AKTUÁLNE

Slovenský RYBÁR
Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte. Niektoré funkcie sú pre neprihlásených nedostupné (vkladanie príspevkov, hlasovanie, ...)!
Nedostali ste váš aktivačný email?

27.06.2019 08:46:11

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dĺžkou sedenia
Vyhľadávanie:     Pokročilé vyhľadávanie
FEBRUÁR - V novom čísle sa pozrieme na lov ostriežov pod ľadom, naučíme sa loviť kapry v studenej vode a naviažeme si prívlačové montáže na väčšie dravce. Dozvieme sa čo nové nám prinesie vyhláška k rybárskemu zákonu, ako aj mená výhercov predplatiteľskej súťaže. A mnoho iného...
233 024 príspevkov v 1 825 tém od 1 793 užívateľov
Najnovší užívateľ: JozeK
* Domov Nápoveda Vyhľadávanie Prihlásiť Registrovať
+  Slovenský RYBÁR
|-+  Diskusia - kapor
| |-+  Kaprárina
| | |-+  VÝSTROJ A POMÔCKY PRI LOVE
| | | |-+  Spaľovacie motory
« predchádzajúce ďalšie »
Strán: 1 ... 21 22 [23] Tlačiť
Autor Téma: Spaľovacie motory  (Prečítané 33666 krát)
PEPO
Hero Member
Príspevkov: 5 652

Zobraziť profil
« Odpoveď #330 kedy: 27. August 2018, 14:52:31 »

Tak som sa rozhodol pre tú 2,5 Suzuky...Už ju mám v kufri a teraz cez víkend idem na týžden, tak ju hádam aj ako tak na Dunajčoku preverím. Mrknutie
Zaznamenané

Furt pri Vode-Co bůh spojil, člověk nerozdělí. Co já rozebral, ani bůh nedá dohromady.
Roman-GA
Full Member
Príspevkov: 160

Zobraziť profil
« Odpoveď #331 kedy: 27. August 2018, 16:24:20 »

Teraz som ti chcel písať ..chystám sa na VNK od zajtra...Úsmev..ale tak vyskúšaj a daj vedieť ako sa chová v silnom prúde..
Zaznamenané
erno hlavac
Hero Member
Príspevkov: 6 308

rybolov môj sen

Zobraziť profil
« Odpoveď #332 kedy: 27. August 2018, 21:54:57 »

Ja mám Hondu bf 2,3 a spokojnosť....
Ked ja to mám dojem že hentá Hondička to ti je vzduchom chladené, však??
To asi dosť škraboce že??Ja práveže chcem vodou chladený-aj ked je to o jedni starosť viac,/myslím výmena impelera/.Ale zasa výfuk pod vodou sa dobre využije pri trolingu....
Pepo ja mam suzuki 2,5 velmy velka spokojnost. Mam ho uz asi 4 roky zatial bez poruchy a chyta super.  Predtym som si poziciaval od znameho suzuki 4ku a na zaklade nej som isiel do tej znacky. Mal som moznost si vyskusat aj hondu2,3 ale ta horsie startovala a dvakrat hlasnejsia. Suzuki ma tusim aj erno.
Správne vravíš Noro, a som s ňou max. spokojný a splnila to, čo som od nej očakával. Mrknutie Poradil si mi dobre Smiech
Zaznamenané

Pohoda - klídek - kapríček
RobertS
Sr. Member
Príspevkov: 306

Zobraziť profil
« Odpoveď #333 kedy: 30. September 2018, 21:23:08 »

Tak som sa rozhodol pre tú 2,5 Suzuky...Už ju mám v kufri a teraz cez víkend idem na týžden, tak ju hádam aj ako tak na Dunajčoku preverím. Mrknutie

Pepo ako si spokojny stym motorom suzuki? Rozmyslam nad nim ze ho kupim na vnk.
Zaznamenané
PEPO
Hero Member
Príspevkov: 5 652

Zobraziť profil
« Odpoveď #334 kedy: 01. Október 2018, 08:02:01 »

