AKTUÁLNE

Slovenský RYBÁR
Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte. Niektoré funkcie sú pre neprihlásených nedostupné (vkladanie príspevkov, hlasovanie, ...)!
Nedostali ste váš aktivačný email?

09.12.2019 23:01:22

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dĺžkou sedenia
Vyhľadávanie:     Pokročilé vyhľadávanie
FEBRUÁR - V novom čísle sa pozrieme na lov ostriežov pod ľadom, naučíme sa loviť kapry v studenej vode a naviažeme si prívlačové montáže na väčšie dravce. Dozvieme sa čo nové nám prinesie vyhláška k rybárskemu zákonu, ako aj mená výhercov predplatiteľskej súťaže. A mnoho iného...
233 210 príspevkov v 1 829 tém od 1 827 užívateľov
Najnovší užívateľ: navinburford
* Domov Nápoveda Vyhľadávanie Prihlásiť Registrovať
+  Slovenský RYBÁR
|-+  Diskusia - o salmonidoch
| |-+  Muškárenie
| | |-+  VÝSTROJ A POMÔCKY PRI LOVE
| | | |-+  Muškársky podberák
« predchádzajúce ďalšie »
Strán: [1] 2 Tlačiť
Autor Téma: Muškársky podberák  (Prečítané 4233 krát)
Jaro - moderator
Hosť
« kedy: 02. Máj 2012, 08:58:04 »

Téma o užitočnej pomôcke pri muškárení.
Zaznamenané
Oki
Hero Member
Príspevkov: 6 022

Zobraziť profil
« Odpoveď #1 kedy: 02. Máj 2012, 09:04:58 »

Balzer -Never hook, never smell.......najlepsie co som doteraz vydel pre UL privlac a muskarenie.

http://www.angelfritz.de/Kescher-Landehilfen/Balzer-Never-Hook--Never-Smell-Watkescher.html
Zaznamenané
redaktor Andy
Global Moderator
Hero Member
Príspevkov: 1 541

Zobraziť profil
« Odpoveď #2 kedy: 02. Máj 2012, 09:20:20 »

Neznasam podberak. Najma pri "brodeni sa krovim" a pod. Jasne, na velkych riekach s riadnym prudom a velkymi rybami ho pouzijem rad, ale pouzivat to na malych potokoch je to blbost. Rybu odhackujem vo vode, podberak je suchy furt! Vrrr. Pouzivam akvaristicku sietku. Len kvoli "rejpalom". V zakone sa nikde nepise aky ma mat podberak rozmer, tvar, kolko ma stat a pod  Mrknutie
Zaznamenané
Miga
Hero Member
Príspevkov: 3 101

Zobraziť profil
« Odpoveď #3 kedy: 02. Máj 2012, 09:21:07 »

ja mam od dragonu s korkovou ručičkou, ten som proste musel mať, som zaťažený na korok Úsmev čakal som sice takmer až do začiatku sezóny, už som sa bál že budem musieť kupiť iný Smiech ale oplatilo sa pre ten korkovy konfort Úsmev
Zaznamenané

Kde Miga nespadol do vody, tam akoby na rybách ani nebol Smiech
Miga
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #4 kedy: 02. Máj 2012, 09:22:53 »

Neznasam podberak. Najma pri "brodeni sa krovim" a pod. Jasne, na velkych riekach s riadnym prudom a velkymi rybami ho pouzijem rad, ale pouzivat to na malych potokoch je to blbost. Rybu odhackujem vo vode, podberak je suchy furt! Vrrr. Pouzivam akvaristicku sietku. Len kvoli "rejpalom". V zakone sa nikde nepise aky ma mat podberak rozmer, tvar, kolko ma stat a pod  Mrknutie
s tym krovím si to vystihol, to neznasam, ale zákon je zákon, to s tou sieťkou ma ale nenapadlo a doma ich mam viac Smiech
Zaznamenané

Jaro - moderator
Hosť
« Odpoveď #5 kedy: 02. Máj 2012, 09:28:51 »

Niektorí jedinci ho použijú iba v krajnom a nevyhnutnom prípade. Úšklabok To demonštruje aj táto príloha. Naozaj neuveriteľné, čo dokáže takýto malý muchopodberák vcucnúť.  Smiech Vyvalujem oči! Super! Gúľam očami

Zaznamenané
redaktor Andy
Global Moderator
Hero Member
Príspevkov: 1 541

Zobraziť profil
« Odpoveď #6 kedy: 02. Máj 2012, 09:30:01 »

s tym krovím si to vystihol, to neznasam, ale zákon je zákon, to s tou sieťkou ma ale nenapadlo a doma ich mam viac Smiech
Aj cajove sitko je cesta  Mrknutie
Zaznamenané
Oki
Hero Member
Príspevkov: 6 022

Zobraziť profil
« Odpoveď #7 kedy: 02. Máj 2012, 09:31:04 »

