AKTUÁLNE

Slovenský RYBÁR
Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte. Niektoré funkcie sú pre neprihlásených nedostupné (vkladanie príspevkov, hlasovanie, ...)!
Nedostali ste váš aktivačný email?

14.10.2019 23:39:01

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dĺžkou sedenia
Vyhľadávanie:     Pokročilé vyhľadávanie
FEBRUÁR - V novom čísle sa pozrieme na lov ostriežov pod ľadom, naučíme sa loviť kapry v studenej vode a naviažeme si prívlačové montáže na väčšie dravce. Dozvieme sa čo nové nám prinesie vyhláška k rybárskemu zákonu, ako aj mená výhercov predplatiteľskej súťaže. A mnoho iného...
233 124 príspevkov v 1 828 tém od 1 816 užívateľov
Najnovší užívateľ: skmareksk
* Domov Nápoveda Vyhľadávanie Prihlásiť Registrovať
+  Slovenský RYBÁR
|-+  Diskusia - kapor
| |-+  Kaprárina
| | |-+  REVÍRY
| | | |-+  DOMÁCE REVÍRY
| | | | |-+  4-2670-1-1 Štrkovisko Geča (Košice)
« predchádzajúce ďalšie »
Strán: [1] 2 Tlačiť
Autor Téma: 4-2670-1-1 Štrkovisko Geča (Košice)  (Prečítané 6133 krát)
Voloďa Čorňák
Hosť
« kedy: 18. Máj 2012, 00:50:25 »

Šok túto vodičku "250 ha " som tu nenašiel  Šok

ako sa darilo prvé dni sezóny? plus postrehy s touto vodou, pred a po záplavách a všetko ostatné...

p.s. : ak som založil duplikát upozornite ma  Mrknutie
« Posledná zmena: 17. Marec 2015, 21:35:24 od Jaro-moderátor » Zaznamenané
Matus Gorej
Hero Member
Príspevkov: 575

Zobraziť profil
« Odpoveď #1 kedy: 18. Máj 2012, 01:52:45 »

Šok túto vodičku "250 ha " som tu nenašiel  Šok

ako sa darilo prvé dni sezóny? plus postrehy s touto vodou, pred a po záplavách a všetko ostatné...

p.s. : ak som založil duplikát upozornite ma  Mrknutie
Super voda velke kapre .Super voda amure plno len ta trva blba dost tazka voda
« Posledná zmena: 18. Máj 2012, 16:03:09 od Jaro - moderátor » Zaznamenané
Matus Gorej
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #2 kedy: 18. Máj 2012, 01:56:02 »

A preto tu nieje lebo nieje celoslovenska len miestna .preto mlo ludia to tu poznaju podla mna lepsia voda ako Kechnec.Ja mam stamat 10 kg kapra 8 kg kapra a mensie kopu a malo co tam chodim
« Posledná zmena: 18. Máj 2012, 16:03:20 od Jaro - moderátor » Zaznamenané
Voloďa Čorňák
Hosť
« Odpoveď #3 kedy: 18. Máj 2012, 11:04:34 »

No práve preto je dobrá, lebo ako píšeš je ťažká  Mrknutie môžeš sa realizovať - lavice, jamy, kopce, koryto remorkéra, trávy - čo len chceš  Úšklabok
No je to miestna voda, ale štrk. Krásna tiež a je v top- revíroch nie? No zdalo sa mi divné že tu nieje, aj keď si myslím že väčšina Košíc a okolia chodí práve sem . . . + ďalší s hosťovačkou....
Inak neviete ako to je teraz s prejazdom okolo cigánskej zátoky? Údajne už aj tam sú rozparcelované pozemky  Čo??? Čo??? Čo??? O chvíľu sa už ani sem nebude dať dostať do riti, nech všetko rozpredajú a ryby budeme chodiť chytať na Olšavu  Hnev
« Posledná zmena: 18. Máj 2012, 16:03:33 od Jaro - moderátor » Zaznamenané
Jaro - moderator
Hosť
« Odpoveď #4 kedy: 18. Máj 2012, 15:53:43 »

No práve preto je dobrá, lebo ako píšeš je ťažká  Mrknutie môžeš sa realizovať - lavice, jamy, kopce, koryto remorkéra, trávy - čo len chceš  Úšklabok
No je to miestna voda, ale štrk. Krásna tiež a je v top- revíroch nie? No zdalo sa mi divné že tu nieje, aj keď si myslím že väčšina Košíc a okolia chodí práve sem . . . + ďalší s hosťovačkou....
Inak neviete ako to je teraz s prejazdom okolo cigánskej zátoky? Údajne už aj tam sú rozparcelované pozemky  Čo??? Čo??? Čo??? O chvíľu sa už ani sem nebude dať dostať do riti, nech všetko rozpredajú a ryby budeme chodiť chytať na Olšavu  Hnev
...dobré vody sa na fóre nezviditeľňujú... Úšklabok Gúľam očami
« Posledná zmena: 18. Máj 2012, 16:03:47 od Jaro - moderátor » Zaznamenané
Voloďa Čorňák
Hosť
« Odpoveď #5 kedy: 18. Máj 2012, 16:12:27 »

ale no  Úšklabok Úšklabok ja doprajem chlapcom..
Zaznamenané
Voloďa Čorňák
Hosť
« Odpoveď #6 kedy: 19. Máj 2012, 16:03:30 »

posledná vychádzka minulej sezóny  Úšklabok

Zaznamenané
Voloďa Čorňák
Hosť
« Odpoveď #7 kedy: 19. Máj 2012, 16:08:41 »

bohužiaľ na tejto vode tento spôsob praktizuje zanedbateľný počet rybárov  Vyplazujem jazyk

a potom výborná výhovorka keď sedia týždeň bez záberu - ta jak tota voda prišla ta šicke ryby zobrala  Čo???

