AKTUÁLNE

Slovenský RYBÁR
Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte. Niektoré funkcie sú pre neprihlásených nedostupné (vkladanie príspevkov, hlasovanie, ...)!
Nedostali ste váš aktivačný email?

23.07.2019 03:27:59

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dĺžkou sedenia
Vyhľadávanie:     Pokročilé vyhľadávanie
FEBRUÁR - V novom čísle sa pozrieme na lov ostriežov pod ľadom, naučíme sa loviť kapry v studenej vode a naviažeme si prívlačové montáže na väčšie dravce. Dozvieme sa čo nové nám prinesie vyhláška k rybárskemu zákonu, ako aj mená výhercov predplatiteľskej súťaže. A mnoho iného...
233 066 príspevkov v 1 826 tém od 1 800 užívateľov
Najnovší užívateľ: sarataylor
* Domov Nápoveda Vyhľadávanie Prihlásiť Registrovať
+  Slovenský RYBÁR
|-+  Diskusia - kapor
| |-+  Kaprárina
| | |-+  ARCHÍV
| | | |-+  Carp Show Slovakia 2012
« predchádzajúce ďalšie »
Strán: 1 [2] 3 4 ... 15 Tlačiť
Autor Téma: Carp Show Slovakia 2012  (Prečítané 28189 krát)
erno hlavac
Hero Member
Príspevkov: 6 309

rybolov môj sen

Zobraziť profil
« Odpoveď #15 kedy: 06. December 2011, 11:26:36 »

Fííha, tak z Anči sa stala talizman Fatima!? Úšklabok Z Norissa je potom Omar. Už iba vodu do povestnej studne a máš úspech CS vo vrecku. Už sa teším !!! Úšklabok Úšklabok (na CS a kamošov).
« Posledná zmena: 06. December 2011, 11:28:31 od erno hlavac » Zaznamenané

Pohoda - klídek - kapríček
ivan fabian
Hosť
« Odpoveď #16 kedy: 06. December 2011, 12:11:38 »

Erno určite sa tešíme aj my na Teba.
Zaznamenané
mato1984
Newbie
*
Príspevkov: 17

Zobraziť profil
« Odpoveď #17 kedy: 31. December 2011, 12:53:33 »

no, uvidime. Ak nebudem musiet ist do prace tak urcite rad pridem:-). Minuly rok som musel cestu na toto podujatie musel zrusit:-(, tak dufam ze teraz to vyjde  Úsmev
Zaznamenané
vladys
Hero Member
Príspevkov: 891

Zobraziť profil
« Odpoveď #18 kedy: 01. Január 2012, 01:50:18 »

Carp Show Slovakia sa uskutoční v sobotu 03.03.2011 v Dome kultúry Ružinov v Bratislave od 08.30h

Program – Prednášková sála

9,00 – 09,45hod  Kapry na feeder – Marian Hasoň, Ivan Görcöš,

10,00 – 10,45hod  Cesta ku kaprovi – Markus Lotz

11,00 – 11,45hod  Sám na kaproch, alebo ako prežiť samotu  - Peťo Slivka

12,00 – 13,00hod  Za kaprami po Európe – Film Star Baits team Francúzko

13,00 – 13,45hod  Návnady a nástrahy –  J.M.Lebreton,Yann Giulio

14,00 – 14,45hod  Ako chytiť veľkého kapra – J.Tešínský,P.Šimonič

15,00 – 15,45hod  Taktiky vnadenia – Rick Mommers,Robin Šterík

16,00  - 16,45 hod  Ako uspieť na veľkých jazerách –K.Prandorfy

17,00 – 17,30hod Tombola

18,00hod Ukončenie Carp Show Slovakia 2012

Usporiadateľ si vyhradzuje právo na zmenu programu

NOVINKA!!!
Kino a diskusná aréna Fishing and Hunting

Počas konania  Carp Show Slovakia 2012 bude v prevádzke Kino a diskusná aréna Fishing and Hunting v malej sále , kde budú premietané filmy s rybárskou tematikou, zamerané prevažne na lov kaprov od popredných tímov  ako sú Imperial Baits,  Kimot team a ďalších ,film z preteku Zemplínsky Kapor 2011  a filmy  kanálu Fishing & Hunting. Diskusné fóra s Ray Smithom, T.Blažekom, Milošom Švihoríkom, Milanom Tomíkom, víťazmi Zemplínskeho kapra  a ďalšími.

Prezentácie firiem : sú uvedené v info-plagáte dole v oznámením.
Vstupné: 4 eur
Ženy a deti do 15 rokov  vstup voľný.
Bližšie informácie na tel: 0904/682 936, 0905/116 316,
www.carpshow.sk

« Posledná zmena: 05. Január 2012, 23:43:12 od vladys » Zaznamenané
kermo20
Sr. Member
Príspevkov: 250

Zobraziť profil
« Odpoveď #19 kedy: 07. Január 2012, 18:26:29 »

Chcem sa spytat ako je to na carp show so zlavami ?? Je to len na jednotlivych predajcoch alebo globalne sa da tam kupit nieco lacnejsie ako v obchodoch.Bracho by si chcel kupit udice a ja mu neviem povedat hoci som bol na tejto akcii dvakrat ale nikdy sa nepametam ci boli zlavy  Úsmev
Zaznamenané

