AKTUÁLNE

Slovenský RYBÁR
Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte. Niektoré funkcie sú pre neprihlásených nedostupné (vkladanie príspevkov, hlasovanie, ...)!
Nedostali ste váš aktivačný email?

15.11.2019 19:44:01

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dĺžkou sedenia
Vyhľadávanie:     Pokročilé vyhľadávanie
FEBRUÁR - V novom čísle sa pozrieme na lov ostriežov pod ľadom, naučíme sa loviť kapry v studenej vode a naviažeme si prívlačové montáže na väčšie dravce. Dozvieme sa čo nové nám prinesie vyhláška k rybárskemu zákonu, ako aj mená výhercov predplatiteľskej súťaže. A mnoho iného...
233 182 príspevkov v 1 829 tém od 1 824 užívateľov
Najnovší užívateľ: RiVU
* Domov Nápoveda Vyhľadávanie Prihlásiť Registrovať
+  Slovenský RYBÁR
|-+  Diskusia - prívlač
| |-+  Revíry
| | |-+  BA - kam na prívlač?
« predchádzajúce ďalšie »
Strán: 1 [2] 3 4 5 Tlačiť
Autor Téma: BA - kam na prívlač?  (Prečítané 16645 krát)
Siq
Jr. Member
**
Príspevkov: 72

Zobraziť profil
« Odpoveď #15 kedy: 17. August 2011, 11:17:08 »

dakujem! Chcel som ist vcera ale nejak som si s kolegom vypil, takze pojdem pozriet zas dnes. Dufam ze do vody nevyhadzem zas 50 eur, to by ma vobec nepotesilo Úsmev
Zaznamenané
Siq
Jr. Member
**

Zobraziť profil
« Odpoveď #16 kedy: 22. August 2011, 15:59:50 »

Dalsia otazka Úsmev
Da sa niekde v BA vyblbnut s privlacou aj na clne? Chcel by som zobrat priatelku, ale rad by som sa vyhol Dunaju, na to si velmi netrufam. A este jedna otazka, kamarat by za mnou chcel na par dni prist a pyta sa ci existuje niekde v okoli Dunaja nejake miesto kde by sa dalo v noci aj prespat, idealne aby mohol mat blizko auto.
Dakujem
Zaznamenané
martin78
Hero Member
Príspevkov: 3 311

Zobraziť profil
« Odpoveď #17 kedy: 22. August 2011, 16:18:48 »

No na Karloveskom ramene si mozes pozicat cln - hostel Paddler. Neviem ale ci sa az tak velmi vyblaznis s privlacou, ale rameno je pekne, ked si to das az pod Devin aj si zaveslujes  Smiech  Smiech. Hlavnemu toku Dunaja by som sa urcite vyhol, na to treba fyzicku a skusenosti. Na motorak na Dunaji potrebujes "preukaz vodcu maleho plavidla" ergo musis spravit "kapitanske skusky". Dalsia moznost je Maly Dunaj, tam sa predsa robia aj splavy, ale treba ratat s tym ze tam zvykne byt dost ludi (ale za chvilu koncia prazdniny takze to moze byt lepsie). Treba si preverit ci sa na MD moze privalcovat z clna. Osobne som nikdy ani na KV ani na MD nechytal z clna (ale uz som nad tym spekuloval), takze nemam vlastnu skusenost. Ak nieco absolvujes, daj vediet poznatky.
Zaznamenané

Buď to ta ryba sežere nebo ne...
martin78
Hero Member
Príspevkov: 3 311

Zobraziť profil
« Odpoveď #18 kedy: 23. August 2011, 07:06:16 »

Myslím , že sa to na Dunaji zmenilo, aj v kategórii A t.j. s vlastným pohonom do 20kw potrebuješ skúšku. Viac info by malo byť tu www.sps.sk
Zaznamenané

Buď to ta ryba sežere nebo ne...
Nat
Full Member
Príspevkov: 163

Zobraziť profil
« Odpoveď #19 kedy: 20. November 2011, 10:37:54 »

cau chalani, nema niekto skusenost s MD pod Ruzinovskym cintorinom po cca kruhovy na Hradskej. 
Zaznamenané
andrei11
Hero Member
Príspevkov: 3 849

Zobraziť profil WWW
« Odpoveď #20 kedy: 20. November 2011, 21:08:41 »

bohuzial s tym usekom nemam skusenosti, aj ked na MD chodievam, ale od COV nizsie a potom v okoli tomasova. tiez by ma zaujimalo ake maju ostatni skusenosti...
Zaznamenané

Ak by ste mali chut a cas precitat si nieco o rybacke, navstivte moj blog >> http://mojlovryb.wordpress.com/
Siq
Jr. Member
**

