AKTUÁLNE

Slovenský RYBÁR
Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte. Niektoré funkcie sú pre neprihlásených nedostupné (vkladanie príspevkov, hlasovanie, ...)!
Nedostali ste váš aktivačný email?

19.11.2019 04:38:35

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dĺžkou sedenia
Vyhľadávanie:     Pokročilé vyhľadávanie
FEBRUÁR - V novom čísle sa pozrieme na lov ostriežov pod ľadom, naučíme sa loviť kapry v studenej vode a naviažeme si prívlačové montáže na väčšie dravce. Dozvieme sa čo nové nám prinesie vyhláška k rybárskemu zákonu, ako aj mená výhercov predplatiteľskej súťaže. A mnoho iného...
233 192 príspevkov v 1 829 tém od 1 826 užívateľov
Najnovší užívateľ: PeterPodsklan
* Domov Nápoveda Vyhľadávanie Prihlásiť Registrovať
+  Slovenský RYBÁR
|-+  Diskusia - kapor
| |-+  Kaprárina
| | |-+  VÝSTROJ A POMÔCKY PRI LOVE
| | | |-+  Rybársky dáždnik
« predchádzajúce ďalšie »
Strán: 1 2 [3] 4 5 Tlačiť
Autor Téma: Rybársky dáždnik  (Prečítané 15634 krát)
gizo63
Sr. Member
Príspevkov: 358

Zobraziť profil
« Odpoveď #30 kedy: 18. Máj 2013, 11:17:48 »

vie mi niekto poradit kde by som zohnal daždnik carperia heavy brolly,volako ho nikde neviem najst.
Zaznamenané

CT-HUGO
Peter Uhrík
Full Member
Príspevkov: 199

Zobraziť profil
« Odpoveď #31 kedy: 27. Máj 2013, 11:28:50 »

vie mi niekto poradit kde by som zohnal daždnik carperia heavy brolly,volako ho nikde neviem najst.
Mal som ten dáždnik na sklade celé 3 roky a ani jeden kus som s toho nepredal.Skúsim sa skontaktovať a dovozcom a ozvem sa.
Zaznamenané
gizo63
Sr. Member
Príspevkov: 358

Zobraziť profil
« Odpoveď #32 kedy: 27. Máj 2013, 11:35:45 »

ok dík
Zaznamenané

CT-HUGO
Miga
Hero Member
Príspevkov: 3 101

Zobraziť profil
« Odpoveď #33 kedy: 02. Jún 2013, 22:49:57 »

chlapi aky velky je ten pvc dazdnik od mivardi v zlozenom stave a váha?
Zaznamenané

Kde Miga nespadol do vody, tam akoby na rybách ani nebol Smiech
Saša
Hero Member
Príspevkov: 3 990

Niekedy aj motyka vystrelí

Zobraziť profil
« Odpoveď #34 kedy: 03. Jún 2013, 07:14:56 »

Ahoj Miga. Ja mám ten dáždnik  o priemere 2,5m aj s bočnicou. Tyč je v strede, takže  celých 2,5m sa nedá využiť na lehátko. Na sedenie je tam miesto aj pre dvoch. Podľa mňa má tú nevýhodu, že na tú váhu PVC má slabú konštrukciu. Keď je bočnica zavesená a zafúka mierny vietor, tak sa konštrukcia-výstuha prehýba a zmenšuje sa priemer.  Ja som dokúpil 4 teleskopické tyče aj so skrutkami, s ktorými sa dajú uchytiť hore výstuhy a tak sa dá konštrukcia vystužiť.
Zaznamenané
Miga
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #35 kedy: 03. Jún 2013, 09:05:53 »

Ahoj Miga. Ja mám ten dáždnik  o priemere 2,5m aj s bočnicou. Tyč je v strede, takže  celých 2,5m sa nedá využiť na lehátko. Na sedenie je tam miesto aj pre dvoch. Podľa mňa má tú nevýhodu, že na tú váhu PVC má slabú konštrukciu. Keď je bočnica zavesená a zafúka mierny vietor, tak sa konštrukcia-výstuha prehýba a zmenšuje sa priemer.  Ja som dokúpil 4 teleskopické tyče aj so skrutkami, s ktorými sa dajú uchytiť hore výstuhy a tak sa dá konštrukcia vystužiť.

