AKTUÁLNE

Slovenský RYBÁR
Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte. Niektoré funkcie sú pre neprihlásených nedostupné (vkladanie príspevkov, hlasovanie, ...)!
Nedostali ste váš aktivačný email?

21.07.2019 13:02:55

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dĺžkou sedenia
Vyhľadávanie:     Pokročilé vyhľadávanie
FEBRUÁR - V novom čísle sa pozrieme na lov ostriežov pod ľadom, naučíme sa loviť kapry v studenej vode a naviažeme si prívlačové montáže na väčšie dravce. Dozvieme sa čo nové nám prinesie vyhláška k rybárskemu zákonu, ako aj mená výhercov predplatiteľskej súťaže. A mnoho iného...
233 065 príspevkov v 1 826 tém od 1 800 užívateľov
Najnovší užívateľ: sarataylor
* Domov Nápoveda Vyhľadávanie Prihlásiť Registrovať
+  Slovenský RYBÁR
|-+  Diskusia - rôzne
| |-+  Voľné témy
| | |-+  O LOVE NAŠICH RÝB
| | | |-+  Plazím sa - no nie som had ...
« predchádzajúce ďalšie »
Strán: 1 2 [3] Tlačiť
Autor Téma: Plazím sa - no nie som had ...  (Prečítané 6624 krát)
andrei11
Hero Member
Príspevkov: 3 849

Zobraziť profil WWW
« Odpoveď #30 kedy: 09. August 2013, 18:04:53 »

Zamerne som pouzil vacsie haciky - konkretne tieto http://www.fishingplanet.sk/haciky-a-jigove-hlavicky/jednohaciky-s-lopatkou/mustad-ultra-point-lopatka/hacky-mustad-5933npbr na tazko som dal velkost 1 a na plavak velkost 2. chcel som sa vyhnut mensim kusom a zazratiu, kedze som nemal v umysle si ulovok privlastnit. bohuzial na reviri, kde som chytal je zakaz lovu na rybku a privlac. preto je jedina cesta len cez cerviky. a je pozitivne, ze ten zaber mohol byt had, uz len sa dostat k vode a vyskusat to opat. tento krat uz s 2 prutmi na tazko. este doplnim, ze som chytal na priebezne olovo 60g.
« Posledná zmena: 09. August 2013, 18:07:23 od andrei11 » Zaznamenané

Ak by ste mali chut a cas precitat si nieco o rybacke, navstivte moj blog >> http://mojlovryb.wordpress.com/
Saša
Hero Member
Príspevkov: 3 990

Niekedy aj motyka vystrelí

Zobraziť profil
« Odpoveď #31 kedy: 29. November 2015, 09:06:38 »

Síce nie veľmi etické pózovanie, ale málo zverejňovaná ryba. Ináč sa s ním nedalo. Samý sval a vrtenie sa.

Zaznamenané
Jaro-moderátor
Hosť
« Odpoveď #32 kedy: 29. November 2015, 09:54:56 »

Dnešný??? Včerajší??? Dosť neobyčajný úlovok na túto ročnú dobu ... Čo??? Mrknutie
Zaznamenané
Saša
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #33 kedy: 29. November 2015, 10:00:05 »

Minulý víkend na súkromáku. Najprv som nechcel zverejniť takúto fotku, ale potom som to predsa len dal. Namotal na seba kaprársky šnúrový nadväzec. Smiech
« Posledná zmena: 29. November 2015, 10:04:08 od Saša » Zaznamenané
Jaro-moderátor
Hosť
« Odpoveď #34 kedy: 29. November 2015, 10:05:37 »

Minulý víkend na súkromáku. Najprv som nechcel zverejniť takúto fotku, ale potom som to predsa len dal.
No to mi je čudné, že si ho chytil koncom novembra. Je to naozaj nezvyčajný čas, ja osobne mám skúsenosť, že v septembri to balia. Na priehradách sa ešte dá aj v októbri pri troche šťastia. Ale na takejto malej a predpokladám, že aj plytšej vode, je to viacmenej unikát (pokiaľ bol chytený a nie zachytený)... Mrknutie Mrknutie
Zaznamenané
Saša
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #35 kedy: 29. November 2015, 10:21:38 »

Zrejme sa pichol o háčik nad koncovým olovom a hneď namotal na seba nadväzec. Háčik nebol nikde zapichnutý.Namotal na seba šnúru a stočil sa. Tak som ho aj vytiahol. Túto rybu som sem dal len ako raritu medzi množstvom kaprov.
Zaznamenané
Ebe
Hero Member
Príspevkov: 873

Niet života bez vody..

