AKTUÁLNE

Slovenský RYBÁR
Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte. Niektoré funkcie sú pre neprihlásených nedostupné (vkladanie príspevkov, hlasovanie, ...)!
Nedostali ste váš aktivačný email?

02.04.2020 21:39:07

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dĺžkou sedenia
Vyhľadávanie:     Pokročilé vyhľadávanie
FEBRUÁR - V novom čísle sa pozrieme na lov ostriežov pod ľadom, naučíme sa loviť kapry v studenej vode a naviažeme si prívlačové montáže na väčšie dravce. Dozvieme sa čo nové nám prinesie vyhláška k rybárskemu zákonu, ako aj mená výhercov predplatiteľskej súťaže. A mnoho iného...
232 146 príspevkov v 1 843 tém od 1 861 užívateľov
Najnovší užívateľ: jeewangarg
* Domov Nápoveda Vyhľadávanie Prihlásiť Registrovať
+  Slovenský RYBÁR
|-+  Diskusia - rôzne
| |-+  Voľné témy
| | |-+  Prehľad o úlovkoch
« predchádzajúce ďalšie »
Strán: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 17 Tlačiť
Autor Téma: Prehľad o úlovkoch  (Prečítané 32899 krát)
matko291
Hero Member
Príspevkov: 567

Zobraziť profil
« Odpoveď #90 kedy: 04. Január 2013, 16:08:09 »

Ako tak pozeram, ja s mojimi 57 vychadzkami sa mozem ist hanbit.  Gúľam očami

Hanbit sa vobec nemusis asi ja sa budem najviac podla vychadzok...
bol som ale medzi tym na CHaP vela casu a preteky...
rodinu na vianoce som si zabezpecil aby som mal pokoj... Úšklabok Úšklabok
jedna kontrola na miestnej vode ma len nastartoval ked vidim co sa deje okolo mna a RS to nevidi

Úšklabok Úšklabok Úšklabok toho 19.8. si dostal poznámku od triedneho učitela?......a museli ti to aj doma nechat podpísat?.. Úšklabok Úšklabok Úšklabok

A to mi este RS vypysala ako keby blok o pokute napisala spravanie velmi slusne a povedal mi ze aak ma predvolaju pred komisiiu aby som tam siel triezvi... Čo??? Úšklabok

« Posledná zmena: 04. Január 2013, 16:20:48 od matko291 » Zaznamenané
Pedro36
Hero Member
Príspevkov: 1 112

SIGET Team Kúty

Zobraziť profil
« Odpoveď #91 kedy: 04. Január 2013, 18:01:14 »

Ja uz som tiez zase v hre  Mrknutie rano som to bol vybavit

jop, ja tiez tak. U nas to bolo rychle Mrknutie
to je niekomu hej ked má dobrú MO-čku Mrknutie Mrknutie....ja počítam že tý naši ------ to nestihnú predávat ani do prvého "telemostu"..ako skoro každý rok Hnev Hnev Hnev.....podla mna to je obyčajné OBMEDZOVANIE výkonu rybárského práva.. Smútok Hnev
Zaznamenané
andrei11
Hero Member
Príspevkov: 3 852

Zobraziť profil WWW
« Odpoveď #92 kedy: 04. Január 2013, 18:04:23 »

to je niekomu hej ked má dobrú MO-čku Mrknutie Mrknutie....ja počítam že tý naši ------ to nestihnú predávat ani do prvého "telemostu"..ako skoro každý rok Hnev Hnev Hnev.....podla mna to je obyčajné OBMEDZOVANIE výkonu rybárského práva.. Smútok Hnev

a to len kvoli tomu ze nemaju znamky?? to je pruser sefe, pruuuser
Zaznamenané

Ak by ste mali chut a cas precitat si nieco o rybacke, navstivte moj blog >> http://mojlovryb.wordpress.com/
Pedro36
Hero Member

SIGET Team Kúty

Zobraziť profil
« Odpoveď #93 kedy: 04. Január 2013, 18:33:51 »

a to len kvoli tomu ze nemaju znamky?? to je pruser sefe, pruuuser
tak to teda je  Smútok Smútok...vyhovárajú sa že im Žilina neposlala známky a myslím že aj povolenky...ale zaujímavé je že sa na to vyhovárajú skoro každý rok.. Čo??? Čo???
Zaznamenané
Martin Damašek
Hero Member
Príspevkov: 2 076

Zobraziť profil
« Odpoveď #94 kedy: 05. Január 2013, 00:43:46 »

Jooooj chalani ako Vám závidím :/ Vonku bude celkom príjemne a ja môžem len mrkvu strúhať, respektíve sa učiť Smiech tak rád by som sa išiel aspoň na hodinku k vode prevetrať s prívlačkou :/
Zaznamenané

