AKTUÁLNE

Slovenský RYBÁR
Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte. Niektoré funkcie sú pre neprihlásených nedostupné (vkladanie príspevkov, hlasovanie, ...)!
Nedostali ste váš aktivačný email?

14.10.2019 02:56:14

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dĺžkou sedenia
Vyhľadávanie:     Pokročilé vyhľadávanie
FEBRUÁR - V novom čísle sa pozrieme na lov ostriežov pod ľadom, naučíme sa loviť kapry v studenej vode a naviažeme si prívlačové montáže na väčšie dravce. Dozvieme sa čo nové nám prinesie vyhláška k rybárskemu zákonu, ako aj mená výhercov predplatiteľskej súťaže. A mnoho iného...
233 124 príspevkov v 1 828 tém od 1 816 užívateľov
Najnovší užívateľ: skmareksk
* Domov Nápoveda Vyhľadávanie Prihlásiť Registrovať
+  Slovenský RYBÁR
|-+  Diskusia - prívlač
| |-+  Prívlač
| | |-+  VÝSTROJ A POMÔCKY PRI LOVE
| | | |-+  Prút na Ul prívlač
« predchádzajúce ďalšie »
Strán: [1] 2 3 ... 13 Tlačiť
Autor Téma: Prút na Ul prívlač  (Prečítané 29143 krát)
deno
Hosť
« kedy: 16. Júl 2011, 21:34:08 »

Neviem si vy brat prut na ul privlac nechcem chvejivku ale rotacky a woblery do 5 g prosim vas o radu
« Posledná zmena: 17. Júl 2011, 18:56:31 od Jaro - moderátor » Zaznamenané
Miga
Hero Member
Príspevkov: 3 101

Zobraziť profil
« Odpoveď #1 kedy: 16. Júl 2011, 22:00:32 »

a s cim mas problem??? ved chod do obchodu povedz ze chcel UL prut nie chvejivku vylozia ti co maju a kazdy poskusaj v ruke, kriteria mas vybrane len este dlzku aby si vedel a hotovo, ja som mal svoju predstavu o UL ale kupil som co mi najlepsie sadlo do ruky ved to drzim aj niekolko hodin v rukach, a 5g vobler je uz asi aj dost na UL je lahky ale odpor vo vode kladie asi slusny neviem len odhadujem lebo ja mam len 2,5g ale aj to je slusny odpor ked ho potiahnem rychlejsie , ale zasa ja mam chvejivku...
« Posledná zmena: 17. Júl 2011, 18:56:56 od Jaro - moderátor » Zaznamenané

Kde Miga nespadol do vody, tam akoby na rybách ani nebol Smiech
Defort
Hosť
« Odpoveď #2 kedy: 17. Júl 2011, 00:04:26 »

Norstream Ultra 76 do 7g...mozem len doporucit..
« Posledná zmena: 17. Júl 2011, 18:57:23 od Jaro - moderátor » Zaznamenané
spin
Hosť
« Odpoveď #3 kedy: 17. Júl 2011, 19:32:11 »

toto inak tiez trochu nechapem Úsmev vkuse sa tu riesia dookola udice a najradsej mam, ked sa riesia udice do 50E.
potom sem 20 ludi napise 20 roznych udic a o co sme vlastne mudrejsi ? co sme zistili ?
predebatuje sa mesiac nad tym, co sa da zistit v dobrom kamennom obchode za 10 minut Mrknutie
Zaznamenané
Lagun22
Hero Member
Príspevkov: 5 522

Zobraziť profil
« Odpoveď #4 kedy: 17. Júl 2011, 20:21:11 »

toto inak tiez trochu nechapem Úsmev vkuse sa tu riesia dookola udice a najradsej mam, ked sa riesia udice do 50E.
potom sem 20 ludi napise 20 roznych udic a o co sme vlastne mudrejsi ? co sme zistili ?
predebatuje sa mesiac nad tym, co sa da zistit v dobrom kamennom obchode za 10 minut Mrknutie
Spin, neviem čo nechápeš, možno čaká radu práve od teba  Mrknutie je faj keď máš poruke niekoho, čo má praktické skúsenosti a širší rozhľad.
Zaznamenané
spin
Hosť
« Odpoveď #5 kedy: 17. Júl 2011, 20:45:26 »

