AKTUÁLNE

Slovenský RYBÁR
Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte. Niektoré funkcie sú pre neprihlásených nedostupné (vkladanie príspevkov, hlasovanie, ...)!
Nedostali ste váš aktivačný email?

23.07.2019 02:53:18

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dĺžkou sedenia
Vyhľadávanie:     Pokročilé vyhľadávanie
FEBRUÁR - V novom čísle sa pozrieme na lov ostriežov pod ľadom, naučíme sa loviť kapry v studenej vode a naviažeme si prívlačové montáže na väčšie dravce. Dozvieme sa čo nové nám prinesie vyhláška k rybárskemu zákonu, ako aj mená výhercov predplatiteľskej súťaže. A mnoho iného...
233 066 príspevkov v 1 826 tém od 1 800 užívateľov
Najnovší užívateľ: sarataylor
* Domov Nápoveda Vyhľadávanie Prihlásiť Registrovať
+  Slovenský RYBÁR
|-+  Diskusia - kapor
| |-+  Kaprárina
| | |-+  ARCHÍV
| | | |-+  Carp Show Slovakia 2013
« predchádzajúce ďalšie »
Strán: 1 [2] 3 4 ... 18 Tlačiť
Autor Téma: Carp Show Slovakia 2013  (Prečítané 30808 krát)
B.B. Carp
Hosť
« Odpoveď #15 kedy: 26. November 2012, 20:55:47 »

Február je za chvíľku... Smiech Smiech Smiech
pravda....pravda....už doma strihám meter Úšklabok Úšklabok dnes som odstrihol číslo 82 Úšklabok ale pred tým je ešte také malé "predjedlo"
.....5.1.2013.--CARP SHOW MORAVIA DK Breclav CZ..... Mrknutie Mrknutie
Pedro z Humenného kurňa ďaleko !!!
Zaznamenané
Pedro36
Hero Member
Príspevkov: 1 112

SIGET Team Kúty

Zobraziť profil
« Odpoveď #16 kedy: 26. November 2012, 21:10:45 »

pravda....pravda....už doma strihám meter Úšklabok Úšklabok dnes som odstrihol číslo 82 Úšklabok ale pred tým je ešte také malé "predjedlo"
...tak to ti verím Úsmev Úsmev......škoda tam to býva tiež celkom fajn....trocha menšie ako v Blave ale fajn Mrknutie Mrknutie
Zaznamenané
B.B. Carp
Hosť
« Odpoveď #17 kedy: 26. November 2012, 21:18:06 »

...tak to ti verím Úsmev Úsmev......škoda tam to býva tiež celkom fajn....trocha menšie ako v Blave ale fajn Mrknutie Mrknutie
Ale čo neurobíme pre kaproše , čo Čo???
Zaznamenané
Andrejus
Full Member
Príspevkov: 185

Zobraziť profil
« Odpoveď #18 kedy: 17. December 2012, 01:09:37 »

Je mozne na carp show si osahat pruty roznych znaciek??? Vystavuju sa tam aj udice? Lebo na foto z minuleho roku som videl udice len v stanku Mikbaits.

Idem kupovat pruty ale chcem si ich najskor chytit do ruky kvoli realnej predstave o akcii a spracovani toho konkretneho prutu.
Zaznamenané
Čeko
Hero Member
Príspevkov: 5 685

Zobraziť profil
« Odpoveď #19 kedy: 17. December 2012, 09:47:07 »

jasné ,že môžeš zobrať udicu do rúk a osahať ju v každom stánku majú 3-4 ľudí určite ti niekto poradí
Zaznamenané
Tomi
Hero Member
Príspevkov: 610

Zobraziť profil
« Odpoveď #20 kedy: 17. December 2012, 20:50:13 »

ahojte.kdo chce ist na carpshow z novych zámkou nechce sami ist sám. Gúľam očami
Zaznamenané
Andrejus
Full Member
Príspevkov: 185

Zobraziť profil
« Odpoveď #21 kedy: 18. December 2012, 03:40:06 »

No super pojdem tam ,lebo som obehal zatial predajne v mojom okoli a vyber je viac menej mizerny. Ale niuet sa co cudovat ved je po sezone. A predajne cakaju na novy tovar a novinky na rok 2013.
Zaznamenané
Marcelino
Hero Member
Príspevkov: 1 690

CHYŤ a PUSŤ

Zobraziť profil
« Odpoveď #22 kedy: 19. December 2012, 21:07:32 »

