AKTUÁLNE

Slovenský RYBÁR
Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte. Niektoré funkcie sú pre neprihlásených nedostupné (vkladanie príspevkov, hlasovanie, ...)!
Nedostali ste váš aktivačný email?

15.11.2019 05:57:36

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dĺžkou sedenia
Vyhľadávanie:     Pokročilé vyhľadávanie
FEBRUÁR - V novom čísle sa pozrieme na lov ostriežov pod ľadom, naučíme sa loviť kapry v studenej vode a naviažeme si prívlačové montáže na väčšie dravce. Dozvieme sa čo nové nám prinesie vyhláška k rybárskemu zákonu, ako aj mená výhercov predplatiteľskej súťaže. A mnoho iného...
233 181 príspevkov v 1 829 tém od 1 824 užívateľov
Najnovší užívateľ: RiVU
* Domov Nápoveda Vyhľadávanie Prihlásiť Registrovať
+  Slovenský RYBÁR
|-+  Diskusia - prívlač
| |-+  Prívlač
| | |-+  VÝSTROJ A POMÔCKY PRI LOVE
| | | |-+  Nanofil
« predchádzajúce ďalšie »
Strán: [1] 2 3 ... 5 Tlačiť
Autor Téma: Nanofil  (Prečítané 20262 krát)
luboš bartek
Hosť
« kedy: 15. Október 2011, 15:17:19 »

Má niekto skúsenosti so šnúrou Nanofil od Berkley a kde by som ju mohol  kúpiť.
Zaznamenané
Dunlop
Full Member
Príspevkov: 143

Zobraziť profil
« Odpoveď #1 kedy: 15. Október 2011, 15:26:23 »

pozor na slabú pevnosť v uzli.

http://radicalfishing.sk/product.php?id_product=2427
Zaznamenané
luboš bartek
Hosť
« Odpoveď #2 kedy: 15. Október 2011, 15:36:18 »

Ale tam ho nemajú ,tam si možem tak akurát objednať a kedy príde to nikto nevie.
Zaznamenané
Dunlop
Full Member
Príspevkov: 143

Zobraziť profil
« Odpoveď #3 kedy: 15. Október 2011, 15:53:31 »

Volal si tam? Ako vieš že nemajú? Je polka októbra, teraz majú prísť na pulty...
Zaznamenané
luboš bartek
Hosť
« Odpoveď #4 kedy: 15. Október 2011, 16:13:45 »

Kamarat mi vravel, že tam bol a nemali to, vraj to ešte neprišlo na Slovensko a v Čechách už to majú.
Zaznamenané
andrei11
Hero Member
Príspevkov: 3 849

Zobraziť profil WWW
« Odpoveď #5 kedy: 15. Október 2011, 17:01:38 »

nanofil som drzal v rukach v predajni Fishing planet v Bratislave. vyzera to zaujimavo, ale zatial som nekupoval. cenovo rovnako ako spiderwire.
Zaznamenané

Ak by ste mali chut a cas precitat si nieco o rybacke, navstivte moj blog >> http://mojlovryb.wordpress.com/
Jaro - moderator
Hosť
« Odpoveď #6 kedy: 15. Október 2011, 17:33:40 »

napr.:

http://www.rybarskepotreby-shop.cz/snura-vlaceci-berkley-nanofil-crystal-4129.html
« Posledná zmena: 15. Október 2011, 17:43:00 od Jaro - moderátor » Zaznamenané
banan2223
Hosť
« Odpoveď #7 kedy: 15. Október 2011, 17:45:29 »

zdravim  na nanofil som  uz  chytal a da sa aj  na slovensku uz  zohnat  ,, ma dobre vlastnosti  a paci sa mi  ze ma hladky povrch
Zaznamenané
ivan fabian
Hosť
« Odpoveď #8 kedy: 15. Október 2011, 18:28:51 »

Dnes som hovoril s Petom Hofierkom /vedúci predajne  Fishing Planet v Bratislave / a ten mi vravel, že oni majú Nanofil. Takže vo Fishing Planet Bratislava je možné ho kúpiť.
Zaznamenané
luboš bartek
Hosť
« Odpoveď #9 kedy: 15. Október 2011, 19:08:48 »

dakujem ,zastavím sa tam budúci týžden, mam cestu do bratislavy
Zaznamenané
andrei11
Hero Member
Príspevkov: 3 849

