AKTUÁLNE

Slovenský RYBÁR
Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte. Niektoré funkcie sú pre neprihlásených nedostupné (vkladanie príspevkov, hlasovanie, ...)!
Nedostali ste váš aktivačný email?

20.11.2019 00:00:33

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dĺžkou sedenia
Vyhľadávanie:     Pokročilé vyhľadávanie
FEBRUÁR - V novom čísle sa pozrieme na lov ostriežov pod ľadom, naučíme sa loviť kapry v studenej vode a naviažeme si prívlačové montáže na väčšie dravce. Dozvieme sa čo nové nám prinesie vyhláška k rybárskemu zákonu, ako aj mená výhercov predplatiteľskej súťaže. A mnoho iného...
233 192 príspevkov v 1 829 tém od 1 826 užívateľov
Najnovší užívateľ: PeterPodsklan
* Domov Nápoveda Vyhľadávanie Prihlásiť Registrovať
+  Slovenský RYBÁR
|-+  Diskusia - kapor
| |-+  Kaprárina
| | |-+  ARCHÍV
| | | |-+  Carp Show Slovakia 2012
« predchádzajúce ďalšie »
Strán: 1 ... 12 13 [14] 15 Tlačiť
Autor Téma: Carp Show Slovakia 2012  (Prečítané 28991 krát)
Lagun22
Hero Member
Príspevkov: 5 522

Zobraziť profil
« Odpoveď #195 kedy: 05. Marec 2012, 17:21:53 »

Mne by sa tiež pozdával nápad presunúť CS niekde inde - mimo, ale my do toho nevidíme, možno Ivan by mohol ku tomu napísať pár slov po dozvukoch CS.

erno niekde na stred - BB, LM Mrknutie
Zaznamenané
erno hlavac
Hero Member
Príspevkov: 6 309

rybolov môj sen

Zobraziť profil
« Odpoveď #196 kedy: 05. Marec 2012, 17:28:57 »

Mne by sa tiež pozdával nápad presunúť CS niekde inde - mimo, ale my do toho nevidíme, možno Ivan by mohol ku tomu napísať pár slov po dozvukoch CS.

erno niekde na stred - BB, LM Mrknutie
prečo nie?, ale i NR, ZA. TN, KE. BA nie je pupok sveta.( pre chlapcov z BA fóór!!)
Zaznamenané

Pohoda - klídek - kapríček
Čeko
Hero Member
Príspevkov: 5 685

Zobraziť profil
« Odpoveď #197 kedy: 05. Marec 2012, 17:30:17 »

v BB mame velky kulturak hned vedla je Hotel LUX pre ubytovanie zahranicnych vystavovatelov a hosti blizko je autobusova aj vlakova stanica centrum asi 10 minut pesi
Zaznamenané
Lagun22
Hero Member
Príspevkov: 5 522

Zobraziť profil
« Odpoveď #198 kedy: 05. Marec 2012, 17:34:10 »

v BB mame velky kulturak hned vedla je Hotel LUX pre ubytovanie zahranicnych vystavovatelov a hosti blizko je autobusova aj vlakova stanica centrum asi 10 minut pesi

presne na toto som myslel, dôverne poznám Mrknutie
Zaznamenané
rado ramone
Full Member
Príspevkov: 123

Nepitevodu,trtkajú vnej ryby.sraťtiežnexodianabreh

Zobraziť profil
« Odpoveď #199 kedy: 05. Marec 2012, 18:15:05 »

Asi 150, ale to nie je konečné číslo. S petíciou sa pokračuje aj po Trnave a zaslal som ju ďalším z fóra na ich vyžiadanie.  Mrknutie

Fu... som myslel ze odpises ze tam bolo tak 500, z takeho poctu ludi. No co uz , spom nieco.
Taka otazocka, mozno nie moc mudra,  podpisany ludia nemusia byt drzitelia r. listka ? ci?
Zaznamenané

chyt a pusť...ak máš čo :-)
Jacommo
Hero Member
Príspevkov: 561

Zobraziť profil WWW
« Odpoveď #200 kedy: 05. Marec 2012, 18:39:17 »

Asi 150, ale to nie je konečné číslo. S petíciou sa pokračuje aj po Trnave a zaslal som ju ďalším z fóra na ich vyžiadanie.  Mrknutie

Fu... som myslel ze odpises ze tam bolo tak 500, z takeho poctu ludi. No co uz , spom nieco.
Taka otazocka, mozno nie moc mudra,  podpisany ludia nemusia byt drzitelia r. listka ? ci?
Dosť veľa ľudí to nepodpísalo kôli tomu, že to nieje žiadosť týkajúca sa čisto o obnovenie zarybňovania, ale o zrušenie lovu chyť a pusť...osobne som to podpísal...ale iba kôli tomu, lebo iná možnosť na záchranu nášho mora neexistuje...
Zaznamenané

