AKTUÁLNE

Slovenský RYBÁR
Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte. Niektoré funkcie sú pre neprihlásených nedostupné (vkladanie príspevkov, hlasovanie, ...)!
Nedostali ste váš aktivačný email?

23.09.2019 21:57:30

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dĺžkou sedenia
Vyhľadávanie:     Pokročilé vyhľadávanie
FEBRUÁR - V novom čísle sa pozrieme na lov ostriežov pod ľadom, naučíme sa loviť kapry v studenej vode a naviažeme si prívlačové montáže na väčšie dravce. Dozvieme sa čo nové nám prinesie vyhláška k rybárskemu zákonu, ako aj mená výhercov predplatiteľskej súťaže. A mnoho iného...
233 096 príspevkov v 1 828 tém od 1 816 užívateľov
Najnovší užívateľ: skmareksk
* Domov Nápoveda Vyhľadávanie Prihlásiť Registrovať
+  Slovenský RYBÁR
|-+  Diskusia - kapor
| |-+  Kaprárina
| | |-+  MIX
| | | |-+  Čo Vám kaprárina dala, resp. vzala
« predchádzajúce ďalšie »
Strán: [1] 2 Tlačiť
Autor Téma: Čo Vám kaprárina dala, resp. vzala  (Prečítané 3406 krát)
kermo20
Sr. Member
Príspevkov: 250

Zobraziť profil
« kedy: 22. Apríl 2012, 11:32:33 »

Ako by váš zivot vyzeral bez kaprariny kde vas posunula, ako to vidite s jej vyvojom poprípade porovnanie minulost verzus súčasnosť a vaše vízie do budúcna kaprariny.
« Posledná zmena: 22. Apríl 2012, 19:33:45 od Jaro - moderátor » Zaznamenané

Mikbaits a step ahead
Ďula
Hero Member
Príspevkov: 1 084

Idem si za svojím snom !

Zobraziť profil
« Odpoveď #1 kedy: 22. Apríl 2012, 12:48:58 »

Pekná Téma  "KERMO" musíme uznať  Mrknutie

V prvom rade radosť do žvota , neviem si predstaviť kde by som sa túlal po víkendoch , a radšej si to ani nejdem predstavovať  Gúľam očami
V ďalšom rade schopnosť myslieť pozitívne , niekto možno nepochopí.
Ďalšou vecou schopnosť  vnímať prírodu inak ako cez  panelákové okno , chápať živočíchy a pochopiť že práve my sme v ich teritóriu a nie ony v našom.
Po  ďalšie to je relax Úsmev a uvoľnenie od povinností.
A premýšľať niekedy s chladnou hlavou  Smiech
Krásne príhody...
.... apropo ... mnoho ďalšieho...  Úsmev

A teraz čo mi zobrala - no asi mnoho financí  Úšklabok ale to sa neráta (teda aspoň sa nemá)  Smiech pozitíva vyhrali  Mrknutie
Zaznamenané

---------->Catch and Release<----------
PREDÁM OLOVÁ TVARU GRIPPA, GRIP, HRUŠKA A SUMCOVÉ KONTAKT "SS" Úsmev
karell
Hero Member
Príspevkov: 984

Zobraziť profil
« Odpoveď #2 kedy: 22. Apríl 2012, 15:25:49 »

kaprárina bol môj únik od závodnej plávanej, kde som pochopil, že je to nezmyselné predhánanie sa v "bodoch" a nič, čo ma na rybách tak fascinovalo už na pretekoch nebolo, každý priateľ sa menil na prekekára nepriateľa, keď som nezachytal xy "bodov" bolo mi vynadané, nebol som postavený do daľšieho preteku...Kaprarina mi ukazala niečo, čo som dovtedy nevedel, že sa dá na rybách krásne zrelaxovať, mám z nej ovela viac zážitkov a finančne je to asi na rovnakej úrovni
« Posledná zmena: 22. Apríl 2012, 19:34:04 od Jaro - moderátor » Zaznamenané
kermo20
Sr. Member
Príspevkov: 250