Ja mavam podberak tiez z toho isteho dovodu...lebo musim. Ale z casu na cas bodne pri nejakej lepsej rybe.
Zaznamenané
Miga
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #8 kedy: 02. Máj 2012, 09:41:07 »

vidis Andy cajove sitko mam aj na intraku a dám ho aj do vrecka Smiech Jaro ten clovek co tam narval toho kapra, ho chcel asi vyudit nie? vyzera to totiz tak akoby si skusal ako bude vyzerat v baleni udenej sunky Smiech
Zaznamenané

passan
Jr. Member
**
Príspevkov: 66

Zobraziť profil
« Odpoveď #9 kedy: 13. December 2012, 14:40:47 »

predchadzajuci podberak som mal od mitchella urceny plavackarom, ten bol paradny len bol dost tazky a nakoniec som ho stratil ked som sa topil na Vahu Smiech tento rok som presmatral vsetky dostupne podberaky na shopoch a najlepsi mi vysiel Albastar dural 76cm. Je lahky ako pierko dobre sa drzi, je plytky, dost dlhy (v pohode sa mi donho vosiel 86cm amur) a najlepsia je jeho cena Úsmev tak ja ho mozem maximalne odporucit Mrknutie

Zaznamenané
TPS
Jr. Member
**
Príspevkov: 50

Zobraziť profil
« Odpoveď #10 kedy: 28. Máj 2013, 15:28:24 »

tiez uvazujem  o niecom takom..ten moj ma niekedy tiez uz dost...vid foto z min. sezony
Zaznamenané
andrei11
Hero Member
Príspevkov: 3 849

Zobraziť profil WWW
« Odpoveď #11 kedy: 16. Jún 2013, 19:00:09 »

Pani, existuje teleskopicky muskarsky podberak? Chcem ho pouzivat na reviroch, kde chytam z brehu a je zly pristup k vode. Idealna max dlzka rucky okolo 1m.

Vopred dik za tipy
Zaznamenané

Ak by ste mali chut a cas precitat si nieco o rybacke, navstivte moj blog >> http://mojlovryb.wordpress.com/
Miga
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #12 kedy: 16. Jún 2013, 19:06:38 »

Pani, existuje teleskopicky muskarsky podberak? Chcem ho pouzivat na reviroch, kde chytam z brehu a je zly pristup k vode. Idealna max dlzka rucky okolo 1m.

Vopred dik za tipy

a musi byt muskarsky, minule som videl dost podberakov v obchode a nemali ktovieake hlavy velke alebo by som si kupil mensiu plavackovu hlavu a k tomu uhlikovu tyc, mam robinson tritium 2,1m tyc a da sa pouzivat aj jeden diel na nej,  teda cca 1m dlzku ma, kazdy diel ma na konci drzadlo...
mna by skor zaujimal skladaci muskarsky podberak lebo ma to fakt uz obtazuje a to nehovorim o tom ze vecne sa musim obratit domov lebo ho zabudnem Smiech a tych dier co tam uz je Smiech
Zaznamenané

andrei11
Hero Member
Príspevkov: 3 849

Zobraziť profil WWW
« Odpoveď #13 kedy: 16. Jún 2013, 19:25:41 »

Vopred dik za tipy

a musi byt muskarsky, minule som videl dost podberakov v obchode a nemali ktovieake hlavy velke alebo by som si kupil mensiu plavackovu hlavu a k tomu uhlikovu tyc, mam robinson tritium 2,1m tyc a da sa pouzivat aj jeden diel na nej,  teda cca 1m dlzku ma, kazdy diel ma na konci drzadlo...
mna by skor zaujimal skladaci muskarsky podberak lebo ma to fakt uz obtazuje a to nehovorim o tom ze vecne sa musim obratit domov lebo ho zabudnem Smiech a tych dier co tam uz je Smiech

hlavne nieco co mozem zavesit na vestu,  nieco som uz nasiel ...
Zaznamenané

Ak by ste mali chut a cas precitat si nieco o rybacke, navstivte moj blog >> http://mojlovryb.wordpress.com/
Miga
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #14 kedy: 16. Jún 2013, 19:34:58 »

Vopred dik za tipy

hlavne nieco co mozem zavesit na vestu,  nieco som uz nasiel ...

kupis magnet a zavesis hocico
Zaznamenané

Strán: [1] 2 Tlačiť 
« predchádzajúce ďalšie »
Skočiť na:  

Prinášame neustále aktuálne novinky na trhu rybárskych potrieb. Rybárske potreby - novinky. Ponúkame vám kvalitné výrobky svetových výrobcov a značiek. Výrobcovia rybárskych potrieb. Slovenský RYBÁR | Poháňané SMF 1.1.5.
© 2005, Simple Machines LLC. Všetky práva vyhradené.
Sme najlepší v predaji rybárskych potrieb. Vyskúšajte náš e-shop www.rybarovsvet.sk. Pohodlie na rybačke doprajte aj svojej rodine kemping - rybárske stoličky, lehátka, bivaky.
Slovenský RYBÁR, s.r.o. vydavateľ magazínu Slovenský RYBÁR, predajca rybárskych potrieb OKFISH.SK, sídlo Andreja Hlinku 1039, 050 01 Revúca, reklamy@slovenskyrybar.sk