AKTUÁLNE

Slovenský RYBÁR
Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte. Niektoré funkcie sú pre neprihlásených nedostupné (vkladanie príspevkov, hlasovanie, ...)!
Nedostali ste váš aktivačný email?

16.09.2019 22:42:24

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dĺžkou sedenia
Vyhľadávanie:     Pokročilé vyhľadávanie
FEBRUÁR - V novom čísle sa pozrieme na lov ostriežov pod ľadom, naučíme sa loviť kapry v studenej vode a naviažeme si prívlačové montáže na väčšie dravce. Dozvieme sa čo nové nám prinesie vyhláška k rybárskemu zákonu, ako aj mená výhercov predplatiteľskej súťaže. A mnoho iného...
233 090 príspevkov v 1 828 tém od 1 815 užívateľov
Najnovší užívateľ: radovvv
* Domov Nápoveda Vyhľadávanie Prihlásiť Registrovať
+  Slovenský RYBÁR
|-+  Diskusia - prívlač
| |-+  Prívlač
| | |-+  MIX
| | | |-+  Offtopic
« predchádzajúce ďalšie »
Strán: [1] 2 3 Tlačiť
Autor Téma: Offtopic  (Prečítané 5574 krát)
Oki
Hero Member
Príspevkov: 6 022

Zobraziť profil
« kedy: 10. November 2011, 08:30:32 »

Všetko čo ide mimo tému ale nás to zaujíma.
Zaznamenané
dzano
Jr. Member
**
Príspevkov: 89

Zobraziť profil
« Odpoveď #1 kedy: 10. November 2011, 09:44:22 »

neviem kam to mam hodit, tak to dam sem.
mate nejake skusenosti s objedvkou na www.durch.sk.

Dakujem
Zaznamenané
Oki
Hero Member
Príspevkov: 6 022

Zobraziť profil
« Odpoveď #2 kedy: 10. November 2011, 09:45:37 »

S e-shopom nie len priamo s obchodom. Zuzka je naj predavacka co poznam v rybarskych obchodoch. Zase s vyberom to v poslednej dobe ide dole vodou Smútok
Zaznamenané
dzano
Jr. Member
**
Príspevkov: 89

Zobraziť profil
« Odpoveď #3 kedy: 10. November 2011, 09:57:59 »

Oki dakujem,
ale ceny rapaliek su fantasticke, akurat som tam volal a takto nejako si predstavujem pristup k zakaznikovi,  Úsmev
dopredu povie, ze mozno vsetko nebude skladom, prijemne vystupovanie, no proste fakt ma milo prekvapila.  Mrknutie
Kiez by bola vacsina predajcov taka.  Plač
Tak a ide sa objednavat.  Úšklabok
Zaznamenané
calliope
Full Member
Príspevkov: 112

Zobraziť profil
« Odpoveď #4 kedy: 18. Október 2012, 19:32:43 »

Chlapi, hodím to sem, dnes som toto našiel na nete Smiech
Ktovie čo to bude zač, až to bude Smiech
Zaznamenané
PEPO
Hero Member
Príspevkov: 5 668

Zobraziť profil
« Odpoveď #5 kedy: 18. Október 2012, 20:47:37 »

To elektro čo bolo na prízemí,tak to celé ruší a tam budú len veci na prívlač a poschodie bude mix.
No ešteže mne stačí ísť do obchodu tak cca 1-2x ročne Smiech Smiech
Zaznamenané

Furt pri Vode-Co bůh spojil, člověk nerozdělí. Co já rozebral, ani bůh nedá dohromady.
johny999
Sr. Member
Príspevkov: 389

Zobraziť profil
« Odpoveď #6 kedy: 10. Jún 2014, 13:20:35 »

Chalani nemáte náhodou nejaké osvedčené praktiky proti komárom? Úsmev V piatok ešte neboli nikde a teraz už sa nedá vydržať ani vo dvore, toľko ich je.
Zaznamenané
andrei11
Hero Member
Príspevkov: 3 849

Zobraziť profil WWW
« Odpoveď #7 kedy: 10. Jún 2014, 13:27:32 »

velmi dobru temu si nahodil, od vcera to riesim a rozhodol som sa "predopovat" b-komplexom. uvidime. aj ked taka morava alebo rameno zuzana byva taky masaker ze pomoze len utek Mrknutie v army obchodoch maju specialne repelenty, skus aj tam pozriet. raz som na mrk.cz cital o dymovnici proti hmyzu, ktora vycisti plochu 20x20m od vsetkeho ziveho Vyvalujem oči! Super!
« Posledná zmena: 10. Jún 2014, 13:40:27 od andrei11 » Zaznamenané

Ak by ste mali chut a cas precitat si nieco o rybacke, navstivte moj blog >> http://mojlovryb.wordpress.com/
martin78
Hero Member
Príspevkov: 3 311

Zobraziť profil
« Odpoveď #8 kedy: 10. Jún 2014, 13:41:58 »

velmi dobru temu si nahodil, od vcera to riesim a rozhodola som sa "predopovat" b-komplexom. uvidime. aj ked taka morava alebo rameno zuzana byva taky masaker ze pomoze len utek Mrknutie v army obchodoch maju specialne repelenty, skus aj tam pozriet. raz som na mrk.cz cital o dymovnici proti hmyzu, ktora vycisti plochu 20x20m od vsetkeho ziveho Vyvalujem oči! Super!

