AKTUÁLNE

Slovenský RYBÁR
Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte. Niektoré funkcie sú pre neprihlásených nedostupné (vkladanie príspevkov, hlasovanie, ...)!
Nedostali ste váš aktivačný email?

23.09.2019 15:20:53

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dĺžkou sedenia
Vyhľadávanie:     Pokročilé vyhľadávanie
FEBRUÁR - V novom čísle sa pozrieme na lov ostriežov pod ľadom, naučíme sa loviť kapry v studenej vode a naviažeme si prívlačové montáže na väčšie dravce. Dozvieme sa čo nové nám prinesie vyhláška k rybárskemu zákonu, ako aj mená výhercov predplatiteľskej súťaže. A mnoho iného...
233 095 príspevkov v 1 828 tém od 1 816 užívateľov
Najnovší užívateľ: skmareksk
* Domov Nápoveda Vyhľadávanie Prihlásiť Registrovať
+  Slovenský RYBÁR
|-+  Diskusia - feeder
| |-+  Feeder
| | |-+  VÝSTROJ A POMÔCKY PRI LOVE
| | | |-+  Feeder guma
« predchádzajúce ďalšie »
Strán: 1 [2] Tlačiť
Autor Téma: Feeder guma  (Prečítané 5133 krát)
PEPO
Hero Member
Príspevkov: 5 669

Zobraziť profil
« Odpoveď #15 kedy: 12. Február 2013, 20:48:27 »

Ja som tie moje cez víkend daroval.
Podla mna je to dalšia zbytočná vec ktorú robí montáž komplikovanejšou Mrknutie Mrknutie Mrknutie a pri záberoch menej citlivejšou Mrknutie Mrknutie Mrknutie
A kto vie čo za prut drží v ruke a aký ná silon s nadväzcom-gumu nepotrebuje Mrknutie Mrknutie
Toť môj názor Mrknutie Mrknutie Mrknutie

Zaznamenané

Furt pri Vode-Co bůh spojil, člověk nerozdělí. Co já rozebral, ani bůh nedá dohromady.
Matus-SumoTeam
Hero Member
Príspevkov: 4 174

Prívlač

Zobraziť profil
« Odpoveď #16 kedy: 12. Február 2013, 21:49:28 »

Viacej názorov tu bolo ze je to blbosť a nepodstatná vec a ja som toho názoru tiež.Keď máš náradie také čo nemá spicu ako malíček a niekde na sebe ma napísané ze feeder a silon 0,30.To používa Gábor v Maďarsku a ten chytá na gule a vyťahuje ryby do 20kg a žiadnu takú hlúposť tam nedáva ako je guma.Guma ma veľa viuziti ale zrovna tu je na.....  Úšklabok
Ide to len o zdolávaní.
Ja co som mal gumu tak som ju naštrikoval na bič asi tak 1m a na ňu som naviazal silon a zostavu a chytám nástrahové pleskáče na sumca a keď zaberie kapor tak ho pekne zdolám.Tu ju použijem nikde inde. Úšklabok Úšklabok
Zaznamenané
hodo
Hosť
« Odpoveď #17 kedy: 13. Marec 2013, 11:53:41 »

Človek sa  učí, skúša väčšinou na vlastných chybách aby došiel  ku ideálnemu  záveru.   Mrknutie
Feedrovú gumu som používať cca 1rok. Ďaka  nadobudnutím vedomostiam chýbam a úspechom.
Som prestal používať feedrovú gumu.  Chcelo to len troch viac skúsenosti a cviku pri zdolávaní kaprov.
A výsledok sa dostavil, prestal som strácať (trhať ) kaprov. Občas  sa mi ešte podarí stratiť nejakého kapra.
 Ale to nevadí . Raz vyhrá rybár a raz zasa ryba.   Úsmev Úsmev Úsmev   
Zaznamenané
andrei11
Hero Member
Príspevkov: 3 849

Zobraziť profil WWW
« Odpoveď #18 kedy: 13. Marec 2013, 12:12:12 »

potvrdzujem to co pise hodo, ked som robil svoj prvy feederovy nakup tak guma samozrejme nechybala... ale po par rybackach ostala nepouzita. myslim ze zdolavanie by malo byt v rukach a spolupraca dobre nastavenej brzdy a akcie pruta a samozrejme trpezlivosti Mrknutie
Zaznamenané

Ak by ste mali chut a cas precitat si nieco o rybacke, navstivte moj blog >> http://mojlovryb.wordpress.com/
Strán: 1 [2] Tlačiť 
« predchádzajúce ďalšie »
Skočiť na:  

Prinášame neustále aktuálne novinky na trhu rybárskych potrieb. Rybárske potreby - novinky. Ponúkame vám kvalitné výrobky svetových výrobcov a značiek. Výrobcovia rybárskych potrieb. Slovenský RYBÁR | Poháňané SMF 1.1.5.
© 2005, Simple Machines LLC. Všetky práva vyhradené.
Sme najlepší v predaji rybárskych potrieb. Vyskúšajte náš e-shop www.rybarovsvet.sk. Pohodlie na rybačke doprajte aj svojej rodine kemping - rybárske stoličky, lehátka, bivaky.
Slovenský RYBÁR, s.r.o. vydavateľ magazínu Slovenský RYBÁR, predajca rybárskych potrieb OKFISH.SK, sídlo Andreja Hlinku 1039, 050 01 Revúca, reklamy@slovenskyrybar.sk