AKTUÁLNE

Slovenský RYBÁR
Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte. Niektoré funkcie sú pre neprihlásených nedostupné (vkladanie príspevkov, hlasovanie, ...)!
Nedostali ste váš aktivačný email?

21.07.2019 13:15:42

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dĺžkou sedenia
Vyhľadávanie:     Pokročilé vyhľadávanie
FEBRUÁR - V novom čísle sa pozrieme na lov ostriežov pod ľadom, naučíme sa loviť kapry v studenej vode a naviažeme si prívlačové montáže na väčšie dravce. Dozvieme sa čo nové nám prinesie vyhláška k rybárskemu zákonu, ako aj mená výhercov predplatiteľskej súťaže. A mnoho iného...
233 065 príspevkov v 1 826 tém od 1 800 užívateľov
Najnovší užívateľ: sarataylor
* Domov Nápoveda Vyhľadávanie Prihlásiť Registrovať
+  Slovenský RYBÁR
|-+  Diskusia - kapor
| |-+  Kaprárina
| | |-+  VÝSTROJ A POMÔCKY PRI LOVE
| | | |-+  Rybársky dáždnik
« predchádzajúce ďalšie »
Strán: [1] 2 3 ... 5 Tlačiť
Autor Téma: Rybársky dáždnik  (Prečítané 15119 krát)
Slovakboy
Sr. Member
Príspevkov: 311

Zobraziť profil
« kedy: 13. August 2011, 23:13:02 »

Odporučte kvalitný dáždnik na základe vlastných skúseností.
Zaznamenané
p.dobrik
Hosť
« Odpoveď #1 kedy: 14. August 2011, 08:14:05 »

dobra tema, ja mam sensas aj s bocnicami, celkom OK, kym clovek nieje pri vode dost casu a okrem prijemneho letneho dazda zazije aj poriadne zlievky a tam uz tento dazdnik končí, preto sa iste necham inspirovat skusenostami inych, lebo naposledy som bol mokry ako mys, dazdnik ma myslim 2,2m,,,ale ked sa dam podneho s lehatkom, oprieram sa o bocnice ktore niesu az tak vodotesné Úšklabok Úšklabok takze rekreacne je v poho ale na caste vychadzky neodporucam Mrknutie
Zaznamenané
Šupi
Hosť
« Odpoveď #2 kedy: 14. August 2011, 09:50:31 »

dobra tema, ja mam sensas aj s bocnicami, celkom OK, kym clovek nieje pri vode dost casu a okrem prijemneho letneho dazda zazije aj poriadne zlievky a tam uz tento dazdnik končí, preto sa iste necham inspirovat skusenostami inych, lebo naposledy som bol mokry ako mys, dazdnik ma myslim 2,2m,,,ale ked sa dam podneho s lehatkom, oprieram sa o bocnice ktore niesu az tak vodotesné Úšklabok Úšklabok takze rekreacne je v poho ale na caste vychadzky neodporucam Mrknutie
Peťo presne ako píšeš..tiež mam tento istý dáždnik, je dobrý akurát tak na slnečné rybačky.....ale ked začne pršať, tak preteká cez zips, mám ten lacnejší od Sema , mohli to aspon vyriešiť...prelepením zipsu alebo nejakou ochrannou páskou .....ale ako tienidlo je dobrý ..inak nič moc Neviem čo si myslieť/Nerozhodný, parťák má od Mivardi a je aj väčší a z lepšieho pogumovaného materiálu ...a hlavne ma prelepený zips..takže ani v daždi mu tam nekvapká ....druhý krát , by som už určite do toho Sema nešiel...... Mrknutie
Zaznamenané
p.dobrik
Hosť
« Odpoveď #3 kedy: 14. August 2011, 10:37:59 »

