AKTUÁLNE

Slovenský RYBÁR
Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte. Niektoré funkcie sú pre neprihlásených nedostupné (vkladanie príspevkov, hlasovanie, ...)!
Nedostali ste váš aktivačný email?

14.10.2019 02:43:42

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dĺžkou sedenia
Vyhľadávanie:     Pokročilé vyhľadávanie
FEBRUÁR - V novom čísle sa pozrieme na lov ostriežov pod ľadom, naučíme sa loviť kapry v studenej vode a naviažeme si prívlačové montáže na väčšie dravce. Dozvieme sa čo nové nám prinesie vyhláška k rybárskemu zákonu, ako aj mená výhercov predplatiteľskej súťaže. A mnoho iného...
233 124 príspevkov v 1 828 tém od 1 816 užívateľov
Najnovší užívateľ: skmareksk
* Domov Nápoveda Vyhľadávanie Prihlásiť Registrovať
+  Slovenský RYBÁR
|-+  Diskusia - rôzne
| |-+  Voľné témy
| | |-+  BAVÍME SA
| | | |-+  Stratégia úniku
« predchádzajúce ďalšie »
Strán: [1] 2 3 Tlačiť
Autor Téma: Stratégia úniku  (Prečítané 5809 krát)
Jaro - moderator
Hosť
« kedy: 07. Apríl 2012, 09:32:09 »

Všetci, ktorí máme vzťah s polovičkou nežného pohlavia, či už trvalý alebo dočasný, skôr či neskôr dospejú do štádia, kedy je nutné ju opustiť /nie navždy/. Na vine sú samozrejme naše milované ryby a rybačka. Je potrebné na polovičku upiecť nejakú fintu, stratégiu, skrátka niečo, aby ona po našom návrate bola taká príjemná ako pred našim odchodom. Používate nejaké zaručené finty ktoré zaberajú???
Pokec o stratégii úniku z tepla domova  Úšklabok
Zaznamenané
martin78
Hero Member
Príspevkov: 3 311

Zobraziť profil
« Odpoveď #1 kedy: 07. Apríl 2012, 18:38:12 »

Existuje veľmi veľa spôsobov, nie každý však zaručuje pohodu po návrate z rýb Úšklabok.
K takým patrí napríklad iba splnenie si oznamovacej povinnosti t.j. "Odchádzam ráno na ryby".

Dá sa však aj inak, na otázku "Musíš ísť zajtra na ryby?" treba medovým hlasom odpovedať protiotázkou "Chceš aby som išiel radšej do krčmy?"  Úšklabok Smiech

Vloženie živých červíkov do chladničky (pochopiteľne v obale) bez predchádzajúceho upozornenia môže ľahko viesť k reakcii (po prvotnej hystérii) "Vypadni na ryby, nech to tu už nevidím"... Mrknutie Smiech

Zaznamenané

Buď to ta ryba sežere nebo ne...
Oki
Hero Member
Príspevkov: 6 022

Zobraziť profil
« Odpoveď #2 kedy: 07. Apríl 2012, 18:55:46 »

Nuz v pripade vytrenovanej priatelky tie cerviky nepomozu  Mrknutie .

U mna vyhrava strategia, ze ked par dni nemozem byt pri vode dostavam akysi nervak. Som agresivnejsi, malo staci aby som vybuchol.... takze je to so mnou zle.  Neviem čo si myslieť/Nerozhodný A namiesto tabletiek proti stresu na ukludnenie chodim na ryby. Stoji to cca to iste  Úšklabok Casom si na to moja zvykla aj ked tomu z casu na cas zabojuje....lenze dojdu prve syndromi a je konec.
Zaznamenané
Petooo
Hero Member
Príspevkov: 1 221

BIG CARP CONNECTION

Zobraziť profil
« Odpoveď #3 kedy: 07. Apríl 2012, 19:30:13 »