Zobraziť profil
« Odpoveď #36 kedy: 29. November 2015, 11:21:02 »

Mal si ho pohladiť po čumáku medzi očami aby "zaspal" na niektoré druhy to účinkuje  Úšklabok
Zaznamenané

Saša
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #37 kedy: 29. November 2015, 11:37:07 »

Smiech Smiech Smiech Niektorý " druh úhora " pri pohladení reaguje opačne. Smiech Smiech Smiech
« Posledná zmena: 29. November 2015, 11:50:25 od Jaro-moderátor » Zaznamenané
Jaro-moderátor
Hosť
« Odpoveď #38 kedy: 29. November 2015, 11:57:11 »

Išiel na pekáč, či??? Koľko mal? Vyzerá dosť statne!  Mrknutie
Zaznamenané
Saša
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #39 kedy: 29. November 2015, 12:02:12 »

Bol vrátený do vody. Presnú dĺžku neviem, lebo sa nedalo odmerať. Stále sa vrtel a bol som celý od slizu . Možno medzi 80-90cm.
Zaznamenané
Jaro-moderátor
Hosť
« Odpoveď #40 kedy: 29. November 2015, 12:04:47 »

Bol vrátený do vody. Presnú dĺžku neviem, lebo sa nedalo odmerať. Stále sa vrtel a bol som celý od slizu . Možno medzi 80-90cm.
Tak to je už pán had... Mrknutie
Zaznamenané
Palusko
Hero Member
Príspevkov: 963

Zobraziť profil
« Odpoveď #41 kedy: 30. November 2015, 03:59:49 »

Tak toto vypada na slusny kusok. Aj ked ja som videl cca pred vyse 20 rokmi pri vypustani jednej nemenovanej priehrady posekane anakondy co mali priemer tela minimalne 10cm, no odvtedy som nic podobne nevidel. Ale vtedy tam plavalo hore bachormi vselico, zubace nad meter boli uplne bezne.
Zaznamenané
Jaro-moderátor
Hosť
« Odpoveď #42 kedy: 15. Máj 2016, 22:38:50 »

Sezóna je spustená (niekde) a s ňou aj lov úhora. Aktuálne je už aktívny, v úlovkoch prevláda väčšinou "úzkohlavá" forma. Kto posedí pri vode dlhšie do noci a ešte "hada" nemá v herbári úlovkov, je ten pravý čas. Jeho lov je nenáročný, no pod rúškom noci má svoje osobité čaro! Vrelo odporúčam!  Mrknutie Mrknutie
Zaznamenané
PEPO
Hero Member
Príspevkov: 5 666

Zobraziť profil
« Odpoveď #43 kedy: 16. Máj 2016, 10:11:23 »

Sezóna je spustená (niekde) a s ňou aj lov úhora. Aktuálne je už aktívny, v úlovkoch prevláda väčšinou "úzkohlavá" forma. Kto posedí pri vode dlhšie do noci a ešte "hada" nemá v herbári úlovkov, je ten pravý čas. Jeho lov je nenáročný, no pod rúškom noci má svoje osobité čaro! Vrelo odporúčam!  Mrknutie Mrknutie
Raz z nich isto budú riadne hadice Úšklabok Úšklabok

Zaznamenané

Furt pri Vode-Co bůh spojil, člověk nerozdělí. Co já rozebral, ani bůh nedá dohromady.
Strán: 1 2 [3] Tlačiť 
« predchádzajúce ďalšie »
Skočiť na:  

Prinášame neustále aktuálne novinky na trhu rybárskych potrieb. Rybárske potreby - novinky. Ponúkame vám kvalitné výrobky svetových výrobcov a značiek. Výrobcovia rybárskych potrieb. Slovenský RYBÁR | Poháňané SMF 1.1.5.
© 2005, Simple Machines LLC. Všetky práva vyhradené.
Sme najlepší v predaji rybárskych potrieb. Vyskúšajte náš e-shop www.rybarovsvet.sk. Pohodlie na rybačke doprajte aj svojej rodine kemping - rybárske stoličky, lehátka, bivaky.
Slovenský RYBÁR, s.r.o. vydavateľ magazínu Slovenský RYBÁR, predajca rybárskych potrieb OKFISH.SK, sídlo Andreja Hlinku 1039, 050 01 Revúca, reklamy@slovenskyrybar.sk