AKTUÁLNE

Slovenský RYBÁR
Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte. Niektoré funkcie sú pre neprihlásených nedostupné (vkladanie príspevkov, hlasovanie, ...)!
Nedostali ste váš aktivačný email?

05.06.2020 06:19:42

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dĺžkou sedenia
Vyhľadávanie:     Pokročilé vyhľadávanie
FEBRUÁR - V novom čísle sa pozrieme na lov ostriežov pod ľadom, naučíme sa loviť kapry v studenej vode a naviažeme si prívlačové montáže na väčšie dravce. Dozvieme sa čo nové nám prinesie vyhláška k rybárskemu zákonu, ako aj mená výhercov predplatiteľskej súťaže. A mnoho iného...
232 436 príspevkov v 1 845 tém od 1 886 užívateľov
Najnovší užívateľ: Amatér
* Domov Nápoveda Vyhľadávanie Prihlásiť Registrovať
+  Slovenský RYBÁR
|-+  Diskusia - kapor
| |-+  Kaprárina
| | |-+  ARCHÍV
| | | |-+  Carp Show Slovakia 2013
« predchádzajúce ďalšie »
Strán: 1 ... 14 15 [16] 17 Tlačiť
Autor Téma: Carp Show Slovakia 2013  (Prečítané 32829 krát)
NZolo
Sr. Member
Príspevkov: 335

Zobraziť profil
« Odpoveď #225 kedy: 18. Február 2013, 20:08:50 »

CS je o stretnuti, obzreti si noviniek,prednaskach a naucit sa nieco nove. Preto je blbost tvrdit ze tombola dehonestovala celu CS. Gúľam očami Kto tam chodi pre tombolu,lepsie spravy ked pojde na tanecnu zabavu. Tam je tombola vrchol programu. Mrknutie

Kde sa tu dáva ten "palec hore" ??
Zaznamenané
B.B. Carp
Hosť
« Odpoveď #226 kedy: 18. Február 2013, 20:29:53 »

Marek Roman ...Vlado Vell ...Peter Krajník ... Mrknutie Mrknutie Mrknutie

Zaznamenané
Marcelino
Hero Member
Príspevkov: 1 696

CHYŤ a PUSŤ

Zobraziť profil
« Odpoveď #227 kedy: 18. Február 2013, 20:34:55 »

Najlepsi bol ten pan co rozpraval o biologii vo vode  Mrknutie Za 1 minutu povedal asi 150 slov  Úšklabok Úšklabok Ale perfektne zmaknuta prednaska, gratulujem vam vsetkym trom  Mrknutie
Zaznamenané
B.B. Carp
Hosť
« Odpoveď #228 kedy: 18. Február 2013, 20:41:53 »

Najlepsi bol ten pan co rozpraval o biologii vo vode  Mrknutie Za 1 minutu povedal asi 150 slov  Úšklabok Úšklabok Ale perfektne zmaknuta prednaska, gratulujem vam vsetkym trom  Mrknutie
Marcelino, všetci Humenčania ako ja, a ten pán tomu rozumie to mi ver...... Mrknutie
« Posledná zmena: 18. Február 2013, 21:13:48 od B.B.Carp » Zaznamenané
jojcko
Newbie
*
Príspevkov: 24

Zobraziť profil
« Odpoveď #229 kedy: 18. Február 2013, 20:44:14 »

ivan fabian
velmi pekne a vystizne napisane, dakujem za takuto akciu a prajem vela sil a uspechov v organizacii buduceho rocnika. je to uzasne uvolnenie, inspiracia a spestrenie pre kaprara v tieto dlhe zimne dni...Tombola urcite nepokazila dojem z tejto uzasnej akcie, organizatori nemozu predsa vediet ci ostane do tomboly 300 alebo 1100 ludi a spravodlivo sa dala sanca kazdemu navstevnikovi a islo predsa o srandu...(inak dakujem kubovi za vylosovanie)
A na zaver pacil sa mi tvoj otvoreny nazor z Tvojich ust pri poslednej prednaske ohladom boiliesu, ktory tu vzdy bude lebo je to aj o biznise
a ohladom montazi kde v jednoduchosti je krasa...PALEC HORE !!!
Zaznamenané
ondré
Jr. Member
**
Príspevkov: 63

SIGET team KUTY

Zobraziť profil
« Odpoveď #230 kedy: 18. Február 2013, 21:11:42 »

