AKTUÁLNE

Slovenský RYBÁR
Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte. Niektoré funkcie sú pre neprihlásených nedostupné (vkladanie príspevkov, hlasovanie, ...)!
Nedostali ste váš aktivačný email?

22.07.2019 13:42:26

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dĺžkou sedenia
Vyhľadávanie:     Pokročilé vyhľadávanie
FEBRUÁR - V novom čísle sa pozrieme na lov ostriežov pod ľadom, naučíme sa loviť kapry v studenej vode a naviažeme si prívlačové montáže na väčšie dravce. Dozvieme sa čo nové nám prinesie vyhláška k rybárskemu zákonu, ako aj mená výhercov predplatiteľskej súťaže. A mnoho iného...
233 066 príspevkov v 1 826 tém od 1 800 užívateľov
Najnovší užívateľ: sarataylor
* Domov Nápoveda Vyhľadávanie Prihlásiť Registrovať
+  Slovenský RYBÁR
|-+  Diskusia - rôzne
| |-+  Voľné témy
| | |-+  ARCHÍV TÉM
| | | |-+  O "Sťahovavej lastovičke"
« predchádzajúce ďalšie »
Strán: 1 [2] 3 Tlačiť
Autor Téma: O "Sťahovavej lastovičke"  (Prečítané 5103 krát)
Jaro - moderator
Hosť
« Odpoveď #15 kedy: 16. Október 2012, 09:32:17 »

jedina lastovicka co lieta aj v zime Mrknutie
...a ešte Felix Baumgartner...
Zaznamenané
Jaro - moderator
Hosť
« Odpoveď #16 kedy: 17. Október 2012, 12:54:35 »

"Lastovička" sa dnes prvý krát kúpala v vodách Ružina. Desiatky hodov a výsledok 0! Všade veselo, rybky sa doháňali po hladine a po dravcoch ani chýru ani slychu. Sem tam si vysočil menší kaporko. Je teplo, veľmi teplo Najkrajší bol záver rybačky, ktorý sa zmenil na hubačku. Úlovok som niesol domov v podberáku. Gúľam očami Úšklabok

Zaznamenané
Jaro - moderator
Hosť
« Odpoveď #17 kedy: 17. Október 2012, 12:55:08 »

...

Zaznamenané
Jaro - moderator
Hosť
« Odpoveď #18 kedy: 17. Október 2012, 12:55:27 »

...

Zaznamenané
Jaro - moderator
Hosť
« Odpoveď #19 kedy: 17. Október 2012, 12:56:02 »

...  Úšklabok

Zaznamenané
oreno
Hero Member
Príspevkov: 2 941

Zobraziť profil
« Odpoveď #20 kedy: 17. Október 2012, 14:04:22 »

Úvod (príbehu) už máš ... už len zápletka, zauzlenie, vyvrcholenie, rozuzlenie, záver .... a máš to v suchu Mrknutie Smiech Smiech
Zaznamenané
PEPO
Hero Member
Príspevkov: 5 666

Zobraziť profil
« Odpoveď #21 kedy: 17. Október 2012, 15:06:07 »

Úvod (príbehu) už máš ... už len zápletka, zauzlenie, vyvrcholenie, rozuzlenie, záver .... a máš to v suchu Mrknutie Smiech Smiech
Lahko sa píše,no len tá realizácia nieje až taká jednoduchá Úšklabok Úšklabok Úšklabok.
Ja som rád že to už mám za sebou Úšklabok Úšklabok Úšklabok Úšklabok Úšklabok
Zaznamenané

Furt pri Vode-Co bůh spojil, člověk nerozdělí. Co já rozebral, ani bůh nedá dohromady.
andrei11
Hero Member
Príspevkov: 3 849

Zobraziť profil WWW
« Odpoveď #22 kedy: 17. Október 2012, 18:58:14 »

ja pojdem zajtra vyvencit jej nevlastnu sestru  Úšklabok

Zaznamenané

Ak by ste mali chut a cas precitat si nieco o rybacke, navstivte moj blog >> http://mojlovryb.wordpress.com/
Jaro - moderator
Hosť
« Odpoveď #23 kedy: 04. November 2012, 20:50:07 »