Zobraziť profil
« Odpoveď #3 kedy: 22. Apríl 2012, 20:55:58 »

dik za vase nazory postrehy atd atd urcite budem rad ked sa pripoja aj sluzobne starsí kaprári Úsmev
Zaznamenané

Mikbaits a step ahead
Stanislav Vladimir
Hosť
« Odpoveď #4 kedy: 23. Apríl 2012, 14:03:17 »

Kaprárina mne dala dosť veľa.Poznal som pri vode veľa dobrých ľudí a môžem povedať,že aj super priatelov,ktorí mne koľko raz pomohli.Boli časy,kedy som sa radil k tým čo ryby berú domov na žrádlo.Ale to už je dávno.Od partie chyť a pusť mne bolo vysvetlené,že pokiaľ chcem aby bolo vo vode stále veľa rýb tak ten svoj prístup ku kaprom musím zmeniť.Keď som pustil pred 12 rokmi svojho prvého kapra späť,tam kde patrí,tak môžem povedať,že to bol super pocit.Od vtedy som rybu nezobral a partia chyť a pusť mňa zobrala medzi seba aj keď som bol2x tak starý ako oni.Velmi si to cením a som im za to vďačný.Tým sa zmenil aj môj prístup k prírode,poriadku okolo vody.Nie je nič peknejšie ako byť v prírode viac dní,je to super relax.
Zaznamenané
Wodnik
Hero Member
Príspevkov: 2 568

Zobraziť profil
« Odpoveď #5 kedy: 23. Apríl 2012, 22:15:42 »

Kaprárina mne dala dosť veľa.Poznal som pri vode veľa dobrých ľudí a môžem povedať,že aj super priatelov,ktorí mne koľko raz pomohli.Boli časy,kedy som sa radil k tým čo ryby berú domov na žrádlo.Ale to už je dávno.Od partie chyť a pusť mne bolo vysvetlené,že pokiaľ chcem aby bolo vo vode stále veľa rýb tak ten svoj prístup ku kaprom musím zmeniť.Keď som pustil pred 12 rokmi svojho prvého kapra späť,tam kde patrí,tak môžem povedať,že to bol super pocit.Od vtedy som rybu nezobral a partia chyť a pusť mňa zobrala medzi seba aj keď som bol2x tak starý ako oni.Velmi si to cením a som im za to vďačný.Tým sa zmenil aj môj prístup k prírode,poriadku okolo vody.Nie je nič peknejšie ako byť v prírode viac dní,je to super relax.
A ja som rad ze som ta spoznal a vdaka tebe som sa naucil chytat ryby na gulky:) Ale ked si vezme ze vek straveny pri vode sa nepocita do veku cloveka tak ty si este mlady Úsmev)
p.s. naucil ma aj rozpravat sa s rybami ... vid prakticky trening Smiech

Zaznamenané

Prisiel som, videl som, ulovil som a pouzil Lastiu
Marcelino
Hero Member
Príspevkov: 1 690

CHYŤ a PUSŤ

Zobraziť profil
« Odpoveď #6 kedy: 23. Apríl 2012, 22:21:09 »

A ja som rad ze som ta spoznal a vdaka tebe som sa naucil chytat ryby na gulky:) Ale ked si vezme ze vek straveny pri vode sa nepocita do veku cloveka tak ty si este mlady Úsmev)
Smiech Smiech Smiech
Zaznamenané
Ďula
Hero Member
Príspevkov: 1 084

Idem si za svojím snom !

Zobraziť profil
« Odpoveď #7 kedy: 23. Apríl 2012, 23:02:24 »

Úšklabok Úšklabok
Zaznamenané

---------->Catch and Release<----------
PREDÁM OLOVÁ TVARU GRIPPA, GRIP, HRUŠKA A SUMCOVÉ KONTAKT "SS" Úsmev
erno hlavac
Hero Member
Príspevkov: 6 309

rybolov môj sen

Zobraziť profil
« Odpoveď #8 kedy: 23. Apríl 2012, 23:20:27 »

