AKTUÁLNE

Slovenský RYBÁR
Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte. Niektoré funkcie sú pre neprihlásených nedostupné (vkladanie príspevkov, hlasovanie, ...)!
Nedostali ste váš aktivačný email?

23.09.2019 15:34:29

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dĺžkou sedenia
Vyhľadávanie:     Pokročilé vyhľadávanie
FEBRUÁR - V novom čísle sa pozrieme na lov ostriežov pod ľadom, naučíme sa loviť kapry v studenej vode a naviažeme si prívlačové montáže na väčšie dravce. Dozvieme sa čo nové nám prinesie vyhláška k rybárskemu zákonu, ako aj mená výhercov predplatiteľskej súťaže. A mnoho iného...
233 095 príspevkov v 1 828 tém od 1 816 užívateľov
Najnovší užívateľ: skmareksk
* Domov Nápoveda Vyhľadávanie Prihlásiť Registrovať
+  Slovenský RYBÁR
|-+  Diskusia - prívlač
| |-+  Prívlač
| | |-+  MIX
| | | |-+  Offtopic
« predchádzajúce ďalšie »
Strán: 1 [2] 3 Tlačiť
Autor Téma: Offtopic  (Prečítané 5585 krát)
johny999
Sr. Member
Príspevkov: 389

Zobraziť profil
« Odpoveď #15 kedy: 10. Jún 2014, 14:05:24 »

Alebo môžete vyskúšať repelent na báze rastlinného oleja.

Potrebujete:

5 kvapiek éterického oleja levanduľa
    3 kvapky éterického oleja klinčeky
    5 kvapiek éterického oleja eukalyptus
    5 kvapiek citronely
    50 ml ( ľubovoľného) rastlinného oleja

Úšklabok

Alebo rozkrojte citrón a zatlačte doň klinčeky. Vôňa, ktorá sa bude šíriť, odpudí otravný hmyz. No neviem či by to fungovalo vonku.

No každopádne bežím do obchodu kúpiť Alpu a klinčeky.
Zaznamenané
gabriel.cs
Hero Member
Príspevkov: 646

Zobraziť profil
« Odpoveď #16 kedy: 10. Jún 2014, 14:13:55 »

No ved to hej ale bolo tam aj zopar ktore by sa dalo pouzit aj tie sviecky a naplne do fakly sa v kaprarine daju pouzit pri vlaceni to uz je horsie Smiech

Dalsi recept : palinu pravu namocit do slnecnicoveho oleja nechat luhovat 3 tyzdne a potom sa tym natierat podla mna kazdemu bude nieco viac fungovat nieco menej. Treba skusat Úsmev
« Posledná zmena: 10. Jún 2014, 14:22:13 od gabriel.cs » Zaznamenané
andrei11
Hero Member
Príspevkov: 3 849

Zobraziť profil WWW
« Odpoveď #17 kedy: 10. Jún 2014, 14:27:34 »

pre kaprarov skor spirala od raid Mrknutie je to spratnejsie ako fakle. len som ju ani za boha nemohol nikde zohnat.
Zaznamenané

Ak by ste mali chut a cas precitat si nieco o rybacke, navstivte moj blog >> http://mojlovryb.wordpress.com/
gabriel.cs
Hero Member
Príspevkov: 646

Zobraziť profil
« Odpoveď #18 kedy: 10. Jún 2014, 14:53:50 »

No hej ale faklou zabijem 2 muchy (komare)  jednou ranou Smiech pretoze si osvietim aj lovne miesto.
Zaznamenané
johny999
Sr. Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #19 kedy: 10. Jún 2014, 16:26:52 »

Ja som skúšal fakľu minulý rok ale okrem toho že nad ohňom sa zhromaždili komáre žiaden efekt nemal Úšklabok A mal som citrusový olej proti komárom.
Zaznamenané
DonPEPE
Hero Member
Príspevkov: 1 747

Zlý deň na rybách je lepší ako dobrý deň v práci.

Zobraziť profil WWW
« Odpoveď #20 kedy: 10. Jún 2014, 18:20:48 »

pre kaprarov skor spirala od raid Mrknutie je to spratnejsie ako fakle. len som ju ani za boha nemohol nikde zohnat.

