AKTUÁLNE

Slovenský RYBÁR
Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte. Niektoré funkcie sú pre neprihlásených nedostupné (vkladanie príspevkov, hlasovanie, ...)!
Nedostali ste váš aktivačný email?

24.09.2019 10:40:54

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dĺžkou sedenia
Vyhľadávanie:     Pokročilé vyhľadávanie
FEBRUÁR - V novom čísle sa pozrieme na lov ostriežov pod ľadom, naučíme sa loviť kapry v studenej vode a naviažeme si prívlačové montáže na väčšie dravce. Dozvieme sa čo nové nám prinesie vyhláška k rybárskemu zákonu, ako aj mená výhercov predplatiteľskej súťaže. A mnoho iného...
233 096 príspevkov v 1 828 tém od 1 816 užívateľov
Najnovší užívateľ: skmareksk
* Domov Nápoveda Vyhľadávanie Prihlásiť Registrovať
+  Slovenský RYBÁR
|-+  "Telemostové" rybačky (TMR) na fóre
| |-+  O "telemostoch"
| | |-+  OCENENIA A VYZNAMENANIA
| | | |-+  Telemostové vyznamenania a ocenenia
« predchádzajúce ďalšie »
Strán: 1 [2] 3 4 Tlačiť
Autor Téma: Telemostové vyznamenania a ocenenia  (Prečítané 6785 krát)
Lagun22
Hero Member
Príspevkov: 5 504

Zobraziť profil
« Odpoveď #15 kedy: 11. Apríl 2012, 13:24:51 »

oreno, osobne si myslím, že jeden vydretý Hronský mienik by ťa potešil minimálne rovnocenne ako uvedený Rad Vyvalujem oči! Super!, ale napriek tomu zaslúžený metál  Mrknutie gratuliren
Tak, pravda je.  Posledné roky čo ich naháňam nič, ničovaté nič  Smútok(a boli časy keď sa darilo)
Ale nevzdávam to ... aj ocenenie zaväzuje  Mrknutie. Ešte ploskačku zadovážim a čert by musel v tom byť, aby som si ja opäť raz jedného mienika z Hrona nevypáčil Mrknutie Smiech
Díkes  Mrknutie

no ploskačku ti môžem jednu podarovať, síce s logom nemenovanej banky Úšklabok (prezent) ale nová, otestovaná, určite netečie Smiech Mrknutie ak máš záujem o týždeň donesiem, bude ťa čakať na Sýpke
Zaznamenané
oreno
Hero Member
Príspevkov: 2 941

Zobraziť profil
« Odpoveď #16 kedy: 11. Apríl 2012, 14:07:08 »

lagun22: SS .... lebo pomaly je tu viac o ploskačke ako o ploske  Smiech Smiech
Zaznamenané
Lagun22
Hero Member
Príspevkov: 5 504

Zobraziť profil
« Odpoveď #17 kedy: 11. Apríl 2012, 14:15:49 »

lagun22: SS .... lebo pomaly je tu viac o ploskačke ako o ploske  Smiech Smiech

ber to ako súčasť ocenenia od spolutrpiteľa, tiež som v decembri teda mimo telemostu nemal na jednofúza ani ťuk Mrknutie

malá ochutnávka Vyvalujem oči! Super!

Zaznamenané
oreno
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #18 kedy: 11. Apríl 2012, 14:22:57 »

Pjekná Vyvalujem oči! Super!,
Beriem to ako ocenenie od spolutrpiteľa ... berem ju všetkými desiatimi   Mrknutie Smiech ....
Zaznamenané
Matus-SumoTeam
Hero Member
Príspevkov: 4 174

Prívlač

Zobraziť profil
« Odpoveď #19 kedy: 13. Apríl 2012, 18:22:17 »