Zobraziť profil WWW
« Odpoveď #10 kedy: 15. Október 2011, 19:52:46 »

napis ked kupis a zachytas s nim ako sa ti osvedci;) romyslam nad nanofilom ako dobrou volbou na zimnu privlac;)
Zaznamenané

Ak by ste mali chut a cas precitat si nieco o rybacke, navstivte moj blog >> http://mojlovryb.wordpress.com/
Tomáš Mádr
Hero Member
Príspevkov: 621

Zobraziť profil
« Odpoveď #11 kedy: 13. November 2011, 09:58:00 »

Ale tam ho nemajú ,tam si možem tak akurát objednať a kedy príde to nikto nevie.

Mame ho skladom a dokonca bude uz aj po nom ... :-) este tam je nejakych 15 kotucov roznych priemerov ....
Zaznamenané
Jaho
Hosť
« Odpoveď #12 kedy: 13. November 2011, 14:23:54 »

Mam skusenosti s velkostou 0,08 a 0,1. Priam zalostna pevnost v uzle. Skusil som vsetky uzly ktore predpisuje vyrobca aj s no a knot. Skusky som nerobil v ziadnom laboratoriu no na vysledok to nemalo ziadny vplyv ale pri vode tiez niesme v labaku, vsak ze. Skusal som zdvihnut vodou naplnenu 2L PET flasu. Hadajte ci sa mi to podarilo. Pre informaciu, velkost 0,08 je priemer 0,0912 mm a nosnost 4,012kg. Velkost 0,1 je priemer 0,11056 mm a nosnost 5,732 kg. Tieto udaje su odpisane zo stitku na nanofile. Je mozne ze prave moj nanofil je nejako poskodeny. Ale je tiez mozne ze na nizkych priemeroch to vobec nedrzi a vyhodil som zbytocne peniaze. Ak mate niekto lepsiu skusenost a velkostiach ktore som uviedol, budem rad ked ma skontaktujete, resp. ak sem napisete ako to spravne uviazat  Mrknutie . Poprosim len PRAKTICKE skusenosti, nie prepisy z inych diskusii.
Zaznamenané
Tomáš Mádr
Hero Member
Príspevkov: 621

Zobraziť profil
« Odpoveď #13 kedy: 13. November 2011, 14:36:21 »

no ja som zatial skusal len 0,15 na tazku vlacku a uzol drzi aj ked som musel na to prist ako ho spravit .... treba to utahovat naraz , ked utahujes cez stiahnutu slucku tak ho spalis a to iste sa deje aj ked je to fireline .... ale ked ho budem pouzivat mesiac tak potom sa ukaze za a proti ...
Zaznamenané
Jaho
Hosť
« Odpoveď #14 kedy: 13. November 2011, 14:52:36 »

Skusal som pri dotahovani pouzit aj olej, na tom obrazku od vyrobcu je to naznacene. A nic. Ale najviac som zaskoceny z toho ze sa to trha aj s pouzitim bezuzloveho viazania. Tam sa to roztrhne presne v mieste "dotyku" nanofilu s kovom.
Zaznamenané
Strán: [1] 2 3 ... 5 Tlačiť 
« predchádzajúce ďalšie »
Skočiť na:  

Prinášame neustále aktuálne novinky na trhu rybárskych potrieb. Rybárske potreby - novinky. Ponúkame vám kvalitné výrobky svetových výrobcov a značiek. Výrobcovia rybárskych potrieb. Slovenský RYBÁR | Poháňané SMF 1.1.5.
© 2005, Simple Machines LLC. Všetky práva vyhradené.
Sme najlepší v predaji rybárskych potrieb. Vyskúšajte náš e-shop www.rybarovsvet.sk. Pohodlie na rybačke doprajte aj svojej rodine kemping - rybárske stoličky, lehátka, bivaky.
Slovenský RYBÁR, s.r.o. vydavateľ magazínu Slovenský RYBÁR, predajca rybárskych potrieb OKFISH.SK, sídlo Andreja Hlinku 1039, 050 01 Revúca, reklamy@slovenskyrybar.sk