Niektori sa medzi sebou uz poznaju a niektori ani nie. Nedohodneme si stretko niekde, pojdeme na pivko a potom na CS. Nechce sa mi chodi medzi ludi a hovorie " Ahoj ja som Marcelino, ty si ? "  Úšklabok
Zaznamenané
andrei11
Hero Member
Príspevkov: 3 849

Zobraziť profil WWW
« Odpoveď #23 kedy: 19. December 2012, 21:10:45 »

Niektori sa medzi sebou uz poznaju a niektori ani nie. Nedohodneme si stretko niekde, pojdeme na pivko a potom na CS. Nechce sa mi chodi medzi ludi a hovorie " Ahoj ja som Marcelino, ty si ? "  Úšklabok

neboj, ked najdes tlupu ludi okolo starych hracovnikov na fore tak budes spravne. dufam ze mne toho roku vyda a pridem kuknut Úsmev
Zaznamenané

Ak by ste mali chut a cas precitat si nieco o rybacke, navstivte moj blog >> http://mojlovryb.wordpress.com/
PEPO
Hero Member
Príspevkov: 5 666

Zobraziť profil
« Odpoveď #24 kedy: 19. December 2012, 21:12:43 »

neboj, ked najdes tlupu ludi okolo starych hracovnikov na fore tak budes spravne. dufam ze mne toho roku vyda a pridem kuknut Úsmev
Mne to tiež ešte nevydalo ani raz.Ale tento rok to vypadá nádejne-rád by som sa išiel pookriať Úšklabok Úšklabok
Zaznamenané

Furt pri Vode-Co bůh spojil, člověk nerozdělí. Co já rozebral, ani bůh nedá dohromady.
Marcelino
Hero Member

CHYŤ a PUSŤ

Zobraziť profil
« Odpoveď #25 kedy: 19. December 2012, 21:13:29 »

To bude take fciranie  Mrknutie Kazdy mi povinne posle svoju fotku a ja si napisem mena, alebo si dajte spravit tricka s nickom  Úšklabok
Zaznamenané
Martin Damašek
Hero Member
Príspevkov: 2 076

Zobraziť profil
« Odpoveď #26 kedy: 19. December 2012, 21:15:00 »

tie tričká s nikom by neboli zlé Smiech ak mi vyjde čas a nebudem mať vtedy skúšky, rád by som medzi Vás zavítal Mrknutie
Zaznamenané

čas strávený na rybách sa neráta do života
Pedro36
Hero Member

SIGET Team Kúty

Zobraziť profil
« Odpoveď #27 kedy: 19. December 2012, 21:34:27 »

tie tričká s nikom by neboli zlé Smiech ak mi vyjde čas a nebudem mať vtedy skúšky, rád by som medzi Vás zavítal Mrknutie
Martin ja idem aj z Lukášom autom tak ked buteš mat čas tak sa prihlás..zobereme ta....keby to náhodou Lukášovi nevišlo tak ja idem určite aj ked vlakom..... Mrknutie Mrknutie Mrknutie
Zaznamenané
Marcelino
Hero Member

CHYŤ a PUSŤ

Zobraziť profil
« Odpoveď #28 kedy: 19. December 2012, 21:42:15 »

Ja by som do tych triciek isiel  Úšklabok
Zaznamenané
Pedro36
Hero Member

SIGET Team Kúty

Zobraziť profil
« Odpoveď #29 kedy: 19. December 2012, 22:01:52 »

tak ja si dám toto.... Úšklabok Úšklabok Úšklabok..http://www.popicitricko.sk/product/tricko-pedro-zuvacka/227025
Zaznamenané
Strán: 1 [2] 3 4 ... 18 Tlačiť 
« predchádzajúce ďalšie »
Skočiť na:  

Prinášame neustále aktuálne novinky na trhu rybárskych potrieb. Rybárske potreby - novinky. Ponúkame vám kvalitné výrobky svetových výrobcov a značiek. Výrobcovia rybárskych potrieb. Slovenský RYBÁR | Poháňané SMF 1.1.5.
© 2005, Simple Machines LLC. Všetky práva vyhradené.
Sme najlepší v predaji rybárskych potrieb. Vyskúšajte náš e-shop www.rybarovsvet.sk. Pohodlie na rybačke doprajte aj svojej rodine kemping - rybárske stoličky, lehátka, bivaky.
Slovenský RYBÁR, s.r.o. vydavateľ magazínu Slovenský RYBÁR, predajca rybárskych potrieb OKFISH.SK, sídlo Andreja Hlinku 1039, 050 01 Revúca, reklamy@slovenskyrybar.sk