AKTUÁLNE

Slovenský RYBÁR
Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte. Niektoré funkcie sú pre neprihlásených nedostupné (vkladanie príspevkov, hlasovanie, ...)!
Nedostali ste váš aktivačný email?

20.07.2019 20:41:26

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dĺžkou sedenia
Vyhľadávanie:     Pokročilé vyhľadávanie
FEBRUÁR - V novom čísle sa pozrieme na lov ostriežov pod ľadom, naučíme sa loviť kapry v studenej vode a naviažeme si prívlačové montáže na väčšie dravce. Dozvieme sa čo nové nám prinesie vyhláška k rybárskemu zákonu, ako aj mená výhercov predplatiteľskej súťaže. A mnoho iného...
233 064 príspevkov v 1 826 tém od 1 800 užívateľov
Najnovší užívateľ: sarataylor
* Domov Nápoveda Vyhľadávanie Prihlásiť Registrovať
+  Slovenský RYBÁR
|-+  "Telemostové" rybačky (TMR) na fóre
| |-+  O "telemostoch"
| | |-+  TABUĽKY
| | | |-+  Tabuľka TMR 2012
« predchádzajúce ďalšie »
Strán: 1 [2] Tlačiť
Autor Téma: Tabuľka TMR 2012  (Prečítané 4179 krát)
andrei11
Hero Member
Príspevkov: 3 849

Zobraziť profil WWW
« Odpoveď #15 kedy: 02. Január 2013, 17:16:08 »

Tak pani telemostaci, tot je vysledne poradie za rok 2012.

Gratulacia Precedovi a nam ostatnym prajem v novom rocniku, aby telemostorybocentimetre pribudali Úsmev

Zaznamenané

Ak by ste mali chut a cas precitat si nieco o rybacke, navstivte moj blog >> http://mojlovryb.wordpress.com/
Oki
Hero Member
Príspevkov: 6 022

Zobraziť profil
« Odpoveď #16 kedy: 02. Január 2013, 18:17:39 »

gratulujem vytazovi  Mrknutie Mrknutie Mrknutie
Zaznamenané
Miga
Hero Member
Príspevkov: 3 101

Zobraziť profil
« Odpoveď #17 kedy: 02. Január 2013, 19:07:57 »

tiez gratulujem víťazovi Úsmev ale hladim si aj svoje ego ved 4. miesto za 3 bodovane telemosty Smiech Zilina, Zilina...  Úšklabok inak ak sa dobre pamatam tak Wodnik mal vlanajsi vysledok 24 hodinoveho feedru niečo menej ako 1700cm Smiech to len ako pikoška ked pozeram na tie sumare od vrchu...
Zaznamenané

Kde Miga nespadol do vody, tam akoby na rybách ani nebol Smiech
andrei11
Hero Member
Príspevkov: 3 849

Zobraziť profil WWW
« Odpoveď #18 kedy: 02. Január 2013, 19:12:20 »

tiez gratulujem víťazovi Úsmev ale hladim si aj svoje ego ved 4. miesto za 3 bodovane telemosty Smiech Zilina, Zilina...  Úšklabok inak ak sa dobre pamatam tak Wodnik mal vlanajsi vysledok 24 hodinoveho feedru niečo menej ako 1700cm Smiech to len ako pikoška ked pozeram na tie sumare od vrchu...

o to je vacsia motivacia zucastnit sa 24hodinovky  Mrknutie
Zaznamenané

Ak by ste mali chut a cas precitat si nieco o rybacke, navstivte moj blog >> http://mojlovryb.wordpress.com/
Ďula
Hero Member
Príspevkov: 1 084

Idem si za svojím snom !

Zobraziť profil
« Odpoveď #19 kedy: 02. Január 2013, 21:47:19 »

Som rád že môj krajan je 2hý  Úšklabok oreno pekne reprezentuješ , pekne  Mrknutie klobúčik dole , že si sa tam vyšplhal aj pres tie 0 , ktorích bolo dosť  Smiech
Jardo tebe taktiež (samozrejme aj zvyšku) , no a aj ja sa pochválim Smiech 15 miesto s 38 za pár telemostov Smiech hmm
« Posledná zmena: 02. Január 2013, 21:51:16 od Ďula » Zaznamenané

---------->Catch and Release<----------
PREDÁM OLOVÁ TVARU GRIPPA, GRIP, HRUŠKA A SUMCOVÉ KONTAKT "SS" Úsmev
Ďula
Hero Member
Príspevkov: 1 084

Idem si za svojím snom !

Zobraziť profil
« Odpoveď #20 kedy: 02. Január 2013, 21:53:36 »

miinulý rok 11 s 32 teraz 10 s 38 spokojnosť Smiech , pozerám že matuš sa prepadol a jardo s orenom išli o priečku hore Smiech
Zaznamenané

---------->Catch and Release<----------
PREDÁM OLOVÁ TVARU GRIPPA, GRIP, HRUŠKA A SUMCOVÉ KONTAKT "SS" Úsmev
Pedro36
Hero Member
Príspevkov: 1 112

SIGET Team Kúty

Zobraziť profil
« Odpoveď #21 kedy: 02. Január 2013, 23:49:59 »

predceda príjmi moju gratulejšn k celkovému výtaztvu Úšklabok Úšklabok...ja som tiež nedopadol zle na to že som ešte minulý rok bol v nižšej lige a teraz rybárska "extraliga" a ja na 20-tom mieste za iba dva telemosty.....spokojnost...dúfam že tento rok mi čas dovolí zúčastnit sa viacej kol telemostových.. Mrknutie Mrknutie Mrknutie
Zaznamenané
Wodnik
Hero Member
Príspevkov: 2 568

Zobraziť profil
« Odpoveď #22 kedy: 03. Január 2013, 12:26:34 »

tento rok sa polepsim a absolvujem viacej tych telemostov Úsmev
« Posledná zmena: 09. September 2013, 11:35:50 od Jaro - moderátor » Zaznamenané

Prisiel som, videl som, ulovil som a pouzil Lastiu
Strán: 1 [2] Tlačiť 
« predchádzajúce ďalšie »
Skočiť na:  

Prinášame neustále aktuálne novinky na trhu rybárskych potrieb. Rybárske potreby - novinky. Ponúkame vám kvalitné výrobky svetových výrobcov a značiek. Výrobcovia rybárskych potrieb. Slovenský RYBÁR | Poháňané SMF 1.1.5.
© 2005, Simple Machines LLC. Všetky práva vyhradené.
Sme najlepší v predaji rybárskych potrieb. Vyskúšajte náš e-shop www.rybarovsvet.sk. Pohodlie na rybačke doprajte aj svojej rodine kemping - rybárske stoličky, lehátka, bivaky.
Slovenský RYBÁR, s.r.o. vydavateľ magazínu Slovenský RYBÁR, predajca rybárskych potrieb OKFISH.SK, sídlo Andreja Hlinku 1039, 050 01 Revúca, reklamy@slovenskyrybar.sk