AKTUÁLNE

Slovenský RYBÁR
Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte. Niektoré funkcie sú pre neprihlásených nedostupné (vkladanie príspevkov, hlasovanie, ...)!
Nedostali ste váš aktivačný email?

17.07.2019 22:40:32

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dĺžkou sedenia
Vyhľadávanie:     Pokročilé vyhľadávanie
FEBRUÁR - V novom čísle sa pozrieme na lov ostriežov pod ľadom, naučíme sa loviť kapry v studenej vode a naviažeme si prívlačové montáže na väčšie dravce. Dozvieme sa čo nové nám prinesie vyhláška k rybárskemu zákonu, ako aj mená výhercov predplatiteľskej súťaže. A mnoho iného...
233 063 príspevkov v 1 826 tém od 1 799 užívateľov
Najnovší užívateľ: CoinExchangeNY
* Domov Nápoveda Vyhľadávanie Prihlásiť Registrovať
+  Slovenský RYBÁR
|-+  Diskusia - kapor
| |-+  Kaprárina
| | |-+  VÝSTROJ A POMÔCKY PRI LOVE
| | | |-+  Rybársky dáždnik
« predchádzajúce ďalšie »
Strán: 1 2 3 [4] 5 Tlačiť
Autor Téma: Rybársky dáždnik  (Prečítané 15031 krát)
Miga
Hero Member
Príspevkov: 3 101

Zobraziť profil
« Odpoveď #45 kedy: 04. Jún 2013, 13:01:18 »

tak dáždnik je už doma, látka vyzera naozaj velmi kvalitne, skusal som aj polohu s tycou na boku este dve burkove tyce dopredu a previazat lanami cez uchyt na kopule a vydrzi to takto mozno aj silnejsi vietor, co sa tyka zamku dazdnika ten velmi pevne nevyzera ale uvidime az v terene
Zaznamenané

Kde Miga nespadol do vody, tam akoby na rybách ani nebol Smiech
andrej
Hosť
« Odpoveď #46 kedy: 04. Jún 2013, 14:12:30 »

na ten mivardi su len chváli ja som si prave teraz objednal sensas z bocnicou a oknami--sem tam ma snad zachrani
http://www.rybarovsvet.sk/rybarske-potreby-kemping-program/detail/9075/dazdniky-
Zaznamenané
Karásek
Hero Member
Príspevkov: 4 454

Zobraziť profil
« Odpoveď #47 kedy: 04. Jún 2013, 15:53:38 »

tak dáždnik je už doma, látka vyzera naozaj velmi kvalitne, skusal som aj polohu s tycou na boku este dve burkove tyce dopredu a previazat lanami cez uchyt na kopule a vydrzi to takto mozno aj silnejsi vietor, co sa tyka zamku dazdnika ten velmi pevne nevyzera ale uvidime az v terene

Jeden známy ho má a práve na ten zámok nadáva, že to moc nedrží
Zaznamenané
Oto
Sr. Member
Príspevkov: 472

Zobraziť profil
« Odpoveď #48 kedy: 04. Jún 2013, 18:59:05 »

na ten mivardi su len chváli ja som si prave teraz objednal sensas z bocnicou a oknami--sem tam ma snad zachrani
http://www.rybarovsvet.sk/rybarske-potreby-kemping-program/detail/9075/dazdniky-
ak mozes,tak tu objednavku zrus.. nie je to moc dazdnik,ale skor slnecnik.. 30min dazda a spoje zacali prepustat ,po 90minutach to tieklo vsade..
Zaznamenané

Hovoriť pravdu má neobyčajné výhody. Človek si nemusí pamätať, čo kedy povedal.
(Maurice Chevalier)
andrej
Hosť
« Odpoveď #49 kedy: 04. Jún 2013, 20:06:06 »

Dik oto prehodim celtu a je barak ako oči ja ,,ako zaklad pod celtu bude dobry za 45e nemozem cakat zazraky....
Zaznamenané
matasek
Hero Member
Príspevkov: 551