Chalani dobre to mate vymyslene Smiech ja take problemi nemam,manzelka je tiez rybarka,a miluje kaprarinu,takze nemam stym ziadny problem Úsmev este mi sama navrhne ked nahodou jej zabudnem povedat,tak mi povie ona,ze by sme na vikend mohli vyrazit Úsmev dokonca aj letnu dovolenku,na miesto k moru,chce ist radsej niekam do zahranicia na ryby Úsmev takze ja si nemozem stazovat a hlavne,nemusim vymyslat ziadne vyhovorky  Mrknutie Mrknutie Mrknutie
Zaznamenané

Carp fishing is my life!
Pedro36
Hero Member
Príspevkov: 1 112

SIGET Team Kúty

Zobraziť profil
« Odpoveď #4 kedy: 07. Apríl 2012, 19:58:46 »

Nuz v pripade vytrenovanej priatelky tie cerviky nepomozu  Mrknutie .

U mna vyhrava strategia, ze ked par dni nemozem byt pri vode dostavam akysi nervak. Som agresivnejsi, malo staci aby som vybuchol.... takze je to so mnou zle.  Neviem čo si myslieť/Nerozhodný A namiesto tabletiek proti stresu na ukludnenie chodim na ryby. Stoji to cca to iste  Úšklabok Casom si na to moja zvykla aj ked tomu z casu na cas zabojuje....lenze dojdu prve syndromi a je konec.
Oki v prípade vytrénovanej priatelky( manželky) pomože už iba jeden červik Úšklabok Úšklabok Úšklabok

Ja som si to zariadil trocha inak a tým som spojil príjemné z užitočným Mrknutie. Už je to niekolko rokov čo sme sa na rybách zišli stará partia a samozrejme pri tom nechýbal dajaký ten alkohol, ved nebolo až tak teplo bolo treba sa zahriat Smiech Smiech, samozrejme asi viete čo nasledovalo po návrate domov z rýb( asi žiaden farár nemá také dlhé kázanie), tak som svojej drahej polovičke asi v tom alkoholickom opojení slúbil že od druhého dna sa alkoholu ani nedotknem ale nebude ma apsolutne obmedzovat v rybách Úsmev....a tak sa aj deje doteraz, už to trvá asi 4 roky čo som nemal ani kvapku alkoholu ale na ryby chodím kedy chcem a na ako dlho chcem Úšklabok  za sezonu mám 180-200 návštev u vody a po návrate domov nemám žiaden problém ani po 3-4 dnových výpravách;D Úšklabok Úšklabok
Zaznamenané
Martin Damašek
Hero Member
Príspevkov: 2 076

Zobraziť profil
« Odpoveď #5 kedy: 07. Apríl 2012, 22:41:01 »

Peti to si mal dobre vymyslené Smiech a ja som sa čudoval, čo tak furt vysedávaš na búde Smiech
Zaznamenané

čas strávený na rybách sa neráta do života
cukero
Hosť
« Odpoveď #6 kedy: 07. Apríl 2012, 22:45:30 »

skuste si na sobotu rano natiahnut budik na 5:00 a ked zazvoni sa skuste opytat svojej polovicky ci ranny sex alebo rybacka a verte ze na ryby idete isto  Smiech Smiech Smiech
Zaznamenané
Pedro36
Hero Member
Príspevkov: 1 112

SIGET Team Kúty

Zobraziť profil
« Odpoveď #7 kedy: 07. Apríl 2012, 22:50:42 »

Peti to si mal dobre vymyslené Smiech a ja som sa čudoval, čo tak furt vysedávaš na búde Smiech
No vidiš to Mato mal si sa ma opýtat hned ja by som ti to povedal už skorej ako to je.......a ja som to nevymislel to mi preletelo hlavou v blbej sekunde a vidiš to .......dobre sa stalo:-):-):-)
Zaznamenané
martin78
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #8 kedy: 07. Apríl 2012, 22:53:14 »

skuste si na sobotu rano natiahnut budik na 5:00 a ked zazvoni sa skuste opytat svojej polovicky ci ranny sex alebo rybacka a verte ze na ryby idete isto  Smiech Smiech Smiech

