AKTUÁLNE

Slovenský RYBÁR
Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte. Niektoré funkcie sú pre neprihlásených nedostupné (vkladanie príspevkov, hlasovanie, ...)!
Nedostali ste váš aktivačný email?

05.06.2020 05:29:14

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dĺžkou sedenia
Vyhľadávanie:     Pokročilé vyhľadávanie
FEBRUÁR - V novom čísle sa pozrieme na lov ostriežov pod ľadom, naučíme sa loviť kapry v studenej vode a naviažeme si prívlačové montáže na väčšie dravce. Dozvieme sa čo nové nám prinesie vyhláška k rybárskemu zákonu, ako aj mená výhercov predplatiteľskej súťaže. A mnoho iného...
232 435 príspevkov v 1 845 tém od 1 886 užívateľov
Najnovší užívateľ: Amatér
* Domov Nápoveda Vyhľadávanie Prihlásiť Registrovať
+  Slovenský RYBÁR
|-+  Diskusia - kapor
| |-+  Kaprárina
| | |-+  ARCHÍV
| | | |-+  Carp Show Slovakia 2013
« predchádzajúce ďalšie »
Strán: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 17 Tlačiť
Autor Téma: Carp Show Slovakia 2013  (Prečítané 32824 krát)
andrej
Hosť
« Odpoveď #180 kedy: 17. Február 2013, 16:00:15 »

čeko hlavne že si prežil vidím Smiech
« Posledná zmena: 17. Február 2013, 16:02:05 od andrej » Zaznamenané
erno hlavac
Hero Member
Príspevkov: 6 320

rybolov môj sen

Zobraziť profil
« Odpoveď #181 kedy: 17. Február 2013, 16:18:36 »

Ja len nadviažem na Jara, vskutku bolo málo času (cestovali sme jedným vlakom) a stiesnené priestory musel som sa do slova predierať ku jednotlivým stánkom čo ma omrzelo, tak som išiel do bufetu, no ak sa to bufetom dá nazvať, pretože im stále niečo chýbalo pil som čapované,fľaškové i konzervy, ale nie preto, že som prieberčivý... a pálenku tuším ani nemali!!!
Toto sú len moje malé pripomienky z násobené nedostatkom času. Domnievam sa, že CP ako taká už prerástla čo sa týka vystavovateľov a záujmom KD-Ružinov a na budúce by boli vhodnejšie, väčšie priestory. Toto spomenul aj Ivan Fabián vo svojom príspevku na tomto fóre pred výstavou. Padlo tam meno Incheba.
Ivan čo Ty na to teraz

Zaznamenané

Pohoda - klídek - kapríček
mk1carp
Jr. Member
**
Príspevkov: 63

DragonBaits team sk

Zobraziť profil
« Odpoveď #182 kedy: 17. Február 2013, 16:34:07 »

Mozno by stalo za uvahu rozlozit tuto akciu na dva dni. Inak sa mi pacilo. Co som chcel som si odniesol. super bolo.
Zaznamenané
Čeko
Hero Member
Príspevkov: 5 685

Zobraziť profil
« Odpoveď #183 kedy: 17. Február 2013, 17:10:25 »

čeko hlavne že si prežil vidím Smiech
zatial fungujem na pol plynu  Smiech Smiech Smiech
Zaznamenané
Čeko
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #184 kedy: 17. Február 2013, 17:11:49 »

Ako tak prečítavam diskusiu, chalani od Kimotu sa zatiaľ ešte neozvali, že by to včera prehnali s dipovaním? Smiech
bol som na návšteve kalvádos bol super  Úšklabok
Zaznamenané
Koumák šiška
Hosť
« Odpoveď #185 kedy: 17. Február 2013, 17:23:22 »

Ako tak prečítavam diskusiu, chalani od Kimotu sa zatiaľ ešte neozvali, že by to včera prehnali s dipovaním? Smiech
bol som na návšteve kalvádos bol super  Úšklabok
Bol bol ale ako si povedal..... neskoršie si už neprišiel okoštovať Úsmev toho dipu
Zaznamenané
Natas
Sr. Member
Príspevkov: 290

Co hovoria druhi ma vobec netrapi....

Zobraziť profil
« Odpoveď #186 kedy: 17. Február 2013, 17:30:21 »

Bol som tiez 2 krat....Kladna stranka CS bolo ze si si mohol pozriet nejake novinky,pokecat s majitelmi firiem,ako aj prezentacie lovu od Tomasa Blazeka atd....to je super
Co sa mi nepacilo ze Fakt tam bol velmi vela ludi,ked som sa chcel k niecomu niekedy dostat tak som dlho cakal,alebo som sa na to vykaslal doslova,niktore veci co som chcel ani nemali,podla mna by to malo byt vo vacsich priestoroch alebo minimalne na 2 dni a najhorsie bolo ked ste si objednali obed....ludia tam jedli po krajoch kade tade,samozrejme aj aj a moji kamarati sme tam jedli na stojaka,coz mi nevadi ok,ale nechapem ze niektory sedeli za stolmi pri pohariku piva,doslova dristali o hovadinach a to radsej mohli uvolnit ludom na jedenie ja osobne keby som dojedol tak tam nebudem sediet pri stole ako pan nejaky ked vidim ze druhy jedia ako bezdomovci......takze tak v skratke.....Inak podobne ako minuly rok len podstatne vacsia tlacenia  ;)Cus bus to moj skromny nazor....a nakoniec som si pokecal s Raiom majitelom firmy Carp rus o hacikoch co ma tesi najviacej a povedal mi par slov k hakom ktore ma sklamali kde je pravda takze AMEN !!!! Smiech
Zaznamenané
VladoS
Newbie
*
Príspevkov: 20

