AKTUÁLNE

Slovenský RYBÁR
Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte. Niektoré funkcie sú pre neprihlásených nedostupné (vkladanie príspevkov, hlasovanie, ...)!
Nedostali ste váš aktivačný email?

21.07.2019 12:36:17

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dĺžkou sedenia
Vyhľadávanie:     Pokročilé vyhľadávanie
FEBRUÁR - V novom čísle sa pozrieme na lov ostriežov pod ľadom, naučíme sa loviť kapry v studenej vode a naviažeme si prívlačové montáže na väčšie dravce. Dozvieme sa čo nové nám prinesie vyhláška k rybárskemu zákonu, ako aj mená výhercov predplatiteľskej súťaže. A mnoho iného...
233 065 príspevkov v 1 826 tém od 1 800 užívateľov
Najnovší užívateľ: sarataylor
* Domov Nápoveda Vyhľadávanie Prihlásiť Registrovať
+  Slovenský RYBÁR
|-+  Diskusia - kapor
| |-+  Kaprárina
| | |-+  VÝSTROJ A POMÔCKY PRI LOVE
| | | |-+  Kaprárske navijaky
« predchádzajúce ďalšie »
Strán: 1 ... 249 250 [251] 252 Tlačiť
Autor Téma: Kaprárske navijaky  (Prečítané 391191 krát)
Viliam Balogh
Hosť
« Odpoveď #3750 kedy: 16. Február 2018, 13:35:56 »

Prasknute telo na dvoch bodoch a na tretom bode poskodene.

Zaznamenané
Charlie
Hero Member
Príspevkov: 4 311

Zobraziť profil
« Odpoveď #3751 kedy: 16. Február 2018, 15:09:17 »

Vilo, niekomu padol na zem...  Úsmev
Zaznamenané

wherever you go, be safe and whatever you do, do it intense
carper
Hero Member
Príspevkov: 2 125

Zobraziť profil
« Odpoveď #3752 kedy: 16. Február 2018, 17:12:37 »

akože silný nárz tam musel byt a šikmým smerom alebo z boku,ako keby j.bol o zem
pri páde nemyslím že by to viackrát prasklo
Zaznamenané

Chyť & pusť
Viliam Balogh
Hosť
« Odpoveď #3753 kedy: 16. Február 2018, 19:18:14 »

Chlapci neviem,ale je to dost mozne mam to.od.rovnakeho.cloveka ako tu Basiu.
Ale ostal som sam prekvapeny.Vonkajsie poskodenie som ale nevidel.Spodny strieborny kryt je zplastu a na nom ani skrabanec.A prave tam je aj najviac prasknuty.Dost zaujmave a vo vnutri ako keby ho presiel nakladiak.
Zaznamenané
carper
Hero Member
Príspevkov: 2 125

Zobraziť profil
« Odpoveď #3754 kedy: 16. Február 2018, 21:18:10 »

možno zle zaobcháza s vecami
Zaznamenané

Chyť & pusť
JohnyMacaroni
Newbie
*
Príspevkov: 2

Zobraziť profil
« Odpoveď #3755 kedy: 14. Marec 2018, 22:38:24 »

Treba na lov šulačkov Max 30 m od brehu nahadzovanim olova Max 40g alebo krmitko nejaký kvalitný naviják viššej triedy ? či postačí aj niečo okolo 50e ?  Úsmev A keby ste rovno nejaky model poradili  Úsmev
Zaznamenané
iceman0001
Newbie
*

Zobraziť profil
« Odpoveď #3756 kedy: 10. Jún 2018, 11:40:05 »

nazdar chlapi,chystam sa kupit navijaky,ale neviem sa rozhodnut,ktore by ste brali?

Shimano Ultegra CI4 14000 XTB     

alebo

Daiwa Basia 45 SLD QDX
Zaznamenané
sidneyv
Full Member
Príspevkov: 107

Zobraziť profil
« Odpoveď #3757 kedy: 11. Jún 2018, 15:25:16 »

kde predavaju tie Ci4 XTB? tie sa pokial viem uz nevyrabaju.
Zaznamenané
iceman0001
Newbie
*

Zobraziť profil
« Odpoveď #3758 kedy: 11. Jún 2018, 18:44:31 »

https://www.kkcarp.sk/predna-brzda/1333--shimano-ultegra-ci4-14000-xtb.html
Zaznamenané
karell
Hero Member
Príspevkov: 982