YES!!! Úšklabok Úšklabok. Tak a budík je už nastavený a teším sa na pekný deň pri vode (aj keď zajtra nie je sobota)....  Úšklabok Úšklabok Úšklabok Úšklabok. Ale tak mi napadá - čo ak moja lepšia polovička po zazvonení budíka vyhlásie, že žiadne ryby ale ... Úšklabok Úšklabok Úšklabok
Zaznamenané

Martin Damašek
Hero Member
Príspevkov: 2 076

Zobraziť profil
« Odpoveď #9 kedy: 07. Apríl 2012, 23:18:28 »

Martin tak si poriadne užiješ a potom pôjdeš na ryby Smiech

Peti víš, ono to tak býva, spontánne nápady sú tie najlepšie Mrknutie
Zaznamenané

čas strávený na rybách sa neráta do života
erno hlavac
Hero Member
Príspevkov: 6 309

rybolov môj sen

Zobraziť profil
« Odpoveď #10 kedy: 07. Apríl 2012, 23:24:08 »

YES!!! Úšklabok Úšklabok. Tak a budík je už nastavený a teším sa na pekný deň pri vode (aj keď zajtra nie je sobota)....  Úšklabok Úšklabok Úšklabok Úšklabok. Ale tak mi napadá - čo ak moja lepšia polovička po zazvonení budíka vyhlásie, že žiadne ryby ale ... Úšklabok Úšklabok Úšklabok 

Ľahká pomoc daj si budík o pol hodiny skôr a budete obaja vysmiaty. Mrknutie Úšklabok
« Posledná zmena: 07. Apríl 2012, 23:25:51 od erno hlavac » Zaznamenané

Pohoda - klídek - kapríček
erno hlavac
Hero Member
Príspevkov: 6 309

rybolov môj sen

Zobraziť profil
« Odpoveď #11 kedy: 07. Apríl 2012, 23:48:46 »

Ja som tých stratégií na "únik" použil za tie roky spústu a mamina odvetných proti opatrení tiež asi toľko. Smiech
V začiatkoch mi pílila uši od momentu, keď som jej s predstihom oznámil rybačku. To bola hrôza, preto som použil variantu vopred sa o niečo pohádať aby som to navliekol, že idem na ryby len preto, že sa hneváme. Dva, tri krát a prekukla ma. Hnev
Snažil som sa jej vychádzať v ústretí aj to prekukla. Potom som fingoval, že idem do roboty a hrrr na ryby, aj tam sa našla dobrá duša čo ma natrela, potom som povedal sebe aj mamine dosť!!! a, že na ryby pôjdem vtedy keď budem chcieť a môže sa postaviť aj na hlavu a ušami potískať aj tak pôjdem !!! (takto presne a všetko som jej povedal) Čuduj sa svete zmierila sa s tým, no obligátne "dobre choď, len moc nepi, pamätaj na zdravie"  mi vraví doteraz. Viac-menej už roky, keď sa dá ide so mnou a ja som ju prijal ako servismana. Vyplazujem jazyk Vyplazujem jazyk

« Posledná zmena: 07. Apríl 2012, 23:51:49 od erno hlavac » Zaznamenané

Pohoda - klídek - kapríček
Lagun22
Hero Member
Príspevkov: 5 522

Zobraziť profil
« Odpoveď #12 kedy: 08. Apríl 2012, 07:23:58 »