Zobraziť profil
« Odpoveď #21 kedy: 24. November 2011, 23:34:46 »

Ja obcas chodievam pod Ruzinovsky cintorin, da sa tam nieco chytit, ale je to tam take vselijake. Ja som mal uspech hlavne na zubaciky, ale boli aj stuky a sumce. Az tam budes chytat tak pozor na ten cestny most co je hned vedla parkoviska, je tam vo vode miesto kde je bud nejaky velky kamen alebo nieco naplavene a dost som tam trhal.
Kazdopadne vela stastia Úsmev
« Posledná zmena: 24. November 2011, 23:38:38 od Siq » Zaznamenané
dido
Hosť
« Odpoveď #22 kedy: 20. Marec 2012, 20:15:14 »

nieco z hrusovskej zdrze v Cunove....

Zaznamenané
Maugli23
Newbie
*
Príspevkov: 27

Zobraziť profil
« Odpoveď #23 kedy: 20. Marec 2012, 20:23:20 »

brutalitka !!!
Zaznamenané
hawkeye
Newbie
*
Príspevkov: 28

Zobraziť profil WWW
« Odpoveď #24 kedy: 24. Júl 2012, 12:43:22 »

@DIDO parada :-)

vedel by mi niekto povedat ako sa dostanem na to Karlovesko- - Devinske rameno ? som bludil okolo a nevedel som ako sa dostat k vode ... a ani sem sa mi nepodarilo dostat :-((((

a viete mi este povedat ako sa dostanem sem ? http://goo.gl/maps/JqDQQ

dakujem za rady ... na MD som ja este na privlac nechytil nic :-( neviem, mozno robim nieco zle, ale dobre bolo na Zlatych Pieskoch a aj Hlboke jazero v Senci...

a este nieco, niekto tu spominal ze chodi na Karloveske rameno.. nieje tam zakaz ??
Zaznamenané

hawkeye
Newbie
*

Zobraziť profil WWW
« Odpoveď #25 kedy: 13. August 2012, 20:09:26 »

halloo .. to tu uz v BA nikto nechodi vlaacit Čo???
Zaznamenané

luiRA
Hero Member
Príspevkov: 878

Zobraziť profil
« Odpoveď #26 kedy: 13. August 2012, 20:43:30 »

ale chodí, chodí ....  Mrknutie Úšklabok
Písni ked niečo...
Zaznamenané
andrei11
Hero Member
Príspevkov: 3 849

Zobraziť profil WWW
« Odpoveď #27 kedy: 13. August 2012, 21:35:56 »

chodi ako pise luira,  ja hlasim do privlace-priamy prenos.  len teraz som mimo ba,  takze abstinunem...
Zaznamenané

Ak by ste mali chut a cas precitat si nieco o rybacke, navstivte moj blog >> http://mojlovryb.wordpress.com/
hawkeye
Newbie
*

Zobraziť profil WWW
« Odpoveď #28 kedy: 13. August 2012, 21:38:40 »

a mozete please odpisat na moj prispevok vyssie :-) ... diiikes
Zaznamenané

Miro Hirjak
Hero Member
Príspevkov: 1 294

alias HIRMI

Zobraziť profil WWW
« Odpoveď #29 kedy: 13. August 2012, 22:53:21 »

Na Karloveske sa idealne dostanes od zastavky Botanicka zahrada. Nie je tam zakaz, kludne mozes chytat. Ak si autom, tak potom ho odstav pri Druzbe-intrakoch, alebo tak niekde.

Na Hlbokom jazere v Senci si co pochytal?

a mozete please odpisat na moj prispevok vyssie :-) ... diiikes

Zaznamenané

on-line na rybách mojeboilies.sk / facebook mojeboilies.sk /
Strán: 1 [2] 3 4 5 Tlačiť 
« predchádzajúce ďalšie »
Skočiť na:  

Prinášame neustále aktuálne novinky na trhu rybárskych potrieb. Rybárske potreby - novinky. Ponúkame vám kvalitné výrobky svetových výrobcov a značiek. Výrobcovia rybárskych potrieb. Slovenský RYBÁR | Poháňané SMF 1.1.5.
© 2005, Simple Machines LLC. Všetky práva vyhradené.
Sme najlepší v predaji rybárskych potrieb. Vyskúšajte náš e-shop www.rybarovsvet.sk. Pohodlie na rybačke doprajte aj svojej rodine kemping - rybárske stoličky, lehátka, bivaky.
Slovenský RYBÁR, s.r.o. vydavateľ magazínu Slovenský RYBÁR, predajca rybárskych potrieb OKFISH.SK, sídlo Andreja Hlinku 1039, 050 01 Revúca, reklamy@slovenskyrybar.sk