AKTUÁLNE

Slovenský RYBÁR
Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte. Niektoré funkcie sú pre neprihlásených nedostupné (vkladanie príspevkov, hlasovanie, ...)!
Nedostali ste váš aktivačný email?

16.09.2019 22:32:25

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dĺžkou sedenia
Vyhľadávanie:     Pokročilé vyhľadávanie
FEBRUÁR - V novom čísle sa pozrieme na lov ostriežov pod ľadom, naučíme sa loviť kapry v studenej vode a naviažeme si prívlačové montáže na väčšie dravce. Dozvieme sa čo nové nám prinesie vyhláška k rybárskemu zákonu, ako aj mená výhercov predplatiteľskej súťaže. A mnoho iného...
233 090 príspevkov v 1 828 tém od 1 815 užívateľov
Najnovší užívateľ: radovvv
* Domov Nápoveda Vyhľadávanie Prihlásiť Registrovať
+  Slovenský RYBÁR
|-+  Diskusia - kapor
| |-+  Kaprárina
| | |-+  PRODUKTY FIRIEM
| | | |-+  Lastia
« predchádzajúce ďalšie »
Strán: [1] 2 3 ... 293 Tlačiť
Autor Téma: Lastia  (Prečítané 461047 krát)
Braňo
Hosť
« kedy: 30. Apríl 2009, 07:09:44 »

Všetko  o tom, čo vám funguje, ako funguje a čo by ste sa chceli dozvedieť.
Zaznamenané
Braňo
Hosť
« Odpoveď #1 kedy: 30. Apríl 2009, 07:10:37 »

Čo sú vaši favoriti z rady Silver?
Zaznamenané
Sunda
Newbie
*
Príspevkov: 3

Zobraziť profil
« Odpoveď #2 kedy: 30. Apríl 2009, 22:15:26 »

Jednoznačne najpopulárnejšia aróma je broskyňa-chobotnica, ktorá má na konte 26,5 kg kapra chyteného v Slovinsku (pozri foto v galérii na www.lastia.eu) a pred týždňom dalšieho 23 kg na jazere Ecsed. V tesnom závese nasleduje frankfurtská klobása ako hlavný šampión na jazere Carparadise v Z.Olči a potom jahoda-ryba.
Zaznamenané
Braňo
Hosť
« Odpoveď #3 kedy: 01. Máj 2009, 09:30:55 »

No momentálne sa pripravuje aj množstvo noviniek. Teším sa na sezónu Mrknutie
Zaznamenané
TeamMosella
Hosť
« Odpoveď #4 kedy: 01. Máj 2009, 09:37:23 »

Neviem z coho robia tie Lastie, ale chutia i rybarom. Vazne este raz davno sme ochutnali len tak jahodu, ktora bola neprekonatelna chytacka na Krasnej a chutila celkom ikac ako vsetky ostatne boilies. Neboli horke, ale bolo citit sladkastu chut+arasidy+susene mlieko.
Zaznamenané
Braňo
Hosť
« Odpoveď #5 kedy: 01. Máj 2009, 09:58:36 »

Nechcem zachadzat do zlozenia, ale ovocna zmes skutocne obsahuje vela rychlo rozpustnych ml. proteinov. Viem, ze Lubo Loja si dava na priprave velmi zalezat.
Nepisanym pravidlom je, ze gula musi pod vodou pracovat.

A, ze chutia aj rybarom Smiech, poviem iba za seba. Cas straveny pracou s boilies je pre mna nadherny. Milujem tie aromy. A vonaju mi aj tzv. rybacie smrady. Úšklabok Tiez ich chutnam.
Podstatne je ze aj rybam Mrknutie
« Posledná zmena: 01. Máj 2009, 10:02:03 od Braňo » Zaznamenané
Majkl
Hosť
« Odpoveď #6 kedy: 01. Máj 2009, 18:50:13 »

Ja osobne s nou vela skúseností nemám ale príchuť ryba bola pred rokom super
Zaznamenané
M1K0
Hosť
« Odpoveď #7 kedy: 01. Máj 2009, 18:57:06 »

Na minulom rocniku pretekov na Luboreci tahal team lastia neviem ci to bol Lubo , ale niekto z jeho teamu zretelne najvecsiu rybu maratonu avska chytali pri hradzy a na kamenoch sa im vyzerala. Velka skoda. Sice nam neprezradil ake su to boilies ale ked sme si pricuchli isiel nam nos ospadnut...Nieco ako Javor-losos tak nam to pripadalo
Zaznamenané
AIRBRUSH
Hosť
« Odpoveď #8 kedy: 02. Máj 2009, 06:33:25 »

