AKTUÁLNE

Slovenský RYBÁR
Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte. Niektoré funkcie sú pre neprihlásených nedostupné (vkladanie príspevkov, hlasovanie, ...)!
Nedostali ste váš aktivačný email?

23.09.2019 20:24:41

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dĺžkou sedenia
Vyhľadávanie:     Pokročilé vyhľadávanie
FEBRUÁR - V novom čísle sa pozrieme na lov ostriežov pod ľadom, naučíme sa loviť kapry v studenej vode a naviažeme si prívlačové montáže na väčšie dravce. Dozvieme sa čo nové nám prinesie vyhláška k rybárskemu zákonu, ako aj mená výhercov predplatiteľskej súťaže. A mnoho iného...
233 095 príspevkov v 1 828 tém od 1 816 užívateľov
Najnovší užívateľ: skmareksk
* Domov Nápoveda Vyhľadávanie Prihlásiť Registrovať
+  Slovenský RYBÁR
|-+  Diskusia - prívlač
| |-+  Prívlač
| | |-+  MIX
| | | |-+  Offtopic
« predchádzajúce ďalšie »
Strán: 1 2 [3] Tlačiť
Autor Téma: Offtopic  (Prečítané 5586 krát)
Sampus
Hero Member
Príspevkov: 679

Kaprari vsetkych krajin spojte sa

Zobraziť profil
« Odpoveď #30 kedy: 18. Jún 2014, 12:04:26 »

Ja som skušal B komplex nepomohol,ten 3M ultraton na 100% pomohol, a mam zarobenu alpu s klinčekami na vikend vyskušam,som zvedacý.
Daj vediet ako to pomohlo som zvedavy.
Zaznamenané

Sam
DonPEPE
Hero Member
Príspevkov: 1 747

Zlý deň na rybách je lepší ako dobrý deň v práci.

Zobraziť profil WWW
« Odpoveď #31 kedy: 18. Jún 2014, 14:23:00 »

4balenia som zjedol

páni len tak na okraj : z vitamínu B si telo nevie urobiť zásoby, takže ho vyčúrate. Môžete sa ním nadopovať tesne pred rybačkou, ale nefunguje to tak, že týždeň sa ním budete napchávať a na rybách vás nebudú štípať komáre  Mrknutie
Zaznamenané

cmeliak87
Sr. Member
Príspevkov: 329

Zobraziť profil
« Odpoveď #32 kedy: 18. Jún 2014, 14:37:26 »

treba vela piva piť  Pusinka
Zaznamenané
DonPEPE
Hero Member

Zobraziť profil WWW
« Odpoveď #33 kedy: 18. Jún 2014, 14:42:05 »

áno, to je najlepšia cesta na príjem B-vitamínu do tela  Úšklabok
Zaznamenané

martin78
Hero Member
Príspevkov: 3 311

Zobraziť profil
« Odpoveď #34 kedy: 18. Jún 2014, 14:45:08 »

A DonPEPE ho strašne veľa vypije  Úšklabok Úšklabok Úšklabok Úšklabok Úšklabok, chodím s ním na ryby  Mrknutie Smiech Smiech
Zaznamenané

Buď to ta ryba sežere nebo ne...
DonPEPE
Hero Member

Zobraziť profil WWW
« Odpoveď #35 kedy: 18. Jún 2014, 14:58:13 »

A DonPEPE ho strašne veľa vypije  Úšklabok Úšklabok Úšklabok Úšklabok Úšklabok, chodím s ním na ryby  Mrknutie Smiech Smiech

pssssssssssssssst  Úšklabok Úšklabok ja mám oblečko od Geofa a klobúk so sieťkou, takže tento problém už dávno vyriešený  Vyplazujem jazyk Vyplazujem jazyk Vyplazujem jazyk
Zaznamenané

Karasko
Sr. Member
Príspevkov: 398

Zobraziť profil
« Odpoveď #36 kedy: 18. Jún 2014, 15:37:10 »

pssssssssssssssst  Úšklabok Úšklabok ja mám oblečko od Geofa a klobúk so sieťkou, takže tento problém už dávno vyriešený  Vyplazujem jazyk Vyplazujem jazyk Vyplazujem jazyk
Úšklabok a na ruky rukavice z vysokych peci ... vcera by mi na Zuzane nepomohlo ani to, pekne sa rozbehli cucaji  Mrknutie
Zaznamenané

When our life is over and we end up in our creators landing net may we be judged as "Big enough to Keep"...
PEPO
Hero Member
Príspevkov: 5 669

Zobraziť profil
« Odpoveď #37 kedy: 18. Jún 2014, 15:51:28 »

Úšklabok a na ruky rukavice z vysokych peci ... vcera by mi na Zuzane nepomohlo ani to, pekne sa rozbehli cucaji  Mrknutie
Myslím,že ked si na Zuzane,tak to nejaký komár ti môže byť úplne ukradnutý..
Ked Zuzana cucá,komára určite ani neregistruješ Vyplazujem jazyk Vyplazujem jazyk Vyplazujem jazyk Vyplazujem jazyk
Zaznamenané

Furt pri Vode-Co bůh spojil, člověk nerozdělí. Co já rozebral, ani bůh nedá dohromady.
andrei11
Hero Member
Príspevkov: 3 849

Zobraziť profil WWW
« Odpoveď #38 kedy: 18. Jún 2014, 19:04:18 »

4balenia som zjedol

páni len tak na okraj : z vitamínu B si telo nevie urobiť zásoby, takže ho vyčúrate. Môžete sa ním nadopovať tesne pred rybačkou, ale nefunguje to tak, že týždeň sa ním budete napchávať a na rybách vás nebudú štípať komáre  Mrknutie

a co podcenovany placebo efekt?  Úšklabok
Zaznamenané

Ak by ste mali chut a cas precitat si nieco o rybacke, navstivte moj blog >> http://mojlovryb.wordpress.com/
vladoj
Hero Member
Príspevkov: 1 222

Zobraziť profil
« Odpoveď #39 kedy: 25. Jún 2014, 18:11:46 »

Ja som skušal B komplex nepomohol,ten 3M ultraton na 100% pomohol, a mam zarobenu alpu s klinčekami na vikend vyskušam,som zvedacý.

