AKTUÁLNE

Slovenský RYBÁR
Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte. Niektoré funkcie sú pre neprihlásených nedostupné (vkladanie príspevkov, hlasovanie, ...)!
Nedostali ste váš aktivačný email?

23.09.2019 20:18:24

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dĺžkou sedenia
Vyhľadávanie:     Pokročilé vyhľadávanie
FEBRUÁR - V novom čísle sa pozrieme na lov ostriežov pod ľadom, naučíme sa loviť kapry v studenej vode a naviažeme si prívlačové montáže na väčšie dravce. Dozvieme sa čo nové nám prinesie vyhláška k rybárskemu zákonu, ako aj mená výhercov predplatiteľskej súťaže. A mnoho iného...
233 095 príspevkov v 1 828 tém od 1 816 užívateľov
Najnovší užívateľ: skmareksk
* Domov Nápoveda Vyhľadávanie Prihlásiť Registrovať
+  Slovenský RYBÁR
|-+  Diskusia - prívlač
| |-+  Prívlač
| | |-+  MIX
| | | |-+  Púšťanie generačnej ryby??
« predchádzajúce ďalšie »
Strán: 1 2 3 [4] Tlačiť
Autor Téma: Púšťanie generačnej ryby??  (Prečítané 7355 krát)
erno hlavac
Hero Member
Príspevkov: 6 309

rybolov môj sen

Zobraziť profil
« Odpoveď #45 kedy: 23. December 2011, 19:32:56 »

A sme doma.O tomto vravím že to nepatrí do mrazáku.Vravíš že by si tomu zabránil a smiem vedieť ako???Lebo on na to má právo a nerobí nič čo by mu zákon neumožňoval.
To je to.Veru viac menej sa ten kapor dostane nazad do vody.To je asi jediná ryba čo má takú možnosť sa nazad tam skade pochádza!!!O ostatné ryby???Sú asi zatratené.
Neriešme či je to správny názov ale je to laické pomenovanie!Ja sa nebudem búchať do pŕs čo som zač.Som obyčajný fagan ktorému život rýb a všetko okolo nich nie je ľahostajné.A pokým budem môcť a mať čas budem všetko pre to robiť aby som niečo dokázal a aby som pomohol našim vodám.Aj keď viem dobre že už niekoľko rokou si kopem vlastný hrob kde ma mäsiari hodia!!!
Keď pozorne prečítaš uvidíš! Mrknutie citujem seba z predchádzajúceho príspevku : keby som mohol, tak tomu zabránim. Určite neprídem ku pripitej partii a zavelím "pustiť" nie som sebevrah, ale len v rámci možnosti, pretože ako si poznamenal on (oni) v ničom neporušili zákon.
Zaznamenané

Pohoda - klídek - kapríček
Matus-SumoTeam
Hero Member
Príspevkov: 4 174

Prívlač

Zobraziť profil
« Odpoveď #46 kedy: 23. December 2011, 22:30:55 »

Ale to slovíčko KEBY je tam dvoj zmyselné  Úšklabok Úšklabok Úšklabok dá sa to chápať všelijako.Ale viem o čo išlo he he he Úšklabok Úšklabok
Zaznamenané
Matus-SumoTeam
Hero Member

Prívlač

Zobraziť profil
« Odpoveď #47 kedy: 29. December 2011, 22:30:49 »

Ďalšia prekrásna ryba mám skončila ako nejaký preparát v múzeu alebo niekde inde.Prekrásnych 124cm.To len človek zaplače za niečim takým. Plač
Zaznamenané
Miga
Hero Member
Príspevkov: 3 101

Zobraziť profil
« Odpoveď #48 kedy: 29. December 2011, 23:10:02 »

Ďalšia prekrásna ryba mám skončila ako nejaký preparát v múzeu alebo niekde inde.Prekrásnych 124cm.To len človek zaplače za niečim takým. Plač
keby v muzeu, u niekoho doma, kde na nu bude sadať prach...
Zaznamenané

Kde Miga nespadol do vody, tam akoby na rybách ani nebol Smiech
Matus-SumoTeam
Hero Member

Prívlač

Zobraziť profil
« Odpoveď #49 kedy: 29. December 2011, 23:26:24 »

Ďalšia kráľovná položila život pre niekoho spokojnosť že oklamal takú rybu a za odmenu ju usmrtí a bude mať tú česť jej telesná schránka vystavená na obdiv a aby mohla zapadať prachom.Takéto ryby si zabíjame sami.Pytliaci???Plačeme že pytliak to a pytliak to.Jeden môj známi raz povedal. SME LEN OFICIÁLNY PYTLIACI!   Plač Plač
Asi niečom na to pravdy len bude.  Čo???
Zaznamenané
Oki
Hero Member
Príspevkov: 6 022

Zobraziť profil
« Odpoveď #50 kedy: 30. December 2011, 09:52:12 »

Je to sranda...o hlavane pisu ze sa dozije aj 30 rokov, co nie je malo, zase oproti sumcovy a kaprovy je to nic moc (ani polovicka).
Ale zakladom celeho je, ze so zanikanim jej zivotneho prostredia je na hranici vyhynu (toto som ani nevedel) a v tomto momente v nasich vodach ju najdeme len kvoli nasadzaniu.

Takze aj tuto je problem klasicky - znicime rybe zivotne prostredie a potom do nej tlacime peniaze aby prezila. Pricom ju odstranujeme z vody ako sa len da. Na tomto je horsie uz len karas zlatisty...z toho sa stava bezdomovec a ani sa nevysadza.
Zaznamenané
Matus-SumoTeam
Hero Member

Prívlač

Zobraziť profil
« Odpoveď #51 kedy: 30. December 2011, 11:50:50 »

OKI pekne si poukázal na život našej kráľovnej našich vôd.Ale takýmto pričinením nebude našich vôd!!!a takto to pôjde aj s inou rybou.
Zaznamenané
Strán: 1 2 3 [4] Tlačiť 
« predchádzajúce ďalšie »
Skočiť na:  

Prinášame neustále aktuálne novinky na trhu rybárskych potrieb. Rybárske potreby - novinky. Ponúkame vám kvalitné výrobky svetových výrobcov a značiek. Výrobcovia rybárskych potrieb. Slovenský RYBÁR | Poháňané SMF 1.1.5.
© 2005, Simple Machines LLC. Všetky práva vyhradené.
Sme najlepší v predaji rybárskych potrieb. Vyskúšajte náš e-shop www.rybarovsvet.sk. Pohodlie na rybačke doprajte aj svojej rodine kemping - rybárske stoličky, lehátka, bivaky.
Slovenský RYBÁR, s.r.o. vydavateľ magazínu Slovenský RYBÁR, predajca rybárskych potrieb OKFISH.SK, sídlo Andreja Hlinku 1039, 050 01 Revúca, reklamy@slovenskyrybar.sk