Zdar Ivan.mas uplnu pravdu,viem o co hovoris.A CS porovnavat s akciami ako vystava v Brne,to sa neda porovnat lebo vystava a show je sto a jedno.A tombola je len taky bonus na zaver.Ja si tiez myslim ze hlavne ide oto sa stretnut a pokecet s kamošmi atd.Ivan len tak dalej!
Zaznamenané
Pedro36
Hero Member
Príspevkov: 1 112

SIGET Team Kúty

Zobraziť profil
« Odpoveď #231 kedy: 18. Február 2013, 21:18:04 »

Zdar Ivan.mas uplnu pravdu,viem o co hovoris.A CS porovnavat s akciami ako vystava v Brne,to sa neda porovnat lebo vystava a show je sto a jedno.A tombola je len taky bonus na zaver.Ja si tiez myslim ze hlavne ide oto sa stretnut a pokecet s kamošmi atd.Ivan len tak dalej!

čaw čaw ...a ty co ..nebolo času sa zúčastnit?..myslel som že ta tam stretnem... Mrknutie Mrknutie
Zaznamenané
miro
Hero Member
Príspevkov: 640

Zobraziť profil
« Odpoveď #232 kedy: 18. Február 2013, 21:19:51 »

no mne sa podarilo si sadnúť tri stoličky pred toho podtuženého típka s alkoholom a keď zrazu vyletel zo stoličky a okolo mňa prešiel už som myslel že šabľu mám na sebe ale chlapec to ustál Šok
Zaznamenané
ondré
Jr. Member
**
Príspevkov: 63

SIGET team KUTY

Zobraziť profil
« Odpoveď #233 kedy: 18. Február 2013, 21:35:23 »

čaw čaw ...a ty co ..nebolo času sa zúčastnit?..myslel som že ta tam stretnem... Mrknutie Mrknutie
ale mal som doma neodkladnu robotu Úsmev Úsmev Úsmev
Zaznamenané
vladys
Hero Member
Príspevkov: 891

Zobraziť profil
« Odpoveď #234 kedy: 19. Február 2013, 00:22:14 »

vkladam moju reakciu na MRK-u:

Prebehol som si prispevky, tak zareagujem aspon v skratke. Samotnu myslienku (podstatu) Carp Show uz presne popisal ako Ferda (RST) tak aj Petr (Kochac). Pred 8. rokmi sme s Ivanom prisli s myslienkou zrealizovat akciu, kde by sa mohli stretavat ludia podobnej krvnej skupiny (kaprari Úsmev) zameranu najma na prednasky, panelove diskusie, vymenu informacii a popri tom prezentaciu noviniek. V tomto duchu sa budeme snazit viest CS a smerovat ju aj do buducnosti. Nikdy z CS nespravime vystavu, popri ktorej niekde v malej prednaskovej sale cisto len z PR dovodov pre par ludi zrealizujeme 3-4 prednasky.
Preto porovnavat CS s vystavami v Prahe, Brne, ci s poslednou vo Viedni je usmevne. Su to 2 rozlisne typy spolocenskych akcii.
 Tento rocnik, ako som uz pisal v predchadzajucom prispevku potvrdil, ze sucasne priestory uz kapacitne nepostacuju a musime intenzivne hladat nove moznosti.
Mame s Ivanom v hlave par napadov ako rozlozit to mnozstvo ludi, napr. na viac dni, teda by sme zorganizovali CS na cely vikend. Tak by sa narazova navstevnost rozlozila na sobotu a nedelu. Lenze tento variant ma viacero minusov, ako zvysene naklady a sucasne otazna navstevnost pocas druheho dna, kedze velke percento navstevnikov je zo stredneho/vychodneho Slovenska, Moravy a Ciech. Rovnako je otazne ako by sa nam podarilo naplnit 2 dni plnohodnotnymi prednaskami/diskusiami,...
 Takze nametov na premyslanie je dost.
 Dakujeme aj za pripomienky, kritiku, verte mi, ze padne na urodnu podu. Sami vidime rezervy, ktorym je potrebne sa venovat. Vymenujem tie najdolezitejsie:
- posilnit/zrychlit kupovanie listkov a tym skratenie cakacej doby pred CS
 - posilnit/zatraktivnit/ponuknut alternativu pre obcerstvenie/ stravovanie pocas CS
 - prekopat web CS, poskytnut tam viac info, vratane moznosti navstevnikov vyjadrit sa v anketach k programu, zameraniu atd..
 - nove vacsie priestory...

