AKTUÁLNE

Slovenský RYBÁR
Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte. Niektoré funkcie sú pre neprihlásených nedostupné (vkladanie príspevkov, hlasovanie, ...)!
Nedostali ste váš aktivačný email?

22.11.2019 18:49:56

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dĺžkou sedenia
Vyhľadávanie:     Pokročilé vyhľadávanie
FEBRUÁR - V novom čísle sa pozrieme na lov ostriežov pod ľadom, naučíme sa loviť kapry v studenej vode a naviažeme si prívlačové montáže na väčšie dravce. Dozvieme sa čo nové nám prinesie vyhláška k rybárskemu zákonu, ako aj mená výhercov predplatiteľskej súťaže. A mnoho iného...
233 197 príspevkov v 1 829 tém od 1 826 užívateľov
Najnovší užívateľ: PeterPodsklan
* Domov Nápoveda Vyhľadávanie Prihlásiť Registrovať
+  Slovenský RYBÁR
|-+  Diskusia - feeder
| |-+  Feeder
| | |-+  TAKTIKA LOVU
| | | |-+  Mreny, mreny!
« predchádzajúce ďalšie »
Strán: 1 ... 10 11 [12] 13 Tlačiť
Autor Téma: Mreny, mreny!  (Prečítané 31172 krát)
Dusan195
Hosť
« Odpoveď #165 kedy: 10. September 2010, 22:24:53 »

samo mrena zerie vsetko  Mrknutie Mrknutie aspon tam kde ja chodim
Zaznamenané
vilko
Sr. Member
Príspevkov: 444

co zjes, druhykrat nechytis...

Zobraziť profil
« Odpoveď #166 kedy: 10. Jún 2011, 18:05:08 »

nedopozeral som to...  Plač

http://www.chytej.cz/rybarska_videa/00125/
Zaznamenané
PuTy
Sr. Member
Príspevkov: 342

Zobraziť profil
« Odpoveď #167 kedy: 11. Jún 2011, 12:34:01 »

tak toto je fakt strasne, nechapem co z toho maju ved mrena je vyslovene sportova ryba nevhodna na konzum a ako tam uvadzaju ze pol metrova ryba moze mat 10 rokov a takto skonci tak mi je z toho az do placu...horsie je ze toto vidavam aj u nas  Plač
Zaznamenané
Petooo
Hero Member
Príspevkov: 1 221

BIG CARP CONNECTION

Zobraziť profil
« Odpoveď #168 kedy: 12. Január 2013, 12:52:00 »

Tato tema, uz volaako upada do zabudnutia  Smútok to je skoda, su to jedny z najbojovnejsich ryb v nasich riekach. Pripajam foto z minuleho roku....

Zaznamenané

Carp fishing is my life!
andrei11
Hero Member
Príspevkov: 3 849

Zobraziť profil WWW
« Odpoveď #169 kedy: 12. Január 2013, 13:05:39 »

Tato tema, uz volaako upada do zabudnutia  Smútok to je skoda, su to jedny z najbojovnejsich ryb v nasich riekach. Pripajam foto z minuleho roku....

nadhera! pre mna by bol takyto ulovok cennejsi ako akokolvek velky kapor Mrknutie zial za minulu sezonu sa mi nepodarila ani jedna mrena. snad toho roku to bude lepsie...
Zaznamenané

Ak by ste mali chut a cas precitat si nieco o rybacke, navstivte moj blog >> http://mojlovryb.wordpress.com/
Karásek
Hero Member
Príspevkov: 4 454

Zobraziť profil
« Odpoveď #170 kedy: 12. Január 2013, 13:08:10 »

Pridám aj ja niečo, chytená myslím že v roku 2008 na nejakú boilu, ked človek chytá na riekach tak sa tejto rybe nevyhne asi. Niekedy je to ako invázia za noc aj 5-6 mrien chytí.

Zaznamenané
Petooo
Hero Member

BIG CARP CONNECTION

Zobraziť profil
« Odpoveď #171 kedy: 12. Január 2013, 13:26:04 »

nadhera! pre mna by bol takyto ulovok cennejsi ako akokolvek velky kapor Mrknutie zial za minulu sezonu sa mi nepodarila ani jedna mrena. snad toho roku to bude lepsie...
ja som sice kaprar, ale taketo torpedo potesilo aj mna...! A veeelmi. Ta uz patri medzi kapitalne.... Úsmev Akurat niekedy je problem ked najedu na krmne miesto, ked sa znazis dostat zaber od kapra, a odchytavas tie mensie okolo 40 cm... Vtedy uz taku radost nerobia Úsmev Dokazu nakomplet vyzbierat krmne miesto a potom nestiham dokrmovat Smiech ale to vsetko patri k lovu na rieke.
Zaznamenané

Carp fishing is my life!
Petooo
Hero Member

BIG CARP CONNECTION

Zobraziť profil
« Odpoveď #172 kedy: 12. Január 2013, 13:42:35 »

