AKTUÁLNE

Slovenský RYBÁR
Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte. Niektoré funkcie sú pre neprihlásených nedostupné (vkladanie príspevkov, hlasovanie, ...)!
Nedostali ste váš aktivačný email?

20.07.2019 20:28:01

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dĺžkou sedenia
Vyhľadávanie:     Pokročilé vyhľadávanie
FEBRUÁR - V novom čísle sa pozrieme na lov ostriežov pod ľadom, naučíme sa loviť kapry v studenej vode a naviažeme si prívlačové montáže na väčšie dravce. Dozvieme sa čo nové nám prinesie vyhláška k rybárskemu zákonu, ako aj mená výhercov predplatiteľskej súťaže. A mnoho iného...
233 064 príspevkov v 1 826 tém od 1 800 užívateľov
Najnovší užívateľ: sarataylor
* Domov Nápoveda Vyhľadávanie Prihlásiť Registrovať
+  Slovenský RYBÁR
|-+  Diskusia - prívlač
| |-+  Prívlač
| | |-+  VÝSTROJ A POMÔCKY PRI LOVE
| | | |-+  Belly boat
« predchádzajúce ďalšie »
Strán: [1] 2 Tlačiť
Autor Téma: Belly boat  (Prečítané 7880 krát)
simba
Full Member
Príspevkov: 225

Zobraziť profil
« kedy: 07. Január 2012, 21:42:03 »

zdravicko, mate neaku skusenost s vlacenim a belly boatom?
rozmyslam na jeho kupu, hlavne by som ho chcel na maly dunaj ("splavit" iste kusky) pripadne na miestne jazera. neviem si totizto predstavit kde tam mam mat nastrahy, papiere, podberak, udicu,... viem ze tam je maly stolik, ale neviem neviem..
Zaznamenané
Oki
Hero Member
Príspevkov: 6 022

Zobraziť profil
« Odpoveď #1 kedy: 07. Január 2012, 22:47:07 »

Nie ze stolik mas tam, ale aj miesto pre vsetko podobne. Na belly boate mas 4-5 VELKYCH vackov, kde sa zmestia klasicke privlacove krabice. Ale splavovanie na rieke, kde mas 4-5 metrovu hlbku no neviem neviem. Ak svoj usek poznas ako dlan atd tak v tom pripade ale len v tom by som povedal ze OK.

Ak nechces tolko riskovat, tak radsej nejaky nafukovaci ponton boat. Je to troska drahsie asi, ale je tam ovela viac miesta, nemusis sediet vo vode...a da sa na to namontovat aj elektromotor s malou bateriou. Akoze to zavisy aj od vyrobcu samozrejme...ale raz som to vydel a pacilo sa my to.
Zaznamenané
simba
Full Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #2 kedy: 08. Január 2012, 09:13:33 »

to je to ze som ho este nevidel nazivo, len videa a foto
ale v jednom videu s nim chlapik chytal na rieke (v CZ), prisla mi prudom podobna ako maly dunaj.. kotvil sa o konare co bolo dost zaujmave Smiech ale tak asi inak sa kotvit ani neda, len sa uviazat niekde o nieco...
ako nech neklamem som chcel ten belly len na obcasne vychadzky, tie pontony mi uz pridu na takuto zabavku drahe :/ ale v kazdom priapde vyzeraju tiez dost zaujmavo!
vsak snad na rybarskych vystavach  budu mat aj belly aj ten ponton (BA, NR) tak ich popozeram
Zaznamenané
Oki
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #3 kedy: 08. Január 2012, 09:36:45 »

Mozno belly, na pontoon zabudni ze niekto donesie. Sak ty vies ze co by si dovolil na vode. Kedze nemas tam mesta, kde by si sa mohol vykotit z toho tak to moze byt vyhovujuce. Zase ak si das na seba ochrannu vestu taku lepsiu tensiu mozno ze ani zavadzat nebude a ani bat sa uz nemusis. Ja som z toho este nechytal...len parkrat clnkoval v tom. Je to fasa zazitok  Úšklabok

Plus mozes pouzit, dokonca aj chytat z toho na jazerach pod 10ha  Nepoviem nič
Zaznamenané
simba
Full Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #4 kedy: 08. Január 2012, 10:24:08 »

ano ano, prave o tie jazera sa mi jedna Úsmev a tiez ze aspon budem mat aj "rozcvicku pre nohy a ruky" a nie sa len vyvazat s motorom Smiech
a vestu (prepac ale smejem sa nad tou tvojou "ochrannou" vestou, to je ako podomacky povedane kondom Smiech Smiech ) by som si urcite daval, ked uz ju mam, fajna, tenka a nezavadza, minimalne mne nie.
len vravim, musim pozriet kde sa tam dava udica lebo to mi najviac hlavu mota!! lebo zatial som si nikde nevsimol klasicky drziak na udicu ako byva v lodiach, a aby som ju pri kazdom presune skladal a o nieco "privezoval" ...
Zaznamenané
Oki
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #5 kedy: 08. Január 2012, 10:34:10 »

Nuz som napisal radsej tak, lebo by to bolo dost blbe, keby si dal vestu typu ktory nosia cestari Smiech ten ba ta nezachranil. A ani neviem presne ako sa vola hentaka vesta...len to ze ja nemam a priatelka kvoli tomu v kuse pinda.
Zaznamenané
Wodnik
Hero Member
Príspevkov: 2 568