sasa co som videl na nete tak sa da dat tyz aj nie do stredu ale zboku a urobit tak z neho lahke broly, plus by som si dokupil dve tyce so skrutkami a v takomto stave by som to upevnil vo vetre , v pripade ze nebude vietor ako normalny dazdnik pod ktorym sa mozem aj postavit, na nete najdes aj fotky ako to maju ludia spravene na tu tyc zboku aby sa tam dalo dať lehatko, en mna prv zaujimaju tie rozmery a vaha nakolko chodim na ryby verejnou dopravou a peso Smiech
Zaznamenané

Saša
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #36 kedy: 03. Jún 2013, 10:35:22 »

Tú druhú varáciu som Ti nespomínal, s tou šikmou polohou, lebo som ju len nedávno vyskúšal provizórne v obývačke. S dvomi tyčami, dáždnik v šikmej polohe a tie dve tyče ešte ukotviť  šnúrou. V tom prípade sa mi tesne zmestí pod dáždnik  lehátko 210x87cm- osemnohé vo vodorovnej polohe akurát. Lehátko je priečne pod šikmou stredovou tyčou. Pre istotu sa dajú kratšou šnúrou a kolíkom ukotviť aj  nad zemou dve výstuhy dáždnika. Samotný dáždnik nie je ťažký, ale s bočnicou a ďalšími  6-timi tyčami je to jednak dlhšie a na prepravu na pleci aj ťažšie. Tyče, ktoré mám ja, sú asi 1,2 m dlhé + sa dajú vysunúť. Tú šikmú polohu som zatiaľ nevidel a ani nehľadal, skúšal som to len tak z vlastnej hlavy.
Zaznamenané
Miga
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #37 kedy: 03. Jún 2013, 10:46:59 »

Tú druhú varáciu som Ti nespomínal, s tou šikmou polohou, lebo som ju len nedávno vyskúšal provizórne v obývačke. S dvomi tyčami, dáždnik v šikmej polohe a tie dve tyče ešte ukotviť  šnúrou. V tom prípade sa mi tesne zmestí pod dáždnik  lehátko 210x87cm- osemnohé vo vodorovnej polohe akurát. Lehátko je priečne pod šikmou stredovou tyčou. Pre istotu sa dajú kratšou šnúrou a kolíkom ukotviť aj  nad zemou dve výstuhy dáždnika. Samotný dáždnik nie je ťažký, ale s bočnicou a ďalšími  6-timi tyčami je to jednak dlhšie a na prepravu na pleci aj ťažšie. Tyče, ktoré mám ja, sú asi 1,2 m dlhé + sa dajú vysunúť. Tú šikmú polohu som zatiaľ nevidel a ani nehľadal, skúšal som to len tak z vlastnej hlavy.

sasa diky za info, ja to v podstate na lehatko nepotrebujem jedine tak karimatka Smiech (ako by som nosil lehatko?) Smiech zaujala ma hlavne ta sikma poloha kvoli vetru, idem este obehnut obchody ci nemaju tu dake dazdniky, lebo pri tomto pocasi sa neda ist normalne na ryby bez takehoto doplnku, ako vraví Forrest Gump jednoho dne zacalo prset a prselo 4 mesice Smiech už iba 3 mame pred sebou Smiech
Zaznamenané

Saša
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #38 kedy: 03. Jún 2013, 10:49:17 »

Keď budeš kupovať, tak min. o priemere 2,5m Mrknutie
Zaznamenané
andrei11
Hero Member
Príspevkov: 3 849

