AKTUÁLNE

Slovenský RYBÁR
Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte. Niektoré funkcie sú pre neprihlásených nedostupné (vkladanie príspevkov, hlasovanie, ...)!
Nedostali ste váš aktivačný email?

15.10.2019 19:26:44

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dĺžkou sedenia
Vyhľadávanie:     Pokročilé vyhľadávanie
FEBRUÁR - V novom čísle sa pozrieme na lov ostriežov pod ľadom, naučíme sa loviť kapry v studenej vode a naviažeme si prívlačové montáže na väčšie dravce. Dozvieme sa čo nové nám prinesie vyhláška k rybárskemu zákonu, ako aj mená výhercov predplatiteľskej súťaže. A mnoho iného...
233 124 príspevkov v 1 828 tém od 1 816 užívateľov
Najnovší užívateľ: skmareksk
* Domov Nápoveda Vyhľadávanie Prihlásiť Registrovať
+  Slovenský RYBÁR
|-+  Diskusia - feeder
| |-+  Feeder
| | |-+  TAKTIKA LOVU
| | | |-+  Feeder a kapry
« predchádzajúce ďalšie »
Strán: 1 2 [3] Tlačiť
Autor Téma: Feeder a kapry  (Prečítané 13002 krát)
samomo
Hero Member
Príspevkov: 1 632

Zobraziť profil
« Odpoveď #30 kedy: 02. Marec 2011, 22:21:31 »

Ludia pelety su skoro vsetky rovnake len cim znamejsia znacka na sačku tym drahsie  Vyplazujem jazyk aspon moj nazor nevidim ziadny rozdiel medzi nimi
tak toto je blbost  Úšklabok a riadna...
to ako keby povies cim znamejsia znacka auta, prutu...tym drahsie
Zaznamenané

ryba je živý tvor a nie žrádlo! LASTIA
takcitak
Hosť
« Odpoveď #31 kedy: 03. Marec 2011, 07:23:20 »

Ludia pelety su skoro vsetky rovnake len cim znamejsia znacka na sačku tym drahsie  Vyplazujem jazyk aspon moj nazor nevidim ziadny rozdiel medzi nimi
si zisti kolko vyrobcov peliet je v europe myslim halibuty a potom daco pis ...jedna firma to vymyslela a ostatne sa opičia po nej maximalne tam do nich supnu par doplnujucich arom ale podstata je ta ista ...a ked vidim ludi jak sa hadaju ze na haldorado dynamite baits ..na bait tech som nachytal a podobne sa na tom smejem  Úsmev
Zaznamenané
takcitak
Hosť
« Odpoveď #32 kedy: 03. Marec 2011, 07:24:11 »

a inac ten tvoj priklad je dost blbost ked uz sme pri tom
Zaznamenané
Wodnik
Hero Member
Príspevkov: 2 568

Zobraziť profil
« Odpoveď #33 kedy: 03. Marec 2011, 12:49:59 »

Takticak v tomto mas aj pravdu kedze cast firiem nakupuje halibutky myslim priamo od Danov (krajinou si niesom isty ale viem ze niekde zo severu) a balia to do svojich obalov. A cast potom si ich vyraba podla "svojich" receptov maximalne menia male percento zlozenia.
Zaznamenané

Prisiel som, videl som, ulovil som a pouzil Lastiu
takcitak
Hosť
« Odpoveď #34 kedy: 03. Marec 2011, 13:38:01 »

Takticak v tomto mas aj pravdu kedze cast firiem nakupuje halibutky myslim priamo od Danov (krajinou si niesom isty ale viem ze niekde zo severu) a balia to do svojich obalov. A cast potom si ich vyraba podla "svojich" receptov maximalne menia male percento zlozenia.
ano s krajinou mas pravdu tiez sa mi zda ze v dansku , ale este sa mi daco mari so spanielskom , viem ze mam som si to overoval nestrielam len tak od buka do buka a nechcem sa ani s nikym hadat ked si dakto chce chytat na taku a taku znacku nech si chyta ale dat 7 eur napr. za kilove pelety je vyhodenie penazi ..a co sa tyka tych ochutenych sladkych gumenych a neviem jakych peliet to su uz podla mna slabsie boiliesy ktore maju tvar pelety a dierku  Vyplazujem jazyk ale co som sa docital tak klasicke halibuty maju skoro vsetky na 90 percent rovnake zlozenie ono zas tak vela tych veci tam neni ..vsetky rovnako smrdia  Smútok Vyplazujem jazyk
Zaznamenané
cukor
Hero Member
Príspevkov: 824