poskulujem po niecom kvalitnejsom, drahsom, som zvedavy co chlapi odporucia,,,pokial je dobry dazdnik s bocnicami, kludne na 1noc max 2noci namiesto bivaku
Zaznamenané
Šupi
Hosť
« Odpoveď #4 kedy: 14. August 2011, 10:40:12 »

poskulujem po niecom kvalitnejsom, drahsom, som zvedavy co chlapi odporucia,,,pokial je dobry dazdnik s bocnicami, kludne na 1noc max 2noci namiesto bivaku
Ten Mivardi čo má kamoš je dosť dobrý ..stál ho tuším okolo 70€ +/- a je niekde inde kvalitovo oproti tomu od SEMA, a priemer má až 2,5 m...chytali sme spolu 2dni a 2 noci a ked aj pršalo môj slzil ale jeho absolútne nie  Mrknutie
Zaznamenané
Pepo711
Hero Member
Príspevkov: 1 834

Zobraziť profil
« Odpoveď #5 kedy: 14. August 2011, 11:48:16 »

Dáždnik od mivardi mam.Je celkom slušny.Pršalo mi nad hlavou aj 8hodin v kuse a nepremokol.Vzadu je chranení zips tak to asi preto.Inak horšie to je keď sa dvihne silnejší vietor tam už konči.Dvaja rybari pokiaľ sedia tam vydržia v pohode.Ja som sa tam zmestil aj z lehatkom+jedna mala stolička tam vojde tiež.. Úsmev
Zaznamenané

Všetko zlé je na niečo dobré...
roberth
Newbie
*
Príspevkov: 20

Nerozumiem rybám....

Zobraziť profil
« Odpoveď #6 kedy: 14. August 2011, 11:55:49 »

Tiež mám ten Mivardi a môžem len odporučiť, nepretiekol ani v silnom daždi.
Zaznamenané
Bocian
Full Member
Príspevkov: 194

Zobraziť profil
« Odpoveď #7 kedy: 14. August 2011, 12:24:33 »

Ties mam Mivardy proti dazdu je OK ale proti vetru NOK je velky a lahko sa don vietor zaprie takze pri silno vetre ho musis zlozit a ak pritom prsi tak si musis ist sadnut do auta Úsmev
Zaznamenané
johno
Sr. Member
Príspevkov: 378

Zobraziť profil
« Odpoveď #8 kedy: 14. August 2011, 13:08:58 »

téma na debatu určite nie zlá ,ale trošku (trošku dosť) nechápem umiestnenie témy...  Čo???
Zaznamenané
Slovakboy
Sr. Member
Príspevkov: 311

Zobraziť profil
« Odpoveď #9 kedy: 14. August 2011, 14:10:01 »

Ďakujem všetkým ktorý sa podelili o svoje skúsenosti.
Touto cestou chcem požiadať moderátora, aby túto tému presunul tam kde by podľa neho mala pravdepodobne byť. 
Zaznamenané
Romes
Hero Member
Príspevkov: 2 438

Zobraziť profil
« Odpoveď #10 kedy: 14. August 2011, 22:09:17 »

No neviem kde by táto téma mala byť ale ak sa môžem ešte vyjadriť, tak kamoš Marian ma Mivardi a absolutna spokojnosť, no a ja som si ho tento rok zohnal a aj ked som ho ešte nestihol otestovať, tak vyzerá dobre, je velký, má bočnice a vyzerá stabilne a čo je hlavné, je aj z celkom kvalitného materiálu.
Zaznamenané
johno
Sr. Member
Príspevkov: 378

