AKTUÁLNE

Slovenský RYBÁR
Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte. Niektoré funkcie sú pre neprihlásených nedostupné (vkladanie príspevkov, hlasovanie, ...)!
Nedostali ste váš aktivačný email?

06.04.2020 23:17:20

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dĺžkou sedenia
Vyhľadávanie:     Pokročilé vyhľadávanie
FEBRUÁR - V novom čísle sa pozrieme na lov ostriežov pod ľadom, naučíme sa loviť kapry v studenej vode a naviažeme si prívlačové montáže na väčšie dravce. Dozvieme sa čo nové nám prinesie vyhláška k rybárskemu zákonu, ako aj mená výhercov predplatiteľskej súťaže. A mnoho iného...
232 161 príspevkov v 1 843 tém od 1 863 užívateľov
Najnovší užívateľ: Ladislav Ernest
* Domov Nápoveda Vyhľadávanie Prihlásiť Registrovať
+  Slovenský RYBÁR
|-+  Diskusia - kapor
| |-+  Kaprárina
| | |-+  REVÍRY
| | | |-+  SÚKROMNÉ REVÍRY
| | | | |-+  Rača
« predchádzajúce ďalšie »
Strán: [1] Tlačiť
Autor Téma: Rača  (Prečítané 3844 krát)
Marcelino
Hero Member
Príspevkov: 1 694

CHYŤ a PUSŤ

Zobraziť profil
« kedy: 18. Apríl 2012, 17:43:30 »

Chodi niekto na tuto vodu ??
« Posledná zmena: 17. Marec 2015, 15:30:29 od Jaro-moderátor » Zaznamenané
Marcelino
Hero Member

CHYŤ a PUSŤ

Zobraziť profil
« Odpoveď #1 kedy: 20. Apríl 2012, 22:52:28 »

Teraz v nedelu sa chystame s kamaratom na jesetery a kapriky. Ak nieco chytime, tak dam foto   Vyplazujem jazyk
Zaznamenané
Wodnik
Hero Member
Príspevkov: 2 568

Zobraziť profil
« Odpoveď #2 kedy: 21. Apríl 2012, 00:36:51 »

Dnes som bol v ryb. obchode a prave asi dvaja sa tam bavili o tejto vode ze jeseter tam ide lepsie ako v akvarku teraz ze kaprici trosku menej ...
Zaznamenané

Prisiel som, videl som, ulovil som a pouzil Lastiu
Marcelino
Hero Member

CHYŤ a PUSŤ

Zobraziť profil
« Odpoveď #3 kedy: 22. Apríl 2012, 15:22:36 »

125cm a 9kg

Zaznamenané
andrei11
Hero Member
Príspevkov: 3 852

Zobraziť profil WWW
« Odpoveď #4 kedy: 23. August 2012, 18:53:56 »

dnes som bol aj s kamosom na tejto vode. bolo to najrozumnejsie riesenie na celodennu rybacku. mne sa podarili 3 jesetery a asi 7 kaprikov a kamosovi 1 jeseter a 4 kapriky. Parada, odchadzali sme spokojni, aj pocasie nam prialo.
Zaznamenané

Ak by ste mali chut a cas precitat si nieco o rybacke, navstivte moj blog >> http://mojlovryb.wordpress.com/
andrei11
Hero Member

Zobraziť profil WWW
« Odpoveď #5 kedy: 27. August 2012, 20:49:36 »

dnes opat cely den v raci, idealne vyuzitie volna. zachytal som si dosytosti. naj ryby kaprik 86 a jeseter 126.
Zaznamenané

Ak by ste mali chut a cas precitat si nieco o rybacke, navstivte moj blog >> http://mojlovryb.wordpress.com/
Miro Hirjak
Hero Member
Príspevkov: 1 294

alias HIRMI

Zobraziť profil WWW
« Odpoveď #6 kedy: 28. August 2012, 00:33:14 »

Andrej, tak sme sa tam dnes stretli mozno Úsmev

dnes opat cely den v raci, idealne vyuzitie volna. zachytal som si dosytosti. naj ryby kaprik 86 a jeseter 126.
Zaznamenané

on-line na rybách mojeboilies.sk / facebook mojeboilies.sk /
andrei11
Hero Member

Zobraziť profil WWW
« Odpoveď #7 kedy: 21. Október 2012, 19:38:10 »

zajtra sa idem vysantit na tento rybnik. beriem aj feeder a zapriahnem pelety. nech je zabava ked to kaprarky nepojde.
Zaznamenané

Marcelino
Hero Member

CHYŤ a PUSŤ

Zobraziť profil
« Odpoveď #8 kedy: 21. Október 2012, 20:07:38 »

Andy drzim palce, pochytaj niake jesetery  Mrknutie
Zaznamenané
andrei11
Hero Member

Zobraziť profil WWW
« Odpoveď #9 kedy: 21. Október 2012, 20:17:39 »

no hlavne ked sa mi nejaky zapne na feeder s 0,18mm kmenovym vlascom, to sa pobavime Úšklabok
Zaznamenané

andrei11
Hero Member

Zobraziť profil WWW
« Odpoveď #10 kedy: 23. Október 2012, 11:20:05 »

Taakze ja som vcera odchytal v raci cca 9h. bolo tam so mnou len par rybarov, ) podla slov spravcu cez vikend tam bol uplny natresk a niektori rybari nemali ani zaber. ja som bral kaprarky a jednu feederku. nakoniec som chytal na kaprarku na doma dipovane pelety a feederkou na kukuricu. a poviem vam ze keby som nebal feederku tak by som dobre nadaval. na kaprarke len velmi jemne zabery, vacsinou padaky. zo 4 zasekov za den som mal 3 kapre. najvacsi mal 82cm, 12kg, potom jeden 62cm a treti okolo 50cm. hlavne ten velky mi spravil naladu. na feederku som pochytal zo 10 kaprikov od 40-50 cm a niekolko karasov. pocasie bolo paradne,  sedel som oproti slnku cize som pekne opaleny podla okuliarov a v robote na mna zo zavistou kukaju Vyplazujem jazyk

foto naj kaprika (foto na podlozke bo som bol sam a sup po vazeni spat do vody:

« Posledná zmena: 17. Marec 2015, 15:30:54 od Jaro-moderátor » Zaznamenané

Strán: [1] Tlačiť 
« predchádzajúce ďalšie »
Skočiť na:  

Prinášame neustále aktuálne novinky na trhu rybárskych potrieb. Rybárske potreby - novinky. Ponúkame vám kvalitné výrobky svetových výrobcov a značiek. Výrobcovia rybárskych potrieb. Slovenský RYBÁR | Poháňané SMF 1.1.5.
© 2005, Simple Machines LLC. Všetky práva vyhradené.
Sme najlepší v predaji rybárskych potrieb. Vyskúšajte náš e-shop www.rybarovsvet.sk. Pohodlie na rybačke doprajte aj svojej rodine kemping - rybárske stoličky, lehátka, bivaky.
Slovenský RYBÁR, s.r.o. vydavateľ magazínu Slovenský RYBÁR, predajca rybárskych potrieb OKFISH.SK, sídlo Andreja Hlinku 1039, 050 01 Revúca, reklamy@slovenskyrybar.sk