AKTUÁLNE

Slovenský RYBÁR
Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte. Niektoré funkcie sú pre neprihlásených nedostupné (vkladanie príspevkov, hlasovanie, ...)!
Nedostali ste váš aktivačný email?

06.07.2020 08:56:36

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dĺžkou sedenia
Vyhľadávanie:     Pokročilé vyhľadávanie
FEBRUÁR - V novom čísle sa pozrieme na lov ostriežov pod ľadom, naučíme sa loviť kapry v studenej vode a naviažeme si prívlačové montáže na väčšie dravce. Dozvieme sa čo nové nám prinesie vyhláška k rybárskemu zákonu, ako aj mená výhercov predplatiteľskej súťaže. A mnoho iného...
232 570 príspevkov v 1 846 tém od 1 891 užívateľov
Najnovší užívateľ: Matejmm
* Domov Nápoveda Vyhľadávanie Prihlásiť Registrovať
+  Slovenský RYBÁR
|-+  Diskusia - kapor
| |-+  Kaprárina
| | |-+  ARCHÍV
| | | |-+  Carp Show Slovakia 2012
« predchádzajúce ďalšie »
Strán: 1 ... 11 12 [13] 14 15 Tlačiť
Autor Téma: Carp Show Slovakia 2012  (Prečítané 30571 krát)
Čeko
Hero Member
Príspevkov: 5 685

Zobraziť profil
« Odpoveď #180 kedy: 05. Marec 2012, 11:50:44 »

Mňa by zaujímala taká malá otázka, alebo mini kvíz : Koľko na CS bolo členov fóra SR??
najskôr by to mohol vedieť Čeko, lebo ten bol všade. Roman ideš........
presne neviem ale co poznam ludi z fora osobne alebo som spoznal na tejto CS tak asi 30? mozno viac fakt neviem  ale zase sa iba potvrdilo ze kto chcel podpisal a kto nechcel nepodpisal Ivanmi5 to bol aj vyhlasit do mikrofonu pri nasom stanku boli vylepene 2 velke papiere formatu A3 ohladne peticie osobne som chodil po kulturaku a zbieral podpisi este aj von pred kulturakom kde sa tvorili skupinky
Zaznamenané
Koller
Hosť
« Odpoveď #181 kedy: 05. Marec 2012, 12:16:55 »

možem potvrdiť aj pred kulturákom chodil a snažil sa aby čo najviac ludí podpísalo Smiech...si myslim dosť málo podpisov 150 na cca 1000 zúčastnených...ale každý podpis pomôže...
Zaznamenané
Čeko
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #182 kedy: 05. Marec 2012, 13:50:57 »

a zabudol som strasne dôlezitu vec nechcem byt zly ale zase sklamal bufet capovane pivo uz nebolo okolo 12-tej pila sa plechovkova 10 a hruška pol deci za 2,20 ečka Šok Šok Šok ale Blava je Blava štat v štate Hnev
Zaznamenané
Romes
Hero Member
Príspevkov: 2 438

Zobraziť profil
« Odpoveď #183 kedy: 05. Marec 2012, 13:54:24 »

Nuž Ceko ale na Stockerau nemá,  Káva 2,5 Eur a napríklad obed nič moc pre 6 ludí a k tomu pivo 200 E takže zlatá BA  Smiech
Zaznamenané
martin78
Hero Member
Príspevkov: 3 312

Zobraziť profil
« Odpoveď #184 kedy: 05. Marec 2012, 14:28:21 »

a zabudol som strasne dôlezitu vec nechcem byt zly ale zase sklamal bufet capovane pivo uz nebolo okolo 12-tej pila sa plechovkova 10 a hruška pol deci za 2,20 ečka Šok Šok Šok ale Blava je Blava štat v štate Hnev

To nie len Blava ale podnikanie na slovenský spôsob  Mrknutie. Keď som sa pani v bufete pýtal, či už ozaj nie je čapované tak mi drzo odvrkla, že však vedľa máte dve krčmy tam si môžete dať čapované  Šok Šok. Ceny boli žial bratislavske a to nie je ani centrum mesta  Smútok
Zaznamenané

Buď to ta ryba sežere nebo ne...
jožo v
Jr. Member
**
Príspevkov: 80

Zobraziť profil
« Odpoveď #185 kedy: 05. Marec 2012, 14:33:40 »

7:30 ráno.....prosim Vás jedno nealkoholicke pivko si prosím....odpoveď : už mám posledné... Úšklabok Úšklabok aspoň som sa s chutí zasmial a pani ,ale už to riešime Úšklabok
Zaznamenané
Lagun22
Hero Member
Príspevkov: 5 533

