AKTUÁLNE

Slovenský RYBÁR
Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte. Niektoré funkcie sú pre neprihlásených nedostupné (vkladanie príspevkov, hlasovanie, ...)!
Nedostali ste váš aktivačný email?

21.11.2019 04:06:55

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dĺžkou sedenia
Vyhľadávanie:     Pokročilé vyhľadávanie
FEBRUÁR - V novom čísle sa pozrieme na lov ostriežov pod ľadom, naučíme sa loviť kapry v studenej vode a naviažeme si prívlačové montáže na väčšie dravce. Dozvieme sa čo nové nám prinesie vyhláška k rybárskemu zákonu, ako aj mená výhercov predplatiteľskej súťaže. A mnoho iného...
233 197 príspevkov v 1 829 tém od 1 826 užívateľov
Najnovší užívateľ: PeterPodsklan
* Domov Nápoveda Vyhľadávanie Prihlásiť Registrovať
+  Slovenský RYBÁR
|-+  Diskusia - feeder
| |-+  Feeder
| | |-+  ARCHÍV
| | | |-+  Stretnutie "fóristov" pri Malom Dunaji 2013
« predchádzajúce ďalšie »
Strán: 1 ... 5 6 [7] 8 Tlačiť
Autor Téma: Stretnutie "fóristov" pri Malom Dunaji 2013  (Prečítané 15301 krát)
matasek
Hero Member
Príspevkov: 551

Zobraziť profil
« Odpoveď #90 kedy: 05. Marec 2013, 21:07:36 »

Z môjho pohľadu by bolo dobré, ak by sme sa zdržiavali v blízkosti nejakého "zariadenia" /možnosť stravovania,napájania,resp.ubytovania - odpadla by tým starosť o zabezpečenie stravy/ - napr. http://www.kamennymlyn.sk/index.php?option=com_frontpage&Itemid=1.

co toto http://www.uzlatejrybky.sk/sk/penzion.html. je to v tomasove pri moste smerom na nove dedinky.

preceda, to je presne ono, "andrei11" to navrhoval hned na zaciatku, podla mna toto miesto je pre tuto akciu najvyhovujucejsie.

davam do pozornosti jednu komplikaciu, ktora tam moze v letnom obdobi nastat - PLTKARI.... je to dost oblubene miesto z tohto pohladu

myslim ze pltkary budu problem nech budeme na malom dunaji kdekolvek..akonahle je na brehu trochu viac miesta uz si tam spravia pristav..oblubene maju aj pri vlkoch, pri jelke..proste vsadeeeeeee..
Zaznamenané
Jaro - moderator
Hosť
« Odpoveď #91 kedy: 05. Marec 2013, 23:01:14 »

Miesto máme, dajme návrh na FIXNÝ termín! Je potrebné VOPRED zabezpečiť (rezervovať)ubytovanie, pretože tento penziónik môže byť obsadený veľmi skoro. Čím skôr zarezervujeme, tým skôr to bude v suchu... Mrknutie Jún by bol taký akurátny z mojej strany. Mrknutie
Zaznamenané
Marcelino
Hero Member
Príspevkov: 1 690

CHYŤ a PUSŤ

Zobraziť profil
« Odpoveď #92 kedy: 05. Marec 2013, 23:11:58 »

Ja by som navrhoval Jun od piatka 21.6 do nedele 23.6. Poprosim o vyjadrenie  Mrknutie
« Posledná zmena: 05. Marec 2013, 23:16:07 od Jaro - moderátor » Zaznamenané
Jaro - moderator
Hosť
« Odpoveď #93 kedy: 05. Marec 2013, 23:15:09 »

Ja by som navrhoval Jun od piatka 21. do nedele 23. Poprosim o vyjadrenie  Mrknutie
...súhlas...
Zaznamenané
Jaro - moderator
Hosť
« Odpoveď #94 kedy: 05. Marec 2013, 23:24:05 »

"Marcelino" - tuším si sa tu dušoval ohľadom spravovania financií. Je potrebné:

- nahodiť číslo účtu kde budeme posielať dukáty ohľadom stretnutia, kde navrhujem vyzbierať:

a/ dukáty za ubytko /dvojice sa dohodnú na dvojke/
b/ dukáty na krmivo /dľa dohody, v prípade záujmu/

K bodu b/: Je to iba môj návrh! Kedže sa jedná o feedrové stretnutie, na ktorom predpokladám aj nejaký ten pretek, je dôležité mať krmivo po ruke. Bolo by vhodné dohodnúť sa na konkrétnej osobe, ktorá ho zabezpečí a dovezie na miesto stretnutia. Koľko to je témou ďalších našich rozhovorov na fóre... Mrknutie
Zaznamenané
Marcelino
Hero Member

CHYŤ a PUSŤ

Zobraziť profil
« Odpoveď #95 kedy: 05. Marec 2013, 23:39:33 »

Ok, zajtra zverejnim cislo uctu vytvorene specialne pre tuto akciu kam mozete posielat peniaze..