čas strávený na rybách sa neráta do života
martin78
Hero Member
Príspevkov: 3 312

Zobraziť profil
« Odpoveď #95 kedy: 05. Január 2013, 20:51:58 »

No ja som to práve spočítal. 101 zápisov (v niektorý deň viac revírov, takže nie 101 vychádzok), slovom 2 kontroly. Tretiu som mal - a tá nie je zapísaná - 30.12. na hlavátkovej vychádzke. Humorné na tom bolo, že s mojím parťákom sme prelozili "krkaháje" ale kontrola prišla až keď sme chytali uprostred obce. Takže asi tak. Inak tu v BA ma viackrát kontrolovali poriečáci (poriečne oddelenie PZ SR) - pohodoví a féroví chlapíci, ale záznam o kontrole nezapísali. Neviem aké sú skúsenosti ostatných.
Zaznamenané

Buď to ta ryba sežere nebo ne...
Miga
Hero Member
Príspevkov: 3 101

Zobraziť profil
« Odpoveď #96 kedy: 05. Január 2013, 21:12:06 »

Jooooj chalani ako Vám závidím :/ Vonku bude celkom príjemne a ja môžem len mrkvu strúhať, respektíve sa učiť Smiech tak rád by som sa išiel aspoň na hodinku k vode prevetrať s prívlačkou :/

tak chod ved hodina ti z ucenia neuberie, aj tak ako ja poznam skuskove obdobie, tam treba to tam to tam sa na to pozriem, hladny som len aby som sa ucit nemusel Smiech a prevetrat sa treba potom lahsie do hlavy pojde Úsmev
Zaznamenané

Kde Miga nespadol do vody, tam akoby na rybách ani nebol Smiech
Ďula
Hero Member
Príspevkov: 1 084

Idem si za svojím snom !

Zobraziť profil
« Odpoveď #97 kedy: 05. Január 2013, 21:15:13 »

podobne som natom , ani papiere nemám vypísané Smiech  neboj skončí skúškové a vytrieme im kocúra Smiech
Zaznamenané

---------->Catch and Release<----------
PREDÁM OLOVÁ TVARU GRIPPA, GRIP, HRUŠKA A SUMCOVÉ KONTAKT "SS" Úsmev
Pedro36
Hero Member

SIGET Team Kúty

Zobraziť profil
« Odpoveď #98 kedy: 05. Január 2013, 22:09:41 »

podobne som natom , ani papiere nemám vypísané Smiech  neboj skončí skúškové a vytrieme im kocúra Smiech
podla mna Martin napísal že vám zavidí preto lebo my ešte nemáme povolenky.. Smútok Smútok Smútok lebo naša MO-čka na nás ako vždy zasa akosi zabudla Hnev Hnev Hnev,,preto nemože íst von....
Zaznamenané
Martin Damašek
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #99 kedy: 06. Január 2013, 13:27:59 »

Presne tak, keby mám už povolenku doma, tak niekde obieham buď polorozmrznuté stojáky s prívlačkou alebo idem na chvíľku s plavákom niekam :/ ale nieee, u nás je 6.1. a povolenky v nedohľadne :/ a to by som si fakt potreboval od toho učenia nejakým príjemným spôsobom oddýchnuť, no povolenka nikde, frajerka má tiež skúšky Smiech

Inak dnes to vypíšem aj ja a dám potom vedieť môj celoročný sumár Mrknutie
Zaznamenané

EdoPaR
Sr. Member
Príspevkov: 386

Zobraziť profil
« Odpoveď #100 kedy: 07. Január 2013, 21:34:56 »

Dneska som mal na pláne v MO v Košiciach odovzdať prehľad, nakoľko už nebola možnosť odovzdať prehľad ako minulý rok v rybárskej predajni.
   Prišiel som tam o 08:50 hod. a hneď som zažil menší šok, keď som uvidel tú šóru asi 20 metrov von z rybárskeho domu. Postavil som sa do radu a čakal. Nejaká partia chlapíkov tam prezentovala svoje názory na chod MO /niečo som čítal na stránke MO ale veľmi som sa o to nezaujímal/ ale nevenoval som tomu veľkú pozornosť. Asi po dvoch hodinách som sa prepracoval do chodby, kde už bola riadne hustá atmosféra. Strkanica, nadávky, krik, nervózni ľudia. Ani som sa veľmi nečudoval, lebo tempo posunu bolo ako zo slimačích pretekov v cúvaní. Asi o 12:00 hod. prišiel na mňa rad a povedal som si, že mi stačilo a druhýkrát to nepotrebujem /navyše som bol po nočnej/ a tak som už aj zaplatil členské a vybral novú povolenku. Zmeškal som vlak a domov som sa dostal až o 15:00 hod.
   Bol som už registrovaný aj v iných MO, ale takéto rady ako za socíku na mäso nikde neboli. Neviem ako je to v ostatných MO, ale toto sa v Košickej MO rok čo rok opakuje a je to podľa mňa absolútne nezvládnutá situácia zo strany MO.
Zaznamenané
Marcelino
Hero Member
Príspevkov: 1 694

