AKTUÁLNE

Slovenský RYBÁR
Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte. Niektoré funkcie sú pre neprihlásených nedostupné (vkladanie príspevkov, hlasovanie, ...)!
Nedostali ste váš aktivačný email?

23.09.2019 17:37:11

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dĺžkou sedenia
Vyhľadávanie:     Pokročilé vyhľadávanie
FEBRUÁR - V novom čísle sa pozrieme na lov ostriežov pod ľadom, naučíme sa loviť kapry v studenej vode a naviažeme si prívlačové montáže na väčšie dravce. Dozvieme sa čo nové nám prinesie vyhláška k rybárskemu zákonu, ako aj mená výhercov predplatiteľskej súťaže. A mnoho iného...
233 095 príspevkov v 1 828 tém od 1 816 užívateľov
Najnovší užívateľ: skmareksk
* Domov Nápoveda Vyhľadávanie Prihlásiť Registrovať
+  Slovenský RYBÁR
|-+  Diskusia - kapor
| |-+  Kaprárina
| | |-+  MIX
| | | |-+  S "parťákom" alebo bez neho?
« predchádzajúce ďalšie »
Strán: 1 ... 3 4 [5] Tlačiť
Autor Téma: S "parťákom" alebo bez neho?  (Prečítané 8984 krát)
NZolo
Sr. Member
Príspevkov: 335

Zobraziť profil
« Odpoveď #60 kedy: 27. Február 2014, 20:15:13 »

Dufam, ze je chyt a pust  Úšklabok Úšklabok

Samozrejme bez toho by to ani neslo.  Mrknutie

No neviem neviem.Po zimnej odmlke od rýb a v zápale jarnej rybačky neviem,či Vova neaplikoval chyť a pusť na syna a uhral to na "pád" Úsmev .........(srandujem)
Zaznamenané
Vova
Sr. Member
Príspevkov: 395

chyť a pusť

Zobraziť profil
« Odpoveď #61 kedy: 27. Február 2014, 20:17:33 »

Dufam, ze je chyt a pust  Úšklabok Úšklabok

Samozrejme bez toho by to ani neslo.  Mrknutie

No neviem neviem.Po zimnej odmlke od rýb a v zápale jarnej rybačky neviem,či Vova neaplikoval chyť a pusť na syna a uhral to na "pád" Úsmev .........(srandujem)

Úšklabok
Zaznamenané
Lagun22
Hero Member
Príspevkov: 5 504

Zobraziť profil
« Odpoveď #62 kedy: 05. August 2015, 11:52:36 »

...jednoznačne s parťákom  Mrknutie lebo ak sa prihodí takéto niečo Úšklabok alebo podobné, ako napr. vypiť pivo s plávajúcou osou, tak si v ri..  Neviem čo si myslieť/Nerozhodný

Zaznamenané
Saša
Hero Member
Príspevkov: 3 990

Niekedy aj motyka vystrelí

Zobraziť profil
« Odpoveď #63 kedy: 05. August 2015, 12:26:45 »

Je to paráda Lubo. Ja som vypral vlani piatim takto zapichnuté háčiky, vrátane mňa a bez bolestivých následkov. Mrknutie Úšklabok
Zaznamenané
majo13
Sr. Member
Príspevkov: 389

Zobraziť profil
« Odpoveď #64 kedy: 05. August 2015, 12:29:22 »

Joj Lubko, zle sa na to pozerá.

Saša a ako? Rval si to von tak jak vošiel, alebo si ho prepichol celý von, ulomil a vytlačil?
Zaznamenané
Charlie
Hero Member
Príspevkov: 4 312

Zobraziť profil
« Odpoveď #65 kedy: 05. August 2015, 13:07:37 »

Ja som už tiež pár kamošov "operoval" v teréne  Úsmev
Na Merenye mi Jožko hovorí : "doktor Marek"  Smiech Smiech Smiech
Bohu žiaľ, väčšinou ten háčik "drží" a nejde to ani za svet ani vytiahnuť smerom "späť" , ale ani prepichnúť smerom "von"  Som v rozpakoch Neviem čo si myslieť/Nerozhodný
Mne sa to vždy podarilo jedine jemný, rovný, ostrý rez v tesnej blízkosti vstupu, narezať kožu, čiastočne aj sval, roztiahnuť od seba a vytiahnuť von...
Potom 100% dezinfikovať (niečo z autolekárničky, alebo aspoň obliať domácou pálenkou) a stlačiť dokopy, obviazať sterilným obväzom a oblepiť.
Za 2 dni (ešte na rybačke) sa to každému vždy zrástlo  Mrknutie
Zaznamenané

wherever you go, be safe and whatever you do, do it intense
Saša
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #66 kedy: 05. August 2015, 14:05:14 »