Aj tak je to hovadina, lebo sto ludi, sto chuti. A rozoberat tu nieco, co bez praxe aj tak nezistis neni velka vyhra podla mna. Uz sa to tu rozoberalo milion krat, tak neviem naco sa to dookola nacina - nakoniec si aj tak kupi v obchode to, co mu sadne do ruky. Ja mu poradim svoj tip a jemu nemusi vobec sadnut. Mne poradi niekto iny udicu a poviem ze je to bordel.
Podla mna toto je presne ta tema, ktora sa da rozoberat do nekonecna a aj tak nemusi mat vysledok.
Zaznamenané
Defort
Hosť
« Odpoveď #6 kedy: 17. Júl 2011, 22:40:00 »

spin ma pravdu...ale ved je to dobre ked si chces nieco kupit a niekto ti nieco odporuci..o nic viac tu nejde..nehlada sa najlepsi prut na svete..
Zaznamenané
dominikBM
Hosť
« Odpoveď #7 kedy: 01. Apríl 2012, 20:46:25 »

Dobrý deň.Chcel by som sa spýtať čo hovoríte na tento prút je dosť lacný tak mam obavy či ho mám kúpiť.Niesom prof. rybár tak  chcem niečo na menšie ryby jalce popr. pstruhy do 50cm.http://www.shop-rybky.sk/?p=productsMore&iProduct=1958&sName=Prut-CORMORAN-Profiline-1,60m-2-20g
Ďakujem
Zaznamenané
kolac
Hosť
« Odpoveď #8 kedy: 01. Apríl 2012, 20:59:52 »

dominik, udicka je to velmi kratka, pokial ju chces na malicke potoky tak je to fajn, ale inac je nepouzitelna, aspon premna..., a za 8 eura nekupis dobru udicku...
Zaznamenané
dominikBM
Hosť
« Odpoveď #9 kedy: 01. Apríl 2012, 21:14:32 »

Ale mne to stačí ja budem chytať iba na meppsky 0,00 a twistre a smačky
Zaznamenané
kolac
Hosť
« Odpoveď #10 kedy: 01. Apríl 2012, 22:06:00 »

ked ti to staci, tak si to kup.
Zaznamenané
kura11
Hosť
« Odpoveď #11 kedy: 01. Apríl 2012, 22:15:59 »

len ci na tej 20g budes tie 00 ky citit...  Úšklabok este aj ta dlzka... skor je to udicka na nic... chcel si poradit tak tu mas radu... nekupuj... ale zasa za tych 8 e asi nic lepsie nezozenies...  Smiech

Zaznamenané
dominikBM
Hosť
« Odpoveď #12 kedy: 01. Apríl 2012, 22:19:29 »

Vieš chcel by som najlacnejšiu udicu na tie požiadavky v 1 komente.Nechcem minuť majland na udicu.S prívlačov chcem začať iba tento rok.A ešte neviemci ma to bude baviť
Zaznamenané
dominikBM
Hosť
« Odpoveď #13 kedy: 01. Apríl 2012, 22:22:43 »

A tento http://www.hacik.sk/rybarske-pruty/action/productdetail/oc/1101/product/privlacovy-prut-cool-spin-dx-180-m15-g.xhtml ??
Zaznamenané
kura11
Hosť
« Odpoveď #14 kedy: 01. Apríl 2012, 22:25:11 »

dominik, tento je isto vhodnejsi podla parametrov... tamto bolo fakt to minimum a predpokladam ze by si na tom mohol tahat stukove rotacky a nie 00,0...
Zaznamenané
Strán: [1] 2 3 ... 13 Tlačiť 
« predchádzajúce ďalšie »
Skočiť na:  

Prinášame neustále aktuálne novinky na trhu rybárskych potrieb. Rybárske potreby - novinky. Ponúkame vám kvalitné výrobky svetových výrobcov a značiek. Výrobcovia rybárskych potrieb. Slovenský RYBÁR | Poháňané SMF 1.1.5.
© 2005, Simple Machines LLC. Všetky práva vyhradené.
Sme najlepší v predaji rybárskych potrieb. Vyskúšajte náš e-shop www.rybarovsvet.sk. Pohodlie na rybačke doprajte aj svojej rodine kemping - rybárske stoličky, lehátka, bivaky.
Slovenský RYBÁR, s.r.o. vydavateľ magazínu Slovenský RYBÁR, predajca rybárskych potrieb OKFISH.SK, sídlo Andreja Hlinku 1039, 050 01 Revúca, reklamy@slovenskyrybar.sk