Mikbaits a step ahead
karell
Hero Member
Príspevkov: 983

Zobraziť profil
« Odpoveď #20 kedy: 07. Január 2012, 19:02:53 »

skus sa zamysliet preco by mali ist predajcovia na CARPSHOW keby ich niekto nutil k nejakej zlave?  Mrknutie
Zaznamenané
I love boillies
Hosť
« Odpoveď #21 kedy: 07. Január 2012, 19:18:36 »

skus sa zamysliet preco by mali ist predajcovia na CARPSHOW keby ich niekto nutil k nejakej zlave?  Mrknutie

Žeby kvôli tomu že je tam masa rybárov a dobre sa spropagujú  Mrknutie Úšklabok
Zaznamenané
Čeko
Hero Member
Príspevkov: 5 685

Zobraziť profil
« Odpoveď #22 kedy: 07. Január 2012, 20:10:20 »

Úšklabok Úšklabok Úšklabok A ty sa skus zamysliet ze co za otazku si to dal ich nenuti nikdo  Šok Gúľam očami Vyvalujem oči! Super! Čo???
Zaznamenané
Čeko
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #23 kedy: 07. Január 2012, 20:14:38 »

Chcem sa spytat ako je to na carp show so zlavami ?? Je to len na jednotlivych predajcoch alebo globalne sa da tam kupit nieco lacnejsie ako v obchodoch.Bracho by si chcel kupit udice a ja mu neviem povedat hoci som bol na tejto akcii dvakrat ale nikdy sa nepametam ci boli zlavy  Úsmev
najlepsie zlavy su asi 2 hodiny pred koncom  Mrknutie Mrknutie Mrknutie Gúľam očami
Zaznamenané
erno hlavac
Hero Member
Príspevkov: 6 309

rybolov môj sen

Zobraziť profil
« Odpoveď #24 kedy: 07. Január 2012, 20:18:28 »

Kermo,  ja so bol na CS iba raz, tak to neber ako hlas odborníka, ale môj postreh zo schow je taký, že som videl ceny nižšie ako bežné ceny, ale na druhej strane som videl aj ceny vyššie ako ten istý výrobok núkali v e-shopoch. No objektívne vždy sa dá niečo kúpiť!!!
Zaznamenané

Pohoda - klídek - kapríček
Čeko
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #25 kedy: 07. Január 2012, 20:23:09 »

Kermo,  ja so bol na CS iba raz, tak to neber ako hlas odborníka, ale môj postreh zo schow je taký, že som videl ceny nižšie ako bežné ceny, ale na druhej strane som videl aj ceny vyššie ako ten istý výrobok núkali v e-shopoch. No objektívne vždy sa dá niečo kúpiť!!!
najlepsie ked budu balit vstanku vtedy kupis najlepsie a bez bloku Šok Šok Šok Úšklabok Úšklabok Úšklabok
Zaznamenané
kermo20
Sr. Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #26 kedy: 07. Január 2012, 20:57:12 »

Diky za odpovede chalani  Mrknutie
Zaznamenané

Mikbaits a step ahead
karell
Hero Member
Príspevkov: 983

Zobraziť profil
« Odpoveď #27 kedy: 08. Január 2012, 14:09:26 »

Úšklabok Úšklabok Úšklabok A ty sa skus zamysliet ze co za otazku si to dal ich nenuti nikdo  Šok Gúľam očami Vyvalujem oči! Super! Čo???
ja som tym chcel len povedat, ze je to na kazdom predajcovi ci da zlavu alebo nie
Zaznamenané
noger
Sr. Member
Príspevkov: 253

Zobraziť profil
« Odpoveď #28 kedy: 09. Január 2012, 22:22:29 »

kermo, brat ide kupovat udice alebo zlavu?  Gúľam očami
Zaznamenané

noger
C&R
kermo20
Sr. Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #29 kedy: 10. Január 2012, 15:28:18 »

kermo, brat ide kupovat udice alebo zlavu?  Gúľam očami

Dobru udicu za dobru cenu  Mrknutie (pripadne nejaka ta zlava by bodla)  Vyvalujem oči! Super!
Zaznamenané

Mikbaits a step ahead
Strán: 1 [2] 3 4 ... 15 Tlačiť 
« predchádzajúce ďalšie »
Skočiť na:  

Prinášame neustále aktuálne novinky na trhu rybárskych potrieb. Rybárske potreby - novinky. Ponúkame vám kvalitné výrobky svetových výrobcov a značiek. Výrobcovia rybárskych potrieb. Slovenský RYBÁR | Poháňané SMF 1.1.5.
© 2005, Simple Machines LLC. Všetky práva vyhradené.
Sme najlepší v predaji rybárskych potrieb. Vyskúšajte náš e-shop www.rybarovsvet.sk. Pohodlie na rybačke doprajte aj svojej rodine kemping - rybárske stoličky, lehátka, bivaky.
Slovenský RYBÁR, s.r.o. vydavateľ magazínu Slovenský RYBÁR, predajca rybárskych potrieb OKFISH.SK, sídlo Andreja Hlinku 1039, 050 01 Revúca, reklamy@slovenskyrybar.sk