Zobraziť profil
« Odpoveď #6 kedy: 08. Január 2012, 13:19:46 »

Simba pred rokom ci dvoma  som sa o tom bavil na CS a kedze tvoj pohon je hlavne v nohach tak udicu mas v rukach ... a verim ze na CS to opat bude tkaze ak pojdes zistis viacej Úsmev
Zaznamenané

Prisiel som, videl som, ulovil som a pouzil Lastiu
Oki
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #7 kedy: 08. Január 2012, 14:49:28 »

Ale ked si chce zobrat aj 2 palice?
http://3.bp.blogspot.com/_E5hsJppYXuE/SgpWN66D-KI/AAAAAAAAAJs/NkVcf7cy69I/s400/2009-5-9-bss1.jpg

neviem ci je to tam doma privyrobene alebo od vyrobcu ale toto sa my zda pouzitne. Lepsiu fotku som nenasiel.
Zaznamenané
Wodnik
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #8 kedy: 08. Január 2012, 14:57:32 »

alebo moznost ako tu http://www.rybarov-svet.sk/index.php/snowbee/belly-boat-snowbee.html tam je vidno uchytenie muskarky ... myslim ze to zalezi vzdy uz od konkretneho modelu kde to je ako vyriesene ...
Zaznamenané

Oki
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #9 kedy: 08. Január 2012, 15:15:16 »

Simba asi tu maz hned 2 mozne odpovede...takze miesto na ulozenie udice je! Inak neverim ze budes s tym lietat na 100 hektarovej vode z jednej strany na druhu, takze na az taku velku vzdialenost neodplaves aby si nemohol nechat dalsiu palicu v aute.
Zaznamenané
simba
Full Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #10 kedy: 08. Január 2012, 15:56:20 »

aha aha, parada! mne stacia dve palice, aj ked vacsinou chytam len na jednu, nieje na skodu mat prisebe vzdy nieco tvrdsie Úsmev

Wodnik- a co je to CS Čo???

ale vidim ze na vacsine su rozne popruhy a spagaty, takze aj domaca vyroba prichadza do uvahy (len nie ako stojan co som si vyrobil na lod, padol mi pri trollingu aj s udicou do vody Smiech esteze sa zachranila aspon palica...). a videl som aj belly co maju vesla, ale to uz je asi zbytocne nie?
Zaznamenané
Oki
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #11 kedy: 08. Január 2012, 16:11:06 »

Belly a veslo? To je uz ten pontoon ale nafukovaci. V belly veslovat nema velky zmysel, lebo stratis prave moznost manevrovat alebo ostat v pohybe aj pocas lovu.

CS  to nie je asi Counter Strike ale Carp Show hm?
« Posledná zmena: 08. Január 2012, 16:17:23 od Oki » Zaznamenané
simba
Full Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #12 kedy: 08. Január 2012, 16:25:05 »

inak counter ma napadol ako prvy, ale nedavalo to zmysel Smiech ale dakujem za objasnenie, uz chapem co chcel povedat Wodnik. sice som este nikdy na tej vystave nebol (Pokial to nieje ta v NR alebo BA), ale najdem si ju a snad pozrem!
a bol to belly, testovali ho v neakom casopise, neviem ci nie v SR starsom cisle... ale mne sa tiez pacia tie plutvy + volne ruky. v kadom pripade musim par bellyboatou vidiet nazivo, pochytat, porozmyslat ktory by sa mi hodil.. a ako si ho upravim Úsmev  aach zasaraz chrobak v hlave :/ 
Zaznamenané
Wodnik
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #13 kedy: 08. Január 2012, 16:55:45 »

Chlapci aspon vidno co hravate Smiech ... ano je to Carp Show v BA ... ja som jednym casom co to precital o nich .. a su aj s veslami ked sa chces napr na priehradach doplavit niekam a nechces cely cas len kopat nohami urychluje to pohyb ... a aked chces vlekeho chrobaka do hlavy ...http://www.alibaba.com/showroom/belly-boat.html   tu mas obrazky roznych belly ... od vymyslu sveta Úsmev
Zaznamenané

Oki
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #14 kedy: 08. Január 2012, 16:58:05 »

Ahhaaa uz len zohnat 39 dalsich kupcov aby bola akciova cena co Smiech
Zaznamenané
Strán: [1] 2 Tlačiť 
« predchádzajúce ďalšie »
Skočiť na:  

Prinášame neustále aktuálne novinky na trhu rybárskych potrieb. Rybárske potreby - novinky. Ponúkame vám kvalitné výrobky svetových výrobcov a značiek. Výrobcovia rybárskych potrieb. Slovenský RYBÁR | Poháňané SMF 1.1.5.
© 2005, Simple Machines LLC. Všetky práva vyhradené.
Sme najlepší v predaji rybárskych potrieb. Vyskúšajte náš e-shop www.rybarovsvet.sk. Pohodlie na rybačke doprajte aj svojej rodine kemping - rybárske stoličky, lehátka, bivaky.
Slovenský RYBÁR, s.r.o. vydavateľ magazínu Slovenský RYBÁR, predajca rybárskych potrieb OKFISH.SK, sídlo Andreja Hlinku 1039, 050 01 Revúca, reklamy@slovenskyrybar.sk