Kedysik, ked som chodil este do skoly, a mal som ho*no na starosti, tak som sa venoval aj cielene lovu mrien. Hlavne v jarnych mesiacoch april/maj ked bol zakaz lovu na strkoviskach...  Dlhy navazec, tazke olovo, stredny kacik, zopar kostiakov  alebo hnojakov a bum to tam, do prudu pod splav Úsmev Ked to slo, tak som urobil aj 10 zaberov za den Úsmev ale samozrejme neboli vzdy hody, boli aj dni bez zaberu... Úsmev  Ale je to zazitok, zdolavat tieto ryby z prudu.... a to nehovorim, ked som ich chytaval na feeder Úsmev ked som zapol taku okolo 70 cm, tak som mal 45 minut co robit  Smiech

« Posledná zmena: 12. Január 2013, 14:49:18 od Peter Petrovic » Zaznamenané

Carp fishing is my life!
Jaro - moderator
Hosť
« Odpoveď #173 kedy: 12. Január 2013, 18:08:09 »

...mrena je mrena, bojovník ako sa patrí... loviť ju cielene??? ... to áno, no aj ona má svoje vrtochy!!! ...  svoje naj som nachytal v mesiaci marec... no nesúhlasím s názorom  - že - " zapol so mrenu okolo 70cm a mal som čo 45 min robiť"... aj keď je zurvalý bojovník, tieto boje nepresahujú dobu 15 min... Gúľam očami
Zaznamenané
Jaro - moderator
Hosť
« Odpoveď #174 kedy: 12. Január 2013, 18:34:08 »

..ešte moja súkromná poznámočka k poslednej fotoprílohe...pripomína mi to popravu Jura Jánošíka... osobne by som takto rybu /po mojom rybku/  nikdy nedokumentoval... Neviem čo si myslieť/Nerozhodný
Zaznamenané
Jaro - moderator
Hosť
« Odpoveď #175 kedy: 12. Január 2013, 18:39:54 »

U mňa mala táto dáma - ryba vždy rešpekt! Divoch prúdnej vody, ryba rieky, ktorá vie odolať zdolávaniu a ryba rieky, ktorá ma za "ušami"!!! To je mrena!!!  Gúľam očami Gúľam očami
Zaznamenané
Petooo
Hero Member

BIG CARP CONNECTION

Zobraziť profil
« Odpoveď #176 kedy: 12. Január 2013, 21:08:51 »

Sefe, ale si mi nalozil Úsmev a ja tak v dobrom Úsmev na moju skromnu obhajobu snad len tolko: Behom 15 minut by som taku parmu v takom prude ako som chytal s techdajsou vybavou ani neotocil. Úsmev Prutik Mosella ambition feeder a plastovy mini navijacik Okuma TPX.... To bol ine kafee,nie ako teraz Úsmev
Cielene som chodil k rieky za tymito bojovnickami, obcas sa nechal na hnojakov zlakat aj sumcek.
Co sa tyka poslednej foto, uznavam ziadny zazrak, lenze bolo to vtedy, davno... mlady hlupy....  Neviem čo si myslieť/Nerozhodný Bol tok rok 2006, tak nejako,niesom si presne  isty. Ale vsimol som si v tejto teme ovela ovela horsie fotky, napriklad hned na prvej strane doma.... ale na svoju malicku obhajobu mozem povedat, ze kazda jedna mnou ulovena parma skoncila tak, ako na tejto fotke Mrknutie

Zaznamenané

Carp fishing is my life!
Jaro - moderator
Hosť
« Odpoveď #177 kedy: 13. Január 2013, 10:47:10 »

" Ale vsimol som si v tejto teme ovela ovela horsie fotky, napriklad hned na prvej strane doma..."  Samozrejme moja zlá vizitka z minulosti. Dnes sa už takýchto prešľapov voči rybám nedopúšťam.  Nepoviem nič Neviem čo si myslieť/Nerozhodný
Zaznamenané
Hosť
« Odpoveď #178 kedy: 13. Január 2013, 13:30:40 »

Keď už o tých mrenách i keď je to od rrr pekná ukážka lovu mrien  Úsmev

http://www.rrr.sk/tv-relacia-rrr/archiv-2006?view=media&layout=default&id=146
Zaznamenané
Hosť
« Odpoveď #179 kedy: 13. Január 2013, 13:46:43 »

Vilko to je strašné video čo si sem dal !!!  nemám slov  Plač Plač Plač Plač Plač Plač
Zaznamenané
Strán: 1 ... 10 11 [12] 13 Tlačiť 
« predchádzajúce ďalšie »
Skočiť na:  

Prinášame neustále aktuálne novinky na trhu rybárskych potrieb. Rybárske potreby - novinky. Ponúkame vám kvalitné výrobky svetových výrobcov a značiek. Výrobcovia rybárskych potrieb. Slovenský RYBÁR | Poháňané SMF 1.1.5.
© 2005, Simple Machines LLC. Všetky práva vyhradené.
Sme najlepší v predaji rybárskych potrieb. Vyskúšajte náš e-shop www.rybarovsvet.sk. Pohodlie na rybačke doprajte aj svojej rodine kemping - rybárske stoličky, lehátka, bivaky.
Slovenský RYBÁR, s.r.o. vydavateľ magazínu Slovenský RYBÁR, predajca rybárskych potrieb OKFISH.SK, sídlo Andreja Hlinku 1039, 050 01 Revúca, reklamy@slovenskyrybar.sk