AKTUÁLNE

Slovenský RYBÁR
Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte. Niektoré funkcie sú pre neprihlásených nedostupné (vkladanie príspevkov, hlasovanie, ...)!
Nedostali ste váš aktivačný email?

16.07.2019 18:11:51

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dĺžkou sedenia
Vyhľadávanie:     Pokročilé vyhľadávanie
FEBRUÁR - V novom čísle sa pozrieme na lov ostriežov pod ľadom, naučíme sa loviť kapry v studenej vode a naviažeme si prívlačové montáže na väčšie dravce. Dozvieme sa čo nové nám prinesie vyhláška k rybárskemu zákonu, ako aj mená výhercov predplatiteľskej súťaže. A mnoho iného...
233 063 príspevkov v 1 826 tém od 1 799 užívateľov
Najnovší užívateľ: CoinExchangeNY
* Domov Nápoveda Vyhľadávanie Prihlásiť Registrovať
+  Slovenský RYBÁR
|-+  Diskusia - feeder
| |-+  Feeder
| | |-+  TAKTIKA LOVU
| | | |-+  Mreny, mreny!
« predchádzajúce ďalšie »
Strán: 1 ... 11 12 [13] Tlačiť
Autor Téma: Mreny, mreny!  (Prečítané 30131 krát)
drako
Hero Member
Príspevkov: 1 181

Zobraziť profil
« Odpoveď #180 kedy: 13. Január 2013, 13:50:04 »

Tento rok sa mi celkom darilo ohladne mrien.Dokopi som ich chytil ale do 20ks...A hned som si urobil aj rekord 68cm..Samozrejme ze vsetky sli pekne nazad do vody..Naj nastraha boli dazdovky.

Zaznamenané
Lagun22
Hero Member
Príspevkov: 5 504

Zobraziť profil
« Odpoveď #181 kedy: 13. Január 2013, 13:56:40 »

Tento rok sa mi celkom darilo ohladne mrien.Dokopi som ich chytil ale do 20ks...A hned som si urobil aj rekord 68cm..Samozrejme ze vsetky sli pekne nazad do vody..Naj nastraha boli dazdovky.

aby jej nebolo samej smutno, tu máš jednu do páru  Smiech

Zaznamenané
Palusko
Hero Member
Príspevkov: 963

Zobraziť profil
« Odpoveď #182 kedy: 01. Jún 2013, 13:14:39 »

Mreny su jedni z mojich najoblubenejsich ryb, extremne bojovne torpeda s dokonalyou stavbou tela... Posledne dva roky sa mi podarilo dost slusnych ulovkov nad 65cm, zistil som ale ze chodia takmer vylucne v hufoch a ked tiahnu tak ich vytiahnete za hodinu aj 10-15, inokedy dlhe tyzdne ziadna.

Zaznamenané
Palusko
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #183 kedy: 01. Jún 2013, 13:15:44 »

a este Úsmev

Zaznamenané
Hosť
« Odpoveď #184 kedy: 17. Jún 2013, 14:33:12 »

Včerajší úlovok na pretekoch Úsmev v Nesvady

Zaznamenané
PuTy
Sr. Member
Príspevkov: 342

Zobraziť profil
« Odpoveď #185 kedy: 18. Jún 2013, 01:44:35 »

Mate nejake osvedčené peletky na mreny? Chcel by som skusit pretože na klasicke nastrahy ako napr rosny červ, syr a pod mi beru  len mensie exeplare pritom viem ze su tam aj pekne kusy. 
Zaznamenané
Palusko
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #186 kedy: 19. Jún 2013, 23:08:24 »

Mate nejake osvedčené peletky na mreny? Chcel by som skusit pretože na klasicke nastrahy ako napr rosny červ, syr a pod mi beru  len mensie exeplare pritom viem ze su tam aj pekne kusy. 
Pelety na mreny su skvele, ale urcite pouzi nieco rybacie, red fish je super, alebo halibut. A nezabudni povolit brzdu pripadne bait ked to das na vlas pod hacik, lebo prides o prut Úsmev
Zaznamenané
Strán: 1 ... 11 12 [13] Tlačiť 
« predchádzajúce ďalšie »
Skočiť na:  

Prinášame neustále aktuálne novinky na trhu rybárskych potrieb. Rybárske potreby - novinky. Ponúkame vám kvalitné výrobky svetových výrobcov a značiek. Výrobcovia rybárskych potrieb. Slovenský RYBÁR | Poháňané SMF 1.1.5.
© 2005, Simple Machines LLC. Všetky práva vyhradené.
Sme najlepší v predaji rybárskych potrieb. Vyskúšajte náš e-shop www.rybarovsvet.sk. Pohodlie na rybačke doprajte aj svojej rodine kemping - rybárske stoličky, lehátka, bivaky.
Slovenský RYBÁR, s.r.o. vydavateľ magazínu Slovenský RYBÁR, predajca rybárskych potrieb OKFISH.SK, sídlo Andreja Hlinku 1039, 050 01 Revúca, reklamy@slovenskyrybar.sk