Zobraziť profil
« Odpoveď #186 kedy: 05. Marec 2012, 14:40:42 »

asi treba zmeniť kultúrny stánok a aj mesto pre konanie budúceho ročníka
Zaznamenané
Čeko
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #187 kedy: 05. Marec 2012, 16:10:29 »

To nie len Blava ale podnikanie na slovenský spôsob  Mrknutie. Keď som sa pani v bufete pýtal, či už ozaj nie je čapované tak mi drzo odvrkla, že však vedľa máte dve krčmy tam si môžete dať čapované  Šok Šok. Ceny boli žial bratislavske a to nie je ani centrum mesta  Smútok
to bola asi ta starsia teta co posielala ludi na čapaka ku konkurencii ale zlata teta dala zarobit aj druhym Vyvalujem oči! Super! Vyvalujem oči! Super! Gúľam očami ked sme prisli v piatok vecer tak som sa pytal tej teti ze ci ma vsetkeho dost ze jasne ze sa nemusim bat ale zrejme teta necakala v piatok vecer napor bratov čechov  Úšklabok Úšklabok Úšklabok
Zaznamenané
Mr.Richie
Hero Member
Príspevkov: 911

Carp Freedom

Zobraziť profil
« Odpoveď #188 kedy: 05. Marec 2012, 17:07:57 »

Ina kava bola ked v piatok vecer prisli pred DK kuklaci so psami
Zaznamenané
martin78
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #189 kedy: 05. Marec 2012, 17:10:33 »

To vážne? Čo im niekto nahlásil, že boilies sú omamné a psychotropné látky a tubusy na udice môžu skrývať zbrane?  Úšklabok Úšklabok Úšklabok Úšklabok
Zaznamenané

Čeko
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #190 kedy: 05. Marec 2012, 17:11:50 »

to hej ja ze ci idu strazit kulturak aby ho cez noc nevykradli ale zase tam pobehovala Gorila  Úšklabok
Zaznamenané
martin78
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #191 kedy: 05. Marec 2012, 17:14:32 »

Veru, a v sobotu bolo tých opíc ešte viac  Úšklabok (resp. v nedeľu ráno  Smiech )
Zaznamenané

erno hlavac
Hero Member
Príspevkov: 6 322

rybolov môj sen

Zobraziť profil
« Odpoveď #192 kedy: 05. Marec 2012, 17:17:35 »

Mne by sa tiež pozdával nápad presunúť CS niekde inde - mimo, ale my do toho nevidíme, možno Ivan by mohol ku tomu napísať pár slov po dozvukoch CS.
Zaznamenané

Pohoda - klídek - kapríček
Lagun22
Hero Member
Príspevkov: 5 533

Zobraziť profil
« Odpoveď #193 kedy: 05. Marec 2012, 17:21:53 »

Mne by sa tiež pozdával nápad presunúť CS niekde inde - mimo, ale my do toho nevidíme, možno Ivan by mohol ku tomu napísať pár slov po dozvukoch CS.

erno niekde na stred - BB, LM Mrknutie
Zaznamenané
erno hlavac
Hero Member
Príspevkov: 6 322

rybolov môj sen

Zobraziť profil
« Odpoveď #194 kedy: 05. Marec 2012, 17:28:57 »

erno niekde na stred - BB, LM Mrknutie
prečo nie?, ale i NR, ZA. TN, KE. BA nie je pupok sveta.( pre chlapcov z BA fóór!!)
Zaznamenané

Pohoda - klídek - kapríček
Strán: 1 ... 11 12 [13] 14 15 Tlačiť 
« predchádzajúce ďalšie »
Skočiť na:  

Prinášame neustále aktuálne novinky na trhu rybárskych potrieb. Rybárske potreby - novinky. Ponúkame vám kvalitné výrobky svetových výrobcov a značiek. Výrobcovia rybárskych potrieb. Slovenský RYBÁR | Poháňané SMF 1.1.5.
© 2005, Simple Machines LLC. Všetky práva vyhradené.
Sme najlepší v predaji rybárskych potrieb. Vyskúšajte náš e-shop www.rybarovsvet.sk. Pohodlie na rybačke doprajte aj svojej rodine kemping - rybárske stoličky, lehátka, bivaky.
Slovenský RYBÁR, s.r.o. vydavateľ magazínu Slovenský RYBÁR, predajca rybárskych potrieb OKFISH.SK, sídlo Andreja Hlinku 1039, 050 01 Revúca, reklamy@slovenskyrybar.sk