Oreno blahoželám možno aj mne sa niekedy niečo také pošťastí he he
PS:To je len slepá závisť s mojej strany.
Zaznamenané
Jaro - moderator
Hosť
« Odpoveď #20 kedy: 13. Apríl 2012, 20:33:36 »

"Oreno" sa na stretku /Striebornica/ dočká ďalšieho príjemného ocenenia. Pri dekorovaní by mal byť účastný celý organizačný výbor TMR. Predseda,podpredseda i tajomník.  Úšklabok Gúľam očami
Zaznamenané
Matus-SumoTeam
Hero Member

Prívlač

Zobraziť profil
« Odpoveď #21 kedy: 13. Apríl 2012, 22:01:55 »

Ako to tak vidím ORENO tam ešte ani nie je a už má kopec ocenení!Asi mu budeme musieť zakázať pretekať lebo potom bude mať ďalšie ocenenie   Úšklabok Úšklabok Úšklabok
Zaznamenané
oreno
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #22 kedy: 16. Apríl 2012, 09:54:22 »

Ďakujem Matúšu,  Vyvalujem oči! Super!  ... nuž máš v tom čo doháňať  Vyplazujem jazyk Úšklabok (myslím sólo účasť ... a zero k tomu).

Ty si skôr o veľkých číslach. Aj čo sa počtu účastníkov týka (130 nie je problém Mrknutie ), aj počtu cm Šok

« Posledná zmena: 16. Apríl 2012, 10:02:33 od oreno » Zaznamenané
erno hlavac
Hero Member
Príspevkov: 6 309

rybolov môj sen

Zobraziť profil
« Odpoveď #23 kedy: 17. Apríl 2012, 01:24:35 »

Ja som bol tiež jedenkrát na mienikoch a určite vo väčšom mraze ako Oreno a na mieste, kde nikdy miene neboli Úšklabok Úšklabok a či som chytil si môžete tipnúť. Nebol to väčší výkon? loviť tam kde nič také nepláva?  Úšklabok Hnev
Je to spam, no a čo Čo??? Mrknutie
P.S. taká menšia medajlička by sa nenašla?
Zaznamenané

Pohoda - klídek - kapríček
PEPO
Hero Member
Príspevkov: 5 669

Zobraziť profil
« Odpoveď #24 kedy: 17. Apríl 2012, 06:19:24 »

Ved aj Oreno chytá v miestach kde ryba nieje,len si to nechce pripustiť Vyplazujem jazyk Vyplazujem jazyk Vyplazujem jazyk Vyplazujem jazyk
Miene sa z jeho končín vytratili v období keď sa z parlamentu vytratili komunisti Úšklabok Úšklabok Úšklabok,no len ako som písal -nechce si to pripustiť Vyplazujem jazyk Vyplazujem jazyk.A to sa cení tiež Mrknutie Mrknutie
Zaznamenané

Furt pri Vode-Co bůh spojil, člověk nerozdělí. Co já rozebral, ani bůh nedá dohromady.
oreno
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #25 kedy: 17. Apríl 2012, 07:50:06 »

Ja som bol tiež jedenkrát na mienikoch a určite vo väčšom mraze ako Oreno a na mieste, kde nikdy miene neboli Úšklabok Úšklabok a či som chytil si môžete tipnúť. Nebol to väčší výkon? loviť tam kde nič také nepláva?  Úšklabok Hnev
Je to spam, no a čo Čo??? Mrknutie
P.S. taká menšia medajlička by sa nenašla?
Na Striebornici Ti dám podržať .... (medailu myslím Úšklabok) ... bude stačiť??