Zobraziť profil WWW
« Odpoveď #39 kedy: 03. Jún 2013, 10:50:57 »

sasa diky za info, ja to v podstate na lehatko nepotrebujem jedine tak karimatka Smiech (ako by som nosil lehatko?) Smiech zaujala ma hlavne ta sikma poloha kvoli vetru, idem este obehnut obchody ci nemaju tu dake dazdniky, lebo pri tomto pocasi sa neda ist normalne na ryby bez takehoto doplnku, ako vraví Forrest Gump jednoho dne zacalo prset a prselo 4 mesice Smiech už iba 3 mame pred sebou Smiech

miga trefne s tym forrestom, palec hore Mrknutie
Zaznamenané

Ak by ste mali chut a cas precitat si nieco o rybacke, navstivte moj blog >> http://mojlovryb.wordpress.com/
maťo7
Full Member
Príspevkov: 103

Zobraziť profil
« Odpoveď #40 kedy: 03. Jún 2013, 12:05:36 »

ja mam od sensasu ten za 40evri,asi najlacnejsi na trhu-ale uplne nedomysleny vyrobok,treba tam aspon tri koliky s povrazmi inak ti vobec nestoji-musel som si to dorobit sam ale teraz je to uz nieco ine ku tomu lehatko za 15 evri z jisku a staci
Zaznamenané
Karasko
Sr. Member
Príspevkov: 398

Zobraziť profil
« Odpoveď #41 kedy: 03. Jún 2013, 12:41:09 »

Miga,

ja som dlho konzultoval aj s Andreiom11 a objednal tento, odskusam a dam vediet... maju ho teraz v akcii...

http://www.fish-hunt.eu/www-fish-hunt-eu/eshop/8-1-DAZDNIKY-BIVAKY/0/5/1196-GF-Dazdnik-Umbrella-Master-250

52 Euri a 3.5 kg... na moje vyjazdy predpokladam uplne vystaci.
Zaznamenané

When our life is over and we end up in our creators landing net may we be judged as "Big enough to Keep"...
Miga
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #42 kedy: 03. Jún 2013, 12:43:53 »

no ja som bol v obchode a maju len delphin ale latka sa mi vobec nepozdavala, skoda zajtra som chcel ist na ryby ale asi nic z toho ked furt leje
Zaznamenané

peterh78
Hero Member
Príspevkov: 505

Zobraziť profil
« Odpoveď #43 kedy: 03. Jún 2013, 12:53:59 »

Miga,

ja som dlho konzultoval aj s Andreiom11 a objednal tento, odskusam a dam vediet... maju ho teraz v akcii...

http://www.fish-hunt.eu/www-fish-hunt-eu/eshop/8-1-DAZDNIKY-BIVAKY/0/5/1196-GF-Dazdnik-Umbrella-Master-250

52 Euri a 3.5 kg... na moje vyjazdy predpokladam uplne vystaci.
vsimol som si, ze nema prekryty zips! s tym moze byt problem. mal som podobny dazdnik a pri dazdi mi prave cez ten zips pretekala voda!
« Posledná zmena: 04. Jún 2013, 06:06:33 od peterh78 » Zaznamenané
Miga
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #44 kedy: 03. Jún 2013, 16:27:47 »

Tak nakoniec to bude ten mivardi umbrella pvc green, práve som volal do rybarika, je sice 20 minut po 16:00 ale chcel som ten dazdnik mivardi mat zajtra doma tak ze to skusia Úsmev zaroven tak maju sancu si napravit reputaciu s odosielanim tovaru
Zaznamenané

Strán: 1 2 [3] 4 5 Tlačiť 
« predchádzajúce ďalšie »
Skočiť na:  

Prinášame neustále aktuálne novinky na trhu rybárskych potrieb. Rybárske potreby - novinky. Ponúkame vám kvalitné výrobky svetových výrobcov a značiek. Výrobcovia rybárskych potrieb. Slovenský RYBÁR | Poháňané SMF 1.1.5.
© 2005, Simple Machines LLC. Všetky práva vyhradené.
Sme najlepší v predaji rybárskych potrieb. Vyskúšajte náš e-shop www.rybarovsvet.sk. Pohodlie na rybačke doprajte aj svojej rodine kemping - rybárske stoličky, lehátka, bivaky.
Slovenský RYBÁR, s.r.o. vydavateľ magazínu Slovenský RYBÁR, predajca rybárskych potrieb OKFISH.SK, sídlo Andreja Hlinku 1039, 050 01 Revúca, reklamy@slovenskyrybar.sk