Čeko
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #201 kedy: 05. Marec 2012, 22:35:19 »

asi sa nerozumiete ta peticia ktoru riesil Ivanmi5 bola na zmenu vo vyhlaske tak tu podpisalo 150 ludi
Zaznamenané
rado ramone
Full Member
Príspevkov: 123

Nepitevodu,trtkajú vnej ryby.sraťtiežnexodianabreh

Zobraziť profil
« Odpoveď #202 kedy: 06. Marec 2012, 13:05:42 »

Ano ja som myslel tu.
Zaznamenané

chyt a pusť...ak máš čo :-)
Čeko
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #203 kedy: 06. Marec 2012, 16:49:19 »

viem len Kubo si to zmylil lebo na CS sa podpisovala aj peticia na zarybnenie Siravi dufam ze aj tam pomôzu nase podpisi Mrknutie
Zaznamenané
Jaro - moderator
Hosť
« Odpoveď #204 kedy: 06. Marec 2012, 20:04:18 »

viem len Kubo si to zmylil lebo na CS sa podpisovala aj peticia na zarybnenie Siravi dufam ze aj tam pomôzu nase podpisi Mrknutie
... tu poprosím reagovať na výzvu v "Mix" o pomoci Šírave... Gúľam očami
Zaznamenané
Pali
Sr. Member
Príspevkov: 264

Zobraziť profil WWW
« Odpoveď #205 kedy: 09. Marec 2012, 15:52:54 »

Dovolil som si sem šupnúť pár fotiek z výstavy.

Zaznamenané
mireceksc
Full Member
Príspevkov: 181

kaprar srdcom i dusou

Zobraziť profil
« Odpoveď #206 kedy: 13. Október 2012, 15:09:01 »

Zdravim pani carp show 2013 ako host domaci spickovu kaprar Charlie co vy nato pani :-)) myslim ze Marek je spickovy kaprar ktory by vedel svojimi skusenostami radami obohatit program  ,,, Úsmev
Zaznamenané
vladys
Hero Member
Príspevkov: 891

Zobraziť profil
« Odpoveď #207 kedy: 14. Október 2012, 15:33:33 »

Zdravim pani carp show 2013 ako host domaci spickovu kaprar Charlie co vy nato pani :-)) myslim ze Marek je spickovy kaprar ktory by vedel svojimi skusenostami radami obohatit program  ,,, Úsmev

Dakujeme za tip. S Ivanom v sucasnosti davame postupne dokopy program a naozaj bude tazke vybrat medzi viacerymi prednasajucimi, aby sme to stihli do 18.00hod.
Zaznamenané
vladys
Hero Member
Príspevkov: 891

Zobraziť profil
« Odpoveď #208 kedy: 15. Október 2012, 16:02:53 »

Tak dnes to už môžem v mene organizačného výboru potvrdiť.

8.Carpshow Slovakia sa uskutoční dňa 16.2.2013 v priestoroch DK Ružinov v Bratislave.
Zaznamenané
Richard
Hero Member
Príspevkov: 2 537

Zobraziť profil
« Odpoveď #209 kedy: 15. Október 2012, 16:12:45 »

Vladys to sa ani za toho boha nedá zorganizovať povedzme v Žiline aby to východ nemal tak ďaleko? O vhodných priestoroch som sa už napočúval až až, ale nejak sa mi nechce veriť, že jedine Bratislava ich má vyhovujúce, podľa mňa ide skôr o nejakú zotrvačnosť. Gúľam očami
Zaznamenané
Strán: 1 ... 12 13 [14] 15 Tlačiť 
« predchádzajúce ďalšie »
Skočiť na:  

Prinášame neustále aktuálne novinky na trhu rybárskych potrieb. Rybárske potreby - novinky. Ponúkame vám kvalitné výrobky svetových výrobcov a značiek. Výrobcovia rybárskych potrieb. Slovenský RYBÁR | Poháňané SMF 1.1.5.
© 2005, Simple Machines LLC. Všetky práva vyhradené.
Sme najlepší v predaji rybárskych potrieb. Vyskúšajte náš e-shop www.rybarovsvet.sk. Pohodlie na rybačke doprajte aj svojej rodine kemping - rybárske stoličky, lehátka, bivaky.
Slovenský RYBÁR, s.r.o. vydavateľ magazínu Slovenský RYBÁR, predajca rybárskych potrieb OKFISH.SK, sídlo Andreja Hlinku 1039, 050 01 Revúca, reklamy@slovenskyrybar.sk