AKTUÁLNE

Slovenský RYBÁR
Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte. Niektoré funkcie sú pre neprihlásených nedostupné (vkladanie príspevkov, hlasovanie, ...)!
Nedostali ste váš aktivačný email?

09.12.2019 22:59:37

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dĺžkou sedenia
Vyhľadávanie:     Pokročilé vyhľadávanie
FEBRUÁR - V novom čísle sa pozrieme na lov ostriežov pod ľadom, naučíme sa loviť kapry v studenej vode a naviažeme si prívlačové montáže na väčšie dravce. Dozvieme sa čo nové nám prinesie vyhláška k rybárskemu zákonu, ako aj mená výhercov predplatiteľskej súťaže. A mnoho iného...
233 210 príspevkov v 1 829 tém od 1 827 užívateľov
Najnovší užívateľ: navinburford
* Domov Nápoveda Vyhľadávanie Prihlásiť Registrovať
+  Slovenský RYBÁR
|-+  Diskusia - kapor
| |-+  Kaprárina
| | |-+  ARCHÍV
| | | |-+  Kaprársky maratón /užívatelia fóra SR/
« predchádzajúce ďalšie »
Strán: 1 [2] 3 4 ... 21 Tlačiť
Autor Téma: Kaprársky maratón /užívatelia fóra SR/  (Prečítané 30568 krát)
Wodnik
Hero Member
Príspevkov: 2 568

Zobraziť profil
« Odpoveď #15 kedy: 13. Júl 2011, 21:58:29 »

ja viem ... napisal si to skor ako som to chcel povedat ja ... pre ceny su ludia ocohtny podvadzat ( co verim ze nie je pripad fora) ale diplom je predsa len ine a predsa pamatne Úsmev
Zaznamenané

Prisiel som, videl som, ulovil som a pouzil Lastiu
Martin Havlík
Hero Member
Príspevkov: 811

Zobraziť profil
« Odpoveď #16 kedy: 13. Júl 2011, 23:13:13 »

hmm.. taký diplom nie je zlá vec ako odmena za snahu, ved o nič nejde. Ja by som ešte k tomu diplomu pridal nejaký ten článok v SR o akcii + nejaké to foto naj ryby a Top 3.
Zaznamenané

Čas strávený na rybách sa do života nezapočítava !!!
TURI
Jr. Member
**
Príspevkov: 87

Zobraziť profil
« Odpoveď #17 kedy: 14. Júl 2011, 01:40:36 »

Suhlasim , len by to chcelo iny datum , napr. druhu polovicu septembra , myslim si ze dovtedy dost nabity program rybarov co chodia po pretekoch  Mrknutie
Zaznamenané
Jaro - moderator
Hosť
« Odpoveď #18 kedy: 14. Júl 2011, 07:58:15 »

Ten dátum bol iba návrh. Treba to upresniť, len takto to pôjde ťažko - jeden ide tam na preteky, druhý neskôr inam...
   Čo sa týka cien, zatiaľ nie sú žiadne, to je starosť Andyho. A podvádzanie? V prvých dvoch prípadoch nehrozilo - prvý pretek /12 h bolonézový lov/ sme odchytali dvaja a spočiatku cena nebola. No neskôr som sa "iniciatívne" rozhodol že bude a zatiahol som to sám /bolonézový prút Colmic/. V druhom prípade /24 h feeder maratón/ sa k akcii už pripojila aj redakcia /za čo som im vďačný/a podporila súťažechtivých cenami.
   Neboli žiadni rozhodcovia na akých ste pri kaprových pretekoch zvyknutý, nebolo podvádzanie. Aj z jednotlivých výsledkov, ktoré sa neskôr objavili na nete bolo jasné, že medzi nimi nebolo nič, čo by presahovalo možný limit úlovku za určitý čas. Pevne verím, že aj táto akcia nakoniec dopadne k spokojnosti hlavne Vás kaprárov. A nakoniec - je to internetový pretek, každý loví kde chce, ako chce a na čo chce. Nemusí ukrývať tajné boilies pred zrakmi iných, nik nelezie tomu druhému na vyznačené miesto, nikto nedonáša kaprov pod rúškom tmy na lovné miesto v snahe bodovať. Osobne si neviem predstaviť na preteku väčšiu úbohosť ako podvod. A keď aj napriek tomu si vie ten konkrétny človek v prípade úspechu prevziať ocenenie, to už nie je človek ale chudák.
Jediný cieľ preteku je oddýchnuť si, zachytať pekné ryby a trocha aj zasúťažiť si s tými druhými. Porovnať svoje vedomosti a schopnosti byť úspešný pri love konkrétneho druhu ryby. V konečnom dôsledku podeliť sa s ostatnými užívateľmi zo svojimi zážitkami z lovu na tomto mieste /fórum SR/ a neskôr aj v článku, ktorý rada redakcia SR zverejní. A ak budú aj pekné ryby nie je čo dodať...

Zaznamenané
Jaro - moderator
Hosť
« Odpoveď #19 kedy: 14. Júl 2011, 08:03:25 »

Aktuálny záujem:

1. "carp"
2. "angler"
3. "Taky15"
Zaznamenané
Ďula
Hero Member
Príspevkov: 1 084

Idem si za svojím snom !