Pepo ako si spokojny stym motorom suzuki? Rozmyslam nad nim ze ho kupim na vnk.
A tak čo ti budem..
Za málo penazí, vela muziky sa čakať nedá...A váha je preto taká že niektoré dialy sú z plastu...No ale povedzme že som spokojný..A to som dosť náročný by som povedal Vyvalujem oči! Super!
Zaznamenané

Furt pri Vode-Co bůh spojil, člověk nerozdělí. Co já rozebral, ani bůh nedá dohromady.
SumciarNZ
Newbie
*
Príspevkov: 17

Zobraziť profil
« Odpoveď #335 kedy: 26. December 2018, 18:03:47 »

Ahojte. Prosím Vás nemá niekto náhodou manuál k lodnému motoru Mariner 5hp 4takt alebo Mercury 5hp? Neviem sa na internete k nemu dopátrať. Ďakujem
« Posledná zmena: 26. December 2018, 21:05:52 od SumciarNZ » Zaznamenané
erno hlavac
Hero Member

rybolov môj sen

Zobraziť profil
« Odpoveď #336 kedy: 28. December 2018, 01:47:33 »

Ahojte. Prosím Vás nemá niekto náhodou manuál k lodnému motoru Mariner 5hp 4takt alebo Mercury 5hp? Neviem sa na internete k nemu dopátrať. Ďakujem
A čo potrebuješ konkrétne ? : návod na obsluhu, servis, opravy, údržba, nastavenie......
všetko máš na nete len si to musíš otvoriť či už vo worde, alebo v niečom inom.
Viac je toho však v angličtine
Zaznamenané

SumciarNZ
Newbie
*
Príspevkov: 17

Zobraziť profil
« Odpoveď #337 kedy: 29. December 2018, 23:09:30 »

A čo potrebuješ konkrétne ? : návod na obsluhu, servis, opravy, údržba, nastavenie......
Servis a údržbu by som potreboval.. neviem nič nájsť v SK alebo CZ jazyku.. vedel by si mi prosím ťa hodiť link?
Zaznamenané
erno hlavac
Hero Member

rybolov môj sen

Zobraziť profil
« Odpoveď #338 kedy: 31. December 2018, 03:46:14 »

Bohužiaľ našiel som len v angličtine, čo som našiel predtým v SK, tak to bola honda. S preložením by nebol problém akurát to word prekladá bez obrázkov a to je na nič. Musí ti pomôcť niekto zdatnejší ako ja urobiť by som to urobil, no trvalo by mi to celé poobedie.
Zaznamenané

RobertS
Sr. Member
Príspevkov: 306

Zobraziť profil
« Odpoveď #339 kedy: 09. Jún 2019, 21:05:25 »

Ahojte. Chcel by som sa spytat aku najmensiu externu nadrz k motoru je u nas dostat?  Nasiel som 12l ale to je pre mna privela a ani to neviuzijem. Ideal tak 5l.
Zaznamenané
Strán: 1 ... 21 22 [23] Tlačiť 
« predchádzajúce ďalšie »
Skočiť na:  

Prinášame neustále aktuálne novinky na trhu rybárskych potrieb. Rybárske potreby - novinky. Ponúkame vám kvalitné výrobky svetových výrobcov a značiek. Výrobcovia rybárskych potrieb. Slovenský RYBÁR | Poháňané SMF 1.1.5.
© 2005, Simple Machines LLC. Všetky práva vyhradené.
Sme najlepší v predaji rybárskych potrieb. Vyskúšajte náš e-shop www.rybarovsvet.sk. Pohodlie na rybačke doprajte aj svojej rodine kemping - rybárske stoličky, lehátka, bivaky.
Slovenský RYBÁR, s.r.o. vydavateľ magazínu Slovenský RYBÁR, predajca rybárskych potrieb OKFISH.SK, sídlo Andreja Hlinku 1039, 050 01 Revúca, reklamy@slovenskyrybar.sk