Y LOVE YOU LASTIA   Úšklabok chobot-broskyňa,jahoda-ryba,jahoda,ananás,červík proste super boilies aspoň premňa, a cenovo dostupné.
Zaznamenané
Braňo
Hosť
« Odpoveď #9 kedy: 03. Máj 2009, 09:58:13 »

Ako a kde ti funguje cervik?
Zaznamenané
AIRBRUSH
Hosť
« Odpoveď #10 kedy: 03. Máj 2009, 13:26:33 »

Ahoj Braňo.
Funguje dobre hlavne na jeseň a v lete. Prikrmujem peletami Lastia v tej chuti na akú chytám. Skúšal som aj 3 dni pred lovom vnadiť iba boiliesom na polovičky nakrájaným a na háčik nugetu. Páni to boli krásne jazdy.Takže dajú sa použiť aj na dlhšie výpravy.Nadipované priťahujú jalce ako magnet  Úšklabok
Lastia má všeobecne dobré produkty, ani nevieme aké dobroty máme tu doma na Slovensku. Chlapcom držím palce a nech sa im podarí preraziť z novou radou. Inak už majú vlastný shop, na ich stránke. Paráda už len čakám kedy sa objaví košík pri Dianondkách.
Zaznamenané
vilo bellay
Hero Member
Príspevkov: 761

Zobraziť profil
« Odpoveď #11 kedy: 03. Máj 2009, 21:49:43 »

Zdravím Ťa Airbrush ! Chytám na Lastiu a súhlasím s tebou, je to Slovenské a je to kvalita  Mrknutie Chytal som pred pár rokmi na výrobky od iného výrobcu prešiel, som na Lastiu a neľutujem  Úšklabok Zo Silver Edition mám odskúšané skoro všetky druhy a fungovali perfektne, ale ku koncu minulého roku som mal tú česť a  potešenie vyskúšať nové guľky z Diamond rady, ktoré ešte neboli v predaji a poviem Ti, máš sa načo tešiť  Šok Dal by som na ne vystaviť zbrojný pas - čistá vražda na kapre  Úšklabok
Zaznamenané

Lastia Slovakia team
AIRBRUSH
Hosť
« Odpoveď #12 kedy: 04. Máj 2009, 06:43:13 »

Zdravím Ťa Airbrush ! Chytám na Lastiu a súhlasím s tebou, je to Slovenské a je to kvalita  Mrknutie Chytal som pred pár rokmi na výrobky od iného výrobcu prešiel, som na Lastiu a neľutujem  Úšklabok Zo Silver Edition mám odskúšané skoro všetky druhy a fungovali perfektne, ale ku koncu minulého roku som mal tú česť a  potešenie vyskúšať nové guľky z Diamond rady, ktoré ešte neboli v predaji a poviem Ti, máš sa načo tešiť  Šok Dal by som na ne vystaviť zbrojný pas - čistá vražda na kapre  Úšklabok
Idem si dopredu vybaviť psychotesty na zbroják.  Úšklabok Ale nie vážne Lastia je fakt dobrá.Zatiaľ ma nesklamala a vždy prišiel kaprík alebo mega jalec.
Zaznamenané
Braňo
Hosť
« Odpoveď #13 kedy: 04. Máj 2009, 06:46:47 »

Myslelsom si, že takto skoro ráno som tu iba ja Úšklabok
Zaznamenané
M1K0
Hosť
« Odpoveď #14 kedy: 04. Máj 2009, 16:57:36 »

Airbush chcem sa ta spitat na to , ako si uz spomenul tie jazdy. Aky velky boli kaprici? Ja som este na LAstiu nevitiahol rybu vecsiu nez 7-8kg...priemer na lastiu mam tak 40cm kaprikov...
Zaznamenané
Strán: [1] 2 3 ... 293 Tlačiť 
« predchádzajúce ďalšie »
Skočiť na:  

Prinášame neustále aktuálne novinky na trhu rybárskych potrieb. Rybárske potreby - novinky. Ponúkame vám kvalitné výrobky svetových výrobcov a značiek. Výrobcovia rybárskych potrieb. Slovenský RYBÁR | Poháňané SMF 1.1.5.
© 2005, Simple Machines LLC. Všetky práva vyhradené.
Sme najlepší v predaji rybárskych potrieb. Vyskúšajte náš e-shop www.rybarovsvet.sk. Pohodlie na rybačke doprajte aj svojej rodine kemping - rybárske stoličky, lehátka, bivaky.
Slovenský RYBÁR, s.r.o. vydavateľ magazínu Slovenský RYBÁR, predajca rybárskych potrieb OKFISH.SK, sídlo Andreja Hlinku 1039, 050 01 Revúca, reklamy@slovenskyrybar.sk