Zobraziť profil
« Odpoveď #20 kedy: 14. Júl 2011, 09:10:33 »

Ja by som bol skôr za prázdniny v septembri mi začína dosť ťažký ročník a na ryby čas pravdepodobne mať nebudem a ak hej tak veľmo málo  Neviem čo si myslieť/Nerozhodný
- ťiež by som bol radšej za diplom alebo medailu / s dreva/ alebo to je jedno  Mrknutie
Zaznamenané

---------->Catch and Release<----------
PREDÁM OLOVÁ TVARU GRIPPA, GRIP, HRUŠKA A SUMCOVÉ KONTAKT "SS" Úsmev
redaktor Andy
Global Moderator
Hero Member
Príspevkov: 1 541

Zobraziť profil
« Odpoveď #21 kedy: 14. Júl 2011, 09:12:17 »

Dame kazdemu po 1 boilie, aby ste nepodvadzali Smiech Mozno blba otazka-o co by ste mali zaujem? Ake ceny by vas potesili?
Zaznamenané
pista PO
Hero Member
Príspevkov: 545

Zobraziť profil
« Odpoveď #22 kedy: 14. Júl 2011, 11:47:59 »

postup na WCC?  Mrknutie
Zaznamenané
kermo20
Sr. Member
Príspevkov: 250

Zobraziť profil
« Odpoveď #23 kedy: 14. Júl 2011, 14:10:05 »

Úšklabok Úšklabok si zabil Pista  Mrknutie
Zaznamenané

Mikbaits a step ahead
redaktor Andy
Global Moderator
Hero Member
Príspevkov: 1 541

Zobraziť profil
« Odpoveď #24 kedy: 14. Júl 2011, 14:12:06 »

Pani, mozem zarucit iba postup na WC Úsmev Skor som myslel ci by vas potesili skor gule, prut, navijak, alebo nejaky iny equipment.
Zaznamenané
misoSL
Hero Member
Príspevkov: 739

Zobraziť profil
« Odpoveď #25 kedy: 14. Júl 2011, 14:37:11 »

Alebo aj tak, že bude niekoľko cien, ale nebudú dané na jednotlivé miesta ale že kto bude prvý tak si vyberie nejakú cenu z tých všetkých  cien. Napr. bude prvé druhé tretie štvrté a piate, bude päť cien (napr. naviják, prút, boilies...) a ten prvý si vzberie to čo bude potrebovať a čo sa mu bude hodiiť.
Zaznamenané
Ladis
Hero Member
Príspevkov: 862

Kingdom of heaven

Zobraziť profil
« Odpoveď #26 kedy: 14. Júl 2011, 15:38:24 »

Podla mna kolko ucastnikov tolko cien,drobnosti,tak pre radost.Prve miesto daky pohar na pamiatku...nic extra.Kazdy ucastnik moze prispiet..Priklad...dake kvalitne vinko,paleno..alebo daka malickost ako pozornost.
Kazdy balicek(vyhru) by som ocisloval a podla umistnenia by mal kazdy moznost si vybrat to co chcem,co potregujem..po com tuzi.
Alebo by sa losovalo a ake cislo by si zrebol taky darcek by bol jeho..
Zaznamenané

Kingdom of heaven
misoSL
Hero Member
Príspevkov: 739

Zobraziť profil
« Odpoveď #27 kedy: 14. Júl 2011, 15:42:35 »

Tvoj nápad sa mi páči najviac nooki.
Zaznamenané
Richard
Hero Member
Príspevkov: 2 538

Zobraziť profil
« Odpoveď #28 kedy: 14. Júl 2011, 15:53:49 »

Ešte k termínu, na Šíravu ide 22 členov tohto fóra-kaprárov, tak si myslím že stojí za to pouvažovať nad zmenou termínu, tiež by som bol za prázdniny ale skôr než posledný víkend. Ak sa bude dať rád sa toho zúčastním. Úšklabok
Zaznamenané
jan kollarovič
Hosť
« Odpoveď #29 kedy: 14. Júl 2011, 15:54:51 »

nemohlo by to byt od 5.augusta do 7. Čo???
Zaznamenané
Strán: 1 [2] 3 4 ... 21 Tlačiť 
« predchádzajúce ďalšie »
Skočiť na:  

Prinášame neustále aktuálne novinky na trhu rybárskych potrieb. Rybárske potreby - novinky. Ponúkame vám kvalitné výrobky svetových výrobcov a značiek. Výrobcovia rybárskych potrieb. Slovenský RYBÁR | Poháňané SMF 1.1.5.
© 2005, Simple Machines LLC. Všetky práva vyhradené.
Sme najlepší v predaji rybárskych potrieb. Vyskúšajte náš e-shop www.rybarovsvet.sk. Pohodlie na rybačke doprajte aj svojej rodine kemping - rybárske stoličky, lehátka, bivaky.
Slovenský RYBÁR, s.r.o. vydavateľ magazínu Slovenský RYBÁR, predajca rybárskych potrieb OKFISH.SK, sídlo Andreja Hlinku 1039, 050 01 Revúca, reklamy@slovenskyrybar.sk