Andrej v Poluse v Carrefour-e som ich minuly tyzden kupil. Mali ich tam kolko chceš  Smiech
Zaznamenané

andrei11
Hero Member

Zobraziť profil WWW
« Odpoveď #21 kedy: 10. Jún 2014, 18:41:47 »

Andrej v Poluse v Carrefour-e som ich minuly tyzden kupil. Mali ich tam kolko chceš  Smiech

aj tam aj v dm drogérii som bol ked som siel naposledy od teba a nist!
Zaznamenané

Ak by ste mali chut a cas precitat si nieco o rybacke, navstivte moj blog >> http://mojlovryb.wordpress.com/
DonPEPE
Hero Member
Príspevkov: 1 747

Zlý deň na rybách je lepší ako dobrý deň v práci.

Zobraziť profil WWW
« Odpoveď #22 kedy: 10. Jún 2014, 18:48:48 »

aj tam aj v dm drogérii som bol ked som siel naposledy od teba a nist!

Lenze v Carrefour-e to nemaju v oddeleni drogerie  Smiech ale v záhradkárskych potrebách ( postreky atd ... )
Zaznamenané

johny999
Sr. Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #23 kedy: 15. Jún 2014, 13:49:08 »

Zatiaľ to vyzerá tak, že tá Alpa s klinčekmi funguje. No ešte uvidíme ako budú na to reagovať komáre pri Váhu  Úšklabok
Zaznamenané
Martin Damašek
Hero Member
Príspevkov: 2 076

Zobraziť profil
« Odpoveď #24 kedy: 15. Jún 2014, 14:09:06 »

Zatiaľ to vyzerá tak, že tá Alpa s klinčekmi funguje. No ešte uvidíme ako budú na to reagovať komáre pri Váhu  Úšklabok

Ja to mám spravené už dlhšie, ale ešte som to na komáre neskúšal- používam to namiesto vody po holení Smiech

Môj osobný favorit je repelent 3M Ultrathon, otestovaný v mimoriadne enpriazivých podmienkach moravských lužných lesov Mrknutie
Zaznamenané

čas strávený na rybách sa neráta do života
andrei11
Hero Member

Zobraziť profil WWW
« Odpoveď #25 kedy: 15. Jún 2014, 16:03:59 »

u mna zatial k spokojnosti b-komplex, je pravda vsak, ze som este nebol v zamorenych oblastiach Gúľam očami
Zaznamenané

vladoj
Hero Member
Príspevkov: 1 222

Zobraziť profil
« Odpoveď #26 kedy: 18. Jún 2014, 10:04:54 »

Ja som skušal B komplex nepomohol,ten 3M ultraton na 100% pomohol, a mam zarobenu alpu s klinčekami na vikend vyskušam,som zvedacý.
Zaznamenané
andrei11
Hero Member

Zobraziť profil WWW
« Odpoveď #27 kedy: 18. Jún 2014, 10:06:48 »

Ja som skušal B komplex nepomohol,ten 3M ultraton na 100% pomohol, a mam zarobenu alpu s klinčekami na vikend vyskušam,som zvedacý.

vladoj, ako dlho si bral ten b-komplex? ucinok by mal byt az po 2-3 tyzdnoch
Zaznamenané

vladoj
Hero Member
Príspevkov: 1 222

Zobraziť profil
« Odpoveď #28 kedy: 18. Jún 2014, 10:09:40 »

4balenia som zjedol
Zaznamenané
andrei11
Hero Member

Zobraziť profil WWW
« Odpoveď #29 kedy: 18. Jún 2014, 10:54:02 »

4balenia som zjedol

heh tak to uz je dost Mrknutie ja to este budem skusat, zatial to s b-komplexom nie je take zle . ale budem mat zalohe aj repelentus nejaky
Zaznamenané

Strán: 1 [2] 3 Tlačiť 
« predchádzajúce ďalšie »
Skočiť na:  

Prinášame neustále aktuálne novinky na trhu rybárskych potrieb. Rybárske potreby - novinky. Ponúkame vám kvalitné výrobky svetových výrobcov a značiek. Výrobcovia rybárskych potrieb. Slovenský RYBÁR | Poháňané SMF 1.1.5.
© 2005, Simple Machines LLC. Všetky práva vyhradené.
Sme najlepší v predaji rybárskych potrieb. Vyskúšajte náš e-shop www.rybarovsvet.sk. Pohodlie na rybačke doprajte aj svojej rodine kemping - rybárske stoličky, lehátka, bivaky.
Slovenský RYBÁR, s.r.o. vydavateľ magazínu Slovenský RYBÁR, predajca rybárskych potrieb OKFISH.SK, sídlo Andreja Hlinku 1039, 050 01 Revúca, reklamy@slovenskyrybar.sk