... u mňa stretégie úniku fungovali už veľmi dávno, kedže ryby chytám vlastne celý život, bolo to ešte v dobách, keď som žil u rodičov a miesto na záhradu som zdrhol na ryby, následne po návrate som si "vyžral" hubovú polievku od mamy Úšklabok Úšklabok Úšklabok to bolo ešte predtým, lež som spoznal meine frau, tá to vždy brala tak nejak v pohode. Boli síce dva roky po narodení synátora, keď som uprednostnil rodinu pred rybami a nemal som ani papiere, ale po návrate medzi "tichých bláznov" som stratu bleskove kompenzoval množstvom vychádzok. Samozrejme v tej dobe to boli všetko kraťasy, max na jeden deň v krajnom prípade 24-ka. Prvé frflanie nastalo až začali predlžené výkendy a týždňovky, to už jej moc nevoňalo, tam som použil stratégiu "pomalého pridávania na intezite a frekvencii vychádzok" takže si zvykla ani nevedela ako Vyvalujem oči! Super!
Dnes mám v podstate iný "problém" v letnej sezóne stále otravuje že chce ísť aj ona so psom, no a to ma troška obmedzuje pri vybere miesta a dlžke času strávenom pri vode, lebo madam vyžaduje určitý stupeň komfortu, ale inak je to v pohodičke, potom to použijem ako argument keď zdrhám na dlhšie výpravy, že veď my sme spolu už boli - teraz idem s partiou Úšklabok Úšklabok Úšklabok
Zaznamenané
martin78
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #13 kedy: 08. Apríl 2012, 09:07:27 »

U mňa je fakt, že nejaké extra stratégie vymýšľať nemusím. Nejak nemá moja polovička väčšinnou námietky. Samozrejme občas nejaké hundranie je, skôr vymýšľame kam ísť spoločne aj s dcérou a spojiť to s rybami. Dunaj vzhľadom na jej vek neprichádza do úvahy .....  Nechodím na ryby ak je napr. dieťa choré, je zas pravda, že ja chodím iba na 1 max 2 dňové rybačky, v pstruhovej sezóne sú to len klasiky jednodňové. Tak len by skúsila frflať  Úšklabok Úšklabok Úšklabok
Zaznamenané

Jaro - moderator
Hosť
« Odpoveď #14 kedy: 08. Apríl 2012, 12:59:24 »

Táto rozpitvaná téma si určite zaslúži oveľa viac pozornosti ako si myslíte. Úšklabok  Možno medzinárodnú konferenciu, či známu rybársku výstavu. Skrýva neskutočný potenciál, ktorý sa nám ako rybárom neskôr vráti v podobne peknej a kľudnej rybačky. Osobne by som ju rozdelil do viacerých skupín a to :

- stratégia úniku podľa veku unikajúceho
- stratégia úniku podľa možností unikajúceho
- stratégia úniku podľa dĺžky trvania rybačky unikajúceho
- stratégia úniku podľa nálady manželky,priateľky,matky unikajúceho/ďalej už len MPM/
- stratégia úniku podľa ročného obdobia a dennej doby
- stratégia úniku podľa počtu členov v domácnosti, z ktorej unikajúci uniká

V ďalších mojich príspevkoch sa pokúsim vysvetliť úskalia, výhody, či nevýhody tej ktorej stratégie .  Úšklabok

Zaznamenané
Strán: [1] 2 3 Tlačiť 
« predchádzajúce ďalšie »
Skočiť na:  

Prinášame neustále aktuálne novinky na trhu rybárskych potrieb. Rybárske potreby - novinky. Ponúkame vám kvalitné výrobky svetových výrobcov a značiek. Výrobcovia rybárskych potrieb. Slovenský RYBÁR | Poháňané SMF 1.1.5.
© 2005, Simple Machines LLC. Všetky práva vyhradené.
Sme najlepší v predaji rybárskych potrieb. Vyskúšajte náš e-shop www.rybarovsvet.sk. Pohodlie na rybačke doprajte aj svojej rodine kemping - rybárske stoličky, lehátka, bivaky.
Slovenský RYBÁR, s.r.o. vydavateľ magazínu Slovenský RYBÁR, predajca rybárskych potrieb OKFISH.SK, sídlo Andreja Hlinku 1039, 050 01 Revúca, reklamy@slovenskyrybar.sk