Este raz dakujem vsetkym, ktori sa Carp Show Slovakia 2013 zucastnili za podporu, pomoc a verim, ze sa stretneme v rovnako hojnom pocte aj buduci rok.
Vsetkym prajeme s Ivanom uspesnu sezonu
« Posledná zmena: 19. Február 2013, 00:24:45 od vladys » Zaznamenané
p.dobrik
Hosť
« Odpoveď #235 kedy: 19. Február 2013, 01:31:07 »

snáď by stalo za zamyslenie aj zakaz predavanie "tvrdeho" alkoholu, predsa ked clovek dojde na CS napr s rodinou, a podkýňa sa o pár indivodui, tak to nieje nic prijemné.
Zaznamenané
vladys
Hero Member
Príspevkov: 891

Zobraziť profil
« Odpoveď #236 kedy: 19. Február 2013, 09:01:29 »

Fotka zo zavrecnej, naozaj vydarenej panelovej diskusie. Chalani davali fakt od srdca.

Na margo konzumacie tvrdeho alkoholu. Podavanie tvrdeho alkoholu v restauracnom zariadeni DK dokazeme obmedzit, ale zo skusenosti vieme, ze je to len zlomok tekutin, ktore sa skonzumuju v ramci CS...

Naozaj verime a dufame, ze ludia idu na CS za inym ucelom ako sa "opiť na šrot".

Zaznamenané
kermo20
Sr. Member
Príspevkov: 250

Zobraziť profil
« Odpoveď #237 kedy: 19. Február 2013, 09:23:41 »

Ohladom toho alkoholu tiez by som bol za to obmedzenie, je pravda ze na CS ide o priatelsku atmosferu len dufam ze nie k alkoholu  Mrknutie  tento rok som nebol na CS kvôli rodinnym dovodom ale absolvoval som predtym 3 rocniky a z mojho pohladu by som tam chcel vidiet viac toho kaprarskeho naradíčka a menej navnad a nastrah alebo aby to bolo v takom vyvazenom pomere lebo niekedy mi to pripada ako boilies show, mozno ze je to tazke najmä kvoli tym priestorom ale rad by som uvítal taku zmenu.A ohladom tych priestorov mozno by som ich zvacsil aj na ukor zvysenia ceny vstupného ale to uz asi necham na zvazenie organizátorom.Ako kaprar dakujem ze mame takuto akciu na Slovensku
Zaznamenané

Mikbaits a step ahead
rocces
Full Member
Príspevkov: 113

Zobraziť profil
« Odpoveď #238 kedy: 19. Február 2013, 12:08:37 »

takisto...klobúk dole pred organizáciou takejto akcie...absolvoval som 2 ročníky a akurát jedno mínus z mojej strany...priestory boli preplnené a fakt by bolo potrebné pouvažovať nad väčšími priestormi...už len z bezpečnostného hľadiska...inak všetko OK..prednášky boli TOP(zvlášť o Šírave  Úsmev )
Zaznamenané
Karásek
Hero Member
Príspevkov: 4 454

Zobraziť profil
« Odpoveď #239 kedy: 19. Február 2013, 23:19:21 »

Akcia super,a čo sa týka tombole, aj ked sa top trošku natiahlo myslím, že o.k.
Boli by na mieste vňčšie priestory, ale nie vždy sa to dá.
pridám nejaké foto
Zaznamenané
Strán: 1 ... 14 15 [16] 17 Tlačiť 
« predchádzajúce ďalšie »
Skočiť na:  

Prinášame neustále aktuálne novinky na trhu rybárskych potrieb. Rybárske potreby - novinky. Ponúkame vám kvalitné výrobky svetových výrobcov a značiek. Výrobcovia rybárskych potrieb. Slovenský RYBÁR | Poháňané SMF 1.1.5.
© 2005, Simple Machines LLC. Všetky práva vyhradené.
Sme najlepší v predaji rybárskych potrieb. Vyskúšajte náš e-shop www.rybarovsvet.sk. Pohodlie na rybačke doprajte aj svojej rodine kemping - rybárske stoličky, lehátka, bivaky.
Slovenský RYBÁR, s.r.o. vydavateľ magazínu Slovenský RYBÁR, predajca rybárskych potrieb OKFISH.SK, sídlo Andreja Hlinku 1039, 050 01 Revúca, reklamy@slovenskyrybar.sk