AKTUÁLNE

Slovenský RYBÁR
Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte. Niektoré funkcie sú pre neprihlásených nedostupné (vkladanie príspevkov, hlasovanie, ...)!
Nedostali ste váš aktivačný email?

15.11.2019 18:54:58

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dĺžkou sedenia
Vyhľadávanie:     Pokročilé vyhľadávanie
FEBRUÁR - V novom čísle sa pozrieme na lov ostriežov pod ľadom, naučíme sa loviť kapry v studenej vode a naviažeme si prívlačové montáže na väčšie dravce. Dozvieme sa čo nové nám prinesie vyhláška k rybárskemu zákonu, ako aj mená výhercov predplatiteľskej súťaže. A mnoho iného...
233 182 príspevkov v 1 829 tém od 1 824 užívateľov
Najnovší užívateľ: RiVU
* Domov Nápoveda Vyhľadávanie Prihlásiť Registrovať
+  Slovenský RYBÁR
|-+  Diskusia - kapor
| |-+  Kaprárina
| | |-+  TAKTIKA LOVU
| | | |-+  Lov kaprov na riekach
« predchádzajúce ďalšie »
Strán: 1 [2] 3 4 ... 8 Tlačiť
Autor Téma: Lov kaprov na riekach  (Prečítané 29202 krát)
Braňo
Hosť
« Odpoveď #15 kedy: 03. Apríl 2009, 11:22:52 »

Veľmi veľa informácii o love na riekach možete čerpať so starších článkov Leona Hoogendijka, ktorý má neuveriteľné úspechy na francúzskych riekach. Tiež hovorí o tom, že kŕmi na kosť tvrdé boillies a kŕmi vo veľkých množstvách.
Zaznamenané
Braňo
Hosť
« Odpoveď #16 kedy: 03. Apríl 2009, 11:25:18 »

Kŕmi 30 mm boilies a na príves dáva dve.
Team Mossela: Keď chceš ísť na rieku, tak musíš prispôsobiť prípravu rieke, lebo inak nemôžeš byť úspešný. Takže si rozmysli, čo tam nahádžeš a čo nie.
Zaznamenané
Majkl
Hosť
« Odpoveď #17 kedy: 04. Apríl 2009, 15:12:55 »

Chalani prosím vás nemáte niekto náhodou skúsenosti s Latoricou???  Čo???
Zaznamenané
Braňo
Hosť
« Odpoveď #18 kedy: 06. Máj 2009, 12:31:03 »

Okrem Faba bol chodí na Bodrog viac známych, a že vraj majú celkom pekné výsledky. Zatiaľ najväčší 11 kg. Tak nech sa darí. Ako ste na tom s riekami tohto roku vy?
Zaznamenané
Jaro
Hosť
« Odpoveď #19 kedy: 06. Máj 2009, 13:02:33 »

Vykasle sa o tom potom este pisat. Lebo tam aj pojde a utrie usta co sa moze stat aj mne.
Nedá mi nereagovať na plánovanú vychádzku "Team-u Mosella" na Hornád.Ako dopadla?
Zaznamenané
Jaro
Hosť
« Odpoveď #20 kedy: 06. Máj 2009, 13:11:55 »

Chalani prosím vás nemáte niekto náhodou skúsenosti s Latoricou???  Čo???
  Máme.... Vyvalujem oči! Super! 

Zaznamenané
Martin Havlík
Hero Member
Príspevkov: 811

Zobraziť profil
« Odpoveď #21 kedy: 06. Máj 2009, 13:25:29 »

Ahoj no ja sa chystam aj kamošmy na rieku Morava, síce to je ešte v štádiu vybavovania a dohadovania čo a ako ale určite tam pôjdeme dokonca sa tam aj maringotka bude pristavovať, Tipujem tak jún možno júl neviem presne ale každopádne sa podelím o úlovky ked nejaké bubú Úšklabok
Dobre je na tom, že Moravu mam asi 10km od domu takže zakrmovanie a lovenie bude lahké a sme na to piati.
 Smiech Smiech Smiech Smiech Smiech
Ja som sa jej moc nevenoval kôli robote, ale kamarati to maju okuknuté a možu sa popíšiť peknímy úlovkamy kaprou cca 10 - 15 kg, Amúrou do 18 kg a sumcou okolo 15 - 20 kg
tak som zvedavý!
« Posledná zmena: 06. Máj 2009, 13:30:59 od matelko » Zaznamenané

Čas strávený na rybách sa do života nezapočítava !!!
Braňo
Hosť
« Odpoveď #22 kedy: 06. Máj 2009, 13:57:38 »

No 15-tka z našej rieky, to hej. Morava a Dunaj majú veľký potenciál.
Zaznamenané
M1K0
Hosť
« Odpoveď #23 kedy: 06. Máj 2009, 19:56:56 »

Ahoj chcem sa spitat ci ma zmysel ist na ryby na Ipel v okoly Lučenca. ja nepoznam nikoho kto tam zachytal peknych kaprov...a som zvedavy ci sa oplati ist na dlhsiu vypravu...Dik
Zaznamenané
TeamMosella
Hosť
« Odpoveď #24 kedy: 08. Máj 2009, 03:05:56 »