Zobraziť profil
« Odpoveď #3759 kedy: 13. Január 2019, 16:45:41 »

ahojte vie mi niekto pomôcť? rozhodol som sa prečistiť si a premazať navijáky takže mám na vás skúsenejších 2otázky...Máte skúsenost s nejakým overeným mazivom, ktoré môžem použiť? Existuje aj olej a vazelína...Ktoré na ktoru časť navijaku mám dať?  Gúľam očami Čo???
Zaznamenané
PEPO
Hero Member
Príspevkov: 5 666

Zobraziť profil
« Odpoveď #3760 kedy: 14. Január 2019, 08:05:03 »

ahojte vie mi niekto pomôcť? rozhodol som sa prečistiť si a premazať navijáky takže mám na vás skúsenejších 2otázky...Máte skúsenost s nejakým overeným mazivom, ktoré môžem použiť? Existuje aj olej a vazelína...Ktoré na ktoru časť navijaku mám dať?  Gúľam očami Čo???
Na ihličkové ložisko sa dáva zvyčajne olej.....
Zaznamenané

Furt pri Vode-Co bůh spojil, člověk nerozdělí. Co já rozebral, ani bůh nedá dohromady.
karell
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #3761 kedy: 14. Január 2019, 18:15:20 »

a inak všade vazelina? momentálne som z tho dosť zmätený  Úšklabok ale pozitívum je, že som ho dokázal zložiť a nič mi nevystalo  Úšklabok Úšklabok Úšklabok
Zaznamenané
PEPO
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #3762 kedy: 14. Január 2019, 20:05:13 »

a inak všade vazelina? momentálne som z tho dosť zmätený  Úšklabok ale pozitívum je, že som ho dokázal zložiť a nič mi nevystalo  Úšklabok Úšklabok Úšklabok
Záleží čo je to za naviják..
Niektoré majú od výrobcu predpísaný len olej-ak sa nemýlim nejaké shumaná ..Tam je otvor kde by si mal sem tam obetovať nejakú kvapku...
A to že ti nič nezostalo, bez ako dobre vykonanú prácu... Úšklabok Úšklabok
Ja napríklad používam vazelinu v spreji...Dostaneš ju takmer všade lebo skôr je kvapalná a po chvílke stuhne a nie moc, čo je myslím že je velmi dobré..Toto platí tak pre strednú nižšiu a strednú triedu navijákov..Drahé nemám a čo mám známich, tak si to dávajú do servisu kde dajú presný tip mazadla ktoré predpisuje výrobca Gúľam očami Gúľam očami Gúľam očami
Zaznamenané

Furt pri Vode-Co bůh spojil, člověk nerozdělí. Co já rozebral, ani bůh nedá dohromady.
karell
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #3763 kedy: 17. Január 2019, 18:19:57 »

tak bola tam vazelina v nom  Úšklabok ja som dal čo používame my v práci ale nepáči sa mi ten chod teraz...asi objednám ten originál od PENN-u že ten je celkom fajn a ešte raz to poraidne namažem  Úšklabok ale dík za radu
Zaznamenané
PEPO
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #3764 kedy: 17. Január 2019, 18:21:55 »

tak bola tam vazelina v nom  Úšklabok ja som dal čo používame my v práci ale nepáči sa mi ten chod teraz...asi objednám ten originál od PENN-u že ten je celkom fajn a ešte raz to poraidne namažem  Úšklabok ale dík za radu
Dôležitejšie ako dobre namazať, je odstrániť starú vazelinu...A poriadne ani nemusí byť zasa až tak dobre Mrknutie
Zaznamenané

Strán: 1 ... 249 250 [251] 252 Tlačiť 
« predchádzajúce ďalšie »
Skočiť na:  

Prinášame neustále aktuálne novinky na trhu rybárskych potrieb. Rybárske potreby - novinky. Ponúkame vám kvalitné výrobky svetových výrobcov a značiek. Výrobcovia rybárskych potrieb. Slovenský RYBÁR | Poháňané SMF 1.1.5.
© 2005, Simple Machines LLC. Všetky práva vyhradené.
Sme najlepší v predaji rybárskych potrieb. Vyskúšajte náš e-shop www.rybarovsvet.sk. Pohodlie na rybačke doprajte aj svojej rodine kemping - rybárske stoličky, lehátka, bivaky.
Slovenský RYBÁR, s.r.o. vydavateľ magazínu Slovenský RYBÁR, predajca rybárskych potrieb OKFISH.SK, sídlo Andreja Hlinku 1039, 050 01 Revúca, reklamy@slovenskyrybar.sk