Tak mam vyskušanú tu alpu s klinčekmi, fungovala ale len ne. 20minut asi . Tak nič moc, ale možno na každého účinkuje inak,ešteže som mal ten Ultraton, tých komárov bolo o dosť veeeela ako inokedy.

Zaznamenané
Martin Damašek
Hero Member
Príspevkov: 2 076

Zobraziť profil
« Odpoveď #40 kedy: 25. Jún 2014, 19:02:35 »

Tak mam vyskušanú tu alpu s klinčekmi, fungovala ale len ne. 20minut asi . Tak nič moc, ale možno na každého účinkuje inak,ešteže som mal ten Ultraton, tých komárov bolo o dosť veeeela ako inokedy.

Alpu musíš pravidelne obnovovať, veľmi ľahko sa spotí, viac ako iné repelenty reaguje na vodu...
Zaznamenané

čas strávený na rybách sa neráta do života
Lagun22
Hero Member
Príspevkov: 5 504

Zobraziť profil
« Odpoveď #41 kedy: 26. Jún 2014, 22:42:12 »

http://vysetrenie.zoznam.sk/cl/1000646/1405991/Vyrobte-si-jedinecny-repelent-proti-kliestom--Dostane-vas-svojimi-ucinkami-

dosť k veci, ale či to funguje?  Gúľam očami

Rozmarín
Rozmarín patrí medzi byliny, ktoré účinkujú ako prírodný odpudzovač kliešťov a iného hmyzu. Existuje niekoľko spôsobov ako rozmarín použiť a spracovať. Môžete si doma vyrobiť svoju vlastnú bio rozmarínovú tinktúru!

Rozmarín je drevitá trváca bylina, ktorá sa používa už stáročia aj ako kulinárska bylina a liečivá rastlina. Má aj antiseptické vlastnosti. Môžete ho použiť do čaju alebo na umývanie. Roztok, či tinktúra z tejto byliny pomôže aj vášmu domácemu miláčikovi.

Čo potrebujem na výrobu?
Táto bylinka pôsobí odpudzujúco aj na blchy, takže môžete vášho domáceho maznáčika okúpať v kúpeli s tinktúrou z tejto bylinky. Váš domáci miláčik bude mať lesklú a krásne vôňavú srsť.

Potrebné ingrediencie:

Vínny ocot.
1/2 pl. citronelový olej.
1/4 pl. levanduľový olej.
1/8 pl. tea tree olej.
Postup ako vyrobiť vlastnú domácu tinktúru
Umyjeme rozmarín a pripravíme dva litre vody. Privedieme k varu.
Pridáme dve šálky čerstvých listov rozmarínu a varíme po dobu 30 minút.
Potom vypneme a necháme vodu vychladnúť.
Do vychladnutej zmesi pridáme vínny ocot alebo, ak chcete, aj čajovníkový olej, ktorý má antiseptické účinky.
Vychladnutú zmes - tinktúru vlejte do sklenenej nádoby s vrchnákom. Uskladňujte v chladničke.
Táto tinktúra sa dá použiť ako sprej. Dajte ju do nádobky s rozprašovačom. Tak ju môžete aplikovať na telo alebo na oblečenie vždy vtedy, keď budete potrebovať.

Zaznamenané
vladoj
Hero Member
Príspevkov: 1 222

Zobraziť profil
« Odpoveď #42 kedy: 04. Júl 2014, 18:32:19 »

dusankosec  pred 7 dňami
funguje to aj bez tých olejčekov. Tento článok je napísaný po dohode s lekárňami aby ťahali peniaze od dôverčivých ľudí. Stačí iba vylúhovať vrecko rozmarínu v litri zovretej vody a pridať dve lyžice vínneho octu. Recept pochádza zo Švédska. Ale naši chrapúni musia ryžovať aj na takýchto veciach, lebo vedia, že kliešťov sa ľudia boja, respektíve nákazy a tak budú ochotní zaplatiť zlodejským lekárnikom nehorázne prachy za pár mililitrov olejčekov, ktoré nemusia.
1   OdpovedajZdielať ›
Zaznamenané
Strán: 1 2 [3] Tlačiť 
« predchádzajúce ďalšie »
Skočiť na:  

Prinášame neustále aktuálne novinky na trhu rybárskych potrieb. Rybárske potreby - novinky. Ponúkame vám kvalitné výrobky svetových výrobcov a značiek. Výrobcovia rybárskych potrieb. Slovenský RYBÁR | Poháňané SMF 1.1.5.
© 2005, Simple Machines LLC. Všetky práva vyhradené.
Sme najlepší v predaji rybárskych potrieb. Vyskúšajte náš e-shop www.rybarovsvet.sk. Pohodlie na rybačke doprajte aj svojej rodine kemping - rybárske stoličky, lehátka, bivaky.
Slovenský RYBÁR, s.r.o. vydavateľ magazínu Slovenský RYBÁR, predajca rybárskych potrieb OKFISH.SK, sídlo Andreja Hlinku 1039, 050 01 Revúca, reklamy@slovenskyrybar.sk