Ale vsak este predtym by som navrhoval sa 100% dohodnut na termine a hlavne penzione v ktorom prespime, aby sme vedeli kolko treba poslat..
Zaznamenané
Marcelino
Hero Member

CHYŤ a PUSŤ

Zobraziť profil
« Odpoveď #96 kedy: 06. Marec 2013, 00:12:33 »

Inak teraz som pozeral organizacnu strukturu na MD a moje meno pri financiach nefiguruje Úsmev
Zaznamenané
DonPEPE
Hero Member
Príspevkov: 1 747

Zlý deň na rybách je lepší ako dobrý deň v práci.

Zobraziť profil WWW
« Odpoveď #97 kedy: 06. Marec 2013, 09:01:27 »

Ja by som navrhoval Jun od piatka 21.6 do nedele 23.6. Poprosim o vyjadrenie  Mrknutie

suhlasim s navrhovanym terminom
Zaznamenané

luiRA
Hero Member
Príspevkov: 878

Zobraziť profil
« Odpoveď #98 kedy: 06. Marec 2013, 19:55:17 »

Termin je v pohode. Myslim, ze by sme sa mali skor poinformovat o obsadenosti penzionu...
Casu bude mat kazdy dost, aby si zabezpecil volno...

Zaznamenané
Marcelino
Hero Member

CHYŤ a PUSŤ

Zobraziť profil
« Odpoveď #99 kedy: 07. Marec 2013, 21:45:53 »

Predbežný záujem o stretko:

1. "Jaro - moderátor"
2. "andrej11"
3. "DonPEPE"
4. "Marcelino"
5. "mireceksc "   
6. "luiRA"
7. "Karasko"
8. "martin78"
9. "Hirmi"
10."angler" (?)
11."Wodnik"(?)
12."Ďula"(?)
13."lagun22"(?)
14. "matasek"

Poprosim ludi na zozname aby sa vyjadrili k predpokladanemu terminu stretnutia (21.6.2013-23.6.2013)
Zaznamenané
matasek
Hero Member
Príspevkov: 551

Zobraziť profil
« Odpoveď #100 kedy: 08. Marec 2013, 07:17:24 »

ja suuhlasim..
Zaznamenané
martin78
Hero Member
Príspevkov: 3 311

Zobraziť profil
« Odpoveď #101 kedy: 08. Marec 2013, 09:03:04 »

Ja budem v tom čase na dovolenke ale tým nechcem povedať aby sa menil termín ... Takže tohto stretnutia sa žiaľ asi nezúčastním.
Zaznamenané

Buď to ta ryba sežere nebo ne...
Ďula
Hero Member
Príspevkov: 1 084

Idem si za svojím snom !

Zobraziť profil
« Odpoveď #102 kedy: 08. Marec 2013, 19:48:40 »

ja by som bol zas radšej za prázdniny , neviem ako to vychádza asi o týždeň neskôr , ale tiež tým nehovorím aby sa menil Úsmev
kedže dopredu aj tak neviem ako to bude z autom Úsmev
Zaznamenané

---------->Catch and Release<----------
PREDÁM OLOVÁ TVARU GRIPPA, GRIP, HRUŠKA A SUMCOVÉ KONTAKT "SS" Úsmev
Jaro - moderator
Hosť
« Odpoveď #103 kedy: 09. Marec 2013, 20:18:05 »

ja by som bol zas radšej za prázdniny , neviem ako to vychádza asi o týždeň neskôr , ale tiež tým nehovorím aby sa menil Úsmev
kedže dopredu aj tak neviem ako to bude z autom Úsmev

Cez prázdniny máš naháňať dievky po senníkoch a nie byť na rybách!!! Nechápem, čo ste to za mládež!!! Veď dievčatá sa tak tešia na prázdiny!!! Gúľam očami
Zaznamenané
Ďula
Hero Member
Príspevkov: 1 084

Idem si za svojím snom !

Zobraziť profil
« Odpoveď #104 kedy: 10. Marec 2013, 21:34:01 »

Úšklabok  Úšklabok
Tie senníky som prvý krát prečítal inak Smiech

ja rád behám po rybách , hlavne po riekach Úsmev  už čakám jeseň  Mrknutie
Zaznamenané

---------->Catch and Release<----------
PREDÁM OLOVÁ TVARU GRIPPA, GRIP, HRUŠKA A SUMCOVÉ KONTAKT "SS" Úsmev
Strán: 1 ... 5 6 [7] 8 Tlačiť 
« predchádzajúce ďalšie »
Skočiť na:  

Prinášame neustále aktuálne novinky na trhu rybárskych potrieb. Rybárske potreby - novinky. Ponúkame vám kvalitné výrobky svetových výrobcov a značiek. Výrobcovia rybárskych potrieb. Slovenský RYBÁR | Poháňané SMF 1.1.5.
© 2005, Simple Machines LLC. Všetky práva vyhradené.
Sme najlepší v predaji rybárskych potrieb. Vyskúšajte náš e-shop www.rybarovsvet.sk. Pohodlie na rybačke doprajte aj svojej rodine kemping - rybárske stoličky, lehátka, bivaky.
Slovenský RYBÁR, s.r.o. vydavateľ magazínu Slovenský RYBÁR, predajca rybárskych potrieb OKFISH.SK, sídlo Andreja Hlinku 1039, 050 01 Revúca, reklamy@slovenskyrybar.sk