Zaznamenané
Matus Gorej
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #8 kedy: 19. Máj 2012, 17:23:36 »

bohužiaľ na tejto vode tento spôsob praktizuje zanedbateľný počet rybárov  Vyplazujem jazyk

a potom výborná výhovorka keď sedia týždeň bez záberu - ta jak tota voda prišla ta šicke ryby zobrala  Čo???
Ryby su ta, dost len treba cakat a cakat najst spravne miesto mat kvalitne Boilesy a ono to pride
Zaznamenané
Matus Gorej
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #9 kedy: 20. Máj 2012, 22:06:55 »

Nechapem to tam nikto stadial nebol na ryby ze ziadne foto ani napisane nic .Ako nechapem ved je to najznamejsia voda v Kosiciach ludia sak tu nieco piste zite
Zaznamenané
Voloďa Čorňák
Hosť
« Odpoveď #10 kedy: 20. Máj 2012, 22:13:52 »

asi neberú  Mrknutie alebo tam chodíme chytať iba my dvaja  Úšklabok
Zaznamenané
Matus Gorej
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #11 kedy: 20. Máj 2012, 22:24:36 »

asi neberú  Mrknutie alebo tam chodíme chytať iba my dvaja  Úšklabok
Ako cudne nikto nic tu nenapise ved priklad o amuroch by sa dala napisat aj Kniha ak :)e tam uz potahali ake su tam
Zaznamenané
EdoPaR
Sr. Member
Príspevkov: 386

Zobraziť profil
« Odpoveď #12 kedy: 22. Máj 2012, 09:18:40 »

Skôr sa niečo dočítate na stránke MO SRZ KE. Chodím tam aj ja, ale tohto roku som sa tam ešte nedostal. Celkovo posledných asi 5 rokov zahájenie vynechávam. Strašne ma to ťahá k vode, ale ten ruch a hluk ma odrádza. Minulý rok som tam bol tuším prvý júnový týždeň a celkom pekne som si zachytal. Inak Jaro má pravdu ...dobré vody sa na fóre nezviditeľňujú... Môžme pokecať aj cez SS.
« Posledná zmena: 22. Máj 2012, 09:20:22 od EdoPaR » Zaznamenané
Matus Gorej
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #13 kedy: 23. Máj 2012, 08:42:07 »

Skôr sa niečo dočítate na stránke MO SRZ KE. Chodím tam aj ja, ale tohto roku som sa tam ešte nedostal. Celkovo posledných asi 5 rokov zahájenie vynechávam. Strašne ma to ťahá k vode, ale ten ruch a hluk ma odrádza. Minulý rok som tam bol tuším prvý júnový týždeň a celkom pekne som si zachytal. Inak Jaro má pravdu ...dobré vody sa na fóre nezviditeľňujú... Môžme pokecať aj cez SS.
JAro nema pravdu aj ked je tu sef  teraz ju nema Smiech potom preco tu je krasna Kechcnes a mnoho super revirov .Geca je super voda  a tato tema tuz mala byt davno.A ak by sa tu nedavali take vody tak tu by nebolo ocom kecat sak su tu vela jazera na fore .
Zaznamenané
Voloďa Čorňák
Hosť
« Odpoveď #14 kedy: 23. Máj 2012, 20:48:35 »

JAro nema pravdu aj ked je tu sef  teraz ju nema Smiech potom preco tu je krasna Kechcnes a mnoho super revirov .Geca je super voda  a tato tema tuz mala byt davno.A ak by sa tu nedavali take vody tak tu by nebolo ocom kecat sak su tu vela jazera na fore .

Tak  Mrknutie
Zaznamenané
Strán: [1] 2 Tlačiť 
« predchádzajúce ďalšie »
Skočiť na:  

Prinášame neustále aktuálne novinky na trhu rybárskych potrieb. Rybárske potreby - novinky. Ponúkame vám kvalitné výrobky svetových výrobcov a značiek. Výrobcovia rybárskych potrieb. Slovenský RYBÁR | Poháňané SMF 1.1.5.
© 2005, Simple Machines LLC. Všetky práva vyhradené.
Sme najlepší v predaji rybárskych potrieb. Vyskúšajte náš e-shop www.rybarovsvet.sk. Pohodlie na rybačke doprajte aj svojej rodine kemping - rybárske stoličky, lehátka, bivaky.
Slovenský RYBÁR, s.r.o. vydavateľ magazínu Slovenský RYBÁR, predajca rybárskych potrieb OKFISH.SK, sídlo Andreja Hlinku 1039, 050 01 Revúca, reklamy@slovenskyrybar.sk