Zobraziť profil
« Odpoveď #50 kedy: 21. August 2013, 08:53:41 »

mate niekto skusenosti s tymto dazdnikom??? bol by skor na kratke vychadzky (jedna noc) ked sa mi nechce vlacit bivak, a skor ako ochrana pred slnkom a rosou max jemnym dazdom Mrknutie

http://www.okfish.sk/rybarske-potreby-kemping-program/detail/101/dazdniky-
Zaznamenané
Karásek
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #51 kedy: 21. August 2013, 17:47:55 »

mate niekto skusenosti s tymto dazdnikom??? bol by skor na kratke vychadzky (jedna noc) ked sa mi nechce vlacit bivak, a skor ako ochrana pred slnkom a rosou max jemnym dazdom Mrknutie

http://www.okfish.sk/rybarske-potreby-kemping-program/detail/101/dazdniky-

Zdar s kamošmi sme ho mali, teda ešte asi máme. Ale nebral by som ho pri dosť veľkom daždi premokne, inak drží pokope asi 5 rokov.
Zaznamenané
matasek
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #52 kedy: 21. August 2013, 20:45:22 »

este som nasiel tento a sa mi zda trosku pevnejsi..teda ak by sa k nemu dali primontovat tie predne dlhe tyce

http://www.alcarpone.sk/kategoria/bivaky-pristresky/bivaky-pristresky/warrior-oval-60-brolly/

Neviem čo si myslieť/Nerozhodný Neviem čo si myslieť/Nerozhodný Neviem čo si myslieť/Nerozhodný
Zaznamenané
Karásek
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #53 kedy: 22. August 2013, 08:02:41 »

este som nasiel tento a sa mi zda trosku pevnejsi..teda ak by sa k nemu dali primontovat tie predne dlhe tyce

http://www.alcarpone.sk/kategoria/bivaky-pristresky/bivaky-pristresky/warrior-oval-60-brolly/

Neviem čo si myslieť/Nerozhodný Neviem čo si myslieť/Nerozhodný Neviem čo si myslieť/Nerozhodný

V tomto ti neporadím, ale asi sa tam tie dve tyčky dlhé primontovať nebudú dať, a ja by som to z vlastnej skúsenosti nechce bez tých dlhých, myslím že tie dlhé majú na stabilitu väčší vlyv ako krátke, ale možno sa mýlim. Osobne by som bral už brolíčko kde máš aj prednú stenu, nemusíš ju tam mať ako ja, ale ked začne dobrý vetrisko, alebo dášď tak ju lahko nahodíš a využiješ.
Zaznamenané
matasek
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #54 kedy: 22. August 2013, 08:51:45 »

V tomto ti neporadím, ale asi sa tam tie dve tyčky dlhé primontovať nebudú dať, a ja by som to z vlastnej skúsenosti nechce bez tých dlhých, myslím že tie dlhé majú na stabilitu väčší vlyv ako krátke, ale možno sa mýlim. Osobne by som bral už brolíčko kde máš aj prednú stenu, nemusíš ju tam mať ako ja, ale ked začne dobrý vetrisko, alebo dášď tak ju lahko nahodíš a využiješ.

no tie dlhe tycky tam chcem urcite mat..aj keby neboli kratke ale dlhe byt musia Mrknutie a cele brolycko som rozmslal ale to asi nevyuzijem bo to chcem len ked pojdem na jednu noc skor ako pristresok..ked bude blbe pocasie sa aj tak zbalim a idem domov a ked idem na dlhsie vychadzky tak mam bivak a tam mi je jedno ake je pocasie Úšklabok teraz som v nom prezil celkom silnu burku a to by som uuurcite nebol len tak pod dazdnikom Mrknutie a cenovy rozdiel je uz dost podstatny ked je to komplet brolly-bivy Neviem čo si myslieť/Nerozhodný
Zaznamenané
andrei11
Hero Member
Príspevkov: 3 849

Zobraziť profil WWW
« Odpoveď #55 kedy: 22. August 2013, 09:17:44 »

keby som mal vyuzitie tak by som bral toto http://www.rybarskycamp.eu/www-rybarskycamp-sk/eshop/2-1-Campingovy-program/57-3-Starbaits/5/2559-Session-Oval-Brolly
« Posledná zmena: 22. August 2013, 17:52:58 od andrei11 » Zaznamenané