Majo, ja som vždy vytočil háčik tak, aby hrot smeroval čo najbližšie smerom von ku koži, potom prudkým  tlakom som hrot háčika, za pomoci kombinačiek, pretlačil von cez kožu.  Keď už je hrot vonku, háčik pretlačíš von natoľko, aby si pod protihrotom vedel odcvaknúť hrot háčika a potom zbytok háčika pretiahneš späť cez ranu. Stačí poriadne vytlačiť krv a za 1/2 hodiny ani nevieš, že si mal v prste háčik.
« Posledná zmena: 05. August 2015, 14:11:10 od Saša » Zaznamenané
Lagun22
Hero Member
Príspevkov: 5 504

Zobraziť profil
« Odpoveď #67 kedy: 05. August 2015, 14:33:04 »

... no veď toto, pretlačiť  Smútok tiež som o tom čítal a myslel si, že to ide samo Neviem čo si myslieť/Nerozhodný veľké gulové, ani omylom, no a strihnúť hak, nie je tiež také jednoduché ako sa niekedy zdá ... tak som ho drapol a ako vošiel, tak šiel aj von, mikro protihrot robil síce trošku šarapatu, ale prežil som to Úšklabok
« Posledná zmena: 05. August 2015, 16:28:56 od lagun22 » Zaznamenané
Saša
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #68 kedy: 05. August 2015, 16:00:18 »

Úšklabok Úšklabok Úšklabok V takomto prípade je dobré to poriadne vydezinfikovať 52% alkoholom, ale mimo ranu cez žalúdok, aby sa dezinfekčné účinky dostali do krvi Smiech
Zaznamenané
Ebe
Hero Member
Príspevkov: 873

Niet života bez vody..

Zobraziť profil
« Odpoveď #69 kedy: 05. August 2015, 16:08:17 »

Odrezať palčok  Smiech ešte nejaké ostanú
Zaznamenané

andrei11
Hero Member
Príspevkov: 3 849

Zobraziť profil WWW
« Odpoveď #70 kedy: 05. August 2015, 20:15:08 »

toto nikdy nechcem zazit. ma napada jedna pesnicka https://youtu.be/F0NUR553YzU

svoju srandu som  vsak tiez zazil...

Zaznamenané

Ak by ste mali chut a cas precitat si nieco o rybacke, navstivte moj blog >> http://mojlovryb.wordpress.com/
Ďula
Hero Member
Príspevkov: 1 084

Idem si za svojím snom !

Zobraziť profil
« Odpoveď #71 kedy: 06. August 2015, 22:21:46 »

Hľadám parťáka na EUROPE CARP CUP JUNIOR , musí mať od 16 do 21 , ideálne 18+
preteku by sme sa spomedzi značiek zúčastnili ako "NO NAME" team, ak by sa niekto našiel súkromná správa prosím, môžeme zbehnúť zaloviť kedykoľvek  Vyvalujem oči! Super!
Zaznamenané

---------->Catch and Release<----------
PREDÁM OLOVÁ TVARU GRIPPA, GRIP, HRUŠKA A SUMCOVÉ KONTAKT "SS" Úsmev
Strán: 1 ... 3 4 [5] Tlačiť 
« predchádzajúce ďalšie »
Skočiť na:  

Prinášame neustále aktuálne novinky na trhu rybárskych potrieb. Rybárske potreby - novinky. Ponúkame vám kvalitné výrobky svetových výrobcov a značiek. Výrobcovia rybárskych potrieb. Slovenský RYBÁR | Poháňané SMF 1.1.5.
© 2005, Simple Machines LLC. Všetky práva vyhradené.
Sme najlepší v predaji rybárskych potrieb. Vyskúšajte náš e-shop www.rybarovsvet.sk. Pohodlie na rybačke doprajte aj svojej rodine kemping - rybárske stoličky, lehátka, bivaky.
Slovenský RYBÁR, s.r.o. vydavateľ magazínu Slovenský RYBÁR, predajca rybárskych potrieb OKFISH.SK, sídlo Andreja Hlinku 1039, 050 01 Revúca, reklamy@slovenskyrybar.sk