Andrej, nechcem Ťa sklamať ale dymovnicu som skúšal, blbosť... ano vyčistí to plochu možno na chvíľu... Mne sa osvedčil repelent 3m ale aj repelent čo vyrába Alpa - to sú moje osobné skúsenosti. Osobne si myslím, že proti komárom je to veľmi individuálne, ako veľmi sa potíš a podobne.
Zaznamenané

Buď to ta ryba sežere nebo ne...
gabriel.cs
Hero Member
Príspevkov: 646

Zobraziť profil
« Odpoveď #9 kedy: 10. Jún 2014, 13:42:02 »

http://plnielanu.zoznam.sk/c/1000/piju-vam-krv-komare-s-tymito-trikmi-nebudu-mat-u-vas-sancu
 http://m.topky.sk/cl/13/1401229/Stop-repelentom-aj-otravnym-komarom--Pat-zarucenych-sposobov--ako-sa-zbavit-tejto-havede-
Precitajte si tie 2 clanky urcite pomozu Úsmev
Zaznamenané
johny999
Sr. Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #10 kedy: 10. Jún 2014, 13:43:14 »

"Zajedáte vitamín B cesnakovou hriankou? Možno sa vám zopár komárov (a aj priateľov) vyhne. Jednoznačné vedecké dôkazy však v tomto smere neexistujú."  Úšklabok

Idem skúsiť toto

Potrebujete:

200 ml fľaštičku alpy
    30 klinčekov

Do fľaštičky s alpou vložte klinčeky a nechajte 24 hodín lúhovať. Alpa mierne zhnedne, klinčeky nevyberajte. Hotovú zmes odložte do chladničky, je na viac použití.
Pripraveným „repelentom" sa ponatierajte, respektíve nastriekajte pomocou rozprašovača.

Zaznamenané
andrei11
Hero Member

Zobraziť profil WWW
« Odpoveď #11 kedy: 10. Jún 2014, 13:45:08 »

zaujala ma rada c. 2 z clanku na topkach: Ďalším jednoduchým prekvapením sú citrusové sviečky. Stačí ich klasicky zapáliť a nechať horieť. Komáre by sa mali tejto „vôni“ vyhýbať. zapalim si sviecku a pojdem vlacit hehe.

ale paci sa mi tato rada: Komáre neznášajú vitamín B. Zdvihnite si preto jeho hladinu v krvi spomínaným pivom alebo kvasnicami. kedze chodim autom, rozhodol somsa predopovat b-komplexom Úšklabok Úšklabok
Zaznamenané

Ak by ste mali chut a cas precitat si nieco o rybacke, navstivte moj blog >> http://mojlovryb.wordpress.com/
johny999
Sr. Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #12 kedy: 10. Jún 2014, 13:46:41 »

Ako sa komárov zbaviť doma i vonku?
 - Vyhýbajte sa miestam, ktoré sú hotovou liahňou komárov – stojaté vody, močariská a pod.

Ak bývate v oblasti, kde je komárov naozaj hojne, investujte do ovocného stromu, ktorý bude priťahovať netopiere.

Úšklabok
Zaznamenané
gabriel.cs
Hero Member
Príspevkov: 646

Zobraziť profil
« Odpoveď #13 kedy: 10. Jún 2014, 13:52:52 »

10-15 rad a vy akurat tie najoriginalnejsie Úšklabok

Rovnako levanduľa vonia určite príjemnejšie ako bežné repelenty proti komárom. S jej použitím sa dá takisto vyrobiť sprej, ktorý by vás mal ochrániť pred útokmi otravného hmyzu. Vyprázdnite akýkoľvek sprej a jednu polovicu naplňte destilovanou alebo prevarenou vodou. Pridajte hamamel, pol lyžičky rastlinného tuku a 30 až 50 kvapiek levanduľového oleja. Čím viac oleja, tým silnejší bude koncentrát.

A tak isto sa da pouzit aj citronova vona.
« Posledná zmena: 10. Jún 2014, 13:58:36 od gabriel.cs » Zaznamenané
andrei11
Hero Member

Zobraziť profil WWW
« Odpoveď #14 kedy: 10. Jún 2014, 14:00:31 »

no ale kolko z nich je pouzitelnych pre rybara? to su clanky na zahradku a co najdalej od vody;) ukaz ten clanok nejakemu obcanovi v devine pocas sezony hehe a utekaaaaaaaaaaj.

teraz vazne, su 2 moznosti: repelent (ktory moze teoreticky vadit rybam pri kontakte s nastrahou) a alternativne moznosti (alpa s klincekmi, b-komplex). ale bo fajcit jednu od druhej a a chlastat pivo. ale naco potom je rybarsky listok Úšklabok Úšklabok
Zaznamenané

Strán: [1] 2 3 Tlačiť 
« predchádzajúce ďalšie »
Skočiť na:  

Prinášame neustále aktuálne novinky na trhu rybárskych potrieb. Rybárske potreby - novinky. Ponúkame vám kvalitné výrobky svetových výrobcov a značiek. Výrobcovia rybárskych potrieb. Slovenský RYBÁR | Poháňané SMF 1.1.5.
© 2005, Simple Machines LLC. Všetky práva vyhradené.
Sme najlepší v predaji rybárskych potrieb. Vyskúšajte náš e-shop www.rybarovsvet.sk. Pohodlie na rybačke doprajte aj svojej rodine kemping - rybárske stoličky, lehátka, bivaky.
Slovenský RYBÁR, s.r.o. vydavateľ magazínu Slovenský RYBÁR, predajca rybárskych potrieb OKFISH.SK, sídlo Andreja Hlinku 1039, 050 01 Revúca, reklamy@slovenskyrybar.sk