Zobraziť profil
« Odpoveď #11 kedy: 16. August 2011, 11:36:24 »

no Romes, pokiaľ dobre vidím, toto je sekcia "produkty firiem" a prešiel som ju celú,sú tu výlučne firmy,ktoré vyrábajú veci používané k loveniu rýb a okolo toho.Podľa názvu firmy môžeš zaradiť svoj príspevok,skúsenosť,dotaz,... Firmu "rybársky dáždnik" zatiaľ veru nepoznám...  Mrknutie
čo sa týka dáždnikov, dáždnik ATTACK pretečie po veľmi krátkej dobe mierneho dažďa,preto nedoporučujem ho kupovať.Myslím,že znova platí -"nie som taký bohatý,aby som si kupoval lacné veci". Takže asi treba kukať po dáždnikoch za cca 70 eur a viac.Aj keď to nemusí platiť 100%-ne.Ja som kúpil lacný...  Vyvalujem oči! Super!
Zaznamenané
Romes
Hero Member
Príspevkov: 2 438

Zobraziť profil
« Odpoveď #12 kedy: 16. August 2011, 12:16:21 »

no Romes, pokiaľ dobre vidím, toto je sekcia "produkty firiem" a prešiel som ju celú,sú tu výlučne firmy,ktoré vyrábajú veci používané k loveniu rýb a okolo toho.Podľa názvu firmy môžeš zaradiť svoj príspevok,skúsenosť,dotaz,... Firmu "rybársky dáždnik" zatiaľ veru nepoznám...  Mrknutie
čo sa týka dáždnikov, dáždnik ATTACK pretečie po veľmi krátkej dobe mierneho dažďa,preto nedoporučujem ho kupovať.Myslím,že znova platí -"nie som taký bohatý,aby som si kupoval lacné veci". Takže asi treba kukať po dáždnikoch za cca 70 eur a viac.Aj keď to nemusí platiť 100%-ne.Ja som kúpil lacný...  Vyvalujem oči! Super!

No všimol som si to až teraz a máš pravdu. Hodilo by sa to do témy naše náradie na kapry alebo skôr k bivakom. No je to na Jarovi.
« Posledná zmena: 16. August 2011, 12:18:16 od Romes » Zaznamenané
p.dobrik
Hosť
« Odpoveď #13 kedy: 16. August 2011, 12:41:59 »

aj ja si myslim, uz slovakboy napisal ze tema hodná presunu, ale slovakboy mieni a jaro mení Úšklabok Úšklabok bez urazky, ako vtip Mrknutie
Zaznamenané
slyyder
Newbie
*
Príspevkov: 16

nechytam pre úžitok ale pre radosť

Zobraziť profil
« Odpoveď #14 kedy: 30. Október 2012, 22:38:28 »

nieco ohladom toho daždnika,dazdnik je dobra vec akurat tak ked jemno prši alebo ako tienidlo pred slnkom najduolezitejsie je ho dobre upevnit do zeme  na to mam svoj vylepsovak,ale pokial sa zdvihne vietor na to treba us lahko prepravni bivi zalozeni na dazdnikovej konštrukci ,,,,brolie,, ale davnejšie sme daždniki nepotrebovali stacil nam pršiplašt a aj tak sme zmokly a dobre bolo,
Zaznamenané

FB:Adrian rybansky
e-mail.slyyder@azet.sk
skype-slyyder2
Strán: [1] 2 3 ... 5 Tlačiť 
« predchádzajúce ďalšie »
Skočiť na:  

Prinášame neustále aktuálne novinky na trhu rybárskych potrieb. Rybárske potreby - novinky. Ponúkame vám kvalitné výrobky svetových výrobcov a značiek. Výrobcovia rybárskych potrieb. Slovenský RYBÁR | Poháňané SMF 1.1.5.
© 2005, Simple Machines LLC. Všetky práva vyhradené.
Sme najlepší v predaji rybárskych potrieb. Vyskúšajte náš e-shop www.rybarovsvet.sk. Pohodlie na rybačke doprajte aj svojej rodine kemping - rybárske stoličky, lehátka, bivaky.
Slovenský RYBÁR, s.r.o. vydavateľ magazínu Slovenský RYBÁR, predajca rybárskych potrieb OKFISH.SK, sídlo Andreja Hlinku 1039, 050 01 Revúca, reklamy@slovenskyrybar.sk