úprava: ak sa zaviažeš, že v tomto roku odlovíš aspoň jeden telemost Mrknutie Úšklabok
Zaznamenané
oreno
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #26 kedy: 17. Apríl 2012, 07:54:49 »

Ved aj Oreno chytá v miestach kde ryba nieje,len si to nechce pripustiť Vyplazujem jazyk Vyplazujem jazyk Vyplazujem jazyk Vyplazujem jazyk
Miene sa z jeho končín vytratili v období keď sa z parlamentu vytratili komunisti Úšklabok Úšklabok Úšklabok,no len ako som písal -nechce si to pripustiť Vyplazujem jazyk Vyplazujem jazyk.A to sa cení tiež Mrknutie Mrknutie
Ako čítam, tak čítam, ale mne z Tvojho textu vyplýva, že tie miene by tam vlastne stále mali byť   Vyplazujem jazyk Úšklabok Úšklabok
Zaznamenané
PEPO
Hero Member
Príspevkov: 5 669

Zobraziť profil
« Odpoveď #27 kedy: 17. Apríl 2012, 09:45:47 »

Ako čítam, tak čítam, ale mne z Tvojho textu vyplýva, že tie miene by tam vlastne stále mali byť   Vyplazujem jazyk Úšklabok Úšklabok

No mali,ale len mali Smiech Smiech Smiech Smiech
Veď náhoda je blbec.A ako je vidno niekedy sa aj snaha ráta Vyvalujem oči! Super! Vyvalujem oči! Super! Vyvalujem oči! Super! a preto je toto ocenenie v tých správnych rukách.Teda ak nie v tých najsprávnejších Mrknutie Mrknutie Mrknutie
Teda nieje-ale bude Vyplazujem jazyk Vyplazujem jazyk Vyplazujem jazyk Úšklabok Úšklabok Úšklabok
Zaznamenané

Furt pri Vode-Co bůh spojil, člověk nerozdělí. Co já rozebral, ani bůh nedá dohromady.
erno hlavac
Hero Member
Príspevkov: 6 309

rybolov môj sen

Zobraziť profil
« Odpoveď #28 kedy: 17. Apríl 2012, 10:27:10 »

Niekedy sa to dá, teda uloviť rybu, kde už vyše 20 rokov nie je. Dôkaz mám ten, že kámoš raz ulovil na Váhu starú bagandžu , ale všetci vieme, že vo vode nikto nebýva. Smútok
Oreno - beriem Ťa za slovo a rád si tú medailu podržím a vopred ďakujem - čím by som sa chválil svojmu okoliu? Úšklabok Úšklabok
Zaznamenané

Pohoda - klídek - kapríček
Matus-SumoTeam
Hero Member

Prívlač

Zobraziť profil
« Odpoveď #29 kedy: 18. Apríl 2012, 19:16:28 »

Ďakujem Matúšu,  Vyvalujem oči! Super!  ... nuž máš v tom čo doháňať  Vyplazujem jazyk Úšklabok (myslím sólo účasť ... a zero k tomu).

Ty si skôr o veľkých číslach. Aj čo sa počtu účastníkov týka (130 nie je problém Mrknutie ), aj počtu cm Šok

Ako si to myslel stou 130tkou.A o oakych ucastnikov hovoris.
Zaznamenané
Strán: 1 [2] 3 4 Tlačiť 
« predchádzajúce ďalšie »
Skočiť na:  

Prinášame neustále aktuálne novinky na trhu rybárskych potrieb. Rybárske potreby - novinky. Ponúkame vám kvalitné výrobky svetových výrobcov a značiek. Výrobcovia rybárskych potrieb. Slovenský RYBÁR | Poháňané SMF 1.1.5.
© 2005, Simple Machines LLC. Všetky práva vyhradené.
Sme najlepší v predaji rybárskych potrieb. Vyskúšajte náš e-shop www.rybarovsvet.sk. Pohodlie na rybačke doprajte aj svojej rodine kemping - rybárske stoličky, lehátka, bivaky.
Slovenský RYBÁR, s.r.o. vydavateľ magazínu Slovenský RYBÁR, predajca rybárskych potrieb OKFISH.SK, sídlo Andreja Hlinku 1039, 050 01 Revúca, reklamy@slovenskyrybar.sk