So zármutkom v srdci týmto oznamujem, že dnes 4.11.2012, v čase 9:45, v hĺbke cca 5m, dotĺklo mojou nešťastnou prívlačovou rukou srdce našej milej "Lastovičky". Jej gumené telíčko spočíva v tichej zátoke v revíri 4-2680-1-1 /Štrkovisko Kechnec/ v zátoke, ktorá je domovom zubáčov, ostriežov, šťúk a sumcov. "Lastovička" zostala zakliesnená  pravdepodobne na potopenom a zhrdzavenom oceľovom lane, ktoré tu bolo ponechané po ťažbe štrku. Aj napriek nekonečným snahám o jej záchranu "Lastovičku" už vody Kechneca nevydali. Neviem čo si myslieť/Nerozhodný Plač

Kto ste ju poznali, venujte jej tichú spomienku. Ďakujem. Neviem čo si myslieť/Nerozhodný

Pripájam foto z miesta jej posledného odpočinku. Neviem čo si myslieť/Nerozhodný

Zaznamenané
Jaro - moderator
Hosť
« Odpoveď #24 kedy: 04. November 2012, 20:51:37 »

...pár momentiek zo smutnej výpravy... Plač

Zaznamenané
Jaro - moderator
Hosť
« Odpoveď #25 kedy: 04. November 2012, 20:52:11 »

...

Zaznamenané
Jaro - moderator
Hosť
« Odpoveď #26 kedy: 04. November 2012, 20:52:43 »

...

Zaznamenané
Jaro - moderator
Hosť
« Odpoveď #27 kedy: 04. November 2012, 20:55:41 »

...očakávam spravodlivý trest po zvážení a precítení celej udalosti páni... /"oreno" a "PEPO"/... prosím buďte zhovievavý k mojej osobe... niekomu sa to muselo prihodiť... no mal som od začiatku taký ciťák, že to budem ja... táto vychádzka mala neskôr aj iný temný okamžik a ako sa hovorí "dopil som kalich horkosti až do dna..."  Plač Plač
Zaznamenané
oreno
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #28 kedy: 04. November 2012, 23:06:16 »

Slza z oka skanula  Plač, ale svet ide ďalej ... a rybár tiež Mrknutie

Jaro, keď som púšťal lastovičku do sveta, kúsok, čo by za nechet vošlo, som si z nej odštipol. Reku, ak by sa porúčala, genetický materiál zostane zachovaný Úsmev Smiech .... len čo s ním teraz?! Gúľam očami Gúľam očami ... Babo raď Smiech Smiech
Zaznamenané
oreno
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #29 kedy: 22. Október 2013, 00:02:27 »

oznamujem všetkým, ktorí spomínajú i tým ktorí si spomenú Vyvalujem oči! Super! že:

dnes ... v pozdnom poóbednom časopriestore +48° 11' 41.49", +18° 31' 50.03" ... reinkarnovala bájna lastovička po druhý krát (prvá reinkarnácia TU)

reinkarnovala na dne mojej milovanej rieky v mierne pozmenenej podobe, akú mala, keď mojim pričinením opustila (druhýkrát) tento svet, takto niečo pred rokom

« Posledná zmena: 22. Október 2013, 00:04:40 od oreno » Zaznamenané
Strán: 1 [2] 3 Tlačiť 
« predchádzajúce ďalšie »
Skočiť na:  

Prinášame neustále aktuálne novinky na trhu rybárskych potrieb. Rybárske potreby - novinky. Ponúkame vám kvalitné výrobky svetových výrobcov a značiek. Výrobcovia rybárskych potrieb. Slovenský RYBÁR | Poháňané SMF 1.1.5.
© 2005, Simple Machines LLC. Všetky práva vyhradené.
Sme najlepší v predaji rybárskych potrieb. Vyskúšajte náš e-shop www.rybarovsvet.sk. Pohodlie na rybačke doprajte aj svojej rodine kemping - rybárske stoličky, lehátka, bivaky.
Slovenský RYBÁR, s.r.o. vydavateľ magazínu Slovenský RYBÁR, predajca rybárskych potrieb OKFISH.SK, sídlo Andreja Hlinku 1039, 050 01 Revúca, reklamy@slovenskyrybar.sk