CHYŤ a PUSŤ

Zobraziť profil
« Odpoveď #101 kedy: 07. Január 2013, 21:37:15 »

Prisiel si 8:50 a domov si sa dostal o 15:00  Šok To ja som bol vybaveny za 30 minut, odovzdane, kupene..  Mrknutie
Zaznamenané
EdoPaR
Sr. Member
Príspevkov: 386

Zobraziť profil
« Odpoveď #102 kedy: 07. Január 2013, 22:17:41 »

Aby som to upresnil: vybavený som bol o 12:10 hod., ale presne vtedy mi odchádzal vlak a ďalší išiel až o 14:10 hod. Ale tipujem, že ostatní tam boli aspoň do 13:00 hod. /keď však nezavreli keďže majú úradné hodiny do 12:00 hod./.  No kurňa chlapi, škoda že som to nenatočil na mobil. Niekto tam už aj chcel volať televíziu. Sodoma-Gomora.
Zaznamenané
Martin Damašek
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #103 kedy: 13. Január 2013, 12:38:45 »

Ja som si konečne spísal povolenku, na rybách som bol len 47 krát, z toho 18 krát jedno štrkovisko, 7 krát druhé a 22 krát Morava

privlastnené ryby: Jeden pleskáč, 5 kapríkov od 45-58 a jeden zubáč 52 cm Mrknutie
Zaznamenané

Lagun22
Hero Member
Príspevkov: 5 527

Zobraziť profil
« Odpoveď #104 kedy: 09. Február 2013, 11:56:08 »

je mi jasné, že väčšine tu prítomných, toto je na nič  Mrknutie  ale aj tak, máte v tom jasno? hlavne body C až H, v tom nemajú jasno ani niektorí členovia RS  Mrknutie

Príklady úlovkov:
a) 2 ks kapra, alebo 2 ks zubáča veľkoústeho, alebo 2 ks šťuky, alebo 2 ks sumca, alebo 2 ks lieňa, alebo vzájomná kombinácia 2 ks uvedených druhov rýb (pokiaľ hmotnosť prvého úlovku nie je väčšia ako 7 kg),
b) 4 ks lososovitých druhov rýb (pstruh potočný, pstruh jazerný, pstruh dúhový, sivoň potočný), alebo 4 ks lipňa, alebo 4 ks podustvy, alebo 4 ks mreny severnej, alebo vzájomná kombinácia 4 ks uvedených druhov rýb (pokiaľ hmotnosť prvého alebo prvých dvoch alebo prvých troch úlovkov nie je väčšia ako 7 kg),
c) 1 ks kapra, x ks ostatných druhov rýb, 4 ks lososovitých druhov rýb (max. hmotnosť spolu 7kg),
d) 3 ks lososovitých druhov rýb, x ks ostatných druhov rýb , 1 ks mreny severnej (max. hmotnosť spolu 7kg ),
e) 3 ks lososovitých druhov rýb, x ks ostatných druhov rýb , 2 ks kapra (max. hmotnosť spolu 7kg )
g) 3 ks lososovitých druhov rýb, 1 ks kapra, x ks ostatných druhov rýb (max. hmotnosť spolu 7kg )
h) x ks ostatných druhov rýb, 2 ks kapra alebo 4ks lososovitých druhov rýb (max. hmotnosť spolu 7kg)
i) 7 kg ostatných druhov rýb.

- privlastnením si povoleného množstva uvedených druhov rýb sa denný lov končí,

ide hlavne o poradie v akom sa ryby zapisujú
« Posledná zmena: 09. Február 2013, 12:18:03 od lagun22 » Zaznamenané
Strán: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 17 Tlačiť 
« predchádzajúce ďalšie »
Skočiť na:  

Prinášame neustále aktuálne novinky na trhu rybárskych potrieb. Rybárske potreby - novinky. Ponúkame vám kvalitné výrobky svetových výrobcov a značiek. Výrobcovia rybárskych potrieb. Slovenský RYBÁR | Poháňané SMF 1.1.5.
© 2005, Simple Machines LLC. Všetky práva vyhradené.
Sme najlepší v predaji rybárskych potrieb. Vyskúšajte náš e-shop www.rybarovsvet.sk. Pohodlie na rybačke doprajte aj svojej rodine kemping - rybárske stoličky, lehátka, bivaky.
Slovenský RYBÁR, s.r.o. vydavateľ magazínu Slovenský RYBÁR, predajca rybárskych potrieb OKFISH.SK, sídlo Andreja Hlinku 1039, 050 01 Revúca, reklamy@slovenskyrybar.sk