Jaro:... ano, bol som ,no nie na planovanom mieste pri sutoku a to z casovych dovodov, mozno niekedy nabuduce. Chytal som pod zeleznicnym mostom v Krasnej 2 tyzdne dozadu, 5dni predtym krmil  a 7 dni lovil, z toho 3 noci. Vysledok bol asi 15 kaprov v rozmedzi od 3kg a najvacsi nepresiahol 6kg hranicu. A samozrejme kvantum jalcov -nech sa nikto nehneva ale neznasam ich  Úsmev
Skrmil som 15kg partiklu a 5kg boilies . Len pripomeniem, ze  vsetky kapry sli len na kukuricu. Zabery prichadzali rano okolo 7mej a potom medzi 3- 5tou hodinou. Jeden 4,5kg riadkacik o 10tej vecer.
Oproti mne sa v jedno rano rozlozil jeden znamy rybar a najhorsia rana klincom padla ked videl ako zdolavam jedneho z kaprikov. Nakolko som nemal moznost pretrvat na mieste celu noc, rano ,ba i cely tyzden som uz toto miesto nenasiel volne. Vsetky kapry co chytil , neviem kolko ich bolo skoncili v jeho mrazaku. Tipycky slovakia fishing. Nemam k tomu co dodat.
Na druhy tyzden uz budem sediet na nejakej Temzi   Smútok ale v auguste budem spat na Hornade pri sutoku.  Úsmev
A pana redaktora SR by som poprosil o viacej clankov na temu Chyt a Pust.

SZIA     
« Posledná zmena: 08. Máj 2009, 03:09:21 od TeamMosella » Zaznamenané
Jaro
Hosť
« Odpoveď #25 kedy: 08. Máj 2009, 07:42:57 »

Díky za info. To miesto bolo v minulosti omnoho lepšie,potom ho prebagrovali... Boli tam ulovené aj krásne zubaté... Smiech
Zaznamenané
TeamMosella
Hosť
« Odpoveď #26 kedy: 08. Máj 2009, 09:36:27 »

Aspon jeden spominani z noci... 
Nesikovne ho drzim  Úšklabok

Zaznamenané
Martin Havlík
Hero Member
Príspevkov: 811

Zobraziť profil
« Odpoveď #27 kedy: 08. Máj 2009, 16:55:01 »

Čauky mám blbú otasku prosim vas ako sa vem dajú vložiť fotky, musí to biť dakde na internete alebo ako?
Zaznamenané

Čas strávený na rybách sa do života nezapočítava !!!
Braňo
Hosť
« Odpoveď #28 kedy: 11. Máj 2009, 06:26:30 »

Čauky mám blbú otasku prosim vas ako sa vem dajú vložiť fotky, musí to biť dakde na internete alebo ako?
Ked napises prispevok, tak klikni vlavo dole na rozsitrene moznosti, a tam ti ponukne moznost vybrat si subor, ktory chces nacitat.
Zaznamenané
Braňo
Hosť
« Odpoveď #29 kedy: 11. Máj 2009, 06:30:27 »

Jaro:... ano, bol som ,no nie na planovanom mieste pri sutoku a to z casovych dovodov, mozno niekedy nabuduce. Chytal som pod zeleznicnym mostom v Krasnej 2 tyzdne dozadu, 5dni predtym krmil  a 7 dni lovil, z toho 3 noci. Vysledok bol asi 15 kaprov v rozmedzi od 3kg a najvacsi nepresiahol 6kg hranicu. A samozrejme kvantum jalcov -nech sa nikto nehneva ale neznasam ich  Úsmev
Skrmil som 15kg partiklu a 5kg boilies . Len pripomeniem, ze  vsetky kapry sli len na kukuricu. Zabery prichadzali rano okolo 7mej a potom medzi 3- 5tou hodinou. Jeden 4,5kg riadkacik o 10tej vecer.
Oproti mne sa v jedno rano rozlozil jeden znamy rybar a najhorsia rana klincom padla ked videl ako zdolavam jedneho z kaprikov. Nakolko som nemal moznost pretrvat na mieste celu noc, rano ,ba i cely tyzden som uz toto miesto nenasiel volne. Vsetky kapry co chytil , neviem kolko ich bolo skoncili v jeho mrazaku. Tipycky slovakia fishing. Nemam k tomu co dodat.
Na druhy tyzden uz budem sediet na nejakej Temzi   Smútok ale v auguste budem spat na Hornade pri sutoku.  Úsmev
A pana redaktora SR by som poprosil o viacej clankov na temu Chyt a Pust.

SZIA     
TM, v niektorych pripadoch su clanky o chyt a pust uplne zbytocne, niektorych ludi neprerobis. Inak bol by som zvedavy o ktoreho znameho rybara ide. Poslednu dobu sa stretavam s mnozstvom ludi, ktory sa pysia tym, ze ryby pustaju a pritom to nie je pravda. asi tu urobime rubriku hanby. A uz ju aj idem urobit.
Zaznamenané
Strán: 1 [2] 3 4 ... 8 Tlačiť 
« predchádzajúce ďalšie »
Skočiť na:  

Prinášame neustále aktuálne novinky na trhu rybárskych potrieb. Rybárske potreby - novinky. Ponúkame vám kvalitné výrobky svetových výrobcov a značiek. Výrobcovia rybárskych potrieb. Slovenský RYBÁR | Poháňané SMF 1.1.5.
© 2005, Simple Machines LLC. Všetky práva vyhradené.
Sme najlepší v predaji rybárskych potrieb. Vyskúšajte náš e-shop www.rybarovsvet.sk. Pohodlie na rybačke doprajte aj svojej rodine kemping - rybárske stoličky, lehátka, bivaky.
Slovenský RYBÁR, s.r.o. vydavateľ magazínu Slovenský RYBÁR, predajca rybárskych potrieb OKFISH.SK, sídlo Andreja Hlinku 1039, 050 01 Revúca, reklamy@slovenskyrybar.sk