Zobraziť profil
« Odpoveď #187 kedy: 17. Február 2013, 17:43:36 »

Tak ako každý rok super akcia,zorganizované to bolo zase na 1.Je vidieť ako stúpa na kvalite,tak aj na záujme rybárov.Ked Vladys o pol 10 zahlásil v sále,že je už 700 platiacich tak  sa nemáme čo čudovať akým smerom táto akcia napreduje.No a tie priestory už sú malé ale presunúť to do Incheby za tie ceny,čo si pýtajú tak to by bola katastrofa.Pozrime ako dopadla výstava ktorá tam bývala,ved tam už nik nechodí.No a ten bufet tak ako každý rok sklamal.Oni sa stále nevedia poučiť z bývalých rokov.No a cena obedu 5,49 Eur tak to není cena ani menu obeda v ktorejkolvek vývarovni,a to máš aj s polievkou.Ale ked to mám zhrnúť,tak akcia znova nesklamala,chalani palec hore!!!!!!!!!!
Zaznamenané
19tom97
Hosť
« Odpoveď #188 kedy: 17. Február 2013, 18:14:31 »

tak akcia bola naparádu Mrknutie , bol som tam síce prvý krát v živote ale páčilo sa mi to tam takže spokojnosť nadovšetko iba jeden taký háčik že na tú tombolu by sa mohol vymyslieť nejaký new system, lebo to trvalo celkom dlho a 4krat losovali jednu cenu.. pochvala patrí organizátorom :-)
Zaznamenané
Koumák šiška
Hosť
« Odpoveď #189 kedy: 17. Február 2013, 18:22:00 »

Pridávam sa k Tomášovi bol som tam prvý krát..... bolo super aj prednášky až na tu tombolu len toľko že mohla byť skorej aby sa tak dlho nežrebovalo ked trištvrte vyžrebovaných tam nebolo ....Potom tam bol stienený priestor veľa ludí ale inak pohoda ale bufet sklamal  predraženééé :/
Zaznamenané
Marcelino
Hero Member
Príspevkov: 1 696

CHYŤ a PUSŤ

Zobraziť profil
« Odpoveď #190 kedy: 17. Február 2013, 19:08:49 »

Ja hodnotim CS velice kladne. Zdrzal som sa sice iba minimalne, pozrel som si prednasku o Sirave, ktora bola paradna (gratulujem chlapi), obehol niake stanky a ciara domov. Babka oslavovala 80 rokov.Aj som slubil Cekovi a Karaskovi, ze sa zastavim, ale zial nevydalo  Gúľam očami A na margo tej tlacenice, samozrejme, ze by bolo lepsie keby bolo viac priestoru, ale to by chcelo aj viac financii. Takze aby ste sa potom niektori necudovali, ze vstupne nieje 4e ale 7-8e. V kazdom pripade super akcia !   Úsmev Úsmev
Zaznamenané
Čeko
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #191 kedy: 17. Február 2013, 21:04:11 »

pridám nejaké fotky z CS bez komentu ,len dodám že bolo ako vždy super  Vyvalujem oči! Super! Vyvalujem oči! Super! Vyvalujem oči! Super!

Zaznamenané
Čeko
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #192 kedy: 17. Február 2013, 21:04:50 »

Vyvalujem oči! Super!

Zaznamenané
Čeko
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #193 kedy: 17. Február 2013, 21:05:35 »

Majo 13  Úšklabok

Zaznamenané
Čeko
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #194 kedy: 17. Február 2013, 21:06:59 »

Jaro Moderátor  Úšklabok

Zaznamenané
Strán: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 17 Tlačiť 
« predchádzajúce ďalšie »
Skočiť na:  

Prinášame neustále aktuálne novinky na trhu rybárskych potrieb. Rybárske potreby - novinky. Ponúkame vám kvalitné výrobky svetových výrobcov a značiek. Výrobcovia rybárskych potrieb. Slovenský RYBÁR | Poháňané SMF 1.1.5.
© 2005, Simple Machines LLC. Všetky práva vyhradené.
Sme najlepší v predaji rybárskych potrieb. Vyskúšajte náš e-shop www.rybarovsvet.sk. Pohodlie na rybačke doprajte aj svojej rodine kemping - rybárske stoličky, lehátka, bivaky.
Slovenský RYBÁR, s.r.o. vydavateľ magazínu Slovenský RYBÁR, predajca rybárskych potrieb OKFISH.SK, sídlo Andreja Hlinku 1039, 050 01 Revúca, reklamy@slovenskyrybar.sk