AKTUÁLNE

Slovenský RYBÁR
Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte. Niektoré funkcie sú pre neprihlásených nedostupné (vkladanie príspevkov, hlasovanie, ...)!
Nedostali ste váš aktivačný email?

23.07.2019 03:00:11

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dĺžkou sedenia
Vyhľadávanie:     Pokročilé vyhľadávanie
FEBRUÁR - V novom čísle sa pozrieme na lov ostriežov pod ľadom, naučíme sa loviť kapry v studenej vode a naviažeme si prívlačové montáže na väčšie dravce. Dozvieme sa čo nové nám prinesie vyhláška k rybárskemu zákonu, ako aj mená výhercov predplatiteľskej súťaže. A mnoho iného...
233 066 príspevkov v 1 826 tém od 1 800 užívateľov
Najnovší užívateľ: sarataylor
* Domov Nápoveda Vyhľadávanie Prihlásiť Registrovať
+  Slovenský RYBÁR
|-+  Diskusia - kapor
| |-+  Kaprárina
| | |-+  ARCHÍV
| | | |-+  Carp Show Slovakia 2012
« predchádzajúce ďalšie »
Strán: 1 ... 13 14 [15] Tlačiť
Autor Téma: Carp Show Slovakia 2012  (Prečítané 28188 krát)
Wodnik
Hero Member
Príspevkov: 2 568

Zobraziť profil
« Odpoveď #210 kedy: 15. Október 2012, 16:13:14 »

hm tak to tesne po Valentine Úsmev  darmo laska k rybam Úsmev
Zaznamenané

Prisiel som, videl som, ulovil som a pouzil Lastiu
vladys
Hero Member
Príspevkov: 891

Zobraziť profil
« Odpoveď #211 kedy: 15. Október 2012, 16:14:09 »

hm tak to tesne po Valentine Úsmev  darmo laska k rybam Úsmev

Najma tesne po vyplatach, nech je vacsi priestor na spolocne hobby  Úšklabok
Zaznamenané
Pepo711
Hero Member
Príspevkov: 1 834

Zobraziť profil
« Odpoveď #212 kedy: 15. Október 2012, 16:16:09 »

Carp show,carp show...zase tam nebudem... Neviem čo si myslieť/Nerozhodný
Zaznamenané

Všetko zlé je na niečo dobré...
vladys
Hero Member
Príspevkov: 891

Zobraziť profil
« Odpoveď #213 kedy: 15. Október 2012, 22:54:48 »

Vladys to sa ani za toho boha nedá zorganizovať povedzme v Žiline aby to východ nemal tak ďaleko? O vhodných priestoroch som sa už napočúval až až, ale nejak sa mi nechce veriť, že jedine Bratislava ich má vyhovujúce, podľa mňa ide skôr o nejakú zotrvačnosť. Gúľam očami

Richard, uprimne mozem povedat, ze tento rok sme s Ivanom venovali hladaniu alternativneho umiestnenia Carp Show, najviac casu v historii CS.

Po cerstvych skusenostiach asi zacnem byt aktivny v realizacii kongresoveho centra, lebo ponuka je biedna...

Ohladne umiestnenia v ramci Slovenska. Raz sme skusili presunut Carp show do Levic, ale nebol to stastny krok.

Zaznamenané
Čeko
Hero Member
Príspevkov: 5 685

Zobraziť profil
« Odpoveď #214 kedy: 16. Október 2012, 07:53:04 »

Tak dnes to už môžem v mene organizačného výboru potvrdiť.

8.Carpshow Slovakia sa uskutoční dňa 16.2.2013 v priestoroch DK Ružinov v Bratislave.
tak termín už je jasný ,Vladis alebo Ivan mohli by ste založiť už novú tému Carp Show 2013  Mrknutie Úsmev
Zaznamenané
Strán: 1 ... 13 14 [15] Tlačiť 
« predchádzajúce ďalšie »
Skočiť na:  

Prinášame neustále aktuálne novinky na trhu rybárskych potrieb. Rybárske potreby - novinky. Ponúkame vám kvalitné výrobky svetových výrobcov a značiek. Výrobcovia rybárskych potrieb. Slovenský RYBÁR | Poháňané SMF 1.1.5.
© 2005, Simple Machines LLC. Všetky práva vyhradené.
Sme najlepší v predaji rybárskych potrieb. Vyskúšajte náš e-shop www.rybarovsvet.sk. Pohodlie na rybačke doprajte aj svojej rodine kemping - rybárske stoličky, lehátka, bivaky.
Slovenský RYBÁR, s.r.o. vydavateľ magazínu Slovenský RYBÁR, predajca rybárskych potrieb OKFISH.SK, sídlo Andreja Hlinku 1039, 050 01 Revúca, reklamy@slovenskyrybar.sk