ale pevne verím že dakde sa stretneme pri vode a tam bude čas na debatu !
Zaznamenané

...spájajú Nás výzvy ... Zsolti
Malhe
Jr. Member
**
Príspevkov: 99

Zobraziť profil WWW
« Odpoveď #253 kedy: 20. Február 2013, 19:21:08 »

Ďalší ročník Carp Show Slovakia je za nami.

Naše produkty mali mezi návštevníkmi veľký úspech a obdržali sme veľa pozitívnych reakcií za čo chceme poďakovať!

Uvidíme sa na ďalšom ročníku!

s pozdravom
4THIRDS PVA SLOVAKIA

Viac info o našich produktoch nájdete na:

www.4thirds.sk/shop

Zaznamenané
Andrejus
Full Member
Príspevkov: 185

Zobraziť profil
« Odpoveď #254 kedy: 23. Február 2013, 07:38:36 »

Ahoj Peter, bol som tiez na CS a tiez som potom vela premyslal preco ste tu vodu tak spropagovali. Ale vasa prednaska bola najlepsia, vela som si z nej odniesol. Vo vasom rozhodnuti urcite hralo rolu aj to ze je to revir "chyt a pust" ,ale aj tak som tomu celkom nerozumel. Aj som dal Vladovi jednu otazku a bol som prekvapeny jeho odpovedou, lebo mi vyvracala moje doterajsie skusenosti. Ale vyskusam to tak ako povedal, zo zvedavosti.
V citacii hore pises, ze sa na to pozerate trochu inak...
Ja som tiez za to aby boli medzi kaprarmi priatelske vztahy atd. ako pises, ale to by sme nesmeli byt na Slovensku. Mentalita národa je budovana desatrociami  a neda sa zmenit zo dna na den systemom chyt a pust. Je to na velku skodu pre nas rybarov rozmyslajucich trochu do buducna, ale ked vidim chovanie rybarov v mojom okoli tak neverim v nejake lepsie casy. Aj ked su aj vynimky, ale je ich malo.
Zaznamenané
Strán: 1 ... 15 16 [17] 18 Tlačiť 
« predchádzajúce ďalšie »
Skočiť na:  

Prinášame neustále aktuálne novinky na trhu rybárskych potrieb. Rybárske potreby - novinky. Ponúkame vám kvalitné výrobky svetových výrobcov a značiek. Výrobcovia rybárskych potrieb. Slovenský RYBÁR | Poháňané SMF 1.1.5.
© 2005, Simple Machines LLC. Všetky práva vyhradené.
Sme najlepší v predaji rybárskych potrieb. Vyskúšajte náš e-shop www.rybarovsvet.sk. Pohodlie na rybačke doprajte aj svojej rodine kemping - rybárske stoličky, lehátka, bivaky.
Slovenský RYBÁR, s.r.o. vydavateľ magazínu Slovenský RYBÁR, predajca rybárskych potrieb OKFISH.SK, sídlo Andreja Hlinku 1039, 050 01 Revúca, reklamy@slovenskyrybar.sk