Vlado - pekné vyznanie. Mrknutie
Zaznamenané

Pohoda - klídek - kapríček
Stanislav Vladimir
Hosť
« Odpoveď #9 kedy: 24. Apríl 2012, 10:42:03 »

Michal,prepánajána ,kde si tu fotku vyhrabal,mne sa vidí ,že sme prosili vodníka,nie teba,nech nám pošle k bojkám kapríkov.A ono prišlo tých 62 amurov za 6 dní plus kapre.To bol poprask na miestnej vode,mäsiarov išlo roztrhnúť.Ale videl si ,že keď zabubláš prosbu do vody tak to vychádza.
Zaznamenané
erno hlavac
Hero Member
Príspevkov: 6 309

rybolov môj sen

Zobraziť profil
« Odpoveď #10 kedy: 24. Apríl 2012, 12:24:24 »

Mali Ste aj svätenú vodu?? Mrknutie
Zaznamenané

Pohoda - klídek - kapríček
Stanislav Vladimir
Hosť
« Odpoveď #11 kedy: 24. Apríl 2012, 13:54:44 »

Mali Ste aj svätenú vodu?? Mrknutie
Predstav si,že to bolo za triezva a trošku zo zúfalstva,pretože signalizátory mlčali aj keď tam boli nové baterky.
Zaznamenané
Tino
Hero Member
Príspevkov: 596

Zobraziť profil
« Odpoveď #12 kedy: 23. August 2012, 10:28:14 »

Patrím skôr do mladšej generácie ale dá sa povedať že prírodu, vodu a rybárstvo, proste všetko čo je stym spojené bolo v kontakte somnov od malička, vyrastal som pri vode. Ako malý chlapec,škôlkar som už behal s udicou po dvore a všade po záhrade boli samé vlasce Smiech toho času bol rybárom aj otec, ale neskôr to nechal. Rybárstvo pre mňa znamená veľa, nejde tam ani tak o tie ryby ako o to všetko ostatné, ten pokoj, oddych kľud, únik pred svetom problémov, plno príhod a zážitkov, mnoho nových ľudí. Aj môj pohľad na tento typ drogy sa pre mňa časom menil, veľa som sa naučil a stále pociťujem chuť ísť ďalej, spoznávať a učiť sa nové veci. Vôbec neviem čo by som robil alebo kde by som inak bol, trávil čas...
Zaznamenané
carperko
Hosť
« Odpoveď #13 kedy: 23. August 2012, 11:23:59 »

tak mne kaprárina viac vzala ako dala. vďaka nej som prišiel o zdravý rozum  Úšklabok
Zaznamenané
doddi
Sr. Member
Príspevkov: 296

Zobraziť profil
« Odpoveď #14 kedy: 23. August 2012, 21:38:45 »

Carperko ten pocit poznam velmi dobre. Niekedy sa sam divim, co ma na tej kaprarine tak strasne bavi. Ale je to asi ta najlepsia psychohygiena, aka existuje. K tomu neustaly challenge, dobrodruzstvo, nove zazitky, novi ludia... Aj ked na ryby chodim hlavne sam, ale je dobre raz za cas vybehnut s niekym inym na ryby, hlavne s rovnako postihnutymi...
Zaznamenané
Strán: [1] 2 Tlačiť 
« predchádzajúce ďalšie »
Skočiť na:  

Prinášame neustále aktuálne novinky na trhu rybárskych potrieb. Rybárske potreby - novinky. Ponúkame vám kvalitné výrobky svetových výrobcov a značiek. Výrobcovia rybárskych potrieb. Slovenský RYBÁR | Poháňané SMF 1.1.5.
© 2005, Simple Machines LLC. Všetky práva vyhradené.
Sme najlepší v predaji rybárskych potrieb. Vyskúšajte náš e-shop www.rybarovsvet.sk. Pohodlie na rybačke doprajte aj svojej rodine kemping - rybárske stoličky, lehátka, bivaky.
Slovenský RYBÁR, s.r.o. vydavateľ magazínu Slovenský RYBÁR, predajca rybárskych potrieb OKFISH.SK, sídlo Andreja Hlinku 1039, 050 01 Revúca, reklamy@slovenskyrybar.sk