Ak by ste mali chut a cas precitat si nieco o rybacke, navstivte moj blog >> http://mojlovryb.wordpress.com/
Karásek
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #56 kedy: 22. August 2013, 17:46:28 »

no tie dlhe tycky tam chcem urcite mat..aj keby neboli kratke ale dlhe byt musia Mrknutie a cele brolycko som rozmslal ale to asi nevyuzijem bo to chcem len ked pojdem na jednu noc skor ako pristresok..ked bude blbe pocasie sa aj tak zbalim a idem domov a ked idem na dlhsie vychadzky tak mam bivak a tam mi je jedno ake je pocasie Úšklabok teraz som v nom prezil celkom silnu burku a to by som uuurcite nebol len tak pod dazdnikom Mrknutie a cenovy rozdiel je uz dost podstatny ked je to komplet brolly-bivy Neviem čo si myslieť/Nerozhodný

Čo je to blbé počasie, to jako že začne pršat a ty zbalíš a prcháš dom? Já z rodosťou v takomto počasí zostanem a chytím nejakého pekného dacana, to by bol hriech ísť domov , proste to mám rád ked začne pršať  Úšklabok Ja poväčšinou kedže nemám toľko času chodím na krátke vychádzky a ešte aby som ich kvôli daždu skracoval to nie.
Já ani bivak nemám, jedine brolíčko mám ho asi 3 roky a to už si niečo zažilo. Aj výpravu na 6 dní do Madarska, aj búrky aj vietor  Úšklabok
Zaznamenané
matasek
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #57 kedy: 22. August 2013, 20:12:59 »

Čo je to blbé počasie, to jako že začne pršat a ty zbalíš a prcháš dom? Já z rodosťou v takomto počasí zostanem a chytím nejakého pekného dacana, to by bol hriech ísť domov , proste to mám rád ked začne pršať  Úšklabok Ja poväčšinou kedže nemám toľko času chodím na krátke vychádzky a ešte aby som ich kvôli daždu skracoval to nie.
Já ani bivak nemám, jedine brolíčko mám ho asi 3 roky a to už si niečo zažilo. Aj výpravu na 6 dní do Madarska, aj búrky aj vietor  Úšklabok

dazd mi nevadiii Úšklabok ale blesky a silny vietor to uz rozmyslam ci ostanem alebo vydrzim..ale keby vydrzalo brollycko tak ostanem..povodne som miesto neho chcel obycajny dazdnik s bocnicou..ale tento brolly system sa mi zda stabilnejsi a vyuzitie by mal ako ten slnecnik/dazdnik..a cenovo je to prakticky zanedbatelny rozdiel ak k tomu neberiem podlahu a ten predny panel...
Zaznamenané
matasek
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #58 kedy: 22. August 2013, 20:15:49 »

presne taketo nieco hladaaaaam Mrknutie neviete niekto ake je to asi dlhe v zlozenom stave Čo??? Čo??? Čo???
Zaznamenané
Karásek
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #59 kedy: 22. August 2013, 20:18:50 »

dazd mi nevadiii Úšklabok ale blesky a silny vietor to uz rozmyslam ci ostanem alebo vydrzim..ale keby vydrzalo brollycko tak ostanem..povodne som miesto neho chcel obycajny dazdnik s bocnicou..ale tento brolly system sa mi zda stabilnejsi a vyuzitie by mal ako ten slnecnik/dazdnik..a cenovo je to prakticky zanedbatelny rozdiel ak k tomu neberiem podlahu a ten predny panel...

Brolíčko je určite stabilnejšie ako dáždnik, tak šťastnú voľbu :-D
Zaznamenané
Strán: 1 2 3 [4] 5 Tlačiť 
« predchádzajúce ďalšie »
Skočiť na:  

Prinášame neustále aktuálne novinky na trhu rybárskych potrieb. Rybárske potreby - novinky. Ponúkame vám kvalitné výrobky svetových výrobcov a značiek. Výrobcovia rybárskych potrieb. Slovenský RYBÁR | Poháňané SMF 1.1.5.
© 2005, Simple Machines LLC. Všetky práva vyhradené.
Sme najlepší v predaji rybárskych potrieb. Vyskúšajte náš e-shop www.rybarovsvet.sk. Pohodlie na rybačke doprajte aj svojej rodine kemping - rybárske stoličky, lehátka, bivaky.
Slovenský RYBÁR, s.r.o. vydavateľ magazínu Slovenský RYBÁR, predajca rybárskych potrieb OKFISH.SK, sídlo Andreja Hlinku 1039, 050 01 Revúca, reklamy@slovenskyrybar.sk