Zobraziť profil
« Odpoveď #35 kedy: 03. Marec 2011, 23:06:04 »

kurde,ja som na halibuta nikdy nic nechytil,max tak jesetera,neviem,vseci sa mi smeju ze me halibut neni sudeny,ze sa ho ani nemam chytat,dam na to iste miesto inu peletku a hned mam kaprika,ale halibut je pre mna zakliaty.:d
Zaznamenané

"I když ti tvá práce nevoní, nestávkuješ. Prostě tam chodíš každej den a házíš na to bobek." - Homer Simpson
takcitak
Hosť
« Odpoveď #36 kedy: 04. Marec 2011, 09:50:26 »

kurde,ja som na halibuta nikdy nic nechytil,max tak jesetera,neviem,vseci sa mi smeju ze me halibut neni sudeny,ze sa ho ani nemam chytat,dam na to iste miesto inu peletku a hned mam kaprika,ale halibut je pre mna zakliaty.:d
no vidis dakto je sprosty ze chyta na najdrahsie co je a ty mas asi sproste ryby  Vyplazujem jazyk
Zaznamenané
standas
Newbie
*
Príspevkov: 40

Zobraziť profil
« Odpoveď #37 kedy: 14. Máj 2011, 19:17:07 »

A čo najväčšie ste chitili na feeder?Ja má momentálne 81cm kapor 10kg.
Zaznamenané
samomo
Hero Member
Príspevkov: 1 632

Zobraziť profil
« Odpoveď #38 kedy: 15. Máj 2011, 22:19:31 »

ja mám 9,5kg kapríka...78cm...veľmi pekný súboj na light feeder... Mrknutie
Zaznamenané

ryba je živý tvor a nie žrádlo! LASTIA
Miga
Hero Member
Príspevkov: 3 101

Zobraziť profil
« Odpoveď #39 kedy: 15. Máj 2011, 23:16:01 »

ja zubac 57 cm a kaprik 50 nejako ma vacsie ryby obchadzaju Smiech ale neva pre mna je uspech tych 100 ks za rybacku a mozu byt veeeeelmi prtave Smiech
Zaznamenané

Kde Miga nespadol do vody, tam akoby na rybách ani nebol Smiech
standas
Newbie
*
Príspevkov: 40

Zobraziť profil
« Odpoveď #40 kedy: 01. Jún 2011, 18:19:04 »

pekne teraz idem na zväzovku chp a dufam,že dám niečo väčšie.Dosť sa na to teším ostatné vody budu plé mäsiarov tam bude aspoň kľud Smiech.Inak dávate boilís alebo klasika?Ja osobne už preferujem boilís a neni problém aj dvaciatka.
« Posledná zmena: 30. Marec 2015, 18:13:55 od Jaro-moderátor » Zaznamenané
Strán: 1 2 [3] Tlačiť 
« predchádzajúce ďalšie »
Skočiť na:  

Prinášame neustále aktuálne novinky na trhu rybárskych potrieb. Rybárske potreby - novinky. Ponúkame vám kvalitné výrobky svetových výrobcov a značiek. Výrobcovia rybárskych potrieb. Slovenský RYBÁR | Poháňané SMF 1.1.5.
© 2005, Simple Machines LLC. Všetky práva vyhradené.
Sme najlepší v predaji rybárskych potrieb. Vyskúšajte náš e-shop www.rybarovsvet.sk. Pohodlie na rybačke doprajte aj svojej rodine kemping - rybárske stoličky, lehátka, bivaky.
Slovenský RYBÁR, s.r.o. vydavateľ magazínu Slovenský RYBÁR, predajca rybárskych potrieb OKFISH.SK, sídlo Andreja Hlinku 1039